LearnDash WordPressi jaoks: kuidas luua oma esimene veebipõhine õppekursus

LearnDash WordPressi jaoks: kuidas luua oma esimene veebipõhine õppekursus

Kui kaalute veebipõhise õppekursuse loomist, võib teie jaoks olla lahendus LearnDash. LearnDash on WordPressi õppehaldussüsteemi (LMS) pistikprogramm, mis võimaldab teil kujundada, reklaamida ja müüa oma veebikursusi, olenemata õppeainetest.


Selles artiklis käsitleme üksikasjalikult peamisi funktsioone, mida LearnDash peab pakkuma, ja kuidas seda saab kasutada oma projekti edukuse tagamiseks. Seejärel vaatame, kuidas installida LearnDash teie WordPressi veebisaidile ning luua, turustada ja müüa kursust. Alustame siis …

Mis on LearnDash ja kellele see mõeldud on??

LearnDash

LearnDash on a premium WordPress LMS-i pistikprogramm mis töötab mis tahes WordPressi teemaga, samuti mitme saidiga. Selle tundlikke kursusi saab üles seada erinevates stiilides ja mitmesuguseid tööriistu kasutades. See tagab, et iga teie loodud kursus on dünaamiline, huvitav ja tagab õppimise lõbu.

LearnDash on mõeldud kõigile, kes soovivad muuta oma veebisaidi õppehaldussüsteemiks. See funktsioonirikas pistikprogramm sobib mitmesuguste LMS-i vajadustega ideaalselt haridusasutustele, ettevõtetele, kellel on koolitus silma peal, või WordPressi arendajatele, kelle kliendid vajavad veebikursusi..

LearnDashi peamised omadused

Nüüd teame natuke, mida LearnDash teeb ja kes peaks seda kasutama, vaatame lähemalt selle sisu peamised omadused

Kursuste loomine

LearnDash võimaldab teil luua piiramatu arvu kursusi. Iga kursuse jaoks on palju valikuvõimalusi, mis aitavad teil kujundada kursusi, mis hõlmavad mitmesuguseid ülesandeid ja õpistiile. Nende hulka kuulub mitmetasandiliste kursuste loomine, õppimise tükeldamine tundide, teemade ja kategooriate valikuks, samuti mis tahes tüüpi meediumite kasutamine, videotest heli juurde ja palju muud. Iga kursuse ümber buzzi lisamiseks saate lisada viktorine, klassiraamatuid, tundide taimerit ja foorumeid. Ja tilguti sööda sisu vastavalt kindlale ajakavale. Võite anda sertifikaate ka kursuse läbinutele.

Kursuste müük

LearnDash muudab kursuste müümise äärmiselt lihtsaks. Saate iga kursuse jaoks valida oma hinnad, seada maksegraafiku ja müüa otse oma veebisaidilt. Lisage oma saidile ostukorv ja valige paljude makseväravate hulgast. Seejärel võtke kursuse või korduva tellimuse ostmise eest ühekordne tasu, koostage liikmelisuse plaanid, müüge kursusi kimpudena ja palju muud.

Administraatori haldamine

LearnDash annab teile täieliku kontrolli kursuste ja õpilaste üle, tagades, et teie LMS-i administraatori haldamine on lihtne ja peavaluvaba protsess. Laske õpilastel luua veebiprofiil ja jälgida nende endi õpet. Samuti saate saata automaatseid e-posti teatisi, et aidata suurendada kasutajate seotust, paigutada inimesi rühmadesse ja lubada teistel neid hallata, aga ka palju muud.

Laiendite lisamine

Lisaks põhilistele funktsioonidele, mida LearnDash pakub, saate ka installida lisalaiendid täpsema funktsionaalsuse lisamiseks oma LMS-i. LearnDash pakub erinevaid tasuta, premium- ja kolmandate osapoolte lisandmooduleid, sealhulgas WooCommerce, BuddyPress ja MemberPress.

Nagu näete, on LearnDashil palju pakkuda ja see on muljetavaldav tööriist. Järgmisena tutvume sellega, kuidas seda põhikursuse loomiseks kasutada, et saaksite näha, kuidas see töötab ja kuidas oma e-õppe teekonnal alustada …

LearnDashiga alustamine

LearnDash’i installimine on kiire ja lihtne protsess. Esiteks peate pistikprogrammi ostma otse LearnDashi veebisaidilt. Pärast ostmist laadige pistikprogramm alla ja laadige see üles oma WordPressi veebisaidile.

Installi

Pärast aktiveerimist leiate, et teie WordPressi menüüsse on lisatud menüü LearnDash LMS.

Uue kursuse LearnDash loomine

Kursuse näide

Uue veebipõhise õppekursuse lisamiseks valige LearnDash LMS> Kursused> Lisa uus oma WordPressi menüüst.

Lisage uus kursus 1

Sellel lehel saate luua kursuse sissejuhatuse ja valida kursuste seaded. Kursuse muude elementide, näiteks õppetundide, viktoriinide, sertifikaatide ja muu loomiseks peate avama muud LearnDashi lehed. See on aga peamine koduleht, kui teile meeldib kursus, mida teil on plaanis välja töötada.

Lisage uus kursus

Alustamiseks lisage oma kursuse pealkiri ja sisestage algkursuse sissejuhatav tekst WordPressi postitoimetajasse.

Esiletõstetud pilt

Peaksite oma kursusele ka peamise pildi andma. Selleks laadige pilt üles alt Esiletõstetud pilt.

Kursuse URL

Lõpetatud alaline link

Kursuste URL-i muutmiseks klõpsake nuppu, et muuta see oma õpilaste jaoks meeldejäävamaks Seadistused> Permalinkid oma WordPressi menüüst.

Permalinkid

Seejärel valige Postituse nimi> Salvesta muudatused.

Postinimi

Kursuse lehel tagasi näete, et teie kursuste URL nimetatakse nüüd sobivalt.

Kursuse seaded

Kursuse sätteid saab kohandada oma kursuse lehel. See hõlmab kursuse materjali lisamise, kursuse hinna määramise, kursuse tundide haldamise, kursuse eeltingimuste või kehtivusaja valimise ja kursuse tunnistuse lisamise võimalusi, et nimetada mõnda võimalust.

Kursuse seaded

Tasulise kursuse loomiseks liikuge allapoole Kursus ja valige Kursuse hinna tüüp. Siin saate valida, kas teie kursus on…

 • Avatud – kõigile kättesaadav
 • Tasuta – tasuta, kuid kasutajad peavad registreeruma
 • Osta kohe – tasuline kursus
 • Korduv – korduv makse kursusele pääsemise eest

Kui olete tasulise valiku valinud, lisage hind ja vajadusel looge arveldustsükkel.

Kursuse seaded 1

All Sordi õppetunni järgi peaksite ka valima menüüjärjestuse ja alt kasvava Tunni suuna sortimine. See tagab, et kui olete kursuse jaoks tunnid loonud (mida järgmine käsitletakse), saate valida tundide kuvamise järjekorra.

Lühikood

Lõpuks leiate lehe ülaosast vahekaardi Kursuse lühikoodid. Siit leiate loendi lühikoodidest, mida saate kasutada kursustele, õppetundidele või viktoriinidele vastava asjakohase kasutajateabe lisamiseks.

Kui olete senini lisatud sisuga rahul ja valitud seaded valinud, siis Avalda.

Boonus: lubada kasutajatel kursuste loomist esiotsa. Kui juhite koolitajate meeskonda, kuid ei soovi neile täielikku juurdepääsu oma WordPressi veebisaidi taustale, kaaluge pistikprogrammi, näiteks Esikursuse loomine. Selle laiendiga LearnDash on teil hõlbus luua kursuse autori kasutajaroll, nii et neil inimestel oleks juurdepääs kursuste, õppetundide või viktoriinide loomiseks ja haldamiseks teie veebisaidi esiosas.

LearnDash õppetundide loomine

Õppetunni näide

Iga veebipõhine õppekursus, mille loote rakendusega LearnDash, võib jagada õppetundideks. See aitab teie õpilastel pääseda kursuse sisule hammustussuuruste tükkidena ja tagab, et nad ei kaota pakutavast teabest huvi ega häbene neid.

Loo õppetund

Kursuste esimese tunni loomiseks valige LearnDash LMS> Õppetunnid> Lisage uus. Pange oma õppetunnile pealkiri ja lisage vajalik sisu, mida soovite kaasata. Siit saate üles laadida ka mis tahes meediumid, mida vajate, või kui soovite kuvada YouTube’i videot, siis kopeerige URL ja kleepige see sobivasse kohta postitoimetajasse.

Tunni seaded

Tunni seaded

Kerige lehte allapoole Õppetund sätete kohandamiseks. Siin peate valima kursuse, millega tund on seotud. Seejärel saate lisada õppetunni taimeri või muuta see õpilastele kohustuslikuks õppetunni osana ülesande üleslaadimise. Võite valida ka sisu tilgutamise, tehes selle nähtavaks määratud kuupäeval või pärast teatud aja möödumist sellest, kui kasutaja kursusele registreerub. Ärge unustage oma õppetundi avaldada, kui olete sellega rahul.

Viktoriini lisamine LearnDashisse

Viktoriininäide

Viktoriini lisamine kursusele on tõhus viis aidata oma õpilastel oma teadmisi kinnistada. Viktoriini loomiseks valige LearnDash LMS> Viktoriinid> Lisa uus.

Lisage viktoriin

Pange oma viktoriinile pealkiri ja kui soovite oma viktoriinile sissejuhatust kirjutada, lisage see postituse redigeerijasse.

Viktoriini seaded

Kerige lehte allapoole Viktoriin ja siis seostage oma uus viktoriin vastava kursuse ja õppetunniga.

Viktoriini seaded

Kui loote tõsise soorituste või ebaõnnestunud testi, saate sisestada mitu korda teie õpilastel küsimusi korratakse ning määrata soorituste hinne..

Viktoriini seaded 2

Valida on veel paljude muude seadete hulgast, sealhulgas viktoriinile taimeri lisamine, automaatse käivituse lubamine kohe, kui viktoriini leht laeb, edetabeli kuvamine, et õpilased saaksid oma hindeid võrrelda, või automaatse e-posti teatise aktiveerimine, et teavitada kasutajaid oma viktoriinist tulemused.

Testi tulemused

Võite lisada ka täiendava teksti, mida oma õpilastele viktoriini lõpus kuvatakse. Kui olete oma viktoriinide sätted kursuste vajadustele vastavaks muutnud, valige „Avalda”.

Loo viktoriiniküsimused

Näete, et lehe ülaossa on nüüd lisatud veel vahelehti. Viktoriini küsimuste loomiseks valige Küsimused> Lisa küsimus.

Uus küsimus

Siin saate luua iga küsimuse ja vastuse, aga ka valida erinevate küsitlemisstiilide hulgast, sealhulgas valikvastustega, tühikute täitmise ja vastuste õigesse järjekorda sortimise kohta. Võite lisada ka a Vihje aidata oma õpilastel kinni jääda.

Oleme nüüd käsitlenud veebipõhise õppe kursuse loomise põhitõdesid. Nüüd on teie kord asuda kujundama oma kursus ning koostama sobivad õppetunnid, viktoriinid ja täiendav sisu.

Boonus: soovite eksportida viktoriini tulemusi? Plugina lisamisega meeldib Viktoriini aruandlus saate hõlpsalt analüüsida viktoriinivastuseid, jälgida kasutajate hindeid ja palju muud.

LearnDash makseseaded

Kui olete kursuse loomise lõpetanud, peate oma veebisaidil seadistama veebimaksete süsteemi. See võimaldab õpilastel kursust kiiresti osta ja seda kasutama hakata.

Paypal

LearnDash pakub Paypali integreerimist karbist välja. Täiendavate maksesüsteemide (sh.) Lisamiseks saate siiski installida ühe paljudest LearnDashi laienditest Triip, 2Tutvustus, Zapier, ja palju muud, kõik tasuta. Maksete lüüsi seadistamiseks Paypaliga valige lihtsalt LearnDash LMS> Seaded oma WordPressi menüüst. Seejärel täitke Paypali seaded. Kui olete Paypaliga kinnitanud, luuakse teie sait teie uue kursuse müümiseks.

Lõplikud mõtted veebipõhise õppekursuse loomiseks LearnDashiga

LearnDashil on lai valik funktsioone ja funktsioone, mida me pole selles artiklis isegi puudutanud. Kui olete selle premium-pistikprogrammi ostnud, aitavad ulatuslikud tugidokumendid ja arvukad YouTube’i õppevideod aidata teil seda täpsemat tööriista veelgi kasutada ja välja töötada huvitavaid ja mitmekesiseid kursusi, mis meeldivad teie vaatajaskonnale.

Kas olete valmis veebipõhise õppekursuse loomiseks LearnDashiga? Palun jagage oma mõtteid projekti kohta allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map