Siit saate teada, kuidas teha WordPressi teemasid: kõik parimad ressursid

WordPress on suurepärane. Seda on lihtne paigaldada ning allalaadimiseks on saadaval hulgaliselt tasuta ja premium-teemasid. Või võite alati teema ise teha. Kas te ei tea, kuidas kodeerida? Pole probleemi, meil on teid kaetud! Kõik on mingil hetkel algajad ja WordPressiga on rohkem ressursse, seda parem. Õnneks on palju kohti, kus saate abi ja juhiste saamiseks pöörduda, ilma et peaksite kunagi töölaualt lahkuma. Allpool on raamatud, õpetused, alustusteemad ja mõned lisaartiklid, mis on meie arvates suurepärased WordPressi kodeerimise õppimiseks. Minge edasi ja alustage – kodeerimine toimub kiiresti!


Raamatud

Kuidas olla Rockstari WordPressi kujundaja

Kuidas olla Rockstar WordPress Designer on suurepärane raamat, kus on palju teavet algajatele kodeerimise jaoks. Raamat tutvustab teid kolme WordPressi teema kaudu, et näidata teile, kuidas arendada kindlat portfooliot, ajaveebi ja üldisi WordPressi saite. Ja kui läbite kõik õpetused, ehitavad nad üksteisele oma kodeerimisoskuse järkjärguliseks laiendamiseks. Photoshop, HTML, CSS ja WordPress PHP on kõik kaasatud, nii et teil on palju võrdlusmaterjali ja ainus eeltingimus on, et olete HTML / CSS-iga pisut kokku puutunud.

Kaevamine WordPressi

See on koht alustamiseks ja me kirjutasime selle kohta isegi digging Into WordPress Review. See raamat sisaldab praktilisi teadmisi ja näpunäiteid, et muuta WordPressi algajast kodeerimismeistriks. Raamat õpetab teile installimise, seadistamise, teema anatoomia, teema / pistikprogrammi arendamise, loomise kommentaari, saidi turvalisuse ja tervisliku ajaveebi pidamise põhitõed. Seal on palju suurepäraseid näpunäiteid, mida te võib-olla mujalt ei leia, samuti terve elu värskendusi. Nii et iga kord, kui ilmub uus väljaanne Digging Into WordPress, on teil juurdepääs kogu uuele infole ja juhenditele.

WordPressi teemade loomine nullist

WordPressi teemade loomine Scratchist viib teid läbi WordPressi kodeerimise protsessi. Õpikute läbimisel saate teada, kuidas WordPressi teemat kodeerida, alustades HTML / CSS-mallist, kuidas luua kohandatud postitustüüpe, arendada teemavalikuid ja vidinaid ning kuidas luua pistikprogramme ja palju muud. See raamat vajab tausta HTML-i, CSS-i, PHP-d, MySQL-i ja JavaScripti, nii et ma ütleksin, et see on mõeldud kõrgematele algajatele või neile, kellel on keskmiste teadmisi veebiarenduse kohta.

Õpetused

Oma esimese WordPressi teema väljatöötamine autor WP Tuts+

Oma esimese WordPressi teema arendamine on kolmeosaline õpetussari, mis on hea koht alustamiseks, kui olete WordPressi teemade arendamisega alustanud. Üksikasjalikud juhendid õpetavad teile põhitõdesid WordPressi, arendamise ja kujundamise kohta. Ja selleks ajaks, kui sarja lõpetate, olete loonud teie enda täieliku WordPressi teema.

WordPressi teema arendamise koolitusrattad autor WP Tuts+

WordPressi koolitusratastega juhendate teid terve rea õppematerjalide loomiseks oma WordPressi teema. See seeria on mõeldud algajatele ja viib teid läbi HTML-i malli muutmise toimivaks WordPressi teemaks. Õpetused hoiavad selle põhilised ja neid on lihtne järgida – see sobib suurepäraselt kõigile algajatele.

Kuidas luua tundlikku WordPressi teemat alglaadimisprogrammiga autor Treehouse

See õpetus on Kuidas luua tundlikku WordPressi teemat alglaadimisprogrammiga kasutab ära Bootstrap’i ja juhendab teid tundliku WordPressi teema loomisel. Bootstrap pakub tugeva aluse tundlike teemade loomiseks õppimiseks ning selle õpetuse ainus eeldus on, et teil on kogemusi postituste lisamisega ja pistikprogrammide installimisega administraatorina. Teemade ja teemafunktsioonide hulka kuuluvad: kohandatud kodulehe kujundus, umbes leht, kontaktleht, uudiste sektsioon kommentaaridega ja vidinaga külgriba.

Kuidas luua WordPressi teema 2. väljaanne autor: ThemeShaper

See on üksikasjalik WordPressi teemaõpetus by ThemeShaper näitab teile, kuidas WordPressi teemat algusest lõpuni üles ehitada, ja isegi selgitab, miks eelistatakse teatud meetodeid teiste ees. Üksikasjalikkuse tõttu on see käimasolev 16 osa seeria ja selle vaatamiseks on vaja oma aega. Autor kinnitab isegi, et juhendaja lõpuleviimiseks peaksite saama teha peaaegu kõike, mida soovite WordPressi teemaga seotud.

Lapse teema loomine WordPressile autor WP Tuts+

WordPressi jaoks lihtsa lapseteema loomine on suurepärane õpetus, mis juhendab teid, kuidas luua WordPressile lapseteema. Kuna WordPress võimaldab teil disaini sisust eraldada, saate teema hoida ja kujundust muuta lapseteema abil. Ja pärast selle õpetuse läbimist peaksite saama luua omaenda lihtsa lapseteema.

Alustavate teemade viited

Kakskümmend kaksteist WordPressi teemat

Vaikimisi Kakskümmend kaksteist WordPressi teemat on suurepärane alustusteema, millest õppida. Paljaste luude kujunduse, põhistruktuuri ja piiratud funktsioonidega on see hea koht alustamiseks, kui soovite valida hästi kodeeritud teema.

Tühjendatud (_S) teema

Tühistab WordPressi teema on järjekordne Automatticu tugev algusteema. Erinevalt kahekümne kaheteistkümnest pole stiili / kujundust kaasas – seal on ainult HTML5 mallid. See teema on mõeldud redigeerimiseks ja laiendamiseks, et arendada välja oma teema ja parandada oma kodeerimisoskust.

Muud kasulikud ressursid

WordPressi petajaleht

See mahlane väike tidbit on WordPressi petuleht, mis võtab kokku hunniku kasulikke WordPressi funktsioone. Printige see välja ja kleepige see lauale või määrake see töölaua taustaks – siis on teil alati vaja, kui teil seda vaja on!

Teema Anatoomia petuleht

Selle teema anatoomia petuleht on lihtne diagramm selle kohta, millest teema koosneb. Kas iga elementi on vaja? Ei. Kas loendis on ka muid elemente, mida võiksite teema sisse lisada? No jah. See on LIHTNE petuleht, mis näitab enamiku WordPressi teemade põhilisi luid ja see on suurepärane kiirpilk, mida uue teema koostamisel kasutada.

Mallihierarhia petuleht

See vinge väike petuleht loob visuaalselt WordPressi mallihierarhia. Hierarhias kuvatakse mallide failid teie teema sees ja nende laadimise järjekord. See on eriti kasulik, kui plaanite luua erinevat tüüpi kujunduse oma sisu jaoks erinevaid paigutusi.

WordPressi koodeks

Nagu alati, võite viidata WordPressi koodeks kõige jaoks, mida te mujalt ei leia. Seal on palju kasulikke näpunäiteid ja õppetunde koodeksis, mis kindlasti aitavad teid mingil hetkel. Ja kuna õpetused tulevad otse WordPressist, teate, et need on õigustatud.

Teie ressursisoovitused

Milliste ressurssidega on teil edu olnud? Kui olete mõnda ülaltoodud ressurssi kasutanud või kui olete veebist leidnud teisi, oleks hea meel kuulda, millest on abi olnud. Andke meile oma kogemustest teada allpool toodud kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map