Lihtsaim viis oma WordPressi veebisaidi lähtestamiseks

Kas olete kunagi tahtnud puhta kiltkiviga lihtsalt otsast peale hakata? Võib-olla proovite lavastussaidil mõnda uut teemat. Või katsetate võib-olla mõne omaenda liivakasti pistikprogrammi ühilduvust. Sel ajal võiksite oma WordPressi andmebaasi lähtestada.


Sellistel juhtudel impordite või loote proovimiseks proovimaterjale ja loodate tõenäoliselt pärast testimise lõpuleviimist sellest lahti saada. Võiksite andmeid lihtsalt käsitsi kustutada, kuid see võtab igavesti. Või võite kasutada Advanced WordPress Reset plugin et muuta oma sait tagasi selliseks, nagu see oli, kui alustasite vaid mõne sekundiga.

Kuidas oma WordPressi andmebaasi lähtestada?

Täpsem WordPressi lähtestamise pistikprogramm

Lihtsaim viis, mille oleme leidnud WordPressi andmebaasi kiireks lähtestamiseks, on tasuta Advanced WordPress Reset plugin. See pistikprogramm puhastab kasutajad, ajaveebipostitused, poetooted, portfelliobjektid või kõik muu, mille olete võib-olla oma WordPressi installimisse lisanud, koos kõigi kaasnevate meediumifailide, kommentaaride, taksonoomiate, hinnangutega jne. See ei kustuta teie installitud teemasid ja pistikprogrammid – see lülitab need lihtsalt välja (nii et pole muret).

Soovitame tungivalt seda pistikprogrammi kasutada testkeskkondades, kus peate pidevalt alustama. Me kasutame seda ise nii oma WordPressi teema kui ka paljude meie ajaveebis nähtavate pistikprogrammide arvustuste testimisel. Kuigi pistikprogramm ei toeta praegu mitut saiti, teeb see fantastiliselt tööd üksikute installide korral ja kiirendab tõesti testimis- ja uuesti testimisprotsessi.

Nüüd, kui teate täpsema WordPressi lähtestamise pistikprogrammi funktsioone, saate seda oma saidi lähtestamiseks installida ja kasutada järgmiselt..

1. samm: installige täpsema WordPressi lähtestamise pistikprogramm

Installige täpsema WordPressi lähtestamise pistikprogramm

Esiteks logige sisse oma WordPressi installimisse ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus. Otsige “andmebaasi lähtestamine” ja otsige täpsemat WordPressi lähtestamist (see peaks olema esimene tulemus). Klõpsake nuppu, et Installi ja siis Aktiveeri pistikprogramm.

2. samm: lähtestage oma WordPressi andmebaas

Lähtestage oma WordPressi andmebaas

Kui pistikprogramm on aktiivne, lisab see Täpsem WP lähtestamine valiku Tööriistad all. See on koht, kus saate oma saidi lähtestada.

Oluline märkus: Pidage meeles, et see pistikprogramm nullib kogu teie veebisaidi, see tähendab, et kõik teie kasutajad (välja arvatud administraator), postitused, lehed, töötajad, portfoolio ja kõik muu kustutatakse – aka kadunud. Seetõttu soovitame seda, kui soovite uut algust, nagu näiteks katsekeskkonnas. Kui soovite lihtsalt oma praegust WordPressi installimist puhastada, soovitame kasutada sellist pistikprogrammi nagu Advanced Database Cleaner (samalt pistikprogrammi arendajalt).

Sisestage lihtsalt sõna „lähtestamine”, et kinnitada, et soovite oma veebisaiti tõesti lähtestada, ja klõpsake siis suurt sinist nuppu Lähtestage andmebaas nuppu.

3. samm: kontrollige oma puhast installimist

Pärast oma WordPressi andmebaasi lähtestamist

Pärast lähtestamise kinnitamist peaksite nägema märkust, et see õnnestus (jah!). Kui vaatate oma veebisaiti ringi, märkate, et see on nagu uhiuus install.

WordPressi andmebaasi lähtestamise tulemus

Kui klõpsate nuppu Postitused näete, et teie veebisait on jõudnud tagasi WordPressi algsesse jaotisse „Tere maailm!” vaikepostitus koos kommentaaride näidisega. Ja kui kontrollite all Lehed vaike WordPressi „näidisleht” peaks ka tagasi olema.

Deaktiveeritud pistikprogrammid pärast lähtestamist

Teie sait naaseb ka praegusele WordPressi vaikemoodile. Kuid ärge muretsege – kõik teie teemad ja pistikprogrammid tuleks ikkagi installida. Täpsema WordPressi lähtestamine need lihtsalt desaktiveerib (vaadake ülaltoodud pilti – kõik meie pistikprogrammid on endiselt olemas).

Enne pärast

Ja just teile pilguheitmiseks on siin meie test enne ja pärast pilte.

Enne täpsemat WordPressi lähtestamist

See oli meie testimiskoht enne (koos näidispostituste, taksonoomiate, sündmuste, menüüde ja muuga).

Pärast täpsemat WordPressi lähtestamist

Ja see on see pärast tulemus. Näete, et Mesa teema, mida me kasutasime, on nüüd desaktiveeritud ja meie sait kasutab selle asemel 2017. aasta WordPressi vaiketeemat.

Mähkimine üles

Seal sul see on! Täielik juhend oma WordPressi installimise lähtestamiseks pistikprogrammi WordPress lähtestamine abil. See tõepoolest kiirendab testimist, kui olete veebidisainer või arendaja. Lihtsalt veenduge, et kasutate seda ühel WordPressi installimisel ja pidage meeles, et see kustutab kogu teie sisu (nagu me juba varem mainisime – see on kõige parem testimiskeskkondade jaoks, reaalajas saitide jaoks, kus soovite oma sisu hoida Advanced Database Cleaner plugin on palju parem valik) .

Kas teil on veel üks viis WordPressi lähtestamiseks? Või on küsimusi WordPressi andmebaasi lähtestamise kohta? Või laiendatud WordPressi lähtestamise pistikprogrammi kasutamise kohta? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map