Miks ja kuidas lisada kohandatud WooCommerce ostukorvi allahindlusi

Miks ja kuidas lisada kohandatud WooCommerce ostukorvi allahindlusi

Allahindlused töötavad. Periood. Need on üks levinumaid WooCommerce’i turundusvõtteid, mida saate kliendi veenmiseks kasutada. Kuid see pole piisav põhjus, et neid välja tooma hakata, või on? Liiga paljude allahindluste pakkumine võib mõjutada teie kaubamärki. Peate targalt valima ja planeerima, millal ja kuidas hinnaalandusi pakkuda. Otsustamine pole alati lihtne, kuid siin on isikupärastamine pilt.


Mis on isikupärastatud ostukorvi allahindlused?

Allahindlused, mida antakse ainult teatud tarbijatele, on isikupärastatud allahindlused. Kui konkreetsele ostukorvi väärtusele ja eriklientidele kontsessioone pakutakse, on teil ekspertide jaoks soovitus helistada M.O.A.D. (kõigi allahindluste ema) – isikupärastatud ostukorvi allahindlused. Näiteks oletame, et esmakordne ostja on ostukorvi lisanud 80 dollarit väärt tooteid. Võite pakkuda ostjale 10% allahindlust ostukorvi väärtusel 100 USD; julgustades neid kokkuhoiu suurendamiseks oma tellimisväärtust suurendama.

Isikupärastatud allahindlused ostukorvi väärtustele on kindel viis kliendi muutmiseks. Kuna ostukorvi allahindlusi ei pakuta hulgi, aitavad need teil säilitada oma brändi väärtust.

Miks on isikupärastatud ostukorvi allahindlused tõhusad??

Isikupärastatud ostukorvi allahindlused

Allahindlused saavad kasu igat tüüpi ostjatele. Kuid kuna neid ei pakuta kõigile, teevad nad kliendid, kes saavad sääste ära kasutama, end eriliseks. Isikupärastatud ostukorvi allahindlused.

1. Suurendage klientide lojaalsust ja hoidmist

“61% tarbijatest ütleb, et kõige olulisem viis, kuidas bränd nendega suhelda saab, on üllatada neid pakkumiste või kingitustega lihtsalt selleks, et olla klient.” (Tere, Maailm)

Pannes kliente end hästi tundma ja parandades oma ostukogemust, mõjutate otseselt lojaalsust. Kliendid on sunnitud tulema teie poodi tagasi, et teenida isikupärastatud eeliseid.

2. meelitage ligi suuremaid tellimusi ja hulgiostjaid

„30% inimestest ostab midagi selleks, et midagi saada” (ConvinceAndConvert)

Ostukorvi allahindlused ahvatlevad ostjaid kokkuhoiu nimel kõrgemat ostu sooritama. See suurendab otseselt teie tellimuse keskmist väärtust ja julgustab hulgiostude tegemist.

3. Soodustage uute toodete katsetamist

Isikupärastamise hea külg on see, et te ei saa neid pakkuda mitte ainult klientidele, vaid ka teatud toodetel. Uutele toodetele allahindluste määramisega saate julgustada ostjaid neid proovima.

4. Hoidke alla jahimehed

Ostukorvi allahindlused ei muutu ilmsiks enne, kui ostja lisab tooted ostukorvi. Seega saab neid kasutada lojaalsete või ehtsate klientide sihtimiseks, mitte nende jaoks, kes lihtsalt allahindlust otsivad.

5. Vähendage ostukorvist loobumist

“54% ostlejatest ostab ostukärudesse jäetud tooteid madalama hinnaga pakkumisel.” (NeilPatel) * BOOM *

Me kõik teame, et ostjad loobuvad ootamatute allahindlustega silmitsi oma ostukorvist. Allahindlused võivad toimida vastupidiselt ja julgustada neid ostu sooritama. Tegelikult saaks ostukorvist loobumise ja taastamise tsükkel väheneda, kui pakute kohe allahindlusi.

6. Premeerige esmakordseid ostjaid

Kui määrate külastajatele või esmakordsetele ostjatele erisoodustusi, saate neil muuta oma kogemusi paremaks ja panna nad teie poodi tagasi tulema.

7. Hoidke kaubamärgi identiteeti

Isikupärastamine sobib hästi ehtsate ostjate ja püsiklientide premeerimiseks. Piirates allahindluste ulatust, säilitate siiski oma kaubamärgi imago.

Ehkki teoreetiliselt kõlab see kõik suurepäraselt, laskem siiski kasutusele võtta ja hinnata selliste allahindluste kasutuselevõtuks vajalikke pingutusi.

Kuidas pakkuda isikupärastatud allahindlusi WooCommerce’iga?

WooCommendi jaoks saab pakkuda dünaamilise hinnakujunduse plugina abil isikupärastatud allahindlusi. Plugineid, mida saate kasutada, on palju, kuid selles juhendis käsitleme neid lähemalt Wisdm kliendipõhine hinnakujundus. Pistikprogramm võimaldab teil luua mitu hinnakujundustaset, et pakkuda allahindlusi ostukogusele, seada kordumatuid hindu esmakordsetele ostjatele, gruppidele, kasutajarollidele, impordi / ekspordi hindadele ja palju muud. Kuid veelgi tähtsam on see, et see võimaldab teil seada erihinnad ostukorvi väärtuste põhjal.

Kui olete oma poe pistikprogrammi seadistanud, tehke järgmist.

Koosta ostukorvi allahindluse reeglid

Loo ostukorvi allahindlusi

Minge pistikprogrammi sätete alt aadressile CSP> Ostukorvi allahindlused. Luba protsendilisi allahindlusi. Teil on võimalus määrata allahindlusi „esmakordsetele ostjatele”, „olemasolevatele ostjatele”, „külaliskasutajatele”. Saate valida kasutaja tüübi ja seejärel jätkata.

Ostukorvi allahindlusvoog

Näiteks öelge, et soovite pakkuda esmakordsetele ostjatele 20% allahindlust 100-dollarise väärtusega toodete ostukorvi väärtuses. Peaksite määrama minimaalse ostukorvi väärtuseks 100 ja% allahindluse väärtuseks 20.

Piira rakendatavat allahindlust

Piira rakendatavat allahindlust

Wisdmi kliendipõhine hinnakujundusplugin võimaldab teil teatud klientidele määrata spetsiaalseid tootehindu. Nüüd võivad ostukorvi allahindlused anda neile klientidele täiendavat säästu ja võiksite piirata kogu allahindluse summat. Selleks võite seada „Maksimaalse allahindluse väärtuse”, et seada pakutava kontsessiooni ülempiir.

Määra välistamised

Teatud toodetele, kategooriatele või konkreetsetele kasutajatele allahindluste pakkumise täielikuks kontrollimiseks on võimalus määrata välistused. Saate lisada toodete loendi, tootekategooriad, mis ei kuulu ühegi pakkumise alla. Ja kasutajad, rollid või rühmad, kellel pole mingeid eeliseid.

Määrake toote välistamised

Lisaks neile pakutavatele seadetele on Wisdmi kliendipõhine hinnakujundus võimalus teavitada ostjaid säästudest, mida nad saavad, kui nad lisavad tooteid ostukorvi, kuid millele allahindlust veel ei kohaldata. Näiteks mõelge, jätkates meie eelmist näidet, et kasutaja saab 100 dollari väärtuses toodete ostmisel 20% allahindlust. Kuid oletame, et nad on ostukorvi lisanud tooteid, mille väärtus on 80 dollarit. Seejärel kasutades pistikprogrammis suvandit, saab kasutajat 20% kokkuhoiust teavitada, kui ta lisab veel tooteid, mille väärtus on 20 USD – ostukorvi suurendamine 100 USD-ni.

See on suurepärane viis meelitada ostjaid üles suurendama nende tellimuste väärtusi ja suurendama teie poe müüki.

Isikupärastatud pakkumised koos kasutajarollide ja ostuajalooga

ELEX WooCommerce dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused plugin pakub laiaulatuslikke võimalusi isikupärastatud allahindluste seadistamiseks. See aitab teil luua mitu allahindlusvalikut toodete, kategooriate, ostukorvi tingimuste, kombinatsioonide ja muu põhjal. Iga poes konfigureeritavat allahindluseeskirja saab isikupärastada vastavalt kasutajarollidele või kliendi ostuajaloole.

Näiteks saate luua konkreetse toote ja kogusevahemiku põhjal uue toote allahindluse reegli.

ELEX WooCommerce dünaamilise hinnakujunduse ja allahindluste seadistamine

Seejärel saate lubada pakkumise rakendamist ainult kindlatele kasutajarollidele. Valige lihtsalt need kasutajarollid, kellele soovite allahindlust pakkuda, ja ainult need kliendid näevad pakkumist poes.

ELEX WooCommerce dünaamiliste hindade ja allahindluste rollid

Pistikprogrammil on võimalus pakkumist kliendi ostuajaloo põhjal piirata. Sisestage lihtsalt minimaalse tellimuste arvu või minimaalse ostetud summa väärtus. Nüüd saavad pakkumist kasutada ainult need kliendid, kes on ostnud rohkem kui künnisväärtusi. Samuti saate täpsustada nende klientide e-posti aadressid, kellele soovite seda pakkumist pakkuda.

ELEX WooCommerce dünaamilised hinnakujunduse ja allahindluste piirangud


Isikupärastatud ostukorvisoodustused võivad muuta iga WooCommerce’i poe dünaamiliseks ja põnevaks, meelitades sellega ostjaid ja hoides neid kaasahaaravana. See on suurepärane viis ärgitada ostjaid kokkuhoiu nimel ostma suuremaid väärtusi. Vaja on vaid a dünaamiline hinnakujundusplugin selle funktsiooni lisamiseks ja olete valmis.

Mis on teie mõtted selle funktsiooni kohta? Kas kaalute selle lisamist oma WooCommerce’i poodi? Anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map