Säästke aega ja kaasake külastajaid sisuslaidide abil

Sisu liugurid on tänapäeval kõikjal! Need võivad olla ka väga polariseerivad. Tonnid inimesed armastavad neid, teised aga põlgavad neid. Kuid on oluline mõista, et liugurid ei ole ravi, vaid on lihtsalt vahend. See tähendab, et neid on vaja õigesti kasutada ja suure sisuga asustada, et saaksite nende peamistest eelistest aru saada.


Ärge ajage segi tööriista potentsiaali puudulike rakenduste kehvade tulemustega. Õige kasutamise korral on sisu liugurid tõhusad interaktsiooni elemendid, mis võivad suurendada külastajate kaasatust, teabe mõistmist ja säilitamist.

See postitus sisaldab peamisi põhjuseid, miks peaksite kaaluma sisulibri kasutamist, ja millistel hetkedel saavad need olla kõige tõhusamad külastajate kogemuste parandamisel nende külastamisel. Hüppame sisse!

Sisu liugurite eelised

Sisu liuguri eelised

Sisu liugurite eelised ulatuvad ruumi säästmisest kuni veebisaidi külastajatele suurema kontrolli võimaldamiseni. Vaatame allpool mõnda konkreetset eelist.

Salvesta ruumi

 • Sisu liugurid ühendavad mitu sisutükki oma saidi väikesesse ruumi, võimaldades teil igal ajal ekraanile rohkem mahutada.

KASUTAJA LÕPPEMISE EDENDAMINE

 • Hästi rakendatud ja kujundatud sisu liugurid on veebisaidi külastajatele huvipakkuvad ja julgustavad neid kauem lehel püsima.
 • Need käituvad pika teekonna korral nagu lõputu peatus, võimaldades kasutajal enne kerimise jätkamist teha paus.

HEA KASUTATAVUS MEDIA-Rikkalikel lehtedel

 • Kui meediumid ühte kohta koondate, annate kasutajale võimaluse keskenduda.
 • Kujutised tõmbavad tekstist eemale, nii et paigutades oma visuaalse sisu liugurisse, lubate kasutajal lugemisvoolu katkestamise asemel valida, millal nad keskenduvad oma pildile / rikkalikule sisule. See võimaldab kasutajatel keskenduda diskreetsetele sisutükkidele.

KASUTAJA SUUNATUD (KÕIGE)

 • Enamikku sisu liuguritest saab kasutaja kontrollida, see tähendab, et nad saavad sisu abil oma tempos edasi liikuda, aidates teil teie pakutavat teavet paremini mõista ja säilitada.

Kas teie veebisaiti saab parandada mõne ülaltoodud eelise abil??

Millal kasutada sisu liugurit

Kohandatud slaiditüübid

Sisu liugurite kasutamiseks on mitmeid viise. Nagu enamiku asjade puhul, on ka enne reisile asumist kõige parem omada eesmärki, kuhu peaks jõudma. Seda öeldes uurige mõnda allpool toodud võimalust, millal on kõige parem kasutada sisulihvurit. Kui üks või kaks punkti paistavad silma, võib olla aeg kaaluda oma veebisaidile liuguri pistikprogrammi lisamist.

TEIE VEEBILEHE SISSEJUHATUS

 • Kui kasutajad esimest korda teie veebisaidile jõuavad, peavad nad teadma, miks nad seal asuvad ja mida nad saavad teha. Sisu liugurid on populaarsed kodulehe elemendid lihtsa tõsiasja tõttu, et nad annavad suurepärase ülevaate veebisaidi eesmärkidest ja võimaldavad neil lisateabe saamiseks klõpsata.

Sisu värskendamine dünaamiliselt

 • Kui postitate värskendusi sageli, soovite sageli nende tähelepanu oma veebisaidil esile tõsta. Kuid kui teie värskenduste maht on suur, saavad kõik neist värskendusi teie veebisaidi külastajatele ainult piiratud määral. Dünaamiliselt värskendatud sisu liugur annab igale teie postitusele võimaluse särada.

MEETME KONSOLIDEERIMINE

 • Iga slaid on lihtsalt konteiner, nii et saate iga sisu sisuga üsna nutikalt hakkama. See tähendab, et pilte, videoid, rikkalikku interaktiivset meediat (nt Google Maps) ja registreerumisvorme on kõik haarata!

MITMIKUTEST PILTITEST VÕI VIDEOTEST RÕHUTAMINE GALERIIES

 • Sisu liugurid olid algselt mõeldud piltide ja videote rühmitamiseks interaktiivsetesse galeriidesse. Seda tehti osaliselt ruumi kokkuhoiuks, kuid peamiselt meediumis sirvimise hõõrdumise leevendamiseks.

LUGU KIRJUTAMINE

 • Hea lugu voolab ja on katkematu. Seetõttu näeme veebis pikka kerimist võimaldava lehekülje kujunduse levikut. Kujutiste või videoseeriate hõlpsalt manustamine artiklisse või lehele purustab selle voo ja muudab kasutajate jaoks keerukamaks jätkamise seal, kus nad pooleli jäid. Hea sisu liugur võimaldab meediumil voolata ülejäänud sisuga samal viisil.

JÄRGMISED JÄRGMISED SAMMUD (E.G. TOOTESÕIDUD, PÖÖRDUMISED, JUHISED, RECIPID jms)

 • Enamik tarkvarafirmasid teab, et suurepärane sisuliugur võib tooteturnee läbimise kogemusi märkimisväärselt parandada, mis lõppkokkuvõttes toob kaasa suurema müügi.
 • Oma sihitud ja keskendunud olemuse tõttu on liugurid suurepärane viis külastajate käimiseks läbi külgnevate sammude.

Teades, millal sisuslaidreid kasutada, saate neid oma veebisaidil efektiivsemaks muuta.

Mida otsida slaidipistikust

Lisaks ülaltoodud punktidele on mõned põhielemendid, mida peaksite libiseva pistikprogrammi valimisel arvestama.

LIHTNE KASUTADA

 • See peaks olema teie saidi kõikjal kasutatav. Liugurit peaks olema lihtne paigutada oma kodulehele, kontaktpiirkonda või isegi oma veebisaidi varjatud lehele. Otsust ei tohiks niikuinii piirata.

VASTAV

 • See peab saama hakkama igasuguse sisuga. Ideaalsel liuguril peaks olema võimalus automaatselt enda suurust muuta, et see mahuks kenasti lehele. Ükskõik, kas tegemist on laua-, nutitelefoni või tahvelarvutiga, on suuruse muutmine mis tahes ekraanile või seadmele sobivaks sammuks liuguri efektiivsemaks ja visuaalselt meeldivamaks muutmise poole.

ABI

 • Toodet toetav juurdepääsetav ja tõhus teenindusmeeskond on kohustuslik. Enamik tooteid on tõesti ainult nii head, kui meeskond nende taga on. Suurepärane tugi aitab rahuldada teie vajadusi, pakkudes samal ajal ostetud tootele pidevat abi.

Mähkimine üles

Õige kasutamise korral võivad liugurid kindlasti teie veebisaidi kasutajakogemusele positiivset mõju avaldada. Tutvustame kiiresti liuguri kasutamise eeliseid ja parimat aega selle kasutamiseks.

KASU

 • Säästke ruumi
 • Edendage kasutajate kaasatust
 • Sobib meediumirikaste lehtede kasutatavuseks
 • Kasutaja poolt suunatud (enamasti)

PARIMAD AJAD SLIDERI KASUTAMISEKS

 • Tutvustame oma veebisaiti
 • Sisu dünaamiline värskendamine
 • Eri tüüpi meediumide konsolideerimine
 • Mitme pildi esiletõstmine videotes või galeriides
 • Loo jutustamine
 • Järjestikuste sammude järgimine

Olles kaalunud ülaltoodud postituses kirjeldatud eeliseid ja parimaid aegu liuguri kasutamiseks, on minu soovitus sisuliugurite pistikprogrammi jaoks SlideDeck. Võimalusega segada ja sobitada sisutüüpe, hõlpsat WYSIWYG-redaktorit ja slaidifunktsiooni lohistamise abil saab SlideDeck2 kõik märkmed, mida on vaja kvaliteetse liugpistikprogrammi jaoks. SlideDeck2 sisaldab ka järgmisi funktsioone:

 • Objektiivid: hästi viimistletud eelseatud stiilid, mis aitavad muuta teie sisu suurepäraseks. Saate neid kasutada otse karbist välja või valida kohandatavate osade hulgast, mis sobivad teie saidile kõige paremini.
 • Slaidisisu: teil on valida dünaamilise allika (kuvage sisu oma lemmikvälistest allikatest) ja kohandatud sisu (sobib suurepäraselt kodulehtede, tooteekskursioonide ja esitluste jaoks) vahel. Mõlemat meetodit on lihtne ja tõhus kasutada.
 • Kohandamine: teil on võimalus muuta olulist osa liugurist, sealhulgas teksti sisu, font, navigeerimine, üleminekud ja paljud muud elemendid.
 • Kasutamine: asetage SlideDecks ükskõik kuhu. Need töötavad suurepäraselt täissuuruses rakendustes, näiteks kodulehtedel, tooteekskursioonidel ja portfellides, kus kasutatakse vähendatud alasid, näiteks külgriba ja jaluse vidinad.
 • Tugi ja värskendused: SlideDecki tuge saab meeskond, kes selle tegelikult ehitas. See meeskond otsib alati oma pistikprogrammile uusi läätsi, lisaallikaid ja funktsioone.

SlideDeck 2 suvemüük

Teatame põnevusega SlideDeck2 erilisest suvepakkumisest. Kui olete huvitatud selle pistikprogrammi ostmisest, saate piiratud aja jooksul säästa kuni 50 dollarit. Mis on teie mõtted sisu liuguritest? Jagage palun allpool kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map