Looge WordPressi jaoks veebipood Shopify abil

Kui mõtlete WordPressile ja e-kaubandusele, saate arvatavasti pakkuda vaid mõnda võimalust. WooCommerce on antud, kuna see on turul olnud igavesti valitsev tasuta pistikprogramm. Teisel ja kolmandal kohal on sellised tasuta pluginad nagu Easy Digital Downloads ja iThemes Exchange. Kuid kui need on alguses tasuta, vajavad kõik need kolm pistikprogrammi hulgaliselt esmaklassilisi lisandmooduleid, kui soovite kasutada nende täielikku funktsioonide loendit.


Kui suhtute võrgusse tõsiselt, ei pruugi teil olla aega ega kannatust kõigi nende lisandmoodulite ostmiseks, installimiseks ja konfigureerimiseks. Teised spetsialistid, näiteks Daymond John of FUBU ja Tina Roth Eisenberg / Täiesti rahulikult ka selleks pole aega. Seetõttu loodavad nad veebipoodide loomisel Shopify-le.

Shopify – võimas e-kaubandus, lihtsustatud

Shopify on veebis üks populaarsemaid e-kaubanduse võimalusi, ja mitte ainult suurte nimede jaoks nagu FUBU, vaid ka väikeste kuttide jaoks. Miks? Kuna see pole mitte ainult ülimalt laetud viis oma toodete veebis müümiseks, vaid on ka uskumatult lihtne töötada ja nende alglaadimine on taskukohane, mistõttu kasutab ligi veerand miljonit veebisaiti praegu Shopify aktiivselt.

Võimsad müügivõimalused

Shopify: võimsad poodide valikud

Shopify on suurepärane võimalus veebis müüa. Miks? Näib, et see platvorm ei saa midagi teha. Saate hõlpsalt ehitada online pood piiramatu hulga toodetega. Saate reklaamida ja müüa oma tooteid sotsiaalmeedias tänu Shopify toetusele Facebooki, Pinteresti “ostetavate” nööpnõelte ja Twitteri jaoks. Shopify abil saate oma tooteid lisada ükskõik millisele veebisaidile Osta nupp, ja saate oma veebipoe isegi oma telliste ja müüride müügiletti viia Shopify POS teha müüki näost näkku.

Lihtne seadistamine

Shopify teeb ka alustamise lihtsaks. Toodete lisamine on imelihtne. Lisage lihtsalt oma kirjeldused, pildid või isegi laadige alla failid (digitaalkaupade jaoks). Ja taevas on piir – Shopify ei piira toodete arvu, mida saate lisada. Lisaks on sisseehitatud lisamisvalikud SEO sildid, tootekategooriad, müük, hinnad, tarnijad, tootevariatsioonid jne.

Kuna kõiki teie tooteid majutatakse Shopify serverites, ei pea te muretsema teatud veebiturbeprotokollide ega kliendi andmete haldamise pärast. See hõlmab selliseid olulisi tegureid nagu varundamine, SSL sertifikaat, krediitkaardi turvalisus (1. taseme PCI vastavus), tagasimakse töötlemine, kliendikontod ja palju muud. Shopify teeb kõik teie heaks.

Shopify + WordPress

Shopify e-poe WordPressi pistikprogramm

Kui te pole veel Shopifyst kuulnud või kui olete märganud, et see on meie artiklites WPExploreri kohta varem puudunud, siis tõenäoliselt sellepärast, et seni polnud selge viis integreerida võimsat ostuplatvormi meie armastatud WordPressiga. Kuid nüüd on olemas – tutvuge WordPressi võimsa Shopify e-kaubanduse pistikprogrammiga.

Selle vahva tööriista abil on lihtne integreerida oma Shopify tooteid oma WordPressi toega veebisaidile! Nüüd saate omada kõiki WordPressi ägedaid funktsioone, mida tunnete ja armastate (näiteks täielik kontroll iseenda hostitud veebisaidi üle, palju teemasid ja pistikprogramme ja palju muud) ning Shopify jõud! Plus muutis Shopify toodete lisamise sõna otseses mõttes nupule klõpsamiseks.

Pärast pistikprogrammi installimist lisatakse teie WordPressi armatuurlauale uus jaotis Shopify. Siit saate kiiresti luua oma WordPressi ostunupud, kuidas WordPress teie Shopify toodetega ühendub. Pärast ostunuppude loomist saate neid lihtsalt postitustesse ja lehtedesse sisestama, kasutades hõlpsalt nuppu Lisa toode:

Toodete lisamine Shopify abil

Muidugi vajate endiselt Shopify liikmelisust, kuna kõiki teie tooteid hallatakse ja hostitakse nende serverites, kuid see pistikprogramm muudab teie Shopify poe integreerimise ükskõik millisesse või kõigisse teie WordPressi veebisaitidesse nii lihtsaks. See on eriti hea, kui kasutate ühe toote reklaamimiseks mitmeid sihtlehti või kui teil juba on Shopify pood ja soovite oma tooteid oma veebisaidil või ajaveebi postitustes tutvustada (seega ei suuna te kliente kogu veebis ümber ).

Lisateave ja hankige Shopify

Mähkimine üles

Meil on hea meel näha, kuidas teema arendajad ja WordPressi kasutajad integreerivad lähikuudel Shopify oma kujundustesse ja veebisaitidesse. Shopify on suurepärane võimalus nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Kuid me tahame sinult kuulda! Kas olete varem Shopifyd kasutanud? Kas olete põnev proovima WordPressi Shopify kasutamist? Kas teie arvates peaks WPExplorer vabastama WordPressi teema Shopify jaoks? Andke meile oma mõtetest allpool teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map