Parandage oma WordPressi saidi toimivust Hummingbirdiga

Parandage oma WordPressi saidi toimivust Hummingbirdiga

Sõltumata teie hallatavast veebisaidist on ülitähtis hoida selle lehti kiiresti. Uuringud näitavad, et külastajad võivad saidi hüljata, kui see võtab kauem kui kolm sekundit laadimiseks. Saidi suure kiiruse säilitamiseks on vaja teha teatud ülesandeid ja kõige peal püsimine võib olla aeganõudev.


Õnneks Hummingbird (a tasuta kiiruse optimeerimise pistikprogramm WordPressi jaoks) pakub tervele jõudlusele keskendunud tööriistade komplekti ühes mugavas paketis. Saate seda kasutada selliste funktsioonide lubamiseks nagu vahemälu ja GZIP-tihendamine, mis võib WordPressi saidi toimivust märkimisväärselt parandada.

Selles artiklis selgitame lühidalt veebisaidi kiiruse olulisust. Siis läheme nelja moodi, kuidas Hummingbird teie WordPressi saidi toimivust parandab. Lähme!

Kiire veebisaidi tähtsus

Lehe laadimise jõudluse test

Lehe laadimisajad mõjutavad peaaegu kõiki teie saidi toimivuse aspekte, sealhulgas külastajate rahulolu ja otsingumootori optimeerimine (SEO). Näiteks kui lehed jäävad maha, lahkuvad külastajad tõenäolisemalt teie saidilt. See kehtib eriti mobiilikasutajate kohta, kes kipuvad eeldama tipptasemel kiirust.

Veelgi enam, otsingumootorid arvestage saidi kiirusega kui otsustatakse, kuidas veebilehti järjestada. SEO optimeerimine on ülioluline, kuna uuringud näitavad, et otsingutulemid on kolm parimat saavad peaaegu kaks kolmandikku orgaanilise otsingu liiklust. Teisisõnu: mida kõrgemal teie sait otsingutulemustes kuvatakse, seda rohkem on inimesi, kes seda näevad ja läbi klikkivad.

Tegurid, mis tagavad teie saidi kiire töötamise

Pole kahtlust, et oma WordPressi saidi toimivusel tuleb silma peal hoida. Selle lehe kiirust saate hõlpsalt kontrollida, kasutades sellist veebilahendust nagu Pingdomi tööriistad. Kui see pole aga nii kiire, kui võiks olla, võite end huvitada, miks.

Teie WordPressi saidi kiirust võivad mõjutada paljud tegurid. Mõned kõige olulisemad elemendid on järgmised:

 • Teie veebi. Mitte iga veebi pole üles ehitatud sama. Äärmiselt oluline on valida hoolikalt ja kasutada pakkujat, kes suhtub turvalisusesse ja kiiruse optimeerimisse tõsiselt.
 • Mälu. Saidi mälu mängib rolli kiirusel, mida see suudab saavutada. Mida rohkem on mälu ja muid ressursse, seda väiksem on teie saidi ülekoormamise tõenäosus (eriti suure liiklusega).
 • Teie saidi teema. Teie saidi kiirust võib piirata ka selle teema. Mida raskem on teema või mida rohkem tarbetuid koode on, seda aeglasemalt see tõenäoliselt töötab. Oma saidi ülesehitamisel või värskendamisel võiksite leida toimivuse jaoks optimeeritud teema.
 • Teie pistikprogrammid. On levinud müüt, et kui teie saidil on palju pistikprogramme, võib see aeglaselt töötada. See ei pea tingimata paika. Halvasti kodeeritud pistikprogrammid või need, mis sisaldavad lihtsalt palju funktsioone, võivad teie laadimisaegu kahjustada.

Oma teemade, pistikprogrammide ja hostimisplaani ülevaatamine võib palju ära teha, et tagada teie WordPressi saidi toimivuse tippvorm. Isegi kui kõiki neid tegureid arvestada, ei pruugi teie sait ikkagi toimida nii sujuvalt kui soovite. Õnneks on suvalisel WordPressi veebisaidil kiiruse parandamiseks palju muid viise.

4 viisi saidi parendamiseks koos Hummingbird Pluginiga

Oma saidi kiirendamiseks võite kasutada palju tööriistu. Enamik lahendusi on suunatud konkreetsele optimeerimisstrateegiale, mis võib olla kasulik, kuid viib ka parima võimaliku kiiruse saavutamiseks saidile paljude täiendavate pistikprogrammide installimise..

Selle asemel võite valida lahenduse, mis pakub komplekti jõudluse optimeerimise tööriistu, näiteks Hummingbird – tasuta kiiruse optimeerimise pistikprogramm.

Kolibri lehekiiruse optimeerimine

See pistikprogramm võimaldab teil oma saidi kiirust mitmel lihtsal viisil parandada, ilma et oleks vaja täiendavaid tööriistu või palju tehnilisi teadmisi. Vaatame nelja optimeerimist, mida see aitab teil saavutada.

1. Puhverdamine

Iga kord, kui keegi teie saiti külastab, peab tema brauser saatma taotluse teie saidi serverile. Seejärel saadab server tagasi kogu teie lehtede kuvamiseks vajaliku teabe. Kui andmeid on palju, server saab liiga palju päringuid või asjaomane külastaja asub kaugel, võib see protsess võtta kauem kui peaks.

WordPressi vahemälu on viis selle probleemi lahendamiseks, salvestades osa oma saidi andmetest mugavamasse kohta. Nii saab sellele kiiremini juurde pääseda ja seda hankida. Üldiselt on teie saidil vahemällu lubamine nutikas viis toimivuse parandamiseks.

Hummingbird-pistikprogramm võimaldab teil seda ära kasutada, pakkudes mitmesuguseid erinevat tüüpi vahemällu salvestamise võimalusi:

Kolibri pistikprogrammi vahemälu

Lehe vahemälu, brauseri vahemällu salvestamise ja palju muud saate lubada sobivate nimedega Puhverdamine vahekaardil oma WordPressi tagaosas. Lisateavet selle kohta, millised need valikud on ja kuidas need töötavad, vaadake see kasulik juhend saate lugeda, kuidas pistikprogrammis vahemälu sätteid konfigureerida.

2. GZIP-pakkimine

Te olete ilmselt tuttav .tõmblukk laiend, mis on viis suurte failide tihendamiseks nii, et neid oleks lihtsam salvestada ja transportida. GZIP on sarnane, kuid võimsam pakkimismeetod. See võib muuta teie saidi failid väiksemaks ja kiiremaks laadimiseks, kaotamata protsessis vajalikke andmeid.

GZIP-i pakkimise toimimise üksikasjad on pisut keerulised. Õnneks, nagu paljud kiiruse optimeerimise tehnikad, pole ka teie saidil kasutamiseks vaja mõista kõiki tehnilisi üksikasju..

Pistikprogrammi Hummingbird abil saate minna Kolibri> GZIP tihendamine kolme erinevat tüüpi lubamiseks:

Kolibri pistikprogramm GZIP

Valige lihtsalt serveri tüüp, kus teie saiti majutatakse, ja klõpsake nuppu Rakenda reegleid nuppu. Pistikprogramm hoolitseb ülejäänu eest. Kui soovite, saate teha ka mõned käsitsi tehtud näpunäited.

3. Minimeerimine

Mõnes mõttes sarnaneb minimine GZIP-i tihendamisega. See on veel üks viis oma saidi kiiremaks toimimiseks, eemaldades koodist ebavajalikud andmed. Mida vähem teavet tuleb serveri ja brauseri vahel edastada, seda vähem aega võtab teie lehtede laadimine.

Hummingbirdis pääsete juurde minimeerimise mootor läbi Vara optimeerimine vahekaart WordPressis:

Kolibri vara optimeerimine

Pistikprogramm skannib teie saidi faile ja laseb teil optimeerida seda, mis teile meeldib. Kui olete CSS-iga tuttav, saate siin isegi oma saidi jalusesse teisaldada teatud kulisside taga olevad koodifailid. See võib aidata WordPressi lehti veelgi kiirendada.

4. Toimivuse skaneerimine

Pole tähtis, milliseid jõudluse optimeerimise tehnikaid te rakendate, soovite oma saidil silma peal hoida ja seda aja jooksul näpistada. Üks viis selleks on perioodiliste jõudluskontrollide käivitamine, mida saate teha oma Hummingbirdi juhtpaneelil:

Kolibri jõudluskontroll

Nende skaneeringute tulemused aitavad teil tuvastada faile, mis võivad teie saiti aeglustada. Veelgi enam, võite klõpsata Parandada iga kollaseks või punaseks klassifitseeritud üksuse kõrval ja saate näpunäiteid selle tulemuse kuvamiseks.

Lõplikud mõtted WordPressi saidi toimivuse kohta

Ehkki teie saidi kiire käitamine on oluline, võib selle juhtimiseks vajalike paljude tehnikate haldamine olla keeruline. „Kõik ühes” kasutamine tasuta kiiruse optimeerimise pistikprogramm aitab teil kõige olulisemaid samme kiiresti ja hõlpsalt rakendada.

Näiteks Hummingbird võimaldab teil oma saidi toimivust optimeerida järgmistel viisidel:

 1. Puhverdamine.
 2. GZIP-i pakkimine.
 3. Minimeerimine.
 4. Toimivuse skaneerimine.

Kas teil on küsimusi selle kohta, kuidas oma WordPressi saidil tippkiirust säilitada? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map