Kuidas WordPressis menüüd luua?

Kuidas WordPressis menüüd luua?

Olete oma WordPressi seiklust siiani nautinud. Valisite suurepärase WordPressi teema, panite kokku toreda veebisaidi ja tõstsite oma WordPressi SEO masinad ellu. Külastajad hakkasid teie uude WordPressi-põhisesse ettevõttesse meelitama, kuid vähesed muutuvad lojaalseteks fännideks või klientideks.


Saate vaadata Google Analyticsit ja teie põrkeprotsent on läbi katuse. Nii et otsustate kontrollida oma veebisaidi kõiki aspekte, kuid te ei leia, kus probleem on. Mida kuradit?

Noh, ma ütlen teile seda: WordPressi navigeerimismenüü võib olla teie hädade põhjustaja. Vilets navigatsioonimenüü süsteem ei lase külastajatel leida teie saidilt seda, mida nad vajavad, ja kui nad seda ei leia, teevad nad lihtsalt seda, mida teeb iga mõistlik inimene – klõpsab tagasi nuppu ja laadib teie konkurendi saidi.

Suurepärane navigatsioonisüsteem seevastu on nagu kaart, mis näitab külastajatele täpselt, kuhu minna, et leida, mida nad jälgivad. See tähendab lihtsalt, et ilma suurepärase navigeerimismenüüta kaotate kliendid paremale, vasakule ja keskele. Jah, sõber, suurepärase navigeerimismenüü omamine – just nagu rallisõitjal on oma navigaator – on väga oluline.

Selles samm-sammult kirjeldame teile, kuidas kujundada täiuslik navigatsioonisüsteem. Siis näitame teile täpselt, kuidas menüüd häälestada, kasutades intuitiivset WordPressi menüühaldurit.

Kuidas luua perfektset WordPressi navigatsioonisüsteemi?

WordPressi navigeerimine

Kas olete valmis mõneks menüüseikluseks? Noh, sööge al carte… Selles jaotises vaatame, mis teeb suurepärase navigatsioonisüsteemi.

Hoidke see lihtne

Parimat navigatsioonisüsteemi on lihtne kasutada.

Ärge tehke oma navigeerimismenüüdest liiga keeruliseks, kaasates lehti, mida kasutaja ei pea tingimata vajama. Pidage kinni kõige olulisemast sisust – sisu, mida kasutaja peab teisendamiseks piisavalt kaua kinni hoidma. Linkige ainult oma kõige olulisemate WordPressi lehtedega, näiteks Teave, Kontakt, Laenutus / toode jms, ja populaarse sisuga, mis aitab teie põhjusel.

Asjade lihtsana hoidmisest rääkides, kas teil on tõesti seda megamenüüd oma väikeses isiklikus ajaveebi vaja? Ma ei usu; megamenüüd on suurepärased jah, kuid need sobivad ideaalselt mammutiteks WordPressi saitidele, millel on miljard baiti sisu ja mille jaoks käivitatakse triljon toodet. Hoidke see lihtsalt loll.

Saidikaardid loevad samuti

Saidikaarti peetakse täiusliku navigatsioonisüsteemi oluliseks hammasrattaks. Aidates otsimootorite ämblikel teie saiti hõlpsalt ja õigesti indekseerida, võivad saidiplaanid olla abiks ka siis, kui kasutaja on kadunud ja / või kohtub kartliku 404 tõrkega. Mõelge sellele kui kogu teie saidi navigatsioonimenüüle, mis on avaldatud spetsiaalsel lehel. Saidikaarte ei maksa karta, need on lihtsalt lehed, mis sisaldavad linke kõigi teie saidi ressursside juurde.

Parim külg on see, et saate hõlpsalt saidiplaane luua, kasutades selliseid pistikprogramme nagu Google XML-i saidiplaanid, või minge koos WordPressi teemaga, mis oma olemuselt toetab saidikaarte. Looge spetsiaalne saidiplaani leht ja veenduge, et laadimisel näete kõigi WordPressi saidi ressursside loendit http://www.yousite.com/sitemap/. Oma saidikaardile saate linkida vea 404 lehelt või peamenüüst.

Lisage navigeerimismenüüd mitmesse asukohta

Kui peaksite parandama oma võimalusi näiteks loteriil võita, peate mängima paar korda. Sellel on kõik pistmist tõenäosusteooriaga. Samuti selleks, et lugejad teie linke klõpsaksid, peate neid linke paar korda oma saidi erinevates kohtades näitama. Siinne loogika on lihtne: mida hõlpsam lugeja lingid leiab, seda kiiremini saavad nad läbi klõpsata.

Vaikimisi laseb enamik WordPressi teemasid kuvada päisesektsioonis oma navigeerimismenüü ja võib-olla ka jaluse, kuid see selleks. Siiski saate vidinatega navigeerimismenüüsid kuvada kõikjal, kus soovite.

Parimad menüükohad maksimaalse särituse jaoks on päise-, külgriba- ja jalusealad. Külgriba on ka kategooriate, arhiivide ja siltide peamine koht, nii et kasutage neid funktsioone oma navigatsioonisüsteemi täiustamiseks julgelt ära..

Lisage otsinguvorm

Süsteemid purunevad kõige vähem sobivatel aegadel. Nad kipuvad järele andma või ebaõnnestuvad, kui te kõige vähem ootate. Navigeerimismenüüd pole erand, need ebaõnnestuvad kogu aeg, eriti kui kasutate kolmanda osapoole WordPressi menüü pistikprogrammi ja proovite ringi. Muul ajal pole kasutajal lihtsalt aega teabe otsimiseks menüüdes mitmel tasandil liikuda. Mida teha?

Te rakendate otsinguvormi, mis lihtsustab kasutajal soovitud teabe leidmist. Seejärel asetage see oma WordPressi saidi nähtavale kohale. Näiteks ärge peitke seda jaluse jaotisse, mis on nähtav ainult siis, kui kasutaja allapoole kerib. Kui teil on lõpmatu kerimine paigas, ei pruugi nimetatud kasutaja kunagi otsinguvormi näha.

Otsinguvorm on tõrkekindel meede, samuti seade, mis parandab oluliselt kasutajakogemust. Relevanssi aitab teil luua hämmastavaid otsingumootoreid oma WordPress-põhise ettevõtte jaoks.

Peamine äravõtmine: Päeva lõpus veenduge, et teie navigeerimismenüüsid on lihtne leida ja kasutada. Pange ka oluline sisu esikohale, nii et seda on uskumatult lihtne leida.

WordPressi navigeerimismenüüde lisamine

Loome nüüd kasuliku WordPressi menüühalduri abil suurepärase navigeerimismenüü. Karbist väljas on WordPressil suurepärane menüühaldur, mis võimaldab teil luua lihtsaid menüüsid, sealhulgas rippmenüüsid. See on lihtne pukseerimishaldur, mis muudab menüüde lisamise sama lihtsaks kui pirukate lisamine. Isegi viies teehöövel suudab WordPressi menüüsid minutitega lisada.

Kuidas? Lihtsalt liikuge lehele Välimus> Menüüd  oma WordPressi administraatori piirkonnas:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-välimus-menüüd

See käivitab programmi Menüüde redigeerimine ekraan. Kui teie või teie arendaja pole kunagi oma WordPressi saidile menüüsid lisanud, peaksite nägema seda ekraani:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-uus-menüü

Pange oma uuele menüüle nimi. Kutsume oma näidet “peamenüüks”. Sisestage oma eelistatud nimi ja vajutage nuppu Loo peamine nuppu. See avab selle ekraani:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-add-menüü-üksused

Nagu näete, on saadaval mitu võimalust. Vasakul pool näete oma lehtede, kategooriate loendit, kohandatud linkide vahekaarti ja võib-olla ka mõnda muud funktsiooni, sõltuvalt teie teemast.

Paremal on teil Menüü struktuur ala, kus saate menüü üksusi redigeerida ja tellida. Teil on Menüü seaded ala, mis võimaldab teil valida menüü asukoha, ja valik, mis võimaldab teil automaatselt oma menüüsse uusi tipptasemel lehti lisada.

Kõik, mida peate siin tegema, on valida oma lehed, kategooriad või lisada vasakpoolselt paneelilt kohandatud lingid ja seejärel klõpsake nuppu Lisage menüüsse nuppu. Välklambi korral ilmuvad teie menüüelemendid paremasse veergu, kus saate neid lohistada, kui soovite.

Miks soovite oma WordPressi menüüsse kategooriaid lisada? Kui olete loonud postitusi (nt õppetunde) erinevates kategooriates (kursused), saate selle funktsiooni abil klassid rühmadesse jagada. See on kasulik funktsioon ka siis, kui haldate uudiste saiti. Läksin edasi ja lisasin oma näidimenüüsse erinevaid kategooriaid, näiteks nii:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-add-kategooriad

Lisageme ka mõned kohandatud lingid, et suunata külastajaid kolmandate osapoolte saitidele või isegi meie enda saitidele, mis elavad alamdomeenides. Lihtsalt liikuge lehele Kohandatud lingid vahekaart:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-add-custom-lingid

Lisage oma link jaotisesse URL tekstiala ja menüü nimi Lingi tekst. Siis lüüa lihtsalt Lisage menüüsse nuppu. Kaasa alati http: // või teie lingid ei tööta:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-add-kohandatud-lingid-näide

Kui olete oma menüüga rahul, valige menüü asukoht ja klõpsake nuppu Salvesta menüü nupp:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-lisatud-menüü

Kasutades Asukohtade haldamine vahekaardil saate kontrollida, kus teie menüüd kuvatakse. Pange tähele, et saate luua mitu erinevat menüüd ja kuvada neid olenevalt teemast mitmes kohas. Iga teema toetab erinevat arvu menüüsid:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-halda-asukoht

Naastes tagasi Menüü Redigeerimine ekraanil, näete, et meie menüü kasvab pikemaks ja see ei tundu esiosas suurepäraselt. Vaadake, kuidas näiteks meie näide välja näeb:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-ees

Siin on abiks rippmenüüd. Jätkan ja rühmitan kõik meie näidiskategooriad allpool Õppige veebidisaini. See on üsna lihtne. Alates Menüü Redigeerimine ekraanil, lohistage lihtsalt alammenüüd veidi paremale, näiteks nii:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-add-rippmenüüd

Seejärel klõpsake nuppu Salvesta menüü nuppu. Nüüd näeb teie menüü välja järgmine:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-lisatud-rippmenüüd

Lühem ja puhtam? Olemasolevate alammenüüde all saate luua rohkem alammenüüsid, luues mitmetasandilisi rippmenüüsid:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-mitmetasemelised rippmenüüd

Meie näide WordPressi navigeerimismenüü näeb välja järgmine:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-mitu-level-rippmenüüd-front-end

Mis veel? Oma menüü üksusi saate redigeerida WordPressi menüühalduris. Klõpsake lihtsalt menüü paremal asuvat noolt:

algajad-juhend-to wordpress-menüüd-edit-menüü-üksus

Ja kui soovite luua tõeliselt erimenüü, proovige ühte neist parimatest WordPressi menüü pluginatest. Need on kiire ja lihtne viis olemasolevate WordPressi menüüde loomiseks või parendamiseks.

Lõplikud mõtted

WordPressi navigeerimismenüüd on teie WordPressi saidi oluline osa. Need juhendavad teie kasutajaid, võimaldades neil leida sisu, mida nad tunnevad. Need on suurepärased kasutajakogemuse ja sellest tulenevalt ka teie konversioonimäärade parandamiseks. Parim külg on see, et neid on üsna lihtne rakendada, nii et miski ei hoia teid tagasi.

Ärge jätke enam raha lauale, investeerige WordPressi menüü pluginasse, mis sobib teie ettevõtte vajadustega. Kas teil on küsimusi või kommentaare? Jagage allolevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map