Lihtne digitaalne allalaadimine Algajate juhend ja soovitatavad lisandmoodulid

Nii et soovite toodet veebis müüa. Meie arvates on see fantastiline! Nüüd jääb üle vaid otsustada, kuidas. Õnne teile – WordPress muudab oma veebipoe käivitamise lihtsaks ja kui müüte digitaalset kaupa, ei saa te paremat teha kui Lihtne digitaalne allalaadimine – tasuta e-kaubanduse WordPressi pistikprogramm, mis muudab digitaalkaupade müümise lihtsaks.


Lihtsate digitaalsete allalaadimiste funktsioonid

Olen kindel, et soovite teada saada, mis teeb lihtsatest digitaalsetest allalaadimistest (lühidalt EDD) WordPressi jaoks nii suurepärase valiku ja miks peaksite selle valima muude e-kaubanduse võimaluste asemel. On palju põhjuseid, miks teie individuaalne pood võiks EDD-d kasutada, kuid on mõned põhjused, mis kehtivad kõigile.

Tasuta

Kõigepealt on see tasuta, see tähendab, et põhiline pistikprogramm sobib kindlasti kellegi eelarvesse. Ärge lubage olematul hinnasildil teid ära visata, EDD on hästi hooldatud pistikprogramm, mis sisaldab regulaarseid värskendusi ja turvapaiku, et tagada turvaline ostukogemus. Lisaks on veebisaidil WordPress.org saadaval palju tasuta lisandmooduleid ja laiendusi nii EDD-st kui ka muudelt osapooltelt..

Kiire ja lihtne

Pistikprogrammi on ka lihtne kasutada. Isegi kui jätate dokumentatsiooni vahele (ehkki soovitame seda vajadusel abi saamiseks kasutada), saate oma hõlpsalt digitaalse allalaadimisega kaupluse üles ja töötama üsna kiiresti. Kõik liides ja valikud on väga intuitiivsed ja pistikprogrammi sätted on selgelt märgistatud.

Lihtne ja laiendatav

Ja lõpuks, EDD hoiab asjad lihtsana. Sarnaselt teiste e-poe pistikprogrammidega pole sisseehitatud tootevalikuid. See teeb EDD-st teie poe loomise alustamisel palju vähem valdava valiku, kuid see tähendab ka, et pistikprogrammi laiendada soovivatel arendajatel on lõputult võimalusi. Kui stiiliarendajatel on vähem võimalusi, saavad nad tõeliselt kohandatud poodide loomiseks keskenduda funktsioonidele, mida nad soovivad lisada või esile tõsta.

Lihtne digitaalsete allalaadimiste installijuhend

Lihtne digitaalsete allalaadimiste installijuhend

Kas olete valmis lihtsa digitaalse allalaadimisega seadistama ja omaenda digitaalseid kaupu müüma? Protsess on lihtne ja see ei võta teid kauem kui üks pärastlõuna. Vaja on vaid vähe ressursse, nii et alustame rohkem aega võtmata.

Pre: Nõuded hõlpsa digitaalse allalaadimisega veebipoe loomiseks

Oota vaid üks sekund! Enne alustamist peab teil olema ise hostitud WordPressi install. Ise hostitavat WordPressi hallatakse teie enda domeenis ja hostitakse teie enda veebimajutuskavaga (mitte segi ajada WordPress.com-i pakutavate tasuta ajaveebidega, saate lisateavet WordPress.org ja WordPress.com erinevuste kohta meie saidil ajaveeb).

Enda hostitud WordPressi installimiseks vajate järgmist (muidugi on mainitud kaubamärgid ja ettevõtted lihtsalt meie soovitused, kuid teil on neid kõiki vaja, hoolimata sellest, kus valisite need osta):

 • Hostimisplaan
  Kuna loote veebipoe, soovitame tungivalt osta hea hallatud hostimiskava, mis toetab teie veebisaidi liiklust. Hallatud hostimine on juba installitud WordPressiga, nii et kui olete plaani valinud, on WordPress juba teie serveris kasutamiseks valmis. Soovitame tungivalt WP Engine’i – just seda me kasutame ja meil pole kunagi probleeme olnud. Nad hoolitsevad teie serverite eest ja kui sirvite meie veebisaiti või mõnda meie WordPressi teemademosest, näete, et see süttib kiiresti. Plaanid algavad 29 dollarist kuus ja pakuvad uue veebipoe jaoks palju ressursse.
 • Domeeninimi
  See on teie tegelik URL ja kui seda pole teie hostikavas kaasas, peate selle ostma domeeni registrist (soovitame lisada ka privaatsust, eriti selleks, et vältida kogu tüütut rämpsposti, kui teie e-posti aadress on avalik). Me kasutame oma domeeninimede jaoks GoDaddy (kust saate oma domeeni juba esimesel aastal kõigest 4,99 dollarit), kuid teiste populaarsete registrite hulka kuuluvad Domain.com ja NameCheap. Kui teil on domeeninimi, peate selle suunama oma serverile. Viige oma domeeniregistri abidokumendid teie hostiettevõtte juhistele selle kasutamise juhiste saamiseks.
 • SSL-sertifikaat
  Kui müüte midagi, peate arveldama klientide isikliku teabe eest arve. See tähendab, et teie veebisaidil peab kindlasti olema SSL-sertifikaat. Tasuta SSL-i saate saidilt Krüptime, kuid neid tuleb uuendada iga paari kuu tagant ja need ei paku samasugust kaitset kui nende lisatasu osalised. Salvestage endale stress ja ostke oma domeeni saamisega lihtsalt sertifikaat. GoDaddy pakuvad mõistliku hinnaga SSL-sertifikaate (ja selle GoDaddy SSL-kupongiga saate säästa kuni 28%, makstes teile aastas vaid 49,99 dollarit) ja kui järgite nende giid seda on üsna lihtne seadistada. Võite kasutada ka meie tasuta SSL-i juhendit, kui kasutate hostit, mis ei toeta veel Let’s Encrypt.

Kui olete oma domeeninime, SSL-i ja kõik hostimise valmis, võite alustada oma veebisaidi ja poe loomist EDD-ga.

WPCrafter Easy Digital Downloads Video Guide

Adam of WPCrafter.com on koostanud selle vapustava videoõpetuse, et juhendada teid Easy Digitali allalaadimise esmakordsel seadistamisel. Ta hõlmab kõiki neid samme, millest me allpool räägime. Soovitame vaadata videot ja kasutada meie juhendit põhipunktide järgimiseks. Selleks ajaks olete te EDD pro! Tutvuge kindlasti ka kõigi teiste Aadamaga WordPressi õppevideod Ka ta katab igal nädalal hulgaliselt kasulikke WordPressi näpunäiteid, näpunäiteid ja näpunäiteid uute videotega (nii et tellige, et te ei unustaks kunagi!).

1. samm. Laadige alla ja installige lihtne digitaalne allalaadimine

WordPress teeb tõepoolest kõik lihtsaks ja EDD installimine on sama lihtne kui mis tahes muu pistikprogrammi installimine. Esiteks logige sisse oma WordPressi installi. Navigeerige peamiselt armatuurlaualt aadressile Pistikprogrammid> Lisa uus.

Lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi pistikprogramm

Siit leiate otsingu „lihtne digitaalne allalaadimine”. Kõige esimene tulemus peaks olema Pippin Williamsoni hõlpsalt digitaalne allalaadimine. Klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu ja siis Aktiveeri.

Lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi plugin on installitud

Te peaksite nägema ülaltoodud lehega sarnast kinnituslehte. See lisab uue armatuurlaua valiku nimega Allalaadimised. Siin saate hallata oma e-poodi ja kõiki müügis olevaid digitaalseid kaupu.

2. samm: poe lihtsate digitaalsete allalaadimiste seaded

Enne toodete lisamist peame oluliseks oma poe põhivalikute komplekteerimist. Muidugi on sisseehitatud palju vingeid võimalusi, et saaksite oma poodi optimeerida, nagu soovite. Puudutame lihtsalt valikuid, mis on meie arvates kõige olulisemad, kuid see ei tohiks takistada teil kõiki seadeid põhjalikult üle vaadata, et olla kindel, et need vastavad teie vajadustele.

Lihtsad digitaalsed allalaadimised - üldised seaded

Alustamiseks klõpsake nuppu Allalaadimised> Seaded. See viib teid oma üldiste seadete lehele. EDD installimisel luuakse teie kassa, edu- ja ebaõnnestumistehingute ning ostuajaloo lehed automaatselt ja omistatakse teile (lihtne?) Sellel lehel peate vaid lisama oma Kaupluse asukoht: riik ja osariik. Seejärel klõpsake salvestamiseks.

Lihtsad digitaalsed allalaadimised - valuutasätted

Järgmine klõpsa sinisel Valuuta seaded link vahekaardi Üldine all. Vaikimisi kasutab EDD teie valuuta standardseid USA dollari sätteid. Kui kasutate seda, siis pole muudatusi vaja teha, kuid muu valuuta puhul muutke oma valuuta, valuuta märgi positsiooni, tuhandete ja kümnendkohtade eraldaja sätteid. Jällegi pidage meeles, et salvestate.

Lihtsad digitaalsed allalaadimisväravad

Nüüd vali Makseväravad sakk. Selles jaotises saate lubada makseviise, mida soovite aktsepteerida. Vaikimisi sisaldab EDD Paypalit ja Amazoni, kuid see toetab mitmeid muid lüüse, sealhulgas Stripe, BitPay, Braintree, NETbilling, Authorize.net ja palju muud. Need lüüsid on kõik saadaval EDD-de lisatasu lisandmoodulitena hinnaga 49 dollarit aastas.

MÄRKUS. Siit saate ka testrežiimi lubada. Poe esmakordsel seadistamisel soovitame kasutada testrežiimi, et olla kindel, et lüüsi (id) on õigesti konfigureerinud.

Lihtne digitaalne allalaadimine Paypali standardsätted

Kui kasutate PayPali, klõpsake nuppu PayPali standard vahekaardil Maksete lüüsid. Paljude kaupluste jaoks on PayPal lihtne ja tõhus viis maksete vastuvõtmiseks. Seadistamine on üsna lihtne. Peate lisama oma PayPali e-posti aadressi, API allkirja mandaadid ja siis salvestage.

Kui olete lisanud täiendavad lüüsi lisandmoodulid, on nüüd aeg neid ka konfigureerida. Igal lüüsil on erinevad seaded, nii et leiate abi iga lisandmooduli dokumentatsioonist.

Lihtsad digitaalse allalaadimise e-posti seaded

Järgmine jaotis, mille üle vaadata, on E-posti seaded. EDD sisaldab vaikimisi pakutavat e-posti malli, nii et kui olete sellega rahul, lisage lihtsalt oma kohandatud logo ja salvestage. Muidugi saate lisada oma kohandatud malli või kasutada selle asemel e-posti mallide lisandmoodulit (mis sisaldab 12 e-posti malli kõigest 15 dollari eest)..

Lihtne digitaalse allalaadimise e-posti näide

Võite klõpsata ka nuppu Ostukviitungi eelvaade et näha oma klientidele saadetud meilisõnumeid. Kui soovite muudatusi teha, kasutage vahekaardi E-kirjad lingil Sinine ostutšekid alltoodud valikuid.

Lihtsad digitaalsete allalaadimiste stiilid

Kui teie e-kirjad on ettevalmistatud, klõpsake nuppu Stiilid vahekaardil nupu vaikenime stiili ja värvi valimiseks. Kui kasutate WordPressi teemat ilma stiilivalikuteta, on see kiire ja lihtne viis veenduda, et pood sobib vähemalt teie ettevõtte värvilahendusega.

Kui soovite muuta oma EDD poe välimust, soovitame kasutada spetsiaalselt EDD jaoks loodud ja sellega integreeritud WordPressi teemat. Nii saate teada, et ühilduvusprobleeme ei teki ja saate oma poe stiilida ilma teiepoolsete pingutusteta.

Kui soovite pigem tegeleda mõne kohandatud CSS-iga omaette, kontrollige kindlasti selle vahekaardi nuppe Keela stiilid ja klõpsake nuppu Salvesta. Seejärel kasutage EDD abidokumendi juhiseid plugina kohandamine , et alustada oma kohandatud CSS-iga.

Lihtsad digitaalse allalaadimise maksuseaded

Vahekaart Maksud on väga oluline ja nii palju kui me tahaksime teile selle jaoks tasuta nõu anda, pole me raamatupidajad. Kuidas sa seadista EDD maksud sõltub reeglitest ja reeglitest, mis kehtivad teie enda asukohas. Tehke kindlasti oma uuringud, lubage vajalikud maksuseaded ja salvestage muudatused.

Lihtsate digitaalsete allalaadimiste kassasätted

Liikudes vahekaardile Muu, klõpsake nuppu Kassa seaded. Kõige olulisem võimalus on SSL-i jõustamine Checkoutis. See krüpteerib veebisaidi andmed, mis on saadetud kliendi brauseri ja teie serveri vahel. Tundlikku arveldusteavet aktsepteeriva veebikaupmehena on oluline kasutada klientide andmete kaitsmiseks mõistlikke turvameetmeid. See tähendab SSL-i kasutamist oma kassas.

Lihtsad digitaalsed allalaaditavad failide allalaadimisseaded

Kui soovite seada piiranguid, mitu korda teie tooteid saab alla laadida, minge lehele Failide allalaadimine jaotises Faili allalaadimise limiidi lubamine. Nii saate määrata, kas üksust saab alla laadida ainult üks, kaks korda, piiramatu jne.

Lihtsad digitaalsed allalaadimised raamatupidamisseaded

Oma raamatupidaja armastuse huvides lubage jaotises Järjekorranumbrid Raamatupidamise seaded vahekaardil Muu. See muudab teie finantside ja nendega seotud aruannete jälgimise teie numbritele mõeldud inimese jaoks palju lihtsamaks.

Lihtsa digitaalse allalaadimise lepingutingimused

Viimaseks minge Lepingu tingimused jaotises teie tingimuste loomiseks, millega kliendid peaksid enne lahkumist nõustuma. Kui vajate abi oma tingimuste loomisel, saate teha kiire Google’i otsingu. Üks ressurss, mille leidsime, on TermsFeed, mille kohta on suurepärane artikkel digitaalsete toodete õiguslikud lepingud. Vaadake seda, et saada lisateavet erinevate eeskirjade, tingimuste ja tingimuste kohta, mida peaksite digitaalkaupade müümisel looma.

Woohoo – teie seaded on kõik valmis ja saate nüüd liikuda oma poe poodide allalaadimise lisamisega.

3. samm: hõlpsa digitaalse allalaadimisega toodete lisamine

Kui EDD on installitud ja seadistatud, saate aeg allalaadimisi lisada. Esimene samm on klõpsata Allalaadimised> Lisa uus. See avab teile täiesti uue toote lehe, et lisada kogu allalaaditav teave.

Lihtne digitaalsete allalaadimiste toode

Ülaltoodud ekraanipildil saate vaadata, milline võiks teie toode välja näha, kui olete oma sisusse lisamise lõpetanud. Peate täitma enamiku jaotistest.

Alustades ülaosast, peate toote lisama Pealkiri ja a Kirjeldus, samuti valige mõni sobiv Kategooriad või Sildid kui kasutate neid oma poe jaoks.

Lehel alla liikudes peaksite nägema metaboksi oma Hinnad alla laadida. Siin sisestate oma hinna või lubate muutuva hinnakujunduse, kui soovite pakkuda rohkem kui ühte allalaadimisvormingut (nt erinevad toote litsentsid, erinevad failisuurused jne).

Järgmisena valige oma Toote tüüp (vaikeseade või komplekt) ja laadige fail (id) üles Failide allalaadimine sektsiooni.

Lõpuks on teil võimalus tühistada varem kohaldatud globaalsed allalaadimisseaded, näiteks allalaadimislimiidid ja nupuvalikud. Samuti saate üles laadida esiletõstetud Laadige pilt alla kui see on teie toodete jaoks mõistlik.

Kui olete kõik valmis, avaldage allalaaditud versioon ja korrake seda kõigi teiste toodete puhul!

4. samm: peamise kaupluse lehe loomine

Oma poe loomine on peaaegu valmis! Viimane samm on oma peamise poe lehe loomine, kus kuvatakse kõik teie tooted. EDD kasutab lühikoode, et teie toodete lisamine mis tahes lehele oleks lihtne.

Lihtne digitaalsete allalaadimiste kaupluse leht

Lihtsalt looge uus leht ja sisestage EDD-allalaadimiskood. Ülaltoodud pildil näete, mida kasutasime. Seal on palju erinevaid lühikoodi parameetrid saate kasutada teema lisamisel allalaadimiste väljanägemise muutmist (ostunupu peitmise võimalused, veergude arv, üksuse täieliku kirjelduse kuvamine ja palju muud). Kasutasime lehe allalaadimiste arvu, veergude arvu ja lisatud lehekülgede arvu valikuid.

Lihtne digitaalsete allalaadimiste pood - esiotsa

Ja selline näeb meie pood esiotsa välja. Pange tähele, see on vaikimisi WordPress 2015 teema. Ainsad näpunäited, mille me tegime, olid meie Cool Store’i kohandatud logo üleslaadimine (selle saab lisada WordPressi kohandaja alt Välimus> Kohanda> Saidi identiteet), samuti pisipiltide vaikelõike muutmine (mida saab muuta oma WordPressi juhtpaneelil jaotises Seadistused> Meediumid).

Lihtsate digitaalsete allalaadimiste poe kohandamine

Kas soovite vinge välimusega EDD-poodi, ilma et peaksite ise hunnikut kohandatud CSS-i kodeerima? Lihtne – just selle jaoks on teemad ja lisandmoodulid loodud. Hea teema ja mõne kasuliku pistikprogrammi abil saate luua vinge e-poe koos kõigi teie ettevõttele vajalike funktsioonidega.

Lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi teemad

Kiireim viis EDD poe väljanägemise muutmiseks on teema. Teema arendajad on võtnud aega kõigi CSS-i elementide sihtimiseks kogu e-poe pistikprogrammis, et teil oleks ilus pood. Kuigi veebis on saadaval palju suurepäraseid EDD-teemasid ja need on vaid mõned meie lemmikutest.

Edastatud tasuta lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi teema

Vendd WordPressi teema by Easy Digital Downloads pole mitte ainult tasuta, vaid ka sama meeskonna poolt välja töötatud ja välja töötatud EDD taga. See tähendab, et te ei pea muretsema ühilduvusprobleemide pärast, kuna teema kõik aspektid toimivad sujuvalt EDD-ga. Seal on palju sisseehitatud valikuid värvide, taustade, eesliidese esitamise mallide jaoks, 3 lehekülje paigutust ja palju muud.

Checkout Premium Lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi teema

Veel üks suurepärane võimalus on Array’i Checkout WordPressi teema, mis sisaldab elegantselt kujundatud valikuid digitaalse poe või turu loomiseks. Lisatud meeskonnalehe teemafunktsioonid, hinnatabelid, iseloomustused, kohandatud Typekiti fondid, kohandatud värvid ja palju muud muudavad ainulaadse poekujunduse loomise lihtsaks.

Olam Premium Lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi teema

Kui otsite paindlikku premium-teemat, peaksite tutvuma veebimeistrite Olami WordPress-teemaga. Olam on suurepärane võimalus veebipoe loomiseks WordPressiga, kuna see toetab mitut e-poe pistikprogrammi, sealhulgas EDD. Selle teema juurde kuulub ka Unysoni lehekülje koostaja, mille abil saate lisaks võimsale EDD-poele luua ka kohandatud lehti.

Ruutkoodi lisatasu lihtne digitaalne allalaadimine WordPressi teema

Ja kui olete huvitatud omaenda turu loomisest, siis on Cr3ativThemesi loodud Squarecode Marketplace’i WordPressi teema suurepärane valik. See teema ühildub täielikult kõigi EDD turupõhiste lisandmoodulitega ja sisaldab hõlpsaid valikuid kohandatud värvide, tausta, logo, faviconi, kasti või terve lehe paigutuse, personali, portfelli, karjääri ja palju muu jaoks..

Lihtsad digitaalsete allalaadimiste lisandmoodulid

Sõltuvalt sellest, mida müüte, kui soovite tütarettevõtteid või soovite liikmelisust müüa, on EDD turul saadaval palju vingeid lisatasu lisaseadmeid, mis aitavad teil oma digitaalpoodile rohkem funktsioone lisada. Praegu on enam kui 150 tasuta ja premium-lisandmoodulit, millest saate valida. Siin on vaid mõned meie lemmikud.

Tooteülevaated Lihtne digitaalsete allalaadimiste lisandmoodul

Arvustuste lisandmoodul lihtsate digitaalsete allalaadimiste jaoks võimaldab teie klientidel jätta allalaadimiste jaoks hinnanguid ja ülevaateid. See on suurepärane viis tõestada, et teete fantastilisi tooteid, ja lisandmoodul sisaldab isegi võimalust saata arvustajatele kuponkikood tänuga arvamuse avaldamise eest..

PayPal Pro / Expressi hõlpsa digitaalse allalaadimise lisandmoodul

Professionaalsema kassakogemuse saamiseks peaksite kaaluma järgmist: PayPal Pro & Expressi lisandmoodul EDD jaoks. PayPal Pro kasutajatega saate krediitkaardi osta ilma teie saidilt lahkumata. PayPal Express pakub täiendavaid turbekihte, nii et teie klientide teave oleks turvaline.

Sotsiaalsed allahindlused - lihtne digitaalsete allalaadimiste lisandmoodul

Andke oma klientidele preemia Sotsiaalsete allahindluste lisandmoodul hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks. Selle lisandmooduli abil saate pakkuda allahindlusi, kui kasutajad jagavad teie tooteid erinevates suhtlusvõrgustikes. Kuid võite ka allahindlusfunktsiooni keelata ja kasutada lisandmoodulit lihtsa viisina oma tootelehtedele sotsiaalsete jagamisnuppude lisamiseks.

Dropbox Easy Digital Downloads -lisand

Dropboxi lisandmoodul jaoks hõlpsaks digitaalseks allalaadimiseks võimaldab teil oma allalaaditavaid faile hostida Dropboxis, mitte oma veebisaidil. See võib kiirendada allalaadimisprotsesse ja võtta teie serverilt tohutult palju koormust, säästes raha hostimise või ülekandetasude pealt.

Korduvad maksed - hõlpsalt digitaalsete allalaadimiste lisandmoodul

Kas soovite oma allalaadimisi pakkuda lisatasu liikmelisuse osana? Korduvate maksete lisandmoodul EDD jaoks võimaldab teil seadistada korduvaid makseid, mida arvestatakse teie klientidelt päevas, nädalas, kuus, aastas jne. Kombineeri see Sisu piiramise lisand et luua oma tellijatele ainult liikmetele mõeldud alasid.

Koostage oma stardipakett. Lihtne digitaalsete allalaadimiste lisandmoodulite komplekt

Paljude uute kaupluste jaoks on lihtne digitaalne allalaadimine Stardipaki kimp on täiuslik. Teil on võimalus valida kõik soovitud lisandmoodulid korraga. Ja 5 või enama lisandmooduli ostmisel säästate kohe 30% oma ostud. Te ei saa sellest tehingust lüüa!

Turuplatsil on lihtne digitaalsete allalaadimiste lisandmoodulite komplekt

Kui plaanite ehitada oma turuplatsi, siis Easy Digital Downloads Turuplatsi kimp on kohustuslik. See kaheksa lisatasu laiendiga pakk sisaldab kõiki lisandmooduleid, mida peate kõigil liikmetel müüdavate esemete esitamiseks, komisjonitasude haldamiseks, klientide arvustuste kogumiseks, preemiate pakkumiseks ja muuks. Lisaks saate kokku hoida 170 dollarit, kui ostate kõik 8 pistikprogrammi komplektina.

Tuumalaiendid Lihtne digitaalsete allalaadimiste lisandmoodulite komplekt

Lõpuks, kui soovite lihtsalt kõiki lisandmooduleid, siis saate hõlpsa digitaalse allalaadimise Tuumalaiendite kimp. See hõlmab ja piiramatu kasutamise litsentsi kõigi EDD-st praegu saadaval olevate lisatasu lisandmoodulite jaoks. See kimp on kõige kallim, hind 495 dollarit, kuid kui teie veebiarendaja, kes kasutab paljusid lisandmooduleid mitu korda, on see palju (säästate ligi 80%)..

Mähkimine üles

Seal see olemas on – meie täielik põhjalik juhend Easy Digital Downloads esmakordse häälestamise kohta, samuti meie lemmikute WordPress-teemade ja EDD-lisandmoodulite kogumik. Loodetavasti oleme aidanud teil EDD-oskusi lihvida, et saaksite hakata oma digitaalseid tooteid veebis müüma.

Kas teil on küsimus, mida me selles artiklis ei käsitlenud? Või lisateavet uute lihtsa digitaalse allalaadimise kasutajate jaoks? Jäta meile kommentaar allpool – me sooviksime sinult kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map