Looge Ninja Demoga WordPressi tooteesitlussaidid

Kui te ei kasuta Ninja demo oma WordPressi toote jaoks on teie demonstratsioonisaidi tõenäoliselt ime ja te kaotate selle tõttu müügi. Ma ei ürita kaklust valida; Ma ütlen lihtsalt raskeid fakte. Kuidas ma tean? Sest kuni vaid paar nädalat tagasi imbus ka minu demo sait.


Enamik meist, kes WordPressi tooteid müüvad, saavad enne ostmist mitu taotlust proovida. Demosait on selleks ideaalne lahendus, kuid ainult siis, kui see on õigesti tehtud. Probleem on selles, et keegi meist pole teinud seda õigesti. Meil kõigil on oma lähenemisviis, kuid päeva lõpuks on meil kõigil samad puudused.

Kuidas me kõik praegu demo-saite teeme

Lubage mul väga kiiresti kirjeldada, mida me kõik praegu teeme. Kui tunnusest täiesti puudust tunnen, andke mulle sellest kommentaarides teada, kuid arvan, et see on üsna lähedal vähemalt 99% -le tänapäeval olevatest demosaitidest.

 1. Loome oma sisu, kasutajad ja kujundame nii, nagu me tahame, et meie tutvustamissaidi oleks esitletud.
 2. Koostame andmebaasi varukoopia.
 3. Kirjutame croni, mis uuendab andmebaasi iga tunni tagant või mõne muu intervalliga.
 4. Häkkime kokku rea koodilõike ja pistikprogramme, et piirata administraatori jaotisi ja milliseid toiminguid teha.

Mõni meist automatiseerib seda protsessi paremini kui teised, kuid lõpuks on kõigil meie lahendustel suuri vigu.

Miks Demosaidid praegu imevad

Põhjuseid, miks nad imevad, on palju, kuid lubage mul katta vaid kaks. Ma luban, et nad on ainsad kaks, mida vajate.

probleemide-demosid

1. Kasutaja sisu rikkumine

Kõik meie kasutajad üritavad katsetada samu andmeid samal ajal.

Kron, mis taastab iga tunni tagant andmebaasi varukoopia, ei lahenda seda. Tegelikult põhjustab see ainult rohkem segadust. Kasutaja katsetab midagi mitu minutit ja siis on äkki nende tehtud töö täielikult kadunud.

Praegused demolahendused paigutavad kõik kasutajad samasse WordPressi installimisse, sama sisu redigeerimiseks ja samade sätete muutmiseks. Kui teil on mitu kasutajat, kes katsetavad samu asju korraga, võin teile lubada ainult ühte asja: see ei lähe ühegi jaoks heaks. Tootemaailmas tähendab see, et enamus kasutajaid lihtsalt eeldab, et teie toode on katki ja liigub edasi.

2. Töömahukas sisu värskendus

Demosisu värskendamiseks peame hüppama mitu kõvakest.

Pole tähtis, kui hea on teie tutvustussait, tuleb seda sageli värskendada. WordPress ja pistikprogrammid peavad olema ajakohased. Toote valmimisel muutuvad teie sisu kahtlemata ja see vajab täpsustamist. Lähtuvalt sellest, kuidas me kõik praegu demosaite loome, mõelgem, kui keeruline on demosaitide värskendamine.

 • Me ei saa lihtsalt sisus muudatusi teha, kuna kasutajad võivad demot redigeerida või võivad seda praegu redigeerida. Kindlasti ei soovi me oma uues varukoopias kogu seda võimalikku jama.
 • Peame praegused kasutajad välja tõrjuma ja takistama neid võimaldamast värskenduste tegemise ajal midagi muuta.
 • Peame taastama demo oma puhta varukoopia, nii et meil oleks värske lähtepunkt, kuhu oma muudatused lisada.
 • Kui meie muudatused on tehtud, peame tegema uue varukoopia.
 • Peame vabastama kasutajapiirangud, et demosait oleks taas maailmale juurdepääsetav.

See ei tundu kena ja korras nimekirjana liiga halb, kuid kui oleksite pidanud seda mitu korda omaenda demosaidil tegema, siis teate, et see on tohutu buzz-tapmine. Teie tutvustav sait peaks olema mänguväljak, kus inimesed saavad näha, kui vinge teie toode see on. Seda ei juhtu, kui näete seda kui mingit jama. Aja jooksul jäetakse teie demosaidi tõenäoliselt unarusse.

WordPressi demosaitide tulevik

See ei pea olema teie tulevik. See võib tegelikult olla teie kingitus Ninja Demos.

Ehitasime Ninja Demo, et lahendada kaks peamist väljakutset, millest just rääkisime, ja hulk teisi. Meie vaatevinklist, kuni nende lahendamiseni, tegi meie demo tõenäoliselt rohkem kahju kui kasu.

1. Kõik kasutajad testivad teie toodet omaenda liivakastis

See oli võti. Soovin, et kasutaja saaks meie tooteid kogeda justkui töötades oma WordPressi saidil.

ninja-demo-sait

Kui kasutaja otsustab demo proovida, luuakse WordPressi mitme saidi jõudu kasutades täiesti uus liivakast just neile. Sellel on sama sisu ja seaded nagu peamisel demonstratsioonisaidil, kuid see on nähtav ainult neile. See võimaldab neil teha soovitud muudatusi ja testida toodet põhjalikult, ilma et see kedagi teist mõjutaks. Samuti ei mõjuta keegi teine ​​neid.

Teine suurepärane asi on see, et need liivakastid ei implanteeru lihtsalt mingisuguse intervalliga. Need püsivad reaalajas seni, kuni kasutaja hoiab demosaiti oma brauseris avatud. Nii saavad nad teie toodet testida 10 minutit või 10 tundi ja kõik nende unikaalsed muudatused säilitatakse.

Kui kasutaja on demonstratsiooni lõpetanud ja selle sulgenud, käivitab see tunni jooksul liivakasti puhastuse. Teil ei jää üle segadust, kuna liivakastid kustutatakse jäljetult täielikult, kui neid enam ei kasutata.

2. Võrgu peamine sait on teie varukoopia

Varundamine pole ilmselt õige termin. Teie võrgu peamine sait on kogu teie demosisu. Kui liivakast luuakse, dubleerib see selle saidi mis tahes olekus. Sel viisil, kui soovite muudatusi teha, peate vaid sisse logima oma põhisaidile ja tegema soovitud muudatused. Kõik uued liivakastid saavad need muudatused automaatselt.

Kuna ma olen üldiselt see, kes meie demonstratsioonisaiti hooldab, siis armastan seda. Mul on tegelikult hea meel unistada uutest viisidest meie toote tutvustamiseks demos, kuna nende muudatuste tegemine on nii lihtne ja need on kohe saadaval.

3. Kasutajal on juurdepääs ainult sellele, mida te neile lubate

ninja-demo-liivakast

Turvalisus ja juurdepääs on demonstratsioonisaidil alati probleem. Teie toote nõuetekohaseks testimiseks peavad kasutajad sageli pääsema juurde WordPressi administraatorile. Me ei taha, et kasutajad saaksid päikese all kõike teha; me tahame, et nad katsetaksid toodet täielikult.

Ninja Demos on täielik valge nimekirja sätete jaotis, kus saate valida, millistele jaotistele teie administraatori kasutajad pääsevad. See ei muuda teie demokasutaja võimalusi, nii et isegi lubatud nimekirjas olevas jaotises on kasutajal võimalus ainult selle rolli toiminguid teha.

Suurepärane on see, et saate anda erinevatele demo kasutajatele juurdepääsu samadele jaotistele, kuid neil on ikkagi ainult võimalused, mida need rollid võimaldavad.

Veel üks suurepärane asi Ninja Demo juures on see, et teie võrgu peamisele saidile on juurdepääs ainult superhalduril. See tähendab, et te ei pea muretsema, et teie demoadministraatori kasutaja segab teie vaike sisu. See muudab ka demo turvalisemaks, kuna paljud funktsioonid, mis administraatoril tavaliselt võivad olla, pole võrgu installimisel võimalikud.

Toote demo ei pea tähendama ainult toote proovimist

Kui Ninja Demo kavandaks vaid demoprobleemi lahendamist, oleks see meie arvates päris fantastiline toode. Seadistamine on lihtne. Seda on lihtne ajakohastada. Ja mis kõige parem, see teeb lihtsalt seda, mida ta peaks tegema. Arvame siiski, et teie demo saab enamat.

Siin on vaid mõned asjad, mida meie arvates võiks teie demosait teie toote parendamiseks ja müügi suurendamiseks aidata:

 1. Koguge andmeid selle kohta, kuidas kasutajad teie toodet katsetavad, ning vaadake kõige enam lehti ja funktsioone.
 2. Hankige kasutajatelt tagasisidet teie toote konkreetsete osade kohta.
 3. Esitage kasutajatele oma toote erinevad versioonid (A / B testimine), et näha, mida nad eelistavad.
 4. Kasutage oma demoõpet koolitusvahendina, pakkudes kasutajatele teie toote kohta juhendatud ringkäiku.

Kõik need asjad ja palju muud tulevad Ninja Demosse. Täname, et leidsite selle teksti seina läbi ja loodame, et annate ka Ninja demo võimalus muuta oma demo vähem imema ja tooted veelgi paremaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map