Täiustage oma WordPressi veebisaidi haldust, saades vaikseks (er)

Täiustage oma WordPressi veebisaidi haldamist Slack'iga

WordPress on väga paindlik ja hõlpsasti kasutatav platvorm, nii et ei tohiks olla üllatus, et üha enam arendajaid pöördub selle poole klienditöö nimel. Ja selle kasutusmugavuse tõttu armastavad paljud WordPressi ka ise tegutsevad ettevõtjad.


Aeg on raha, olenemata sellest, kas kuulute massiivsesse disainifirmasse või olete väikese meeskonna liige, kes alustab oma esimest veebiettevõtlust. Kui soovite protsessi optimeerida, peaksite seda kaaluma Lõtv.

Mis on lõtv

Lõtvus on viis kõigi oma veebikommuunide, organisatsioonide, rühmade ja meediumikontode ühendamiseks, et saaksite oma meeskonnaga koostööd teha ühest allikast (ehkki saate seda kasutada oma meeskonna teiste liikmete teavitamiseks). Nii saate suurendada tootlikkust, ohverdamata juba kasutatavaid suhtlusvahendeid. Andmeallikate sujuvamaks muutmiseks lisage need rakenduste kaudu lihtsalt oma Slacki meeskonna kontole. Siis näevad kõik teie meeskonna liikmed kanalivoo kaudu kõiki erinevaid postitusi ja meediume.

Lemmikriistade Slackiga integreerimiseks on saadaval tohutul hulgal rakendusi. Vaadake lihtsalt pilku Rahulik rakenduste kataloog. Leiate integratsiooni populaarsetele sotsiaalmeedia platvormidel nagu Twitter ja Dribbble, et saata teile uusimaid säutsu kindlale käepidemele / konkreetselt käepidemelt või näha konkreetse otsingusõna jaoks Dribbble’i kaadreid. Rakendusi on ka palju analüütika tööriistad teie veebisaidi Google Analyticsi toimivuse või teie Uptrendi saidi uptime-hoiatuste jälgimiseks. Ja tonni veel. Lisaks saate lisada ka kohandatud integratsioone (nt WordPress).

WordPressi jaoks aeglane

WordPress ja vaikne

Slack ja WordPress on nagu maapähklivõi ja Jelly. Mõlemad on täiesti vinge omaette, kuid kindlasti käivad nad suurepäraselt ka koos. Kas sa ei usu meid? Isegi Tehke WordPress meeskond kasutab Slacki oma suhtluse tõhustamiseks. Proovimisele ei saa haiget teha – WordPressi tasuta Slacki pistikprogrammid muudavad juurutamise kiireks ja lihtsaks.

Lõtvus muudab konkreetsete WordPressi sündmuste jaoks kohandatud teatiste seadistamise lihtsaks. Pärast integreerimist näete täpselt, millal teie autorite meeskond avaldab uue ajaveebi postituse või kui hooldus- ja turbemeeskond läbib teema või pistikprogrammi värskenduse. See säästab teie aega halduri või väikeettevõtte omanikuna (te ei pea enam oma WordPressi saidi kõiki tahke üle vaatama), nii et saate keskenduda ülejäänud ettevõttele.

Slacki abil saate määrata ka konkreetsed teavitamisvood erinevatele meeskonnaliikmetele. Näiteks võite integreerida oma turundusmeeskonna pingutamisse ka siis, kui postitus avaldatakse neile teada, et nad võiksid hakata tegelema sotsiaalse reklaamimisega. Nii et kui suurendate oma tootlikkust, saate sujuvamaks muuta ka kogu oma meeskonnaga suhtlemist. Ja täiendavad rakendused failide jagamiseks, reaalajas vestluseks, tahvliteks ja muuks muudavad teie meeskonna koostöö veelgi häirivamaks..

Vaadake, miks võiksite proovida Slacki oma meeskonna jaoks? Kuna praegu pole WordPressi rakendust (vähemalt veel vähem, kui me nägime), peate nüüd kasutama Saabuv Webhookide rakendus oma WordPressi teatiste lisamiseks. Näitame teile, kuidas seda kõike natuke ära teha. Enne kui saame asuda, vajate kõigepealt Slacki kontot!

1. samm: registreeruge tasuta aeglase konto jaoks

Registreerimine on kiire, lihtne ja algab 0 dollarist. Tasuta konto annab teile võimaluse integreerida 10 teenust oma Slacki meeskonnaga, vaadata üle oma viimased 10 000 sõnumit, lisada seadmetele rakenduste (iOS, Android, Mac ja Windows töölaua) kaudu mugavalt seadme Slack ja teha üks-ühele kõnesid ( kuigi see viimane on endiselt beetatestides).

Enamiku võistkondade jaoks töötab vaba tase suurepäraselt. Kui aga vajate / soovite enamat (nt piiramatu teenuste integreerimine, otsitavad arhiivid, kahefaktoriline autentimine jne), algab kasutajakonto kõigest 6,67 dollarist kuus.

Nii et alustamiseks minge Lühike veebisait, valige teeninduse tase (jällegi – tasuta konto on uute meeskondade jaoks ilmselt kõige mõistlikum) ja klõpsake nuppu, et Looge uus meeskond. Sisestage lihtsalt oma e-posti aadress ja klõpsake järgmisel.

Lohakas registreerumine

Nüüd saate oma meeskonnale nime anda. Kõik, mida soovite – kuigi on mõistlik valida midagi, mis on seotud teie meeskonnaga.

Lõtv meeskond

Pärast meeskonna nime valimist saate valida oma Slacki veebiaadressi. Kui teie meeskonna nime kasutab juba teine ​​Slacki meeskond, loetletakse mõned soovitatud valikud. Valige jätkamiseks üks suvanditest või sisestage mõni muu nimi.

Lohakas veebiaadress

Järgmine samm on oma teabe ja meeskonna nime / URL-i kinnitamine. Kontrollige veelkord, et see kõik hea välja paistaks, siis vajutage oma meeskonna vormistamiseks nuppu.

Lõtv kinnitus

Nüüd saate oma meeskonna kutsuda (või võite seda sammu edasi hoida, kuni olete saanud kõik, nagu soovite).

Lõtv kutsub

Teie Slacki meeskond on nüüd seadistatud! Esimene ekraan, mida näete, on tervitusleht. Kui see on teie esimene lips, kasutades nuppu Slack, klõpsake nuppu, et alustada 1-minutist õpetust, mis näitab teile, kust leida kõik oma valikud.

Lõtv juhendaja

Enne järgmise sammu juurde liikumist soovitame luua mõned võtmeisulised kanalid, mida kasutate oma meeskonnaga suhtlemiseks. Kanalid on teie meeskonna grupivood mida saate kasutada oma Slack-sõnumite korraldamiseks.

Kanalite abil saate luua avalik kanalitele, millele pääseb juurde kogu teie meeskond (suurepärane projekti värskenduste, kohtumiste märkmete, sotsiaalmeedia jms jaoks), samuti privaatne kanalid teabe levitamise piiramiseks (näiteks Zendeski teated teie tugimeeskonna jaoks, MailChimpi või Google Analyticsi aruanded teie turundusmeeskonna jaoks või WordPressi värskendused veebimeeskonna jaoks).

Lühikesed kanalid

WordPressi ja Slacki integreerimiseks peate installima ka ühe üliolulise rakenduse – Sissetulevad veebikohad. Seda rakendust on vaja kohandatud teabe hankimiseks välistest allikatest (nt WordPress). Klõpsake oma Slacki juhtpaneelil vasakus ülanurgas oma meeskonna nimele ja seejärel valikule Rakendused ja integratsioonid.

Rakenduste vaikne installimine

Nüüd otsige lihtsalt sissetulevaid veebikohti ja klõpsake roosa ja halli kolmnurga logoga rakendusel (vt allpool). Seejärel klõpsake nuppu Installi nuppu.

Rahuldav sissetuleva veebihoki rakendus

Valige kanal, kuhu soovite oma WordPressi saidi teatised lükata, ja seejärel klõpsake nuppu, et lisada oma integratsioon.

Lühike sissetulevate Webhookide kanal

See genereerib mitmeid veebikoha suvandeid, kuid hiljem vajate just seda Webhooki URL, mis peaks olema kõige esimene võimalus.

Lühike sissetulevate Webhookide URL

Nüüd, kui kõik on valmis, võite hakata WordPressi saidi paremaks haldamiseks kasutama Slackit. Lihtsaim viis Slacki integreerimiseks WordPressiga on muidugi pistikprogrammiga.

2. samm: installige plugin Free Rock The Slackbot

Rock The Slackbot Free WordPress Plugin

Enamiku kasutajate jaoks tasuta pistikprogramm Rock the Slackbot on fantastiline võimalus. Slackbot on Slackis teie sõbralik väike abiline, kes aitab teil ja teie meeskonnal kontakti hoida. Selle abil saate automatiseerida teile ja teie meeskonnale saadetavaid sõnumeid, kui midagi teie WordPressi saidil toimub.

Slacki kasutamine WordPressiga on suurepärane võimalus püsida mitme autori peal, saidi värskendused ja isegi SEO purustada 404 viga. Rock the Slackboti sisse on ehitatud mitmeid teatisi käivitavaid toiminguid, mis aitavad teil toimuvat jälgida, sealhulgas:

 • Postitus avaldatud, avaldamata, värskendatud, kustutatud või prügikasti postitatud
 • 404 viga
 • Menüüelement on kustutatud
 • Meediumid on lisatud, muudetud või kustutatud
 • Kasutaja lisati, talle määrati uus roll või kustutati
 • WordPressi, teema või pistikprogrammi värskendus on saadaval või värskendus installitud

Lisaks tegeleb plugina autor praegu teadete lisamisega menüüelementide lisamiseks, uute kommentaaride lisamiseks, samuti uute teemade ja pluginate installimiseks või aktiveerimiseks. Iga teatist saab kohandada nii, et see annab märku konkreetsest Slack-kanalist või saadetakse teie kontole otseteatena.

Installige pistikprogramm lihtsalt oma WordPressi juhtpaneeli alt Pistikprogrammid> Lisa uus. Pärast installimist ja aktiveerimist liikuge lehele Tööriistad> Slackboti raputamine ja klõpsake linki „Alusta selle peoga”.

Raputage Slackboti installi

Siit lisage oma webhooki nimi, kleepige sissetuleva Webhooksi rakendusega varem loodud webhooki URL-i ja seejärel lõpetage sündmuste märguannete valimine.

Raputage Slackboti seadistust

Kui olete lõpetanud, salvestage oma veebikoda või looge nii palju teisi kui vaja. Lihtne on?

2. samm arendajatele: installige plugin Slack Free WordPress

Tühi tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui olete arendaja, kes otsib midagi kohandatav  tasuta WordPressi Slacki plugin on suurepärane võimalus. Vaikimisi on teie WordPressi installimiseks ainult mõned sisseehitatud teated: kui postitus on ülevaatuseks valmis, kui postitus avaldatakse ja kui on uus kommentaar. Kuid selle pistikprogrammi ilu pole see, mis sisaldub – see on see, mida saate lisada slack_get_events filtriga.

Pistikprogrammi Slack abil saate luua kohandatud märguandeid peaaegu kõigi jaoks WordPressi toiming. Kui soovite teada saada, millal kasutaja parooli taastab, muudetakse teie saidi teemat või kui kommentaar prügikasti prügikasti panna, on sama lihtne reklaam lisada uue sündmuse filtri kaudu.

Selle kerge pistikprogrammi autor pakub ka laiendusi, et integreerida muud populaarsed pistikprogrammid teie Slacki teatise seadistusega. E-kaubanduse veebisaitide jaoks märguanded EDD ja WooCommerce tehke tellimuste või maksete jälgimine hõlpsaks. Ja autor lõi ka laiendeid Kontaktvorm 7 ja Raskusvormid et teid uute teadete eest hoiatada.

Installimine on nagu iga muu tasuta pistikprogramm – minge oma WordPressi juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus ja otsige “lõtv”. See peaks ilmuma esimese võimalusena. Pärast installimist ja aktiveerimist klõpsake uue menüü üksusel Lõtk> lisa uus.

Lõtva pistikprogrammi seadistamine

Siit saate oma teateid luua, andes oma integratsioonile nime, kleepides oma webhooki URL-i ja valides kanali, kuhu oma teatised postitada. Kui lisasite kohandatud sündmused, peaksid need koos kolme vaikesuvandiga ilmuma jaotises „Teatatavad sündmused” jaotises „Teavitatavad sündmused”. Kui olete lõpetanud, salvestage kindlasti. Kui olete valmis, saate kohandatud teateid otse oma Slack’i kanalitele vastu võtta!

Suurema efektiivsuse jaoks soovitatavad rahulikud rakendused

Rahulik rakenduste kataloog

Kui valisite tasuta Slacki konto, nagu me eespool mainisime, piirdute oma meeskonna jaoks 10 teenuseintegratsiooniga. See ei pruugi tunduda tonn, kuid WordPressi veebisaidi või väikeettevõtte efektiivseks käitamiseks on küllalt. Siin on mõned kataloogist olevad rakendused, mida soovitame teil kaaluda (lisaks nõutavale Sissetulevad veebikohad rakendus muidugi).

Dropbox: Mõnel või teisel hetkel peate tõenäoliselt oma meeskonnaga ressurssi jagama. Dropbox on suurepärane võimalus failidega juurdepääsu jagamiseks oma meeskonnaga ja Slacki integreerimise abil saate faile otse Dropboxist hõlpsalt oma meeskonna Slacki sõnumitesse lisada..

Github: Meeskonnaprojektide haldamiseks armastame Githubit (me kasutame seda WPExploreris paljude projektide jaoks, samuti teemafunktsioonide taotluste ja veateadete jaoks) ja selle integreerimisel Slackiga tähendab, et näete täpselt, millal teie ülesanded on toime pandud, päringuid sisestada või teie tegevusest välja anda. meeskond.

Hootsuite või Twitter: Kui teil on kõik oma sotsiaalkontod Hootsuite’is lühendatud või kui tuginete ühele sotsiaalsele saidile, näiteks Twitterile, on Slackiga integreerimine hea mõte, et olla kindel, et keegi ei jäta ühtegi teadet vahele. Seadistage oma rakendus, et suunata sotsiaalsõnumid konkreetsele Slacki kanalile, et teie meediumigurud saaksid teie teavitustegevust paremini hallata.

MailChimp: Kui teie ettevõte kasutab MailChimpi tarbijatega suhtlemiseks, võiksite kaaluda selle integreerimist Slackiga, et näha, millal teie tellija saab (või kaotab). Nii näete, millal peate võib-olla oma lubamismeetodeid mõnevõrra parandama.

Pingdom: Jälgige oma veebisaidi töö- ja seisakuid. Pingdomi rakenduse jaoks Slack jaoks saab teie meeskond esimesena teada, millal mõni teie Pingdomi poliitika käivitatakse.

Skype: Hoidke oma meeskonnaga ühenduses ja alustage Slacki jaoks Skype’i rakenduse kaudu reaalajas vestlusi või kõnesid. See on kiire viis ekspromptiseks koosolekuks kutsumiseks või oluliste uudiste jagamiseks kogu oma grupiga korraga.

Statsbot: Statsboti abil saate oma Slacki kaudu oma veebisaidi analüüsi jälgida. See kasulik väike bot võib teile kõige paremini öelda teie saidi mõõdikute kohta, kuna see on integreeritud Google Analyticsiga.

Wunderlist või Trello: Valige oma eelistused nende kahe vahel (mõlemat pole vaja), kuid meeskonna jaoks on jooksvate ülesannete loetelu koostamine suurepärane valik. Mõlemad rakenduste integreerimised saadavad teie Slack-kanalile märguandeid, kui ülesandeülesandeid lisatakse, värskendatakse või täiendatakse, et näeksite, kes mida teeb.

Zendesk või HelpScout (kui kasutate neid): Kui teie meeskond pakub klienditoe teenust, tasub kaaluda mõnda neist rakendustest, et integreerida piletimüügisüsteem teie Slacki kontoga. Nii saate jälgida uusi pileteid ja oma meeskonna tõhusust avatud piletite värskendamisel ja neile vastamisel.

Muidugi sõltub teie valitud meeskonna vajadustest see, millised rakendused valite. Võib-olla pole te oma tööaja üle nii murettekitav kui pakkide kohaletoimetamise pärast (jah – seal on jälgimisrakendus selle eest). Seal on rakendusi peaaegu kõige jaoks, mida mõelda võite – Google Hangouts, arvete esitamine, eesmärkide jälgimine, tööpakkumised, taimerid, kalendrid, tööaeg, aktsiaturud ja palju muud. Nii et vaadake täismahus Rakenduste kataloog et näha, milliseid teisi saite või protsesse on teie meeskonnal mõistlik Slackiga integreerida.

Läheb edasi

Loodetavasti proovite Slackit proovida. See on suurepärane viis oma WordPressi veebisaidi või ettevõtte korras hoidmiseks ja sujuvaks toimimiseks. Lisaks, kuna see on seal tasuta, pole mõistlik põhjus seda mitte kasutada. Kui teil on WordPressi kohta Slacki kohta muid küsimusi, küsige seda allpool olevate kommentaaride osas. Või kui te juba kasutate rakendust Slack, tahaksime teada saada, kuidas teile seda sujuvamat tööriista kasutada meeldis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map