Lihtsate allalaadimiste seadistamine koos CM Downloads Manager Pro WordPressi pistikprogrammiga

Mul on privileeg vaadata üle paar muud CreativeMindsi loodud pistikprogrammi, näiteks CM ToolTipi sõnastik ja CM Answers. Nii et kui veel üks nende pistikprogramm minu töölaua taha sattus, pidin seda kontrollima. Seekord sain käed CM Downloads Manager Pro abil ja kaks asja avaldasid mulle kohe muljet: See on intuitiivne ja ühildub teiste CM-i pistikprogrammidega, mida olen testinud.


CM Downloads Manager on tasuta ja esmaklassiline plugin WordPressile, mis võimaldab teil määrata, mida kasutajad saavad nii teie saidile kui ka oma saidilt üles ja alla laadida. See toetab mitmesuguseid faile dokumentidest muusikafailideni ja võimaldab paroolikaitset, jaemüügikaupluste kassasse integreerimist, failide eelvaateid ja palju muud.

Vaatame lähemalt, mida sellel pistikprogrammil pakkuda on.

Võimalikud kasutusalad

CM-i allalaadimishalduri pistikprogrammil on mitmesuguseid võimalikke kasutusvõimalusi, millest paljud on toodud CMindsi saidil. Sellegipoolest arvasin, et on oluline neid siin mainida, kuna see pakub seadistusprotsessi konteksti.

Oletame, et soovite müüa oma pistikprogramme. Saate seda pistikprogrammi kasutada pistikprogrammide failide allalaadimise parooliga kaitsmiseks ja e-kaubanduse lahendusega integreerimiseks. Kui soovite pakkuda alla oma loodud muusikafaile, saate seda hõlpsalt teha, kui inimesed registreeruvad kasutajaks. Sel viisil võiksite pakkuda isegi tasuta allalaaditavaid valgeid pabereid. Sel viisil saab hõlpsalt ja turvaliselt pakkuda kõike, mida kasutajad sooviksid alla laadida.

Tasuta versiooni funktsioonid

CM Downloads Manager Free

Tasuta versioon, mis on allalaadimiseks saadaval WordPress.org pluginakataloogis, sisaldab üsna palju funktsioone, mille saate kohe kasutusele võtta, sealhulgas:

 • Laadige kategooriad alla
 • Igal allalaadimisel vaatamiste arv
 • Tugifoorum iga allalaadimise jaoks
 • Võimalus hääletada iga allalaadimise üle
 • Kohandatav mall
 • Kujutise eelvaade
 • Sisemine otsimootor allalaadimiseks
 • Kasutajad saavad allalaadimisi jälgida
 • Kasutajad saavad tugifoorumite kaudu esitatud küsimuste korral e-posti teel teatistest loobuda:

CM-i allalaadimiste halduri teatised

Nagu näete, on see ainult põhitõed. Kui kavatsete pakkuda rikkaliku allalaadimiskogemuse, vajate profiversiooni.

Pro versiooni funktsioonid

CM-i allalaadimishalduri funktsioonid

CM Downloads Manager Pro pakub palju funktsioone, nii et palun proovige neid kõiki käsitleda. Alustuseks võite lisada teise taseme kategooriaid, mis on eriti kasulik, kui pakute palju allalaaditavaid faile. Olemas on mitme saidi tugi ja saate filtreerida otsingutulemid rohkem muutujaid, näiteks kuupäev, allalaadimistüüp ja kasutajanimi. Võite kasutada ka kohandatud CSS-i, vabaneda allalaadimislehtede jaluses olevast CMindsi tänuteatest ja muuta alalisi linke vastavalt oma vajadustele. Saate isegi esmakordsetele kasutajatele seada allalaadimisest lahtiütlemise.

Lisaks nendele üldistele funktsioonidele saate Pro-versioonis ka paremaid juurdepääsu juhtimise ja modereerimise võimalusi. Seadke kasutajarühma õigused ja registreerige kõik allalaadimised nii registreerunud kui ka registreerimata kasutajate poolt. Seejärel saate vaadata seda logi kuupäeva, nime või kasutaja allalaadimiseks ja CSV-vormingus faili eksportimiseks. Samuti saate igale allalaadimisele seada vaatamispiirangud. Mõned võivad olla kõigile kättesaadavad, teised aga nähtavad ainult neile, kes on sisse logitud. Teine oluline funktsioon, mida Pro versioon sisaldab, on paroolikaitse:

CM-i allalaadimishalduri paroolid

Lisaks määrake üleslaadimispiirangud, küsige enne allalaadimiste lubamist kasutajate nimesid ja e-posti aadresse ning kasutage iga allalaadimise kohta geograafilise asukoha teavet. Ka lühikoodide jaoks on palju tuge, näiteks allalaadimised, allalaaditud üksuste loendi vidin, värskendused, suurimad panustajad ja seotud allalaadimised.

Üks asi, mis mulle selle pistikprogrammi juures väga meeldis, on võimalus allalaadimislehti täielikult kohandada. Faili üleslaadimise asemel saate faili üleslaadimise asemel seada välise URL-i või isegi lühinumbri – see on tõesti kasulik, kui integreerite ostukorvi sisselogimisega. Samuti saate allalaaditud failide täielikuma kirjelduse korral kuvada igal lehel rohkem vahekaarte. Lisage ka vaatamiste arv, slaidiseanss ja ühiskondliku jagamise vidin.

Tugifoorumi esiküljel lisab Pro-versioon võimaluse tugifoorum täielikult eemaldada või kuvada täiendavaid vahelehti. Saate seada, kuidas soovite kommentaare kuvada, lubada kommentaaride modereerimist ja kinnitatud kasutajate kommentaaride automaatseid kinnitusi:

CM-i allalaadimiste halduri modereerimine

Lisage linke Google Docs-i või manustage muusikafailide jaoks MP3-mängija:

CM-i allalaadimiste halduri muusika

Või manustage MP4-mängija videofailide jaoks:

CM-i allalaadimishalduri video

Lõpuks on veel palju kasutajahaldusfunktsioone, näiteks võimalus integreerida registreerimine sotsiaalmeedia profiilidega, sealhulgas Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ja Microsoft Live. Samuti on lisatud avalikud kasutajaprofiilid ning Gravatar ja BuddyPress integratsioon. CMindsi saidil saate selle kõige kohta käiva demo vaadata.

Seadistamine

Lähenege selle pistikprogrammi installiprotsessile samamoodi nagu teistele. Lisage lihtsalt pistikprogramm, laadides selle üles .zip-faili kaudu administraatori juhtpaneelile. Pärast aktiveerimisvõtme sisestamist peaksite armatuurlaua vasakus servas nägema seda menüüd:

Seejärel minge lingile “Seaded” ja määrake oma püsilinkid vahekaardi Üldine alt. Seejärel valige, milliseid faililaiendeid soovite üleslaadimiseks lubada ja määrake kasutajatele juurdepääsuseaded. Põhimõtteliselt otsustage, millistel kasutajatel lubate faile üles laadida. Sageli antakse see luba ainult toimetajatele või administraatoritele. Parim on selle eest hoolt kanda, nii et te ei jääks hiljem sellega vaeva nägema. Salvestage muudatused ja klõpsake esimese allalaadimise lisamiseks nuppu „Lisa uus”. Teid suunatakse vormile Uus uus allalaadimine:

CM-i allalaadimiste halduri üleslaadimine

Vorm sisaldab ka välju allalaadimis- ja installijuhiste üksikasjaliku kirjelduse lisamiseks. Tugiküsimuste teatiste jaoks saate lisada ka muudatuste logi, ekraanipilte, paroolikaitse ja lubamise:

CM-i allalaadimiste haldur laadige üles rohkem

Kui olete kogu selle teabe sisestanud ja selle salvestanud, saate seda hiljem oma kasutaja juhtpaneeli kaudu muuta:

CM-i allalaadimiste halduri kasutajakriips

Nagu näete, on teil võimalus oma allalaadimisi redigeerida, kustutada või avaldamise tühistada. Siit saate vaadata ka seda, mitu allalaadimist iga üksus on saanud. Kui kõik on öeldud ja valmis, näeb leht, kus loetletakse kõik teie saadaolevad allalaaditavad failid, umbes selline:

CM-i allalaadimishalduri demo

See pistikprogramm pakub hulgaliselt funktsioone ja soovitan teil tungivalt enda jaoks kõik näppida. Tõepoolest, siin on liiga palju, et seda katta, kuid loodan, et see on andnud teile vähemalt laia ülevaate, kuidas pistikprogramm töötab, miks see on kasulik ja miks ma seda soovitan.


CM Downloads Manager Pro ei pruugi kõigile sobida. Lõppude lõpuks pole kõigil vajadust oma veebisaitidel allalaadimisi pakkuda. Neile, kes seda teevad, on see suhteliselt odav, hõlpsasti seadistatav ja hõlpsasti kasutatav lahendus. Lubade seadmine on lihtne ja seda saab igal ajal muuta. Samuti saate kindlaks teha, kuidas allalaadimisi esitatakse, ja teil on võimalus kaasata sotsiaalne jagamine, Gravatars, eelvaated ja palju muud. Kokkuvõttes on päris mugav pistikprogramm neile, kes soovivad proovida allalaadimiste turgu, kui te minult küsite.

Kas olete seda pluginat kasutanud – tasuta või lisatasu eest? Kui jah, siis mida te sellest arvate? Kas olete leidnud, et see on kasulik? Palun andke mulle allpool oma mõtetest teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map