Üksikasjalik juhend WordPressi ajaveebi käivitamiseks 2020. aastal

Kuidas käivitada WordPressiga 5 sammuga blogi

Mäletan siiani, et sattusin WordPressi esimest korda. Otsustasin, et hakkan ajaveebi looma – mul oli seda vaevalt loe blogi enne, rääkimata loonud ühe oma. Ehkki mul olid mõned vana kooli HTML- ja CSS-teadmised, mis pärinevad 90ndate lõpust (kui ehitasin veebisaidi, millel polnud muud kui märkmik ja FTP-tarkvara), olin ma oma sügavusest väljapääs.


WordPress on meie eelistatud viis ajaveebi loomiseks, kuna sellega on nii lihtne töötada. Kuid tegelikult on sama lihtne unustada, kui hirmutav WordPress on, kui te esimest korda ajaveebi alustate. Midagi, mis pakub nii palju funktsionaalsust, ei saa blogimise algajale olla täiesti intuitiivne. Seadete, teemade, pistikprogrammide ja muu lisamise peale on lihtsalt nii palju mõelda.

Eelnevat silmas pidades soovisin luua tõesti lihtsa juhendi WordPressi blogimisega alustamiseks. See on võluv, paljaste luudega samm-sammuline juhend ajaveebi loomiseks mida on maailm laiemalt valmis nägema.

Sisukord:

Allpool on toodud loetelu erinevatest sammudest, nii et kui olete juba sammu (jaa) lõpetanud, siis võite otse praegu liikuda selle sammu juurde, kus praegu käitate, ja kui töötate juhendi kaudu, saate alati praeguse sammu järjehoidjate hulka lisada. uuesti selle juurde tagasi tulema.

1. samm: hankige WordPressi hostimine

Enne ajaveebi alustamist vajate oma ajaveebi hostimise kohta. Veebis on saadaval sadu ja võib-olla tuhandeid hostimisettevõtteid, kuid mitte kõik hostimine pole ühesugused. Esimene rusikareegel on see, et miski elus pole tasuta – eriti hostimine. Nii et kui näete ettevõtet, kes reklaamib täiesti tasuta, ei osta ükski lisatud võõrustaja seda. Teil on palju parem investeerida 3–35 dollarit kuus korralikku hostimiskavasse.

Parim WordPressi hostimine

WordPressi virtuaalserver Bluehost

Bluehost on veebimajutuse osas üks paremini tuntud nimesid. Nad pakuvad mitmesuguseid plaane, kuid meie lingi abil saate oma jagatud hostimiskava kohe alguse teha 2,95 dollarit kuus (esimest aastat ainult uutele klientidele). See on suurepärane võimalus, kui alles alustate ja kui teil pole veel oma veebisaidi investeerimiseks vajalikku eelarvet.

Hankige Bluehost 2,95 dollarit kuus

Hooratta hallatav WordPressi hostimine

Hooratas on hallatav WordPressi hostimisettevõte, mis pakub plaane alates just algusest 23 dollarit kuus väikeste ajaveebide jaoks (kui valite aastaplaani). Nad on WordPressi spetsialistid ja pakuvad palju tasuta ressursse (e-raamatud, abiraamatud, videod), mida saate kasutada WordPressi profiks hakkamiseks.

Lisateave hooratta kohta

WP mootori hallatav WordPressi hostimine

WP Engine pakub optimeeritud hallatud WordPressi hostimisplaane alates 35 dollarit kuus, kuid meie lingi abil saate oma esimese makse pealt kokku hoida 10% (lisaks veel 2 kuud tasuta, kui registreerute aastaplaanile). Ehkki need maksavad natuke rohkem kui teised hostiettevõtted, on nad WordPressi eksperdid ja see on see, kellele me usaldame kõigi meie veebisaitide majutamist.

3 kuud tasuta WP mootoris

Need kõik on suurepärane võimalus uue ajaveebi loomiseks. Bluehost pakub eelarvel teadlikke plaane, mis on enam kui võimelised uue ajaveebi haldamiseks. Ehkki kui saate iga kuu natuke rohkem lubada, soovitame tungivalt Wordwressi spetsiifilist veebimajutust Flywheelilt või WP Engineilt (mida me ka kasutame), kuna need haldavad täielikult teie serverit ja põhilisi värskendusi teie jaoks. Lisaks pakuvad mõlemad veebisaidi turvalisemaks muutmiseks varukoopiaid ja turvaskaneerimist.

Mis kõige tähtsam – need plaanid töötavad suurepäraselt WordPress. See on meie eelistatav meetod ajaveebi loomiseks, kuna seda on lihtne kasutada, see pakub hulgaliselt vingeid funktsioone ja on eriti paindlik (tänu kõigile saadaolevatele teemadele ja pistikprogrammidele).

2. samm: installige WordPress ja sätete konfigureerimine

Nagu mainitud, on kõik kolm meie soovitatud hostimiskava ühilduvad WordPressiga ja sobivad ideaalselt ajaveebi loomiseks. Kui olete plaani valinud, peate seda tegema installima ja häälestama WordPress oma veebisaidi jaoks. Sõltuvalt teie hostist võib WordPressi installimine pisut erineda, kuid olenemata sellest, mille valite, peaks teie sait olema reaalajas ja blogimiseks valmis väga väikese aja jooksul.

 • Sinine vaim pakub registreerumisel kiire ühe klõpsuga seadistamist. Logige lihtsalt oma kontole sisse ja valige jaotises „Install WordPress” veebisait. Seejärel järgige lihtsalt domeeninime valimiseks ja WordPressi administraatori sisselogimisteabe loomiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid. Lisateavet WordPressi installimise kohta koos Bluehostiga leiate meie juhendist.
 • Hooratas kaasas WordPressiga, mis on eelinstalleeritud ja kasutamiseks valmis. Kuna Hooratta hostimisplaanid võimaldavad teil installida ainult ühe veebisaidi veebimajutusplaani kohta, peate kas lisama domeeni (ja looma oma WordPressi administraatori sisselogimised) või migreerima veebisaidi Flywheeli meeskonna abiga (alustamiseks).
 • WP mootor on ka hallatava WordPressi hostimisplaan, nii et te ei pea WordPressi installima. Peate siiski lisama uue domeeni või oma veebisaidi üle viima (lihtsalt logige sisse ja minge saidile Install> Saidi migratsioon kui soovite oma veebisaiti teisaldada, minge sellele, kas kolite mõnda veebisaiti või alustate uut Installi> Domeenid osutada üle oma domeeni). Kui valisite WP Engine abil Pro-plaani või uuema, saate oma hostikavasse installida mitu veebisaiti. Uue saidi lisamiseks hõljutage Installib ja klõpsake nuppu Lisama seejärel korrake oma domeeni lisamise protsessi.
 • Muud hostid: Kui kasutate muud hostit, pole probleemi! Võite WordPressi installida mis tahes hostile (peate lihtsalt WordPressi käsitsi alla laadima ja installima).

Kui WordPress on installitud ja valmis, saate suunata oma URL-i aadressile logige sisse WordPressi. Turvalisuskontol peaks olema link teie WordPressi sisselogimisele (tavaliselt läheb see saidile teie-url.com/wp-login või wp-admin või midagi sarnast). Kasutage administraatori nime või e-posti aadressi ja parooli, mille lõite oma hostikonto teabe seadistamisel.

WordPress on väga kohandatav (tegelikult on see ka 100% kohandatav, kuna see on avatud lähtekoodiga tarkvara), kuid selle juhendi all pean silmas sätteid, millele pääseb juurde teie WordPressi armatuurlaua kaudu. Kui tiirutate kursori kohal Menüü Seadistused külgribal asuval üksusel näete mitmeid võimalusi.

See võib tunduda pisut üleolev, kuid ei pea seda olema – nendel lehtedel on vaid mõned põhiseaded, millega peate selles etapis ennast kurssi viima. Läheme kõik kordamööda läbi.

WordPressi üldised seaded

WordPressi seaded: üldine

Sellel lehel on kõige olulisemad seaded väljade sisestamiseks Saidi pealkiri ja silt. Võite igal ajal tagasi tulla ja neid muuta, kuid on hea, kui teil on algusest peale olemas ettekujutus sellest, mida soovite nende jaoks järjepidevaks brändimiseks kasutada. Pealkiri on tõenäoliselt lihtsalt teie saidi nimi, kaubamärk või teie nimi (kui see on isiklik ajaveeb), nii et see on lihtne. Mõelge oma Tagline’i jaoks kõigepealt sellest, mida tahtsite ajaveebi loomiseks. See peaks kirjeldama, mida teie ajaveeb endast kujutab. Sellel lehel saate kuupäeva ja kellaaja vormingut muuta ka soovi korral.

WordPressi seadete kirjutamine

Selles jaotises saate määrata a Postituse vaikimisi kategooria ja postituse tüüp oma artiklite jaoks. Kuna te pole veel blogimist alustanud, on see jaotis, mille juurde saate hiljem naasta. See pole oluline samm, kuid see võib aidata blogimisprotsessi mõne sekundi võrra kiirendada, kui muudate vaikeseadeid vastavalt oma soovidele.

WordPressi seadete lugemine

WordPressi seaded: lugemine

Vahekaardil lugemine peate määrama, mida Kuvatakse teie koduleht. Kasutatava teema põhjal võiksite kasutada oma uusimaid blogipostitusi või kohandatud staatilist lehte. Lisateavet WordPressi kodulehe seadistamise ja redigeerimise kohta leiate meie juhendist.

Arutelu WordPressi seaded

WordPressi seaded: arutelu

See leht sisaldab kõiki teie saidi kommentaaridega seotud sätteid. Sel ajal peaksid teie peamised kaalutlused olema järgmised kas lubate inimestel kommentaare postitada või mitte ja kui cmärkused tuleb käsitsi kinnitada. On ka teisi võimalusi, mida saate läbi vaadata, ehkki enamik vaikesätteid peaks toimima

Media WordPressi seaded

Siit leiate oma veebisaidile lisatud meediumide (piltide) kärpimisvõimalused. WordPress sisaldab pisipiltide, keskmiste ja suurte piltide kärpimissuuruste valikuid. Võite need lihtsalt jätta või neid kohandada, kui soovite postitustes kasutada eelnevalt määratud suurusi.

Permalinks WordPressi seaded

WordPressi seaded: püsilinkid

Püsilinkid kuvatakse brauseri aadressiribal, kui külastaja asub teie saidi mis tahes lehel – see on teie URL ja kordumatu lehe või postituse identifikaator. Näiteks selle lehe püsilink on „alusta-WordPress-ajaveeb”.

Sellel seadete lehel kuvatakse teile erinevate püsilinkide vormingute loend. Vaikimisi on WordPress seatud kasutama postituse ID-d, mis pole just ilus. Selle asemel eelistame ja soovitame üldiselt Postituse nimi kuna seda on lihtne kasutada, see on visuaalselt meeldiv ja see annab teie SEO-le täiendava tõuke (märksõna kasutamine oma nälkjas on tavaliselt hea asi).

Märkus. Kui olete valinud püsiva lingi struktuuri ja hakanud postitusi avaldama, ei tohiks seda ilma ettevalmistamiseta muuta. Permalinkide struktuuri vahetamine ilma nõuetekohase planeerimise ja täitmiseta võib teie veebisaidil põhjustada katkenud linke ja 404 viga, nii et palun pidage ettevaatlikult ja neid näpunäiteid, kuidas oma püsilinke turvaliselt muuta.

Boonus: teie profiil

Peale WordPressi üldiste sätete peaksite tutvuma ka oma kasutajaprofiiliga, mille leiate alamjaotusest Kasutajad> Teie profiil või klõpsates oma nimel ekraani paremas ülanurgas.

WordPressi seaded: kasutajaprofiil

Sellel ekraanil hoitavaid üksikasju kuvatakse sageli teemade kaupa (tavaliselt postituse autorina), seetõttu on oluline, et võtaksite korrektse teabe sisestamise aega. Veenduge, et Kuvatav nimi avalikult rippmenüü on seatud nimele, mida soovite maailmale näidata. Seda määratletakse teie kasutajanimi, ees- ja perekonnanimi või hüüdnimi abil. Ja kui teie teema sisaldab tuge a bio ärge unustage ka seda lisada.

Lõpuks peate seadistama ka a Gravatar (kasutades sama e-posti kontot nagu teie WordPressi sisselogimine) pildi abil, mida soovite oma profiili jaoks kasutada. Tavaliselt on kena peavõru mõttekas, kuigi saate üles laadida mis tahes pildi, mis teile sobib.

3. samm: valige ajaveebi käivitamiseks WordPressi teema

See on koht, kus enamik uusi blogijaid komistab – nad veedavad tunde ja tunde ideaalse teema otsimisel. Nii et las ma võtan su mõtte maha: teie teema pole just alustamisel nii oluline. Teie ainus tähelepanu peaks olema sisu loomisel ja selle nähtavaks tegemisel inimestele. Ärge muretsege oma saidi kujunduse pärast liiga palju, kuni teil pole suurt publikut, kes ütleks teile, kas see meeldib või mitte.

Vaikimisi näete oma veebisaidil aktiivset WordPressi teemat. Automattic (WordPressi taga olevad inimesed) laseb igal aastal välja uue ja kõik on suunatud blogijatele (uusim teema Kakskümmend seitseteist, kuid kakskümmend kaheksateist on teel). Igal aastal sobib see uus teema tavaliselt enam kui neile, kes alles alustavad WordPressiga ajaveebi loomiseks.

WordPressi vaiketeemad

Kuid mingil hetkel soovite tõenäoliselt üle minna oma kasvava veebisaidi teemadele, millel on rohkem funktsioone. Lüliti on lihtne – peate vaid installima uue teema. Lihtsalt liikuge lehele Välimus> Kujundused> Lisa uus oma külgriba kaudu. Oma teema üleslaadimiseks klõpsake nuppu. Seejärel valige üleslaadimiseks teema ZIP-fail, installige teema ja aktiveerige see. Ta-dah! Paigaldasite just ühe toreda premium-teema, millel on rohkem funktsioone ja valikuid, mille saate tasuta teemana.

Ehkki valida on palju tasuta ja esmaklassilisi teemasid, ei saa te siin WPExploreris tehtud teemade kvaliteeti üle lüüa. Siin on mõned meie lemmikud.

Šikk elustiil ja e-kaubandus Premium WordPressi teema

šikk WordPressi ajaveeb ja poe teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Chis on armas ja elegantne ajaveebiteema, millel on täielik WooCommerce’i tugi. See tähendab, et oma lemmikteemadest on lihtne kirjutada ja sama lihtsalt oma kaupa müüa. Päris hästi?

Null tasuta ajaveebiteemaline WordPressi teema

null WordPressi blogimise teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Null on puhas ja minimaalne blogimisvõimalus, millel on lihtne vasakpoolsel külgribal navigeerimine. Suurepärane isiklike või fotograafiliste ajaveebide jaoks. Zero sisaldab kõike, mida vajate, ilma et oleksite ülespuhutud. Lisaks on see tasuta, mida mitte armastada?

Mesa tasuta müüritise ajaveebi WordPressi teema

Mesa tasuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Mesa on stiilne ja tasuta müüritise stiilis WordPressi blogimise teema, mis sobib suurepäraselt isiklike või professionaalsete ajaveebide jaoks. See teema toetab palju postitusvorminguid ja sisaldab kasulikke kohandamisvalikuid, mis aitavad teid tööle asuda.

Kokku lohistage ja pudistage ülimat mitmeotstarbelist ja ajaveebiteemalist WordPressi teemat

WordPressi teema vlogimine kokku

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Lõpuks, kuidas me ei võiks mainida Totalit? Teema Kokku on just selline – terviklahendus igat tüüpi veebisaitide jaoks, eriti siis, kui soovite alustada blogi. Täpsema lohistamislehe ehitaja abil saab piiramatult piiramatuid värvivalikuid, Google’i kohandatud fonte, sisseehitatud portfelle ja galeriisid, esmaklassilisi liugureid, video- ja heliposti vorminguid, päise koostaja, kohandatud vidinaid ja palju muud hõlpsasti kohandatavat. Alustage isiklikku ajaveebi, haldage ettevõtte veebisaiti, postitage oma vloge, jagage retsepte ja palju muud. Midagi Total ei saa teha!

Kuid need on vaid mõned meie lemmikud, mis hõlbustavad teil ajaveebi loomist. Nüüd, kui olete valinud oma teema, on aeg uurida mõne pistikprogrammi valimist!

4. samm: installige soovitatavad pistikprogrammid

Kui teemad on uute blogijate esimesed komistuskivid, peavad pistikprogrammid võtma teise koha. Liiga lihtne on kulutada tunde suvalise arvu pistikprogrammide installimisel, enne kui sisu loomisega midagi ette võetakse. See on tohutu aeg imeda.

Reaalsuses sa ei tee seda vaja kõik pistikprogrammid blogijana alustamiseks. WordPress on karbist hästi varustatud. Siiski on mõned pluginad, mille soovitaksin teil oma ajaveebist maksimaalse kasu saamiseks installida ja aktiveerida.

Märkus. Kõik need pistikprogrammid on tasuta ja neid saab installida, navigeerides saidile Pistikprogrammid> Lisa uus oma külgriba kaudu. Seejärel kasutage hoidlas tasuta pistikprogrammi sirvimiseks otsingukasti (või klõpsate mujal alla laaditud pistikprogrammi üleslaadimiseks).

Kui olete leidnud soovitud pistikprogrammi, klõpsake linki „Installi kohe”. Kui pistikprogramm on installitud, antakse teile võimalus uus pistikprogramm aktiveerida. See selleks! Pistikprogramm on nüüd installitud ja aktiveeritud. Kõigi nende soovitatud pistikprogrammide seadistamine peaks olema üsna lihtne, kuid kui teil on mõni lihtne küsimus, küsige neid allpool olevate kommentaaride jaotises või külastage tugiteema avamiseks plugina lehte WordPress.org..

Rämpsposti eest kaitsmiseks proovige Akismet

Akismeti WordPressi rämpsposti kaitse pistikprogramm

Rämpsposti kommenteerimine võib hiljem osutuda tohutuks probleemiks, kui te ei seadista rämpspostitajate peatamiseks teekatkestust või kahte. Selle jaoks on plugin number üks WordPressi oma Akismet, ja kuigi saadaval on ka muid rämpsposti pistikprogramme, on see meie arvates parim WordPressi rämpsposti eest kaitsmise pistikprogramm. Akismeti on üsna lihtne kasutada – lihtsalt installige, aktiveerige ja valige „ranguse” tase. Pärast seda skannib Akismet teie kommentaarid ja teisaldab kahtlased kommentaarid automaatselt teie rämpsposti kausta, peate vaid meeles pidama selle tühjendamise..

Sotsiaalse ühiskasutuse lisamine Kaaluge AddThis

AddThis sotsiaalse jagamise pistikprogramm

Kas soovite, et inimesed jagaksid teie sisu õigesti? Nii et kui teie teema ei toeta juba ühiskondlikku jagamist, peate selle jaoks installima pistikprogrammi. Hea tasuta variant on AddThis. Nende tasuta ühiskondliku jagamise pistikprogramm lisab tasuta valikuvõimalusi enam kui 200 sotsiaalsele võrgustikule, paljude nuppude stiilidele ja paljudele kohtadele (kleepige külgriba, päis, vidin, sisus jne). Kui soovite näha oma analüütilisi andmeid või teil on täpsemad jagamisvalikud, vajate lisatasu AddThis konto, kuid enamiku ajakirjanike jaoks pakub pistikprogramm palju.

Optimeerige oma SEO abil Yoast

Pärmi SEO

Otsimootori optimeerimine või lühidalt SEO on mis tahes veebisaidi oluline aspekt. Kuid SEO eksperdiks saamine võtab aastaid ja isegi siis peate õppima. Sellepärast on pluginad nagu Yoast SEO olulised lisandmoodulid WordPressi kasutajatele. Meile meeldib Yoast SEO, kuna see sisaldab põhilisi SEO võimalusi riivsaia, pealkirjade, katkendite, märksõna optimeerimise ja muu jaoks.

Lisage Google Analytics rakendusega MonsterInsights

MonsterInsights Analytics WordPressi jaoks

Suurepärane viis teie saidi toimivuse jälgimiseks on saidi külastuste jälgimine Google Analyticsi kaudu. Vaadake meie juhendit oma veebisaidi Google Analyticsi seadistamiseks, kuid kui olete konto loonud ja oma veebisaidile oma jälgimiskoodi lisanud, võite hakata oma veebisaiti jälgima. Muidugi saate oma Google Analyticsi kontot iga päev käsitsi kontrollida, kuid kuna WordPress on paindlik CMS, pakub see hulgaliselt hõlpsasti kasutatavaid pistikprogramme, mis integreerivad teie analüüsi teie WordPressi juhtpaneeli. Me soovitame MonsterInsights kuna see töötab hästi Yoast SEO-ga – sel viisil saate oma SEO-strateegia ühendada oma SEO-jälgimisega palju paremate tulemuste saamiseks.

Hallake WordPressi varukoopiaid VaultPressiga

VaultPress WordPressi jaoks

Alati on hea mõte kavandada halvim ja WordPressiga ajaveebi alustades on üks parimaid tõrkekindlaid, mis teeb regulaarselt varukoopiaid. VaultPress on tasuta pistikprogramm, kuid täielike saidi varukoopiate loomiseks ja hooldamiseks on vaja lisatasu liikmelisust. See on osa Jetpacki premium-plaanidest, mis algavad kõigest 3,50 dollarist kuus (ainult 39 dollarist aastas). See on väga madal hind, kui teil on täielik meelerahu, et teie veebisaidil on plaan B. Kui te ei soovi kasutada pistikprogramm varundamiseks, pole probleemi. On mõned erinevad tasuta meetodid, mida saate WordPressi varundamiseks kasutada oma hostimisplaani kaudu või selle asemel käsitsi.

5. samm: alustage blogimist

Sel hetkel on teie ajaveebi sisutootmine peaaegu algel ja seal on veel paar asja, mille eest hoolt kanda. Esimene on vabanemine näidispostitusest, -lehest ja -kommentaaridest, mille WordPress vaikimisi sisaldab.

Kustutage näidisleht ja postita

Esmalt klõpsake nuppu Lehed menüü üksus külgribal. Oma uhiuues ajaveebis näete ainult ühte näidislehte, mille saate kustutada, hõljutades igaüks kohal ja valides Prügikast valik.

WordPressi postituse kustutamine

Praegu ei pea te uusi lehti looma, ehkki võiksite hiljem tagasi tulla, et luua mingil hetkel leht Teave või Kontakt. Praegu oleme keskendunud teie ajaveebi käima panemisele, mis ei vaja muud kui postitusi. Nii et klõpsake nuppu Postitused kustutage külgribalt ja nagu ka teie lehtedega, kustutage näidispostitus pealkirjaga „Tere maailm!“

Nüüd on teie ajaveeb värske, puhas ja teie tarkussõnadeks valmis.

Looge oma esimene postitus

Vaatame üle teie esimese postituse loomise. Lihtsalt liikuge lehele Postitused> Lisa uus külgriba kaudu ja teile kuvatakse allolevaga sarnane ekraan:

Kirjutage oma esimene blogipostitus

Esimese postituse avatuks saamiseks on kolm peamist punkti (kuigi meil on üksikasjalik juhend teie esimese WordPressi postituse avaldamiseks):

 1. Looge oma postitusele pealkiri: See asub väljal otse uue lisamise all. Tehke see selgeks, kokkuvõtlikuks ja meeldejäävaks. Samuti on hea mõte lisada oma märksõna.
 2. Kirjutage oma sisu: See asub peamises tekstitoimetaja kastis, mis võtab suurema osa ekraanist. See on mida-mida-näed-mida-mida saad -redaktor (lühidalt WYSIWYG), mis tähendab, et saate näha redaktoriga tehtud muudatusi kaasasolevate suvandite kasutamisel (paksus kaldkirjas, kaldkirjas, fondi suuruses, linkides jne). ) või meediumite (pildid, videolinkid jne) sisestamine.
 3. Esiletõstetud pilt, kategooria ja sildid: Kui soovite lisada esiletõstetud pilti, on aeg seda teha. Samuti soovitame kasutada kategooriaid (lai postituste grupp) ja silte (konkreetsed, nišikirjeldused), kuna need hõlbustavad lugejaid teie veebisaidi sirvimist hiljem, kui teie blogis on sadu postitusi.

Kui need kolm punkti on kaetud, klõpsake nuppu Avalda nuppu. See selleks – WordPressis sisu loomine on nii lihtne! Kuigi oma postituste optimeerimiseks ja paremaks esitamiseks saate teha mitmeid asju, alustamise võti on just see: alustamine. Hiljem muretsege peentrüki pärast, kuid viige mõni sisu siiski sinna!

Lisage veel funktsioone

Saate alati oma WordPressi veebisaidile lisada. Lisage rohkem lehti, lisage rohkem pistikprogramme, valige stiilide lisamiseks uus teema. Taevas on piir! Siin on veel mõned levinumad funktsioonid, mida võiksite oma saidile lisada (spoiler alter – paljud vajavad lihtsalt pistikprogrammi).

 • Kuidas WordPressile foorum lisada
 • Kuidas lisada pood WordPressi
 • Google’i fontide lisamine WordPressi
 • Kuidas kohandada oma veebisaidi kujundust
 • Kuidas lisada lehtede koostajat

Mida sa ootad? Minge alustage blogi!

Blogimisega alustamine on tõesti sama lihtne kui ülaltoodud viieastmeline protsess ja ajaveebi loomise õppimiskõver on madal, kui alustate aerutamise, mitte sügavaimas otsas hüppamise asemel. Pisikeste teematõmmiste, uute pistikprogrammide ja SEO optimeerimise jaoks on palju aega kinnisideeks, kuid edukas blogimine tuleb peaaegu alati tagasi sisu mida toodate.

Enamasti ei huvita külastajad teie kujunduse või väljamõeldud pistikprogrammi funktsionaalsuse eest peaaegu sama palju kui teie sisu. Nii et omaksite blogimise südamikku, asuge looma ja alustage ajaveebi!

Kas teil on küsimusi blogi loomise kohta? Või WordPressi blogimine konkreetselt? Aitame hea meelega – jätke lihtsalt allpool kommentaar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map