Pilk Bluehost’i optimeeritud WordPressi majutamisse

Tarkvara Bluehost Optimeeritud WordPress Hosting üle vaadatud

Kas olete otsustanud WordPressi ajaveebi või veebisaiti ise hostida, kuid pole kindel, millist hostiettevõtet kasutada? Veebilehtede omanikele näib olevat saadaval lõpmatu arv WordPressi hostimisvõimalusi.


Kuid hostiettevõtted mõistavad WordPressi võimsust ja paljud on hakanud oma hostimisteenuseid optimeerima spetsiaalselt WordPressi kasutajatele. Bluehost on üks neist ettevõtetest. Need muudavad WordPressi veebisaidi kiire majutamise ja loomise lihtsaks ning pakuvad spetsiaalselt WordPressi kasutajatele kohandatud hostimisvalikuid.

Selles postituses saame aru, mida WordPressi optimeeritud hostimine tegelikult tähendab, vaadates üle Bluehost’i funktsioonid, mis muudavad WordPressi optimeeritud hostimise ainulaadseks.

Bluehost: WordPressi majutamiseks pole võõras

Bluehost 10-aastane kinnitus WordPress.org poolt

Veebipäevikute blogijad viitavad Bluehosti kiirusele, asjatundlikele klienditeenindajatele ja taskukohasusele. Nad pakuvad mitmeid hostimistooteid. Jagatud hostimine on sageli parim võimalus alles alustavate väikeste veebisaitide jaoks. Uutele kontodele on lisatud 12-kuuline tasuta domeen, täiustatud juhtpaneel ja hinnad algavad esimesel aastal 3,49 dollarist kuus (kui kasutate meie ülaltoodud linki). Põhiplaani abil saate majutada ühte domeeni ja installida WordPressi ühe klõpsuga või valida, kas kasutada Bluehost’i veebisaidi koostajat.

Kui soovite hostida mitut veebisaiti, majutab Plus-kava kümme saiti hinnaga 10,99 dollarit kuus (või 5,95 dollarit kuus müügil) ja saate majutada piiramatul arvul veebisaite, mille Bluehost’s Business Pro plaanib 23,99 dollarit kuus (13,95 dollarit kuus). kuu müügil).

Iga hostimiskava sisaldab kindlaksmääratud arvu e-posti kontosid, välja arvatud professionaalne plaan, mis pakub piiramatut arvu e-posti kontosid. Lõpuks saate pisut erineva tasu ja funktsioonide ülesehitusega tutvuda ka Bluehost uue pilve hostimise lahendusega.

Lisaks tavapärastele pakkumistele suurendab Bluehost oma spetsialiseeritud tootega oma teenuseid ja tehnoloogiat: WordPressi optimeeritud hostimine.

Vaatame nüüd lähemalt …

Bluehost’s WordPressi optimeeritud hostimine on uuritud

WordPressi optimeeritud veebimajutus Bluehost

Skaneerides Bluehost’i tootelehte optimeeritud hostimiseks, on üks esimesi asju, mida võite märgata, on see, et selles loetletakse kõrgemad hinnapunktid. Näiteks kõige odavam plaan on 24,99 dollarit kuus (esimene kuu on müügis hinnaga 12,49 dollarit). Kuid selle plaani abil saate majutada kuni viis veebisaiti. See plaan sisaldab ka 30 GB salvestusruumi, 2 GB muutmälu, ööpäevaringset klienditugi, täiustatud cPaneli, SiteLocki turvalisust ja saab hakkama kuni miljoni saidikülastajaga kuus.

Nende sihtlehele on lisatud palju lisafunktsioone, kuid mulle ei olnud selge, kuidas need funktsioonid õigustavad kõrgemat kulu. Niisiis, helistasin klienditeenindusse, et küsida: “Kuidas on Bluehost’i hostimine WordPressi jaoks optimeeritud? Mis teeb selle erinevaks? ”

Minu üllatuseks olid ühel Bluehosti müügikaaslasel (Matt) kasulikud vastused.

Serveritaseme optimeerimine

Bluehost pühendatud serverid WordPressi optimeeritud hostimine

Peamine viis, kuidas Bluehost WordPressi hostimisplaane optimeerib, on iga konto eraldamine privaatserverile – teie veebiressursid on teie üksi. Üks põhjus, miks muud hostimisvalikud on odavamad, on see, et tuhanded WordPressi hallatavad veebisaidid jagavad sama serverit. Kuid Bluehost’i serveriplatvormi struktuur tähendab, et teie veebisaidil on oma RAM, CPU ja protsesside haldurid (PHP-FPM). Seetõttu soovitab Bluehost, et teie veebisaidil on vähe aega või pole üldse aega ning see töötab teie saidi külastajatele suuremal kiirusel.

Täiustatud juhtpaneel

Paljud hostiettevõtted kasutavad juhtpaneeli armatuurlauana cPaneli. CPanel on teie veebisaidi peakorter. Bluehost läks sammu kaugemale, kohandades cPanelit, et pakkuda tõhusamat ja kasutajasõbralikku kogemust.

Näiteks saate installida WordPressi ühe klõpsuga ning hõlpsasti saab premium-teemasid osta ja installida kaasasoleva MOJO Marketplace’i kaudu, mis on integreeritud Bluehost’i kohandatud cPanelisse. Nende cPanel oli mõeldud ka tahvelarvutis või lauaarvutis hästi navigeerimiseks. Ja kuigi mõnele võib see olla mugav, soovitame seda Mojo Marketi pistikprogrammi keelamine kui üks esimesi samme oma saidi seadistamisel Bluehostiga. Paljud meie premium-teemasid kasutavad kliendid on teatanud selle kasutamisel ilmnenud probleemidest, vigadest ja aeglusest ning veebis on väljaspool turgu nii palju muid toredaid teemasid (sealhulgas meie enda tasuta WordPressi teemad), mille vahel valida.

WordPressi koolitatud ekspertide tugi

WordPressi koolitatud ekspertide tugi

Kõik Bluehosti abitelefoni tehnikud on koolitatud, kuidas WordPressis navigeerida ja aidata teil veebisaiti üles ehitada. Nii et hoolimata sellest, kas otsustate registreeruda nende optimeeritud WordPressi majutamiseks või mitte, on see abi teile kättesaadav. Tegelikult on nende tehnikud nii hästi koolitatud, et WordPress on seda hostiettevõtet viimased kümme aastat soovitanud.

Tuginedes selle optimeeritud hostimisvõimalusega on see, et klienditeeninduse tehnikud läbivad mitme suurema WordPressi arendajaga tipptasemel koolituse.

See võimaldab erineval tasemel tuge, mis on kohandatud teie vajadustele, hoolimata sellest, millise dilemma korral võite helistades kokku puutuda. Optimeeritud WordPress-i hostimise klientidel on tehnilise toe küsimisel sageli lühem ooteaeg. Mõnikord pole üldse ooteaega. (Peale selle helistasin ka tehnikaosakonda ja mu kõnele vastati mõne sekundi jooksul.)

Saidi lukustuse turvalisus

bluehost-partnerid-koos-veebisaidi-turvalisus

Inimeste ja virtuaalsed häkkerid armastavad WordPressi, eriti väiksemad veebisaidid; tundub, et see on nende jaoks ülim häkkimise väljakutse. Mul on mitu minu WordPressi veebisaiti häkkinud, kuni sain teada, kuidas neid õigesti kaitsta. Nii et teadmine, et sul on Saidi lukustuse turvalisus installimisel on see suur asi. SiteLock loob tulemüüri ja skannib teie saiti iga päev pahavara suhtes, ilma et peaksite seda aeglustama.

Järeldus

WordPressi hostimisvõimalusi on seal palju ja Bluehost on üks kaalumist väärt ettevõte. Lisaks täiustatud väljanägemisele ja tunnetusele toetavad Bluehost personali WordPressi põhiarendajad ja sponsoreerivad WordCampi üritusi, et aidata WordPressi veelgi paremini tundma õppida. See viitab sellele, et lisaks WordPressiga seotud toodete pakkumisele on Bluehost pühendunud ka oma teadmiste laiendamisele antud teemal.

Vaadake see funktsioonide loend üle ja võrrelge seda oma WordPressi veebimajutuse vajadustega, et teha kindlaks, kas Bluehost’i optimeeritud WordPressi hostimine on teie jaoks mõistlik valik. Näib, nagu oleksid nad pärast ühte oma 2013. aasta arvustust teinud visuaalseid, tekstilisi ja teenuselisi parandusi, kuid arvamused on erinevad. On parem, kui loete läbi siin ja saidil Bluehost.com leiduva teabe ning helistate neile siis, kui teil on lisaküsimusi.

Müügimees, kellega ma rääkisin, oli teadlik ja selgitas oma optimeeritud WordPressi teenuse ja mõne teise hallatava WordPressi hostimisvõimaluse (minu päringu kohta) erinevusi, ilma et oleksite müüja. Nii et kui nende müügimeeskonna liikmed lähenesid kõnedele sarnaselt, on teil vähemalt võimalik helistada ja esitada küsimusi, tundmata, nagu oleksite sattunud kalavõrku. RAM-i, serveri jõudluse ja muude tehniliste aspektide kohta, mis mõjutavad teie veebisaidi vajadusi, võite pöörduda ka tehnilise toe poole.

Kas olete kasutanud Bluehostit oma WordPressi veebisaidi või ajaveebi ülesehitamiseks? Kuidas see teie jaoks on toiminud? Kas Bluehostis on saadaval lisafunktsioone, mida siin ei mainita? Aidake teisi, mainides neid allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map