Lisage sündmused WordPressile nagu Pro koos sündmuste kalendriga

Kuidas lisada sündmusi kalendrisse WordPress

Pole tähtis, millist WordPressi saiti mingil hetkel haldate, võiksite sündmusi oma lugejatega jagada. Ja see on fantastiline! Ükskõik, kas haldate muusikaga seotud ajaveebi, kogukonnagrupi veebisaiti, haldate erialaühenduste lehte või kirjutate WordPressi kohta – igal nädalal toimub teie teemaga seotud üritusi. Miks mitte jagada neid oma lugejatega?


Kuidas lisada sündmusi WordPressi

Maa sündmuste kalender

WordPress on võimas platvorm ning õnne teie jaoks on teema- ja pistikprogrammide arendajad juba teinud kõik rasked tööd, et WordPressi kaudu sündmuste jagamine oleks võimalik. Teie esimene võimalus on installige teema, mis sisaldab sündmuste kohandatud postituse tüüpi (nagu ülaltoodud Maa teema). See on mugav, kuna teil pole ühilduvusprobleeme – sündmused on sisseehitatud. Kuid te võite hiljem mõne probleemiga kokku puutuda, kui soovite teemasid vahetada, kuna neil võivad olla erinevad sündmusevalikud (muutes teema jaoks konarliku ülemineku).

Teine võimalus on säilitada praegu kasutatav teema (või uuendada midagi värsket ja uut) ja installige sündmuste pistikprogramm. See on suurepärane viis sündmuste haldamiseks, kuna ükskõik, millist teemat kasutate, on kõik sündmuste postitused pistikprogrammiga ohutud ja usaldusväärsed. Lihtsalt veenduge enne alustamist, et teie pistikprogramm ühildub teie WordPressi teemaga, ja proovige valida kvaliteetne pistikprogramm, mida te toetate.

Ürituste kalendri seadistamise juhend

Ürituste kalender Tasuta WordPressi plugin

Kas olete valmis sündmusi oma WordPressi saidile lisama? Kui olete otsustanud minna teemale, installige lihtsalt oma teema ja kasutage sündmuste lisamise jaoks kohandatud postitustüüpi.

Plugina kasutamiseks soovitame tungivalt tasuta sündmuste kalendri pistikprogramm autoriks Modern Tribe. See plugin pole mitte ainult täiesti tasuta, vaid ka uhke reageerimise, sisseehitatud tööriistavihjete, siltide ja kategooriate toe, täpsema otsingu, Google Mapsi integreerimise ja kohandatud vidinaga eelseisvate sündmuste jaoks. Lisaks on see tõlkevalmis, nii et saate pistikprogrammi hõlpsalt kasutada mis tahes lokaadi jaoks.

Ja mis kõige parem, see vinge tasuta pistikprogramm töötab suurepäraselt kogu võimsa WordPressi teemaga. Nüüd, kui teate, miks sündmuste kalender nii tore on, alustame sellega. Kõigepealt peate installima pistikprogrammi.

Installige sündmuste kalendri tasuta pistikprogramm WordPress

Avage oma WordPressi juhtpaneel ja liikuge seejärel saidile Pistikprogrammid> Lisa uus.

Ürituste kalendri plugin: lisage uus

Järgmine otsingsündmuste kalender“. Kõige esimene tulemus peaks olema Modern Tribe’i sündmuste kalendri sinine eelvaade.

Ürituste kalendri pistikprogramm: installimine

Minge edasi ja klõpsake nuppu installima nuppu, seejärel aktiveerige link, kui installimine on lõppenud.

Ürituste kalendri pistikprogramm: aktiivne

Kui kõik läks hästi, peaksite nägema lõpuleviimise ekraani nagu ülal. Viimane ülesanne on luua uus leht ja nimetada see sündmusteks.

Sündmuste kalendri pistikprogramm: sündmuste leht

Näete hoiatust, et näpunäidet / sündmusi kasutav leht asendatakse teie sündmuste kalendriga. Milline peaks olema see, mida soovite. Ärge muretsege, kui soovite oma kalendrit mõnel muul URL-il, saate seda seadetes redigeerida (mida käsitleme hiljem).

Sellega saate oma ürituste seadistamisega algust teha! Võite kaaluda üksikute sündmuste lisamist kohe, kuid soovitame kõigepealt muudatused läbi viia.

Seadistage oma sündmuste kalendri pistikprogrammi sätted

Seadete valikutega alustamiseks liikuge aadressile Sündmused> Seaded. Seal on neli vahekaarti – Üldine, Ekraan, API-d ja Abi. Viimane vahekaart võib olla kasulik, kui lööte sündmuste lisamisega teepeale või kui teil on probleeme teema või pistikprogrammi konfliktiga. Vahekaart API on valikuline suure liiklusega saitidele, mis soovivad lisada Google Mapsi API võtme. Enamik sündmuste saite on huvitatud ainult kahest esimesest vahekaardist.

Ürituste kalendri pistikprogramm: üldsätted

Sisse Üldine vahekaardilt leiate suvandid sündmuste arvu kohta lehel, võimaluse sündmuste ühendamiseks ja kuvamiseks oma ajaveebilehel ning paar võimalust ajavööndi sätete jaoks. Goggle-kaartide, valuutade ja kohandatud URL-i valikute jaoks on olemas ka valikud, kui neid vajate (seda kasutatakse ainult siis, kui soovite, et teie kalendrit kuvataks muul lehel kui / sündmuste URL).

Ürituste kalendri pistikprogramm: kuva seaded

Kuva vahekaart on täpselt selline, nagu see kõlab – oma sündmuste lehtede kuvamise valikud. Selle lehe kõige olulisem valik on Ürituste mall – kui soovite, et sündmuste lehel kuvataks sündmuste kalender, peate tõenäoliselt valima vaikimisi kasutatava lehe malli. Kuid kui teie WordPressi teema sisaldab kohandatud lehevalikuid (nt kuidas kokku sisaldab vaikesündmuste lehe malli), siis valige selle asemel.

Siit saate muuta oma sündmuste välimust ja paigutust. Valige oma põhistiil (soovitame kasutada Tribe Eventsi vaikestiili) ja määrake kuupäeva vorming. Kui olete arendaja, on ka väljad kohandatud HTML-i lisamiseks sündmuse sisu kohal ja all (kuid soovitame selle jaotise vahele jätta, kui teil pole kodeerimist mugav).

Sündmuste lisamine WordPressi koos sündmuste kalendriga

Kui olete hoolitsenud oma üldiste sätete eest, võite hakata sündmusi lisama. Nagu iga WordPressi postitustüüp, liikuge saidile Sündmused> Lisa uus.

Ürituste kalendri pistikprogramm: lisage sündmus

Teie ekraan peaks välja nägema mõnevõrra tuttav. Lisage oma sündmuse pealkiri, kirjeldus, kategooria ja sildid täpselt nagu tavalise ajaveebi postituse korral. Mis saab teisiti, on Sündmuse valikud kasti ekraani paremas servas, samuti Ürituste kalendri kast (ja võimalikud täiendavad sündmuse sätted sõltuvalt teie teemast – meie ekraanipilt näitab lisatud teemavalikuid kokku).

Sündmuse valikud ruut sisaldab võimalust peita oma sündmus oma peamise sündmuste loendi lehelt, samuti saate muuta selle sündmuse kleepuvaks teie kalendris (sel moel saavad kasutajad sündmust endiselt näha teie kalendris pärast sündmuse möödumist)..

Ürituste kalender teie põhisisu all olev jaotis, kuhu saate lisada oma koha ja korraldaja teabe (mõlemaid saate tulevaste sündmuste jaoks uuesti kasutada), samuti sündmuse maksumuse ja lingi eraldi sündmusele või piletimüügisaidile.

Ürituste kalendri pistikprogramm: ekraanivalikud

Kui te ei näe mooduleid Sündmuste valikud ja Sündmuste kalender, klõpsake lihtsalt nuppu Ekraani valikud vahekaardil armatuurlaua paremas ülanurgas ja veenduge, et valikud on lubatud.

Ürituste kalendri plugin: sündmuse postitus

Kui olete kogu teabe lisanud, avaldage oma sündmus. Klõpsake sündmuse kuvamiseks. Sõltuvalt teie sündmusele lisatud teabest ja kasutatavast teemast peaks sündmus sarnanema ülaltoodud pildiga.

Ürituste kalendri pistikprogramm: sündmuse leht

Ja kui navigeerite oma põhisündmuste lehele (ja kasutate vaikesündmuste malli), peaksite nägema vinge sündmuste kalendrit oma eelseisvate sündmuste ja kõigi kleepuvate minevikusündmustega. Kalendris kuvatakse ka kuupäevavahemiku otsing, vaatamisvalikud ja hõljutatud sündmuste lõigud.

Premium lisandmoodulid ja laiendused

Ürituste kalendri tasuta versioon on päris vinge, kuid võib-olla vajate veel natuke? Ürituste kalendri jaoks on saadaval käputäis lisandmooduleid (sealhulgas Pro-versiooniuuendus), millele kõigile pääseb juurde otse oma WordPressi juhtpaneeli alt Sündmused> sündmuste lisandmoodulid. Kui soovite sündmuste reklaamimist tõsiselt kaaluda, peaksite seda kaaluma Ürituste kalender Pro mis lisab funktsioone, nagu kohandatavad korduvad sündmused, foto- ja kaardivaated, asukohaotsing, täpsemad vidinad, lisaväljad ja esmaklassilise pistikprogrammi tugi.

Lisaks Prole saate lisada ka täpsemaid sündmuste filtreid, et kasutajad leiaksid rakendusest täpselt selle, mida nad otsivad Filtririba Lisa. Võite ka lubada kasutajatel lisada oma sündmused Ühiskondlikud üritused pikendus. Neid on isegi mitmeid piletimüügilaiendid sealhulgas Eventbrite’i piletid, ühiskondlikud piletid ja ürituste piletid Plus, et saaksite oma pileteid oma üritustele müüa.

Mähkimine üles

Jätkusuutlik teemaürituste kogukalender

Ükskõik, mida teie ürituste reklaamimine vajab, on sündmuste kalender kindlasti suurepärane võimalus. Ja kui vajate keerukamaid funktsioone, ostke kalendri pikendamiseks lihtsalt mõni lisandmoodul või kaks. Me oleme armastanud teha koostööd Modern Tribe’i sündmustekalendriga nii palju, et oleme taganud täieliku ühilduvuse kogu teemaga WordPress, mida saate meie jätkusuutliku demo kaudu vaadata ja testida.

Vaadake jätkusuutlike sündmuste kalendrit

Kas olete ürituste kalendrit veel proovinud? Andke meile allolevates kommentaarides teada, mida arvate pistikprogrammist. Või kui teil on näpunäiteid teistele kasutajatele, palun jagage neid ka!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map