Lisage CM-vastuste WordPressi pistikprogrammiga oma saidile küsimuste ja vastuste arutelulaud

Seltskonnaelus osalemine on tänapäeval võrgus olemise nii oluline osa. See on praktiliselt kohustuslik. Seda silmas pidades, kui teie tõesti soovite edendada arutelu oma tööstuse või kaubamärgi üle, miks mitte kaasata arutelufoorum otse oma saidile? Tänu CM-pistikprogrammide CM Answers-pluginile saate seda teha.


See WordPressi pistikprogramm võimaldab külastajatel postitada küsimusi ja vastuseid a-vormingus Virna ülevool ja sisselogimist, kasutades nende sotsiaalmeedia kontosid (Facebook, Google+ või LinkedIn) sujuva kogemuse saamiseks.

Mida teeb CM vastuste pistikprogramm?

See WordPressi pistikprogramm pakub lihtsat viisi oma saidile arutelufoorumi lisamiseks. Erinevalt traditsioonilisest kommenteerimissüsteemist õhutab CM Answers tõeliselt kogukonna loomist teie valitud teema ümber. Võite küsida konkreetseid küsimusi, et küsida külastajatelt tagasisidet, või lubage külastajatel küsida enda küsimusi ja alustada oma arutelusid. See on sinu teha.

Arutelufoorum võib teenida mitmesuguseid eesmärke, alates traditsioonilisest vestlusest kuni küsimuste ja vastusteni, kasutaja- või klienditoele. See on tõesti mitmekülgne ega takista teie saiti erinevalt teistest vestluse pistikprogrammidest.

Saadaval on selle pistikprogrammi tasuta ja tasuta versioon. Võtame natuke aega, et vaadata läbi kõigis saadaval olevad funktsioonid.

Tasuta

Tasuta versioon Selle pistikprogrammi versioon võimaldab teil lisada põhilise arutelufoorumi. Uute postitamisel saate modelleerida küsimusi ja vastuseid ning saada meilisõnumeid. Kasutajad saavad ka teatiste vastuvõtmise lubada (ja sellest loobuda). Näete ka vaatamiste arvu ja vastuste arvu. Malli muutmiseks vastavalt oma kasutaja vajadustele on ka üsna palju kohandamisvõimalusi. Küsimusi saab eelhääletada, et muuta ka nende asetust loendis. Pistikprogrammile pääseb juurde juhtpaneeli menüüst:

CM vastused armatuurlaud

Seda on lihtne mõõta. Lisage küsimused ja vastused ja / või muutke kasutajate lisatud küsimusi. Märkus. Alloleval pildil on Pro versioon.

CM vastused küsimustele

Pro

CM Answerssi litsentsitud versioon Pro on versioon, millega mul oli natuke aega käepärast, nii et sellest räägin täna kõige enam. Pro versioon maksab 29 dollarit ja sisaldab kõike tasuta versioonis saadaolevat ning palju lisafunktsioone. Esiteks on uhiuus pääsukontrolli funktsioon, mis võimaldab administraatoritel seada, kes saab küsimusi küsida ja neile vastata. Valikud hõlmavad Igaüks, Sisse loginud kasutajad, ja Rooli järgi:

CM vastused juurdepääsu kontroll

See sisaldab ka lühikoodide funktsiooni, mis võimaldab teil sisestada lühikese koodiga küsimuste loendi cma-küsimused. Saate sellele isegi parameetreid lisada, nii et loendis kuvatakse konkreetse autori esitatud küsimuste komplekt, mis on kõige populaarsemad jne..

Pro versioon võimaldab sotsiaalse meedia integreerimist mitme populaarse saidiga, sealhulgas Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn ja Microsoft Live. Kõigile külastajatele antakse juurdepääs ka individuaalsele armatuurlauale, kus on loetletud valikud „Minu küsimused” ja „Minu vastused”. Neid saab lühikoodide abil kasutaja profiililehtedele lisada.

Vidina integreerimine võimaldab teil kuvada valitud teema mis tahes piirkonnas, mis toetab vidinaid, näiteks külgriba, ainult soovitud küsimusi ja vastuseid. Pistikprogrammi menüüs on juurdepääs külgribale:

CM vastused külgribale

Pro versioonis saate määrata ka konkreetsed modereerimisseaded. Need seaded võimaldavad teil täpsustada inimeste nimekirja, kes saavad küsimusi ja / või vastuseid postitada ilma modereerimisprotsessi läbimata. See võib teie saidil arutelu kiirendada märkimisväärselt. Muidugi veenduge, et annate need erandid ainult neile, kes on näidanud end olevat usaldusväärsed ja võimekad:

CM vastused modereerib

Siin on veel mõned andmed Pro litsentsi kohta, millest peaksite teadma:

 • Mitme saidi tugi
 • Võimalus konkreetsete küsimuste korral vaateid näidata või peita
 • Iga kasutaja saab automaatselt genereeritud avaliku profiililehe, millel on võimalus lisada link sotsiaalmeedia profiilile.
 • Gravaatori integreerimine
 • Võimaldab manuseid
 • Võimalus muuta vastuste esitamise järjekorda.
 • Ajaxi tugi
 • Sildi tugi
 • Võimalus lisada kleepuvaid küsimusi, mis ilmuvad kõigi küsimuste ja / või vastuste ülaosas ja on esile toodud teie valitud taustavärviga.
 • Koodilõikude tugi.
 • Permalink kohandamine
 • Võimalus teha CM-vastuseid oma saidi avaleheks.
 • Küsimuste lehtede sotsiaalse jagamise vidin.
 • CM-i vastuste tänuteade eemaldatakse jalusest
 • Võimalus muuta küsimusi ja vastuseid pärast nende saidile postitamist.

Võite lisada ka lahtiütluse, mida teie saidi kasutajad esmakordselt näevad. Igal kasutajal võib paluda nõustuda teie saidi tingimustega:

CM vastused lahtiütlemine

Vestluskogu moodustamine

Pärast CM Answersi funktsioonidega tutvumist oli seadistusprotsess märkimisväärselt lihtne. Armatuurlaua sätted on intuitiivsed ja neid on lihtne järgida. Klõpsake lihtsalt igal vahekaardil, et liikuda järgmisele kohandamisvalikute ekraanile:

CM vastuste seaded

Saate hõlpsalt reguleerida, kuidas küsimused ja vastused lõppkasutajale otsivad. Klõpsake lihtsalt vahekaarti „Välimus”:

CM vastused Välimus

Teile pakutakse mitmeid võimalusi, alates küsimuste tuvastamise muutmisest kuni igal lehel kuvatavate küsimuste arvuni, vaatamiste arvu ja muuni..

Kui kasutajad otsustavad saada teatisi, kui teie saidile on postitatud uusi küsimusi või vastuseid, võite veenduda, et teatise e-kiri kajastaks teie kaubamärki õigesti:

CM vastuste teatised

Minu arvates toimis kõige paremini see, kui klõpsate igal vahekaardil ja vaatate, millised võimalused on saadaval. Praktiline lähenemisviis võimaldab teil paremini mõista, mida selle pistikprogrammiga saavutada ja kuidas seda kohandada vastavalt oma saidi konkreetsetele vajadustele..

Sisu lisamise osas ei saa see olla lihtsam. WordPressi juhtpaneeli vasakpoolses servas nähtava pistikprogrammi link küsimused viib teid järgmisele ekraanile:

CM vastused küsimustele

Siit peate vaid klõpsama “Lisa küsimus” ja saate sisestada oma küsimuse, kategoriseerida selle ja lisada silte. Lõpptulemus näeb välja umbes selline. Pange tähele ülaosas oleva kleepuva küsimuse erinevat taustavärvi:

Küsimus_kujutis

Menüü Vastused pakub sarnast liidest. Vastuste leht näeb välja sarnane lõppkasutajate jaoks, kus neil palutakse oma panus anda:

esimeneQ_pilt

Tagasi jaotises Seaded, vahekaardi „Lõime” all saate muuta küsimuste ja vastuste kuvamise viisi:

CM vastused lõime

Nagu näete, saate manuseid lubada või keelata, faili maksimaalse suuruse seadistada, hinnangute lubamise jne.

Selle pistikprogrammi abil on teie küsimuste ja vastuste, arutelufoorumi või tugifoorumi ilmumise ja funktsioonide kohandamine lihtne ja lihtne.


Ehkki on olemas palju vestlusprogrammide pluginaid, integreerub CM Answersi plugin hästi WordPressiga ja annab nii administraatoritele kui kasutajatele lihtsa võimaluse suhelda. Administraatorid leiavad, et foorumi kohandamine on lihtne protsess, mida saab kapriisil muuta. Kasutajad leiavad, et lõppkogemus on meeldiv vaadata ja sellele kaasa aidata on lihtne. Kuna tänapäeval soodustab suurem osa veebipõhist kaasatust oma külastajate osalemist, näib see pistikprogramm mugav viis arutelu edendamiseks ka siis, kui te ei viibi otsese modereerimise läheduses.

See pistikprogramm sobib hästi CM Tooltips Glossary pluginaga, millest rääkisime mõnda aega tagasi. Mõlemaid on lihtne kasutada ja see muudab punkti WordPressi saitide funktsionaalsemaks muutmiseks ilma paisumist lisamata.

Kas olete CM vastuseid proovinud? Mida sa arvasid? Andke meile kommentaarides teada, kuidas see teie jaoks välja töötab.

Laadige alla CM vastused tasuta või pro nüüd!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map