Parim plii genereerimise tarkvara WordPressile – OptinMonsteri ülevaade ja juhend

OptinMonsteri ülevaade ja häälestusjuhend

WordPressiga (või mis tahes veebiplatvormiga) eduka ajaveebi või veebiettevõtte pidamisel on vaja nii tavalist lugejaskonda kui ka järjepidevat uute lugejate voogu. SEO on pikk tee oma veebisaidi leidmiseks otsingumootorites, kuid kui olete saidil saanud uue külastaja, soovite teda tagasi tuua. Üks populaarsemaid ja tõhusamaid viise uute lugejate hoidmiseks on WordPressi plii genereerimise tarkvara juurutamine. Täna käsitleme nii plii genereerimise tarkvara eesmärki kui ka pilku meie lemmikule – OptinMonsterile.


Mis on plii genereerimise tarkvara?

A plii on potentsiaalne uus tellija või klient. Plii genereerimine on protsess, mille käigus omandatakse kliendi huvi selle vastu, mida teil pakkuda on. Ja plii genereerimise tarkvara on programm või pistikprogramm, mis aitab teil neid juhtnööre viljeleda ja hõivata.

WordPressi jaoks kasutatakse spetsiaalselt plii genereerimise tarkvara hüpikute, ujuvate ribade ja reaalajas olevate optiini loomiseks, et uudiskirja tellimuste loendeid kasvatada. Neid loendeid saab seejärel kasutada oma blogi lugejaskonna suurendamiseks või kõigi teie veebisaidi kaudu pakutavate kaupade või teenuste reklaamimiseks. See omakorda aitab teil teisendada oma WordPressi veebisaidi ühe korra külastajaid taaskülastajaks.

Plii genereerimise võimaluste osas on üsna selge joon, mida kasutajad arvavad – kas sa armastad neid või vihkad neid. Kuid ükskõik, kuidas te optiini suhtes tunnete, ei saa te ignoreerida tõsiasja, et need on väga tõhusad ja on dokumenteeritud kahe- ja kolmekordse liitumismääraga (ja mõnel juhul isegi rohkem) – näiteks kuidas Nikki, õmblustes kasutas abonentide arvu suurendamist 1375% võrra).

Parim plii genereerimise tarkvara WordPressile: OptinMonster

OptinMonsteri plii genereerimise tarkvara WordPressile

Oleme proovinud paljusid WordPressi jaoks mõeldud pistikprogramme ja lahendusi ning OptinMonster on meile väga muljet avaldanud ja usume, et see on parim tänapäeval saadaval olev plii genereerimise tarkvara. Kohandamisvalikute, sisseehitatud aruandluse ja arenenud tehnoloogiate abil väljumise kavatsuste jälgimiseks ja jagatud testimiseks oleksite kõvasti vajunud, et leida võrdselt sobiv opt-in looja. Anname sellele 5 tärni lihtsuse, tõhususe ja selguse huvides.

Esiteks on OptinMonster uskumatult hea lihtne kasutada. Arendajad on selgelt pannud mõtlema ja vaeva nägema, et luua optiini loomiseks intuitiivne liides. Otsevaliku loojal on hõlpsasti kasutatavad värvivalijad, tekstivormingud, toimingute valiku rippmenüüd ja palju muud. Nii et isegi kui te pole ise arendaja, saate ikkagi luua kohandatud ja funktsioonirikkaid loobumisvorme ilma ühte koodirida sisestamata.

OptinMonster on ka ülitõhus. Valikuvormide eesmärk on teie nimekirjade kasvatamine ja mitmesuguste lubamisstiilide, -vormingute ja -võimaluste abil saate luua vormi, mis teisendab teie lugejaskonnaga. Lisatud on funktsioonid kerimise käivitamiseks, väljumiskavatsuseks, lukustatud sisuks, ostukorvist loobumiseks ja muuks. Nii paljude saadaolevate seadete korral saate luua stsenaariume opt-ins, et lüüa võimalikult palju müügivihjeid.

Selge aruandlus on veel üks põhifunktsioon, mis muudab OptinMonsteri nii võimsaks. OptinMonsteri juhtpaneelil näete ja saate võrrelda, kuidas teie opt-inidel läheb (külastajate arv, konversioonid ja klõpsamissagedus). Lisaks saate integreerida oma lubamised Google Analyticsi jälgimisega, et saada veelgi rohkem teavet selle kohta, kellel, mis, millal ja kus inimesed klõpsavad.

OptinMonsteri liikmelisus

Isegi kui te ei soovi kohe sularaha kulutada, saate siiski OptinMonsteriga alustada 0 dollariga. Siin on kiire tutvustusvideo, kui teid ikka veel ei müüdud:

OptinMonster pakub praegu 14-päevast riskivaba raha tagasi garantii, nii et saate proovida ilma täielikult pühendumata. Nii et kui soovite sellele asja anda, lugege edasi ja järgige koos meie lihtsa üksikasjaliku juhendiga alustamiseks.

Kuidas OptinMonsterit esmakordselt seadistada

OptinMonster on väga hõlpsasti kasutatav ja üllatavalt kiire seadistamisega. Seal on vaid mõned sammud ja teie esimese valiku loomine ning valmisolek ei tohiks võtta kauem kui lõunapaus..

Looge OptinMonsteri konto

Esiteks – kõigepealt peate plaani registreeruma. See osa peaks võtma ainult paar minutit. Nii et minge üle OptinMonsteri veebisaidile, vaadake nende 3 plaani varianti ja valige endale sobiv variant (ehkki soovitame valida aastane hinnakujundus, kuna säästate kohe ilmatu 40%).

OptinMonsteri hinnakujundus 2016

Kui olete blogija, siis Põhiline plaan on tõenäoliselt teie vajaduste jaoks piisav. Võibolla isegi Pluss plaan töötab ka siis, kui soovite veel mõnda võimalust. Kuid kui soovite kasutada kõiki OptinMonsteri vingeid funktsioone või kui soovite seda kasutada paljudel saitidel, soovitame tungivalt Pro plaan. See on kõige kallim, kuid tegelikult see, mis maksab 29 dollarit kuus, on juurdepääs võimsatele funktsioonidele, nagu mobiilipõhine optimeerimise optimeerimine, kohandatud e-poe hüpikaknad, lisatud CSS-efektid, väljumiseesmärkide tehnoloogia, reaalajas käitumise automatiseerimine ja palju muud.

Kui olete oma plaani valinud, jälgige lihtsalt ülejäänud registreerumisprotsessi (e-posti aadress, nimi, parool, makse jne)..

Looge ja kohandage oma opt-in

OptinMonsteri konto sisselogimine

Kui olete konto loonud, saate oma kontole sisse logida. Te peaksite nägema ülalolevat sarnast ekraani. Klõpsake suurt rohelist nuppu „Loo uus optiin“.

OptinMonsteri kampaania nimi

Järgmine samm on anda oma kampaaniale nimi ja seejärel lisada veebisaidi URL, kus kasutate oma nõusolekuvormi.

OptinMonster Lisa veebisait

Modaalse akna avamiseks klõpsake sinisel lingil „Lisa uus veebisait”, lisage oma saidi hüüdnimi ja domeen ning salvestage siis.

OptinMonsteri optiini vormi valik

Nüüd saate alustada oma tegeliku osalemisvormi loomist. Põhiplaanidel on juurdepääs ainult valguskastide hüpikakendele ning Plus-plaanides on valguskastid, ujuvad ribad, külgribad ja pärast postitamist / realiseerimist. Kuid kui soovite selliseid valikuid nagu ülaltoodud hetktõmmis, peate minema koos Pro plaan. See lisab lisavõimalusi slaidi-, mobiil- ja täisekraanil osalemise stiilide jaoks, samuti kohandatud e-kaubanduse, sotsiaalmeedia ja intelligentse lõuendi hüpikakende jaoks. Valige lihtsalt paigutus ja mall, mida soovite kasutada (märkus: CSS-i animatsioonivalikute jaoks peate valima lõuendi malli). Selle juhendi jaoks valisime täisekraani valiku “Sissepääs”.

OptinMonsteri valiku kohandamine

Kui olete stiili valinud, suunatakse teid otseredaktorisse, kus saate hakata oma optiini kohandama. Basic ja Plus plaanid pakuvad sarnaseid kujundusfunktsioone, sealhulgas hõlpsasti kasutatavat OptinMonsterit osutage ja klõpsake malli koostaja, kombeks fondi valikud, kohandatud CSS-i tugi ja võimalus lisada oma eduteade ja kinnitusleht. Pro-plaaniga on teil ka juurdepääs Jah / ei malle samuti MonsterEffects mida saate kasutada pilkupüüdvate CSS-animatsioonide lisamiseks oma valiku erinevatele elementidele.

Redaktori esimene vahekaart Häälestus sisaldab teie kampaania põhilisi valikuid, sealhulgas tavalisi ja edukusega küpsiste kestusi. Neid kasutatakse selleks, et teha kindlaks, millal teie lugejad pärast teie nägemist või lubamisprotsessi lõpulejõudmist teie lubamist uuesti näevad. Kui soovite, et teie lubamist alati näha oleks, seadke küpsiste väärtuseks 0.

OptinMonster Optini stiili kohandamine

Järgmine vahekaart nimega Optin on koht, kus leiate värvi ja fondi kohandamise valikud, võimaluse lisada link oma privaatsuspoliitikale ja kohandatud CSS-i redigeerija. Kuvatava teksti muutmiseks lihtsalt klõpsake ja klõpsake nuppu. Teksti redigeerimise alustamisel näete ka minitekstiredaktorit teksti kaunistamise põhiliste võimalustega ja linkidega ning emotikonide ja kohandatud lõigustiilide lisamise võimalustega..

OptinMonster Jah / Ei Optin

Kui otsustate Pro-plaani kasuks OptinMonsterilt, näete ka nuppu Jah / Ei nuppude lisamiseks. Seal olid valikud iga nupu kujundamiseks ja toimingute lisamiseks lugejate klõpsamiseks.

OptinMonsteri eduteade

Jätkates jaotisega Edu, saate kohandada seda, mis juhtub, kui lugeja valib edukalt sisselogimise. Kui otsustate näidata eduteema, on Pro-kavasse kaasatud kolm.

OptinMonsteri kuvamiseeskirjad

Kui olete täielikult sisse logitud ja valmis minema, peate seadistama oma kuvamiseeskirjad. Need määravad, kas ja millal teie lubamist teie lugejatele näidatakse. Kampaaniate jaoks on palju vaikimisi reegleid, kuid teil on ka võimalus soovi korral oma kohandatud reeglistik lisada.

Välju kavatsusest on tõhus osalemisvõimalus, mis on eksklusiivne ainult Pro liikmetele. Selle kampaania reeglistiku korral aktiveeritakse teie lubamine, kui OptinMonster tunneb, et lugeja lahkub teie veebisaidilt. See funktsioon on ülimalt kasulik, kui püüda ühekordseid külastajaid ja neid tagasi tulema.

OptinMonster Lisa e-posti teenuse pakkuja

Vahekaart Integratsioonid on oluline – siit ühendate oma loobumisvormi oma e-posti nimekirjaga. OptinMonster integreerub praegu 24 erineva e-posti pakkujaga (alates ActiveCampaignist kuni Webhookini). Valige lihtsalt teenusepakkuja ja järgige konto registreerimiseks vajalikke juhiseid. Oleme valinud MailChimp, mis nõuab API-võtit.

MailChimp Hankige API võti

Uue MailChimp API võtme genereerimiseks logige lihtsalt oma MailChimpi kontole sisse ja minge oma profiilile. Siit hõljutage kursorit Lisa seejärel klõpsake nuppu API võtmed.

MailChimp genereerib API võtme

Nüüd klõpsake uue API võtme koheseks genereerimiseks lihtsalt nuppu „Loo võti”. Kopeerige oma API-võti ja minge tagasi OptinMonsteri lubamisredaktorisse.

OptinMonster Lisa MailChimp API võti

Kleepige oma API-võti ja lisage kontosilt (see on mõeldud ainult teile, nii et te ei pea sellesse liiga palju mõtlema). Kui teie konto on kinnitanud, näete täiendavat rippmenüüd, valige loend, uute tellijate tervitusmeili võimalus ja võimalus lubada kahekordne lubamise kinnitus.

OptinMonster Google Analytics

Viimane jaotis lubamise redigeerijas on Analyticsi lubamine teie lubamisvormis. Siit saate lisada jälgimise, et näha, kuidas teie vorm konverteerib, samuti kogu muud vinge teavet, mida Google võib pakkuda (nt käitumine, omandamine jne)..

Kui olete kõigi lubamisvalikutega lõpetanud, salvestage vorm.

Oma lubamise lubamine ja manustamine

Kui teie osalemisvorm on kasutamiseks valmis, jääb üle vaid kampaania lubamine ja lubamise manustamine oma veebisaidile.

Jätkake kampaaniat OptinMonster

Kampaania aktiveerimiseks hõljutage lehe ülaosas asuvat menüüpunkti Kampaania (peatatud). Kampaania jätkamiseks klõpsake.

Manustamiskampaania OptinMonster

HTML-i ja muude veebisaitide jaoks pakub OptinMonster manustamiskoode, mida saab kopeerida ja kleepida, kuid WordPressi jaoks pole manuskoodi vaja. Selle asemel peate installima plugina OptinMonster WordPress.

Installige plugin OptinMonster WordPress

Lubatud versiooni lisamiseks pistikprogrammiga logige esmalt selle saidi WordPressi administraatori paneelile, millele soovite oma nõusoleku lisada (see peaks olema sama veebisaidi URL, mille algselt oma nõusoleku loomisel lisasite). Seejärel minge jaotisse Pistikprogrammid> Lisa uus ja sirvige jaotist “OptinMonster”.

Installige pistikprogramm OptinMonster

Esimeses tulemuses peaks olema väike roheline koletis. Klõpsake nuppu Installi kohe ja seejärel nuppu Aktiveeri.

OptinMonster Connecti konto

Pärast pistikprogrammi aktiveerimist peaksite nägema tervitusekraani. Järgmine samm on “saada ühendust” oma OptinMonsteri kontoga. Pärast klõpsamist tuleks teie OptinMonster API teabe sisestamiseks kuvada ekraan. Selle saamiseks peate naasma oma OptinMonsteri kontole.

OptinMonster loob API võtme

Minge OptinMonsteris oma juhtpaneelile ja klõpsake siis suvandit “API”. API-kasutajanime ja võtme loomiseks klõpsake lihtsalt rohelist nuppu. Kopeerige need ja minge tagasi pistikprogrammi ühenduse ekraanile.

OptinMonster Save API

Kleepige oma API teave ja salvestage. Kui olete salvestanud, peaksite nägema oma optiini võimalust.

OptinMonster Vaata optiine

Klõpsake vahekaarti Optins, et vaadata OptinMonsteri veebisaidil loodud loobumisvorme. Näete, et teie lubamine on vaikimisi keelatud. Selle lubamiseks hõljutage opt-ini ja klõpsake suvandil „Redigeeri väljundi sätteid”.

OptinMonsteri väljundseaded

Märkige kõige esimese valiku ruut „Luba saidil optiin”. Samuti võite minna läbi ja teha muid sätteid valiku lubamiseks teatud lehtedele, kategooriatesse või siltidesse laadimiseks. Kui see on tehtud, klõpsake nuppu Salvesta ja lubamine peaks olema lubatud ja veebisaidi esiosas hõlpsasti nähtav – see on see!

Nüüd saate tagasi minna ja luua rohkem katseid jagatud testimiseks, luua erinevaid stiile, mida saaks kasutada erinevatel postitustel või sihtlehtedel, ja proovida luua loobumisi erinevate stiimulitega (tasuta e-raamatud, eksklusiivsed pakkumised jne). Nii et olge loominguline ja hakake oma nimekirju kasvatama!

Mähkimine üles

Nagu näete, pole OptinMonster mitte ainult lihtne hüpik plugin – see on täielik plii genereerimise tarkvara, mida saate kasutada oma ajaveebi ja ettevõtte laiendamiseks. Oleme teile näidanud, kui lihtne on alustada, nii et kõik, mis jääb, kui teil on võimalus ja proovida, on alles. Kahtleme väga, et peate pettuma ja OptinMonster on oma tootes piisavalt kindel, et nad pakuvad 14 riskivaba raha tagasi garantii.

Hankige OptinMonster

Kui teil on küsimusi meie kogemuste kohta OptinMonsteriga või kui teil on mingeid näpunäiteid või soovitusi, jätke meile kommentaar. Eriti meeldib meile kuulda, kui olete OptinMonsterit edukalt kasutanud müügivihjete suurendamiseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map