Looge täpsemate vormide jaoks tasuta pistikprogrammi Visual Form Builder WordPress abil

Visual Form Builder on WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil luua kohandatud vorme, mida külastajad saavad kasutada teiega ühenduse võtmiseks ja teabe saatmiseks. Lisaks Visual Form Builderi lubamisele oma veebisaidi jaoks tavapäraste kontaktvormide loomisele on sellel ka terve rida funktsioone, mis hõlbustavad ehitada palju keerukamaid vorme mitmesugustel eesmärkidel. Selles juhendis saate teada, mida saate Visual Form Builderiga teha ja kuidas saate seda WordPressi vormi pistikprogrammi abil oma veebisaidile peaaegu igat tüüpi vormi luua..


Mida saate visuaalse vormi ehitajaga teha

Mõned põhjused, miks võiksite oma veebisaidile vormi lisada, hõlmavad külastajatele sõnumi saatmise, kohtumiste broneerimise, failide saatmise, küsimuste esitamise ja isegi teile tööle võtmise hõlbustamist..

Pistikprogrammi Visual Form Builder on kahes variandis: tasuta ja lisatasu. Selles juhendis näitame teile, mida saate tasuta versiooni abil teha ja kuidas saate saab kiiresti kohandatud vormi luua külastajatelt õiget tüüpi sõnumite ja teabe hankimine Visual Form Builderi tasuta versiooni abil saate vormide lisamiseks valida muljetavaldava hulga väljatüüpide hulgast, sealhulgas:

 • Tekst: sobib ideaalselt ühe tekstirea sisestamiseks
 • Tekstiala: kasutatakse pikema sõnumi sisestamiseks
 • Märkeruut: märkige loendist mitu valikut
 • Raadionupp: valige loendist ainult üks suvand
 • Valige loend: valige loendist üksused
 • Aadress: füüsiline asukoht, sealhulgas tänav, linn jne.
 • Kuupäev: koos kuupäevavalijaga
 • E-post: saatjate e-posti aadress
 • URL: veebisaidi aadress
 • Valuuta: rahaline väärtus
 • Arv
 • Aeg: 12 või 24 tundi
 • Telefon: USA ja rahvusvahelised vormingud
 • HTML
 • Faili üleslaadimine
 • Juhised: lihttekstina või HTML-vormingus

Visual Form Builder abil on ka lihtne tagada, et külastajad sisestavad igale vormiväljale õige teabe nende valideerimine automaatselt.

Välja valideerija

Selle WordPressi vorminguseadme pistikprogrammi veel üks väga kasulik funktsioon on see lisab rämpspostitõrje oma vormidele. See väli küsib teie kasutajatel enne vormi esitamist lihtsat toimingut, mille nad peavad õigesti täitma.

Rämpspostivastane kinnitamine

See aitab vältida teie vormi kuritarvitamist rämpsposti saatjate poolt, kes loodavad teie postkasti üle ujutada rämpspostiga, mis juhtub kiiresti, kui te ei lisanud mingisugust inimeste kinnitust. Visual Form Builderi tasuta versiooni muude kasulike funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Salvestage edastused WordPressi andmebaasis
 • Ekspordi esildised CSV-failina
 • Saatke e-kirju mitmele e-posti aadressile
 • Suunake kasutajad esitamisel lehele või URL-ile
 • Saada kasutajatele kinnituskviitungid
 • Aja kokkuhoiuks koopiad
 • Korraldage väljad veergudes
 • Kohandage vormi CSS-iga

Nagu näete, on Visual Form Builderiga palju võimalik ära teha lisaks tavalise kontaktvormi pistikprogrammi standardfunktsioonidele.

Visual Form Builderi kasutamise juhend

Kuna vaatame Visual Form Builderi tasuta versiooni, saab selle oma saidile installida otse oma WordPressi administraatori ala kaudu. Logige lihtsalt oma juhtpaneelile ja minge jaotisse Pistikprogrammid> Lisa uus.

Lisage pistikprogramm

Kui olete seal otsinud, otsige Visual Form Builderit ja klõpsake siis nuppu Installi kohe ja seejärel linki Aktiveeri kohe, et see oma veebisaidile lisada. Pärast aktiveerimist näete külgriba menüüs uut elementi pealkirjaga Visual Form Builder. Sealt saate konfigureerida pistikprogrammi, eksportida oma vorme, vaadata vormide esildisi ja lisada uue vormi. Kuna Visual Form Builder ei sisalda ühtegi eelvalmis vormi, on esimene samm luua uus, klõpsates menüüelementi Lisa uus vorm.

Uue vormi loomine

Uue vormi loomise esimene etapp on anda sellele nimi, sisestada oma nimi, seada vastus meilisõnumile, meilisõnumi teema, mis saadetakse, ja millisele e-posti aadressile vormi esitamine saata.

Lisage uus vorm

Kui põhialused on sisestatud, saate vormi loomise juurde liikuda. Järgmine samm on vormide koostaja lehe ülaosas oleval sätete nupul klõpsamine.

Visuaalse vormi koostaja seaded

Siit saate kindlaks teha, kes saavad esituse koopia, mis juhtub kasutajaga pärast vormi esitamist ja ka seda, kas saatke kasutajale teatis e-kirjaga kinnitades nende esitamist.

Samm 1

Kui vorm on seadistatud, saab välju lisada. Erinevat tüüpi väljade lisamine oma vormile on sama lihtne kui klõpsate vasakul asuval ühel saadaolevatest valikutest. Kui väli on vormi lisatud, võib see olla lohistati ja pandi oma kohale. Vormi väljad saab ka teie vajadustele vastavaks kohandada, klõpsates laiendusikoonil.

2. samm

See võimaldab teil seda teha lisage kohandatud sildid kasutajatele juhendamiseks, mida igale väljale sisestada. Kui soovite mingil hetkel näha, kuidas teie vorm teie saidil avaldamisel välja näeb, peate kõigepealt salvestama, seejärel vormi vormima ja seejärel postitusse või lehele sisestama.

Vormide avaldamine

Visual Form Builder muudab vormi sisestamise postitusse või lehele nii hõlpsaks kui võimalik tänu nupule, mis lisab WordPressi postituse redigeerija.

3. samm

Pärast nupu Lisa vorm klõpsamist saate valida kõigi olemasolevate loodud vormide hulgast ja sisestada vormi oma postitusse või lehele. Kui peate vormi asukohta muutma, saate seda lihtsalt teha lõigake ja kleepige lühikood. Uue vormi kontrollimiseks klõpsake nuppu Eelvaate postitus, et näha seda toimimas.

Näidisvorm

Kui vorm ei näe päris õige välja, saate vormi koostaja tagasi lülitada ja teha vajalikud muudatused.

Vaadake vormi esildisi

Vormide esildiste saatmise teie valitud e-posti aadresside hulgale pakub ka Visual Form Builder salvestab esildised teie WordPressi andmebaasi. See tähendab, et saate hõlpsalt tagasi minna ja vaadata kõiki vormikirjeid WordPressi administraatorialas ühes kohas, selle asemel, et oma postkastist otsida. Üksikute esildiste vaatamisel saate ka võimaluse need printida.

Vaadake salvestatud edastusi

Sa saad ka eksportige salvestatud vormikanded CSV-failina vaatamiseks rakenduses nagu Excel. See muudab esildiste filtreerimise, nende jagamise kolleegidega või nende varundamiseks turvalisuse jaoks väga lihtsaks.

Ekspordi vormi esildised

See funktsioon võib olla väga kasulik vabakutselistele ja teenusepakkujatele kes saavad seda kasutada potentsiaalsete klientide ajalooliste päringute loendi kiireks koostamiseks, kellega nad saavad seejärel rohkem ettevõtte loomiseks ühendust võtta.

Järeldus

Visual Form Builder on ideaalne valik kõigile, kes soovivad luua keerukamaid vorme kui oma saidi põhiline kontaktvorm. Ent nagu on nii lihtne kasutada, isegi need, kes otsivad lihtsat kontaktvormi lahendust, leiavad selle sobiva valiku, mis annab neile võimaluse vajaduste kasvades ehitada keerukamaid vorme.

Neile, kes vajavad veelgi rohkem funktsioone, muudavad profiversioon ja selle lisandmoodulid juba kasuliku pistikprogrammi veelgi kasulikumaks ja tasub seda kindlasti vaadata.

Hankige Visual Form Builderi tasuta WordPressi pistikprogramm

Milleks plaanite täpsema vormi kasutamist? Palun jagage oma mõtteid kommentaarides allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map