Kuidas WordPressis sisu piirata liikme järgi?

Kas soovite piirata / piirata juurdepääsu oma WordPressi saidi teatud osadele? Selles artiklis näitame teile, kuidas saate oma saidi sisu piirata vastavalt sellele, kes on teie veebisaidile sisse logitud populaarsete WordPressi pistikprogrammide abil. Teisisõnu, kuidas seadistada a liikmelisus stiilis veebisait WordPressiga.


Liikmelisuse veebisaidi loomiseks on palju põhjuseid. Nende hulka kuuluvad, kuid ei ole nendega piiratud,

 • Arendage välja tugev kogukond.
 • Suurendage oma veebisaidi kaasatust ja vestlust.
 • Piirake juurdepääsu oma sisule liikmetasandi kaupa.

Pean tunnistama, et liikmelisuse veebisaidi loomisel on palju enamat kui lihtsalt oma sisule juurdepääsu piiramine liikmelisuse põhjal. Kuid on väga palju veebisaite, mis töötavad liikmeks astumise või liitumislepingu alusel. Wall Street Journal on suurepärane näide tellimismudelil töötavast veebisaidist. Kui olete tellinud nende veebisaidi eksklusiivse sisu, loetakse teid liikmeks ja juurdepääs premium-sisule antakse.

Liikmelisuse veebisait ei aita mitte ainult edendada lugejate seas kogukonnatunnet, vaid aitab teil ka osa oma sisust või kogu seda müüa ja raha teenida. Peate otsustama, kui suure osa teie sisust soovite eksklusiivseks muuta ainult tasulistele liikmetele. Seda tuleb uurida igal üksikjuhul eraldi. See sõltub väga palju ka sellest, millises valdkonnas teie veebisait on spetsialiseerunud.

Teie lugejate tellimusest saadav potentsiaalne kasu peab olema rahaliselt mõõdetav ja piisavalt märkimisväärne, et seda tellimusest osta. Inimesed ei osta kunagi teie sisu, kui nad ei pea seda tingimata vajalikuks. Mõned rasked küsimused, millele peate vastama,

 • Kas kuskilt mujalt veebist leian tasuta oma sisu või muu sarnase sisu koopia ?
 • Kas kasutaja potentsiaalne kasu ületab ostukulud ?

Liiga kõrge hinna määramine ei tähenda mitte ainult vähem tellimusi, vaid ka palju kuuma vett, kui te ei saa oma tellijatele tõelist väärtust pakkuda. Kui teile tundub, et te ei teeni tõenäoliselt oma veebisaidil tellimuspõhise liikmesuse mudeli tutvustamisega palju, saate kaubelda oma sisu juurdepääsetavuse sotsiaalsete aktsiatega.

Sisu piiramine koodiga liiget kasutades (vaadake pistikprogrammide soovitusi allpool)

Enne sisenemist mitmesugustesse pistikprogrammidesse, mis aitavad teil oma saidi sisu piirata, lubage kõigepealt uurida mõnda koodi, mida saate kasutada arendajana, et kontrollida, kas teil on praegune kasutaja tüüp, ja vastavalt sellele piirata (kuna see on väga lihtne!). Vaadake kahte allpool olevat katkendit, mida võiksite inspiratsiooni saamiseks kasutada

// Näide tervete lehtede piiramiseks ainult sisse logitud kasutajatele
funktsioon wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// Hankige ülemaailmne postitus
ülemaailmne $ postitus;

// Takistage juurdepääsu ID-ga 2 lehele ja kõigile selle lehe lastele
$ leht_id = 170;
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id)))) {

// Vaikimisi määrake ümbersuunamine väärtuseks tõene
$ redirect = true;

// Kui olete sisse loginud, siis ärge suunake
// Võite / peaksite siin lisakontrolle tegema kasutajarollide või kasutaja meta põhjal
if (is_user_logged_in ()) {
$ ümbersuunamine = vale;
}


// Inimeste ümbersuunamine ilma kodulehele juurdepääsuta
if ($ ümbersuunamine) {
wp_redirect (esc_url (kodu_url ('/')), 307);
}

}

}
add_action ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// Näide konkreetse sisu piiramiseks kasutajarollide kaupa
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> rolle? $ kasutaja-> rollid [0]: vale;

if ('abonent' == $ user_role) {
kaja 'Näita midagi siin';
}

Olgu, nüüd, kui me selle välja viisime, vaatame mõnda neist pistikprogrammid, mis aitavad juurdepääsu piirata oma sisule.

Piira WordPressi sisu Pro

Sisu juurde pääsemise piiramiseks üsna hea plugin. Põhjus, miks ma soovitan seda pistikprogrammi üsna võimalike rikkamate pistikprogrammide jaoks, on lihtsus. Saate valida, millised teie postitustest / lehtedest või nende lehtede / postituste osadest on eri taseme liikmetele juurdepääsetavad.

Pippin001

Tellimistasemete osas saate seada suvalise arvu tellimistaset ja määrata neile sisule juurdepääsu erinevad tasemed. See võimaldab teil töötada erineva juurdepääsu tasemega hindade vahemikus. Kui olete loonud erinevad liitumistasemed ja lubanud avalikku tellimust, hakkab maksemehhanism mängima. Ja pistikprogramm töötab koos Paypal, Stripe ja Braintree.

SoodustusedPip

Lisaks võimaldab pistikprogramm luua allahindlusi ja kajastada tõhusalt teie sissetulekuid. Mis puudutab allahindlusi, siis plugin toodab allakoodid aktiveeriva lühikoodi, mis teeb teistel veebisaitidel hõlpsaks teie allahindluste jagamise konkreetselt kupongisaitidel. Saate määrata kindla allahindluse protsendi ja määrata ka allahindluste aegumiskuupäeva. Kui soovite, saate seada piirangu sellele, mitu korda allahindluskoodi saab kasutada.

Andmed on iga ettevõtte jaoks eriti kasulik vara, eriti veebipõhine teenus või ajaveeb. Saate eksportida kogu plugina loodud andmeid CSV-faili kaudu iga liikme või iga makse või mõlema jaoks. Teise võimalusena saate andmeid importida populaarsetesse uudiskirja pistikprogrammidesse, näiteks aWeber või MailChimp. Registreerimisvormi on üsna lihtne kasutada ja see on väga lihtne.

RegFormPip

Hankige sisu piiraja Pro

Privaatsisu WordPressi pistikprogramm

Saate oma veebisaidil kaitsta mis tahes tüüpi sisu, sealhulgas potid, lehed, menüüd ja terved kategooriad. Isegi ühe klõpsuga veebisaidi lukustus on blokeeritud, mis takistab juurdepääsu teie veebisaidi sisule.

PC

Pistikprogramm aitab teie kasutajaid korraldada ja sortida sisemiste otsingute ja kategooria filtritega. Integreeritud lühikoodide viisard muudab sisu varjamise palju lihtsamaks.

PC seaded

Selle pistikprogrammi piiratud funktsioon on rakendatav teie WordPressi saidi kõigis osades, sealhulgas menüüdes. Saate blokeerida kohandatud postitustüübid ja taksonoomiad. Teil on mõned eelhäälestatud mallid, kuid kohandatud nahaehitaja aitab blokeeritud sisumallide kohandatavust.

Kahe paigutusvõimalusega registreerimisvorm on rämpsposti eest kaitsmiseks kõvendatud. See pistikprogramm on loodud nagu pistikprogramm Contents Restric Pro, mille peamine eesmärk on piirata juurdepääsu WordPressi saitide sisule.

Laadige privaatsisu alla siit

Kui otsite selle arsenali osana funktsioonirikkamat liikmelisuse pistikprogrammi koos sisupiirangutega, siis soovitan kaht pistikprogrammi.

MemberMouse WordPressi teenus

MemberMouse on WordPressi veebisaitide võimas liikmelisuse haldussüsteem. See liikmelisuse haldussüsteem aitab müüa digitaalseid tooteid, tarkvara kui teenust, toimida veebipoe portaalina ja töötab hästi ka tellitud sisu müümisel.

MemberMouse

See on loodud selleks, et aidata teil vabaneda aeganõudvatest mitteväärtuse lisamise protsessidest. Ehkki see pakub teie ettevõttele tugiautomaatikat, kliendihaldust ning aruandlust ja analüütikat, oleme huvitatud selle võimest sisu kaitsta.

Oma veebisaidil saate hõlpsalt luua ainult liikmetele mõeldud alasid, kaitsta parooliga lehti ja muud sisu. Pistikprogramm hõlmab ka proovipakkumiste, allahindluste ja kupongide loomist. See töötab 8 maksevõrguga, mis tähendab, et peaaegu iga potentsiaalne klient on hõlmatud.

Nende kõige põhilisema plaani jaoks võib MemberMouse olla pisut kallis, hinnaga 19,95 dollarit kuus, kuid see on siiski suurepärane võimalus, kui soovite luua spetsiaalne liikmelisuse veebisait WordPressi platvormil.

Tutvuge MemberMouse’iga siin!

MemberPress WordPressi pistikprogramm

MemberPress on WordPressi veebisaitide jaoks veel üks võimas liikmelisuse haldamise pistikprogramm. Lihtne seadistamine ja selle käivitamine on MemberPress loodud selleks, et pakkuda liikmesuse tasemel täpset kontrolli sisule juurdepääsu üle. MemberPressi abil saate piirata juurdepääsu lehtedele, postitustele, lapselehtedele, kohandatud postitustele, siltidele, kategooriatele ja kõigile muudele veebisaidil hostitavatele failidele või sisule.

MemberPress

Oma kogukonna liikmetele saate luua kuponge ja premium-foorumi. Äriplaani jaoks on see 99 dollarit aastas märkimisväärselt odavam kui MemberMouse.

Hankige oma veebisaidil töötav MemberPress

Tasulised liikmetellimused

Laadige alla liikmelisuse ja sisu piirang - tasulised liikmetellimused

Lisage tasulised, korduvad liikmemaksud tasuliste liikmetellimustega. See pistikprogramm sisaldab lihtsaid võimalusi oma registreerimislehe seadistamiseks, tellimisplaanid, kohandatud sisselogimine, piiratud sisu ja palju muud. See integreerub isegi WooCommerce’iga, et pakkuda oma liikmetele eksklusiivseid tooteid või allahindlusi.

Hankige tasulisi liikmetellimusi

Piiratud juurdepääsuga saidile tasuta WordPressi pistikprogramm

RestrictedSiteAccess

Lihtne pistikprogramm, mis piirab teie saidile juurdepääsu külastajatele, kes on sisse logitud või pääsevad saidi sisule sisse määratud IP-aadresside vahemikust. Külastajaid, kellel puudub juurdepääs, saab suunata teisele lehele, sealhulgas sisselogimislehele, või vaheldumisi kuvada sõnumi.

Laadige alla piiratud juurdepääs saidile

Ultimate liikme tasuta WordPressi pistikprogramm

UltMember

Ultimate Member on lihtne ja samas tõhus plugin, mis võimaldab luua hõlpsa registreerimisvormi ja luua veebis uusi kogukondi. Saate luua kohandatud kasutajarolle ja tegeleda ka sisu piiramisega globaalses mastaabis ja postituse / lehe kohta. See eristab kolme kategooriat – sisse loginud kasutajad, välja loginud kasutajad ja kõik.

Laadige alla Ultimate Member

Kasutajad üliliige tasuta WordPressi pistikprogramm

Kasutajate ülim liikmelisus

See pistikprogramm on jällegi väga kasulik vahend täiustatud veebikogukondade loomiseks. Sellel pistikprogrammil on palju rohkem sotsiaalse integratsiooni funktsioone. Pistikprogramm toetab osalist sisu piiramist ja eristab sisselogitud kasutajaid konkreetsete liikmepakettidega kasutajatest.

Laadige alla kasutajad Ultra Member

Järeldus

Loodetavasti oli artiklist abi ja leidsite liikmelisuse põhine sisupiirangu plugin, mis sobib teie WordPressi saidi jaoks kõige paremini �� Palun tellige WPExploreri ajaveeb, et saada rohkem uudiseid, õpetusi ja palju muud WordPressi maailmast!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map