Mitme WordPressi plugina installimine mitme pistikprogrammi installeri abil

Uuenda: Näib, et mitme plugina installimine “Tasuta” versiooni pole praegu allalaadimiseks saadaval. Lisatasu versioon on endiselt müügil.


Ükskõik, kas olete veebisaidi arendaja või kujundaja või leiad end lihtsalt regulaarselt uute WordPress-saitide seadistamisel, näitab see juhend teile, kuidas säästa oma väärtuslikku aega kui lisate oma põhiprogrammide loendi uuele WordPressi installimisele.

Kui teil on valik lemmik- või hädavajalikke pistikprogramme, mida kasutate peaaegu kõigil teie häälestatud WordPressi saitidel, siis luues tasuta pistikprogrammi installimisprogrammis nende pluginate loendi, saate genereerib korduvkasutatavate pistikprogrammide loendi mis on installitud ja aktiveeritud lahtiselt vaid mõne hiireklõpsuga.

Kui see tundub teile meeldiv, lugege palun meie lehte juhend mitme pistikprogrammi installija kasutamiseks aja ja vaeva säästmiseks uue WordPressi saidi seadistamisel.

Mitme pistikprogrammi installija ülevaade

Nagu mainitud, aitab see tasuta pistikprogramm säästa palju aega, andes teile selleks võimaluse installige mõne klõpsuga mitu pistikprogrammi. Parema ettekujutuse saamiseks selle pistikprogrammi võimalustest leiate siin selle peamiste funktsioonide loendi:

 • Looge hulgimüügiks installimiseks ja aktiveerimiseks pistikprogrammide loend
 • Kaasa pluginad kataloogist WordPress.org
 • Kaasa pluginad, mida hostitakse serveris või pilveteenuses, näiteks Dropboxis
 • Pistikprogrammide hulgiüleslaadimine, installimine ja aktiveerimine arvutist
 • Salvestage loend ja eksportige see teistel saitidel kasutamiseks
 • Mitme loendi loomine pistikprogrammide erinevate rühmade jaoks

Nagu näete, on see tasuta pistikprogramm üsna paindlik ja hõlmab enamikku lisavõimaluste lisamise võimalustest. Alustamiseks on siin nüüd meie juhend mitme pistikprogrammi installeri kasutamiseks.

Installige mitme pistikprogrammi installija

Nagu Mitme pistikprogrammi installija on tasuta pistikprogramm selle saab oma saidile installida WordPressi administraatori juhtpaneeli kaudu. Logige lihtsalt sisse oma WordPressi saidile (teie domeen.com/login/) ja minge seejärel pistikprogrammidesse> Lisa uus ja sisestage otsingukasti „mitme pistikprogrammi installija” (või klõpsake lihtsalt ülaltoodud linki).

Mitme pistikprogrammi otsing

Kui olete klõpsanud lingil Installi kohe ja lingil Aktiveeri pistikprogramm, saate pistikprogrammi juurde pääseda menüükäsult Mitme plugina installija..

Oluliste WordPressi pistikprogrammide loendi loomine

Mitme pistikprogrammi installija juhtpaneelil saate luua oma saidile hulgimüügiks installitavate oluliste WordPressi pistikprogrammide loendi. Sa saad ka kasutage seda nimekirja uuesti saitidel säästes teie aega uue WordPressi installimise seadistamisel.

Mitme pistikprogrammi juhtpaneel

Esimene samm on anda oma loendile nimi. See võimaldab teil eksportida faili, mida plugin kasutab loendi loomiseks, ja seejärel importida selle plugina abil mõnele muule saidile. See säästab teid sellest, et peate tulevikus igal saidil järgmise sammu tegema.

Mitme pistikprogrammi loendi nimi

Saate oma loendile anda ükskõik millise nime, kuid nii nagu saate luua mitu loendit erinevat tüüpi saitide jaoks määrake kindlasti kirjeldav nimi. Näiteks kui teie klientide saitide pistikprogrammide loend võib erineda teie enda saitide pistikprogrammide loendist, vajate seetõttu kahte erinevat loendit.

Järgmine samm on WordPress.org pluginate kataloogist loetleda pluginad, mida soovite installida. Mitme pistikprogrammi installeri abil saate lihtsalt sisestage pistikprogrammi nimi, või kui täpsem olla, võite sisestada ka pistikprogrammi lehe või faili URL-i või aadressi.

Mitme pistikprogrammi nimekirja pistikprogrammid

Kui olete WordPress.org-i hoidlast loonud pistikprogrammide loendi, võite vajutada nuppu Installi pistikprogrammid või nuppu Installi ja aktiveeri pistikprogrammid.

Mitme pistikprogrammi loendi nupud

Kui olete kindel, et soovite loendis olevad pistikprogrammid teie saidil kohe aktiivseks, klõpsake teisel nupul, vastasel juhul klõpsake esimest nuppu, et lisada need lihtsalt oma saidile passiivses olekus. Pärast ühele kahest nupust klõpsamist saate värskenduse värskendust, kuna installimine toimub.

Mitme pistikprogrammi loendi käik

Mitte-WordPress.org hostitud pistikprogrammide installimine

Mitme plugina installija pistikprogrammi teine ​​omadus on see, et see võimaldab teil seda teha installige ja aktiveerige arvutis mitu pistikprogrammi, nagu lisatasu või kohandatud pistikprogrammid, korraga, selle asemel, et neid ükshaaval üles laadida ja installida.

Kui soovite arvutis oma WordPressi saidile lisada mitu pistikprogrammi, klõpsake lihtsalt nuppu Failide valimine ja seejärel valige arvutist üks või mitu pistikprogrammi, et neid oma saidil hulgi üles laadida ja aktiveerida..

Mitme pistikprogrammi kohalikud pistikprogrammid

Mitme pluginainstalleri abil ei saa salvestada kohalike pluginate loendit installimiseks samamoodi, nagu WordPress.orgi hoidlas hostitud saidid. Kuna aga saate korraga valida mitu pistikprogrammi, saate seda siiski teha säästa märkimisväärselt aega seda funktsiooni kasutades.

Kui teie installitavate oluliste pistikprogrammide loendis on üksusi, mida WordPress.org ei hostita, saate need ikkagi lisada oma MPI-failide impordifaili, mis tuleb ühe korraga installida.

Selleks laadige lihtsalt serverisse üles nende lisandmoodulite ZIP-failid, mille soovite loendisse lisada, ja lisage siis nendele failidele täielik URL koos WordPress.orgi pistikprogrammide kataloogist nende failidega..

Mitme pistikprogrammi nimekirja pluginate URL-id

Kui te ei saa või ei taha pistikprogramme serverisse üles laadida, saate seda teha kasutage pilvesalvestusteenust nagu Dropbox pistikprogrammide salvestamiseks. Siis on vaja vaid saada failide failide avalik URL ja lisada see pluginate loendisse nagu varem.

Mitme pistikprogrammi Dropbox

Pärast seda, kui olete faili URL-i lisanud oma Dropboxi kausta ja klõpsanud nupul Install & Activate plugin, installitakse plugin. Dropboxi URL-ile võivad lisada mujal hostitud pistikprogrammide URL-id ja WordPress.org-i hoidlas olevate nimedega.

Mitme pistikprogrammi Dropbox edu

Pluginimekirjade eksportimine ja importimine

Iga kord, kui loote uue pistikprogrammide loendi, luuakse uus MPI-fail. Neid faile saab arvutisse alla laadida ja seejärel muudesse WordPressi saitidele üles laaditud millel on see pistikprogramm installitud.

Mitme plugina MPI-failid

See on suurepärane, sest iga kord, kui avate uue WordPressi saidi, saate lihtsalt installida pistikprogrammi Multi Plugin Installer ja seejärel importida MPI-faili, mis sisaldab teie oluliste pistikprogrammide nimesid ja asukohti..

MPI-failid võivad olla avati tekstiredaktoris nagu Notepad ja mida on muudetud pistikprogrammide eemaldamiseks või lisamiseks, kui teie nõuded ja eelistused muutuvad. See välistab, et peate nullist uut nimekirja looma.

Kokkuvõte

Loodetavasti on teil nüüd hea arusaam, kuidas see pistikprogramm töötab ja kuidas see võib WordPressi uue saidi seadistamisel palju aega ja vaeva säästa. Ja kui olete huvitatud rohkem funktsioonidest, siis kontrollige kindlasti CodeCanyonis mitme plugina installija Premium WordPressi pistikprogrammi. See pistikprogrammi versioon lisab lisafunktsioone pistikprogrammide varukoopiate e-kirjadele, lisatasu ja professionaalsema ilmega administraatori liidese.

Hankige mitme pistikprogrammi installija lisatasu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map