Kuidas WordPressis pilte hõlpsalt redigeerida

Kuidas redigeerida pilte WordPressis

Võib-olla olete varem WordPressis oma postitusele või lehele pildi üles laadinud ainult selleks, et aru saada, et see vajab näpistamist või kahte. Ärge muretsege – pilte saab redigeerida WordPressis ja see on ülilihtne. Lisaks pole pistikprogrammi vaja.


Nii juhtub lihtsalt suurepärase sisseehitatud pildiredaktoriga, mida enamik kasutajaid ei tea, nii et tavaliselt ei kasuta nad WordPressis piltide redigeerimise lihtsaid võimalusi. Pildiredaktor on fantastiline tööriist piltide suuruse muutmiseks, kärpimiseks ja muul viisil manipuleerimiseks pärast seda, kui olete need juba oma meediumiteeki üles laadinud. Lihtsalt järgige allolevaid samme ja õppige, kuidas redigeerida pilte WordPressis otse oma armatuurlaualt!

1. samm: valige oma pilt

Esimesed asjad kõigepealt – teil on vaja pilti. Uue pildi üleslaadimiseks liikuge lehele Meediumid> Lisa uus, seejärel lohistage oma pilt või pilti või klõpsake pildi valimiseks nuppu „Vali fail”.

Laadige oma pilt WordPressis redigeerimiseks üles

Teise võimalusena võite kasutada juba olemasolevat pilti, minnes Meediumid> Raamatukogu ja sealt pildi valimine. Selle avamiseks klõpsake pildi pealkirjal.

2. samm: avage redaktor

Kui olete pildi valinud ja selle avanud, peaksite nägema seda sarnast lehte.

Avage WordPressi pildiredaktor

Siit saate anda oma pildile pealkirja, pealdised, alt ja kirjelduse. Kuid meid huvitab vaid pildi eelvaate all asuv nupp „Redigeeri pilti“, et saaksite hakata pilte WordPressis muutma.

3. samm: muutke oma pilti

Kui redaktor avaneb, näete mõnda pilti muutmise võimalust.

Kärpige ja redigeerige oma pilte WordPressis

Kärpima

Kujutise kärpimiseks kasutage kärpimisvaliku määramiseks lihtsalt hiirekursorit. Kärpimissuurust saate reguleerida, lohistades oma valitud servi. Kui olete kärpimispiiriga rahul, klõpsake pildi ikoonil uue suuruse kärpimiseks lihtsalt ikooni.

Pöörake päripäeva

Kasutage seda pildi pööramiseks vastupäeva. Iga klõps pöörab pilti 90 kraadi (või veerand pöörde) vasakule.

Pööra päripäeva

Kasutage seda pildi pööramiseks päripäeva. Iga klõps pöörab pilti 90 kraadi (või veerand pöörde) paremale.

Pööra vertikaalselt

Pöörake pilti vertikaalselt, nii et pildi alumine osa on nüüd ülaosas.

Nihutage horisontaalselt

Libistage pilti horisontaalselt, nii et pildi vasak külg on nüüd paremal.

Tühista redigeerimine

Klõpsake tehtud muudatuste tühistamiseks. Klõpsake ühe muudatuse korraga tagasi.

Tee redigeerimine uuesti

Klõpsake uuesti tehtud muudatuse uuesti tegemiseks. Klõpsake ükshaaval muudatust edasi.

Mastaabi pilt

Kujutise proportsionaalse suuruse muutmiseks kasutage mõõtkava pilti. See on suurepärane tööriist, kui teile pilt meeldib, kuid vajate seda vaid teatud arv piksleid või lai või pikk. Sisestage lihtsalt soovitud pikslid (laius x kõrgus) ja klõpsake suuruse muutmiseks nuppu “Skaala”.

Kärbi pilti

Lisaks lohistamisriistale saate seda jaotist kasutada ka pildi kärpimiseks kindlale mõõtmele. Sisestage kärpimissuhe (laius kõrguse järgi). Seejärel hoidke nuppu Shift, kui klõpsate ja lohistate, et kärpimisvalik teha. Kursori lohistamisel kuvatakse kärpimise suurus pikslites teie seatud suhtest allapoole. Kuvasuhte saate määrata ka pärast seda, kui olete juba kärpimisvaliku teinud.

Pisipildi seaded

Viimane pildi redigeerimise võimalus on pisipiltide sätted. Saate valida, kas soovite muudatusi rakendada kõigi pildi variatsioonide, ainult pisipiltide või kõigi, välja arvatud pisipiltide korral.

Salvestage muudatused

Ärge unustage salvestamist! Piltide redigeerimisel WordPressis peate salvestama, vastasel juhul kaotate muudatused. Te ei soovi, et peaksite tagasi pöörduma ja tegema kõik oma muudatused uuesti?

Taastama

Igaks juhuks, kui olete otsustamatu inimene või kui olete kogemata vale pilti muutnud, on WordPressi turvavõrk sisse ehitatud. Pärast muudatuste salvestamist suunatakse teid tagasi meediumielemendi lehele. Klõpsake lihtsalt uuesti redigeerimisnupul.

WordPress taastab algse pildi

Kujutise eelvaatest paremal näete nüüd uut suvandit „Taasta pilt”. Klõpsake seda nuppu ja teie pilt (ja selle pisipilt) naaseb algselt kuvatud kuju juurde.

Piltide redigeerimise täpsemad valikud

WP PRO pildiredaktori WordPressi pistikprogramm

Kas soovite täpsemat valikut piltide redigeerimiseks WordPressis? Kas teile meeldib kuju ülekate, lisatud teksti- või pildifiltrid? Siis sobib just WP Pro pildiredaktori pistikprogramm. Installige lihtsalt see lisatasu plugin, et lisada otse armatuurlauale Canva või Photoshopiga sarnased pilditöötlusvalikud.

Mähkimine üles

Nüüd, kui teate kõiki WordPressi pildi redigeerimise funktsioone ja suvandeid kasutada, minge proovima! See on ülilihtne ja kasulik tööriist piltide lisamisel postitustesse või lehtedele ja võib isegi mõne sekundi kokku hoida (võrreldes pildiredaktori tarkvara / rakenduste avamisega arvutis). Ja kui olete lõpetanud, proovige mõnda neist piltide optimeerimise näpunäidetest.

Kas teil on muid näpunäiteid WordPressis piltide redigeerimiseks? Või on küsimusi? Jäta kommentaar allpool – me sooviksime sinult kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map