Lihtne jälgida ja olulised WordPressi koolitusvideod veebist WP101

WP101 WordPressi õpetused

WordPress võib tunduda algajate kasutajate jaoks hirmutavana, põhjustades neil ülekoormamise tõttu saidi arendamisest kõrvalehoidmist. Õnneks saab koolitusveeb WP101 WordPressi algajaid ja parandajaid nii WordPressi sisemistes kui lihtsates külgedes navigeerimiseks ette valmistada..


Nüüd on seitsmes veebiaasta WP101 osutunud suurepäraseks ressursiks enam kui 500 000 inimesele. Videote ja muude koolitusmaterjalide kaudu on nad aidanud saidiomanikel WordPressi põhitõdesid valides enesekindlalt oma veebisaite luua. Selles postituses käsitleme lähemalt WP101 ja toome välja seitse olulist treeningvideot, mida saate praegu vaadata!

Lisateave WP101 kohta

WP101 on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. Nad on laiendanud originaalseid pakkumisi, et hõlmata täiustatud õpetusi, liikmelisuse võimalusi, pistikprogrammi ja videolitsentsimist.

Tasulised liikmelisuse võimalused hõlmavad täielikku juurdepääsu kõigile videoõpetustele (sealhulgas WordPress 101 ja 201 ning nende Yoast SEO seeriad) ja WP101 foorumile. Disainiprofessionaalidele, kes soovivad oma kliente WordPressis koolitada, lõid nad WP101 pistikprogrammi. Litsentside hinnad algavad kõigest 99 dollarist aastas kasutamiseks 250 kliendisaidil ja kõigi võimaluste hulka kuulub 20 WordPress 101 ja 13 Yoast SEO videot (kõik valgete märgistega) ja aasta väärtusi värskendusi. Pole paha, eks?

Ettevõtted, kes soovivad WP101-videoid oma koolituskursustele lisada, saavad oma veebisaidi jaoks lubada valge sildiga videoid 497 dollari eest aastas, mis on palju 23 õppevideo ja uuenduste jaoks. Mõelge kogu aeg, mis aitab säästa, kui aitate WordPressi kasutajatele uusi kliente. Nüüd, kui olete oma võimalused teada saanud, vaatame läbi WP101 seitse olulist WordPressi koolitusvideot, alustades põhitõdedest.

Firma sihtasutuse loomine

Koos oma domeeninimega pakub WP101 sissejuhatavat kursust WordPressile. Kolm põhivideot tutvustavad vaatajaid veebiplatvormiga.

1. Mis on WordPress?

Selles videos määratletakse WordPress veebitarkvarana, mida kasutatakse veebisaidi või ajaveebi loomiseks. Täpsemalt on see avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mida pidevalt arendatakse. Saate kasutada selle pistikprogramme, vidinaid ja teemasid oma veebisaidi kohandamiseks ning selle veebipõhise redaktori abil saate HTML-koodi õppimise asemel oma veebilehti üles ehitada. Ja kuna olete ise oma sisu hostimas, ei saa kolmanda osapoole host seda eemaldada.

Kui vajate lisaks nendele õpetustele abi, võite vastuseid otsida WordPressi foorum, WordPressi korstnavahetus, või alates WPQuestions.

2. WordPress.com või WordPress.org?

Mis vahe on WordPress.com ja WordPress.org vahel?? WordPress.org on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara mis pärast veebiserverisse installimist muutub Internetis nähtavaks. Oma veebisaidi isemajandamiseks vajate ka hostimiskontot. See ise hostitud versioon võimaldab teil oma domeeni abil oma veebisaiti kohandada ja hallata.

WordPress.com on WordPressi hostitud versioon. See on ka tasuta, kuid teie veebiaadressile on lisatud „.wordpess.com”. Teil on võimalus osta oma domeen, kuid teie saiti majutab ikkagi WordPress ja mitte teie valitud iseseisev hostimisvõimalus. Saate kasutada piiratud arvu teemasid ja teil pole võimalust üles laadida premium-teemasid või pistikprogramme kolmandate osapoolte veebisaitidelt..

Nii et WordPress.com on täiesti tasuta, kuid pakub vähem vabadusi. WordPress.org install on tasuta, kuid selle toimimiseks peate ostma oma domeeni ja hostikonto..

3. Kuidas WordPressi installida?

WordPressi installimiseks vajate veebimajutaja pakkujat. Paljud neist muudavad WordPressi installimise lihtsaks, saates teie veebisaidi mõne hiireklõpsuga reaalajas. Vaadake meie hiljutist blogipostitust WordPressiga alustamise kohta, et saada teavet meie lemmikute kohta WordPressi hostimise kohta, või külastage meie parimat WordPressi hostimislehte, et saada lisateavet.

See video hõlmab WordPressi veebitarkvara käsitsi installimist FTP-kliendi, tekstiredaktori ja veebibrauseri abil. Protsess hõlmab WordPressi allalaadimist WordPress.org-ist, nende failide üleslaadimist veebiserverisse, MySQL-i andmebaasi ja kasutaja loomist ning seejärel WordPressi installiskripti käivitamist. Kõiki neid punkte käsitletakse üksikasjalikult.

Tagasi navigeerimine

Kui teie sait on üles seatud ja oma veebisaidi halduspaneeli sisse logite, saate teada oma WordPressi juhtpaneeli ning postituste ja lehtede loomise võimaluse.

4. Armatuurlaud

WP101: WordPressi juhtpaneel

Selles videos kirjeldatakse üksikasjalikult armatuurlaua kõiki aspekte alates tervitusmoodulist kuni tööriistariba, profiilivalikute ja peamise navigatsioonimenüüni. Juhtpaneeli saate kohandada, klõpsates nuppu Ekraani valikud rippmenüü link. Abi vahekaart pakub abi aktiivsel lehel või paneelil, kus töötate.

Võite ka blogi postituse ideid salvestada, kasutades Kiire mustand tööriist armatuurlaual. Kommentaaride redigeerimine on lihtne ka peamiselt armatuurlaualt. Peamine navigatsioonimenüü asub vasakul. Esmased lingid ulatuvad alamrubriikide kuvamiseni, kui liigute nende kohal. Ole kindel videot vaadata lisateavet või lugege meie artiklit WordPressi taustapõhiste elementide kasutamise kohta.

5. Paranduste postitamine

WP 101 postituse paranduste video

Paranduste postitamine võimaldab teil oma postitused ja lehed tagasi eelmistesse versioonidesse tagasi tuua. Postituse muutmise kast asub teie ajaveebi postituse redigeerija allosas. Klõpsake nuppu Ekraani valikud kui teie postituse paranduste lahtrit pole näha, siis lehe paremas ülanurgas. Märkige lihtsalt märkeruut Parandused ja teie postituse paranduste kast peaks ilmuma lehe allossa. Enne lõpliku redaktsiooni valimist, mida soovite kasutada, saate vaadata sisu, mille juurde soovite tagasi pöörduda.

Ettevalmistused saidikülastajate jaoks

Tagaosa seadistamine on võib-olla kõige keerukam aspekt algaja jaoks saidi loomisel. Järgmises kahes videos käsitletakse viise, kuidas saate oma veebipostitusi ja -lehti tulevastele saidikülastajatele ette valmistada.

6. Mis on RSS?

WP 101 video Mis on RSS

RSS (tõesti lihtne sündikaat) edastab reaalajas voo sisu kokkuvõtte. Oma veebisaidi värskendamisel kuvatakse see automaatselt teie RSS-kanalil. Teie veebisaidi külastajad saavad teie RSS-voo tellida RSS-lugeja abil. RSS-lugejad koostavad kõik kanalid, mida inimene on tellinud. Seejärel on lugejatel võimalus lugeda oma voogas ajaveebi postitusi või külastada voo lingi kaudu iga veebisaiti.

WordPressi juhtpaneelil saate määrata ajaveebis RSS-vooges kuvatavate ajaveebipostituste arvu Lugeja link. Ja kui soovite rohkem teada saada, vaadake meie RSS-ide ja WordPressi algajate juhendeid!

7. Yoast SEO plugina üldine vahekaart

Röstsaia SEO videoõpetaja WP101 poolt

Pärmi SEO pistikprogramm aitab teil optimeerida oma veebisaiti otsingumootori optimeerimise (SEO) standarditele vastavaks. Vahekaardil Üldine saate sisestada fookuses oleva märksõna, mis aitab saidi indekseerijatel ja inimestel teada saada, mis teie ajaveebi postitusega on. SEO pealkiri soovitatakse teie tähelepanu märksõna järgi. Soovi korral saate seda pealkirja muuta. Samuti soovite lisada oma postituse metakirjelduse, mis sisaldab teie tähelepanu märksõna. Selle üldise vahekaardi põhialuste tundmine viib teid õigele teele oma veebisaidi optimeerimiseks otsingumootoritele ja huvitatud lugejatele.

Järeldus

Nüüd, kui teate, et need ressursid on olemas, võite WordPressi veebisaidi loomisel hakata neid viitama. Aja jooksul saate enesekindlalt oma WordPressi oskustele tugineda. Ja WP101 liikmelisusega on teil juurdepääs veelgi rohkematele videoõpetustele ja -ressurssidele.

Kas olete WordPressi koolituse jaoks pääsenud WP101 videotele? Milline oli see kogemus teie jaoks? Või on teil mõni teine ​​videotreeningu allikas, mida kasutate? Meile meeldiks kuulda teie mõtteid – andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map