Looge WordPressiga RSS-i uudiste koondamise portaal

Looge WordPressiga RSS-i uudiste koondamise portaal

2013. aastal loobus Google nende RSS-i toetusest ja tappis ära nende populaarse teenuse, Google’i lugeja. See oli käik, mis põhjustas blogosfäärist suure šoki väljavalamise. Kõikjal olevad veebisaidid otsisid RSS-i uudiste koondamiseks alternatiivsete teenuste loendite koostamist ja paljud inimesed pidasid seda RSS-i lõpuks.


Ehkki Google otsustas, et nad ei soovi enam RSS-vormingut kasutades aega ega ressursse kulutada, on seda siiski palju kasutatud ja see pole kindlasti viimastel aastatel kuhugi jõudnud..

WordPressi saidid, autor vaikimisi, looge installimise ajal RSS-vooge. Neid vooge saab kasutada ühekordsete lugejate muutmiseks tavalisteks tellijateks, kuid neid saab kasutada ka teiste veebisaitide sisu koondamiseks ja oma saidile postitamiseks. RSS-teenuse vastutustundlik kasutamine sel viisil võimaldab teil luua saidi, mis võib olla keskne portaal, mis kuvab sisu paljudel oma niši saitidel.

Seda saab teha mitmel viisil.

Teie valikud hõlmavad järgmist:

 1. Looge lihtne postituste loend, mis lingib tagasi algse artikli juurde.
 2. Kuvage iga üksus sisu väljavõttena koos lingiga tagasi algsele allikale.
 3. Esitage oma saidil kogu postitus, krediteerides algset allikat.

Mina alati soovitage sisu importimisel krediteerida originaalallikat ja võimaluse korral importige ainult originaalartikli, mitte kogu selle lõigud (välja arvatud juhul, kui teil on selleks autori luba).

Lihtsaim viis oma RSS-i uudiste koondamise saidi loomiseks on WordPressi pistikprogrammi kasutamine. Seal on mõned võimalused. Vaatleme praegu kõige võimsamat: WP RSS-i koondaja.

WP RSS-i koondaja pistikprogramm

WP RSS-i koondaja pistikprogramm

WP RSS-i koondaja on kõige populaarsem RSS-i impordi plugin, mis võimaldab teil koondada mitu veebisaidi voogu ja kuvada neid oma saidil kahel erineval viisil. Need kuvamisvalikud on järgmised:

 1. Kasutage lühikoode postituse / lehe / vidina loendis olevate üksuste kuvamiseks.
 2. Loo WordPressi postitusi vooüksustest (voog postitusele).

Iga valik on kasulik omal moel.

Lühikoodi kasutamisel saate näiteks luua uue (või olemasolevale lisada) lehe või postituse, kus kuvatakse teie nišist seotud artiklite loend. Lühikoodi suvandil on palju parameetreid, mida saab kombineerida, et luua nimekiri, milles on üksikasjad, mida teie lugejad vajavad. Seda saab stiilida ka mitmel viisil.

Valik Voog postitamiseks loob ajaveebi postitused, mis kajastavad kõiki RSS-voo kaudu tõmmatud postitusi. Selle valiku abil saate dikteerida, kas imporditakse lihtsalt pealkiri, erineva pikkusega väljavõte või täielik postitus. Ma ei saa mõelda ühegi teise saidi täieliku sisu uuesti avaldamise õigustatud põhjusele, kui see pole teie enda tehtud. Soovitan seda võimalust täielikult vältida, kui teil pole omaniku selget luba.

Vaatleme kõiki võimalusi lähemalt.

1. võimalus: lühinumbri kasutamine

WP RSS koondaja lühikood

Lühikood võimaldab teil koondada oma veebisaidi ühele postitusele või lehele nii palju voogu kui soovite. Mõned teemad pakuvad ka vidinapiirkondi, kus saate lühinumbrit kasutada. See on eriti kasulik siis, kui avaldate nii oma ajaveebi postitusi kui ka koondate veebisaitide vooge mujale.

Lühikood võimaldab kasutada mitut parameetrit, et kontrollida, mida ja kuidas teatud elemente kuvatakse. Saate piirata kuvatavate vooüksuste arvu, lisada loendisse lehekülgi ja palju muud.

Kasutades väljavõtteid ja pisipilte ning kategooria lisandmoodulit Kategooriad, saate lühikoodi kuvada sammu võrra kaugemale. Esimene võimalus võimaldab teil kasutada RSS-kanalites pakutavat sisu, et täiustada ekraani lühikeste lõikude ja pisipiltidega, teine ​​aga võimaldab voo allikaid paremini korraldada..

WP RSS-i koondaja väljavõtted ja pisipildid

Lühikoodi parameetrid laienevad ka neile kahele lisandmoodulile, võimaldades teil otsustada, milline lühikoodide kuva sisaldab pilte, katkendeid või mõlemat.

See võib olla kasulik meetod teiste saitide sisu kuvamiseks, kuid see pole parim valik, kui teie saidi eesmärk on kas ainult sisu koondamine või keskendumine lugejale parema kogemuse pakkumisele.

2. võimalus: voo kasutamine postitamiseks

WP RSS koondaja: WPNewsDesk RSS uudiste koondamine

Lisandmooduli Feed to Post kasutamine on kõige kasulikum ja põhjalikum meetod veebisaidi voogude koondamiseks üheks saidiks, hoolimata sellest, mis nišš see on või millises vormingus sisu on; olgu see tekst, pildid või videod.

Selle lisandmooduli abil luuakse iga vooüksus teie saidil oma postitusena. Vaikimisi kasutab see WordPressi postitusi, kuid saate selle seada importima mis tahes kohandatud postitustüüpi. Neid postitusi saab seada kuvama nii palju algsest sisust, kui peate vajalikuks. 100-sõnaline katkend annab tavaliselt piisavalt algset postitust, et teie lugejad huvi ärataksid.

Algse allika krediteerimiseks võite kasutada üldist sätet, mis lisab igale postitusele sama üldise sõnumi, või funktsiooni Lisa / sisu lisamine, et lisada igale allikale kohandatud link..

WP RSS-i koondaja voog postitamiseks

Selle liitmismeetodi abil on teil tohutult palju võimalusi. Saate määrata postituste automaatse avaldamise või mustandpostitustena loomise, et saaksite käsitsi otsustada, millised oma saidile postitada. Saate sisse lülitada oma katkendite kommentaarid, muuta piltide kuvamisviisi, kui otsustate neid üldse näidata, määrata olemasolevad kasutajad autoriteks või importida algse autori üksikasjad ja palju muud.

Selle meetodi abil loodud postitustel on pistikprogrammi sätete menüüs nende hallatavad täiendavad haldusvalikud. Nende haldusvõimaluste hulka kuulub võimalus kiiresti ja hõlpsalt kustutada kõik vooüksuste loodud postitused, konfigureerida, millal tuleks teie saidilt kustutada postitused (kui üldse), ja paljud teised.

Lõppsõnad RSS-i uudiste koondamise portaali loomise kohta

Veebisaitide kogu koondamiseks ühte kohta on mitu kasutusala ja see pistikprogramm muudab selle protsessi lihtsaks.

Võib-olla soovite luua oma veebisaitide jaoturi, kõigi oma nišis loodud postituste jaoks ühe portaali või isegi ühe asukoha, et skaneerida mitmete saitide sisu väljavõtteid, mida soovite jälgida.

Näiteks ehitas WP RSS agregaatori meeskond WP uudistepunkt – uudisteportaal kõike WordPressi kohta, mis kogub postitusi enam kui 100 populaarseimast allikast. Iga postitus lingib otse algallikaga, andes neile väärilise krediidi. Selliseid saite saab monetiseerida ka reklaamide, siduslinkide ja muu abil.

See pistikprogramm võimaldab nende eesmärkide saavutamiseks kasutada mitut meetodit ning on parim ja populaarseim RSS-i koondaja WordPress.orgi pistikprogrammide hoidla.

Kas olete juba varem WordPressiga RSS-i uudiste koondamise portaali loonud või mõelnud selle loomisele? Kas kasutate RSS-i muul viisil oma saidile sisu lisamiseks? Hea meelega kuuleme teie mõtteid allpool toodud kommentaarides.

Ja kui olete huvitatud rohkem teada saama, võib teile meeldida ka meie juhend WordPressi abil sotsiaalse suhtlusvoo loomiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map