Kuidas WordPressi kiirendada: põhjalik juhend

Tere tulemast ainsasse juhendisse, mida WordPressi kiirendamiseks vajate. Oleme selle samm-sammulise juhendi koostanud, et kirjeldada parimaid tööriistu ja tavasid, mida saaksite oma veebisaidil WordPressi kiirendamiseks kasutada..


Selle juhendi juhend

Jagasime selle juhendi mitmeks osaks, nii et kui teil on keset lugemist, on teil lihtsam jälgida või järele jõuda..

 • Kõigepealt räägime miks on kiire veebisaidi olemasolu oluline. Oleme üsna kindlad, et olete seda mitu korda lugenud, kuid sellegipoolest võib olla keegi, kes seda pole – ja see on täpselt selle kellegi jaoks!
 • Katame ka aluseks olev tehnoloogia. Meie, WPExplorer, usume, et probleemi põhjuse mõistmine on parim viis selle lahendamiseks. Seetõttu oleme varem kirjutanud juhendeid, nagu WordPressi sisemise funktsiooni juhend algajatele, mis püüavad anda põhiteadmisi selle kohta, kuidas mõni tuhat koodirida võib toita peaaegu 46% Interneti-veebisaitidest. Selles jaotises käsitletakse peamisi tegureid, mis mõjutavad teie kiirust ja üldist jõudlust. Lugege seda hoolikalt läbi, sest iga teguriga arutame parimaid tavasid.
 • Seejärel räägime jõudluse parandused ja optimeerimine mis kehtib WordPressi teemade ja pistikprogrammide kohta.
 • Ülejäänud osa juhendist oleme rühmitanud parandused kategooriate kaupa nagu pildi optimeerimine, andmebaasi optimeerimine ja turvaparandused. Usume, et see kategoriseerimine aitab teil paranduste olemusest kiiremini aru saada ja neist paremini aru saada – nii saate kiiresti tööle asuda.

Olgu, võtame hinge kinni! Oleme proloogi lõpetanud. Nüüd alustame WordPressi kiirendamiseks tegeliku juhendiga.

Sisukord:

Siin on kiire sisukord, mis sisaldab tegelikke näpunäiteid saidi kiirendamiseks. Nii saate kogu lõigu vahele jätta lehekiiruse olulisuse kohta, kerida kiiresti selle juhendi mis tahes jaotiseni või isegi lisada mõne jaotise järjehoidjate juurde, kui soovite hiljem tagasi tulla:

 • Miks on oluline lehe kiirus?
 • Allajoonitud tehnoloogia
 • Lihtsad näpunäited WordPressi kiirendamiseks
  • Luba WordPressi vahemälu
  • Lubage Gzip-pakkimine
  • Täiendage oma PHP mootorit
  • Valige oma hostimine targalt
  • Valige optimaalne serveri asukoht
  • Kasutage sisu edastamise võrku
 • Kliendiseade
  • Optimeerige oma mobiilivaade
 • WordPressi laiendused: teemad ja pluginad WordPressi kiirendamiseks
  • Valige teema hoolikalt
  • Kasutage õige arvu pistikprogramme
  • Vabanege kohevusest
 • Kujutise optimeerimine
  • Kahandage kõik pildid
  • Lükka pildi laadimine edasi
  • Keela pildi kuumlinkimine
  • Määrake pildi suurused
 • Andmebaasi optimeerimine
  • Optimeerige oma WordPressi andmebaasi
  • Piira postituse korrigeerimisi
  • Tühjendage prügikast sagedamini
  • Tagada tõhusad andmebaasikõned
 • Turvaparandused
  • Hoidke ära julma jõu rünnakuid
  • Kõrvaldage rämpspost
 • Järeldus

Olgu, võtame hinge kinni! Oleme proloogi lõpetanud. Nüüd alustame WordPressi kiirendamiseks tegeliku juhendiga.

Miks on oluline lehe kiirus?

Miks on oluline lehe kiirus?

Püüan sellest lühikeseks jääda. Me kõik teame, et kõigile meeldib kiire veebisait. Samuti olete ilmselt kuulnud, et Google eelistab tänapäeval kiiret veebisaiti aeglasele – see tähendab, et kiirem veebisait annab paremaid SEO tulemusi. Ehkki selle kohta pole kindlat seletust, kipuvad enamik videoid ja intervjuusid osutama sellele usutavale seletusele.

Inimesed otsivad asju, millele vajavad viivitamatuid vastuseid. Nii et tipptulem peab kiiresti laadima. Google ei saa lihtsalt aeglast saiti ette panna, kuna see muudaks halva otsingukogemuse.

Kujutage ette, et Google SERP-i esimene leht võtab laadimiseks vähemalt 10 sekundit – on tõenäoline, et lahkute saidilt enne 5-sekundist ootamist.

Uuringud on näidanud, et iga teie veebisaidi laadimisajale lisatud täiendava sekundi jooksul kaotate 7% konversioonide, 11% lehevaatamiste ja kliendirahulolu vähenemisega kokku 16%. Pange see kõik ühte lausesse kokku ja saate selle –

Kui vähendate oma veebisaidi laadimisaega ühe sekundi võrra, võite teenida kasumi hõlpsa kasvu 7%.

Loodan, et suutsime teid veenda, sest just seda me saame. Alustame WordPressi kiirendamiseks tegeliku juhendiga.

Alustehnoloogia

Mis teeb veebisaidi aeglaseks? Ja miks peaksite WordPressi kiirendama? Vastus sellele küsimusele seisneb paljudes tegurites – millest kõige olulisemaid käsitleme allpool.

Staatilised ja dünaamilised veebisaidid

Seda võrdlust saab kõige paremini selgitada maalri / fotograafi analoogiaga. Meie näite toetuseks oletagem, et mõlemal palutakse näidata kassi fotot. Maalikunstnik peab pildi alati joonistama, samas kui fotograaf võib teile lihtsalt näidata kassi fotot, millel ta klõpsas.

Kes arvate, kes võidab konkursil “Näita mulle pilti kassi ASAP-ist”?

Sama on staatiliste ja dünaamiliste veebisaitidega. Staatilistel veebisaitidel on ressurss või fotograafi pilt kassist alati olemas. Selle vaatamiseks tuleb see lihtsalt avada.

Dünaamilise veebisaidi puhul tuleb veebisait siiski luua iga kord, kui keegi soovib seda vaadata – sarnaselt maalijaga, kes peab iga kord maalima kassi foto! See ütleb teile, et staatilised veebisaidid on oma olemuselt kiiremad kui dünaamilised veebisaidid.

Staatilised veebisaidid on oma olemuselt kiiremad kui dünaamilised veebisaidid.

Sisuhaldussüsteem – nagu WordPress – kuulub dünaamiliste veebisaitide generaatorite kategooriasse. See on tarkvara, mis on loodud administraatori paneeliga veebisaitide loomiseks ja haldamiseks tegevuste haldamiseks. Sellised tegevused nagu uue postituse, lehe jne lisamine.

Enamik inimesi valib WordPressi staatiliste veebisaitide asemel. See on hea kompromiss.

Kõik andmed salvestatakse andmebaasiserverisse (mille näide on populaarne MySQL-server) ja meediumifailid (nt pildid ja dokumendid) salvestatakse veebiserverisse endasse.

Teise poole pealt on dünaamilised veebisaidid inimkonnale õnnistuseks. Kujutage ette, et peaksite haldama tuhandeid postitusi, lehti, silte, kategooriaid ja meediumifaile. Nende individuaalne haldamine ajaks inimese hulluks.

Sellepärast valib enamik inimesi WordPressi staatiliste veebisaitide asemel. See on hea kompromiss.

Lihtsad näpunäited WordPressi kiirendamiseks

Nüüd paranduste jaoks. Nende lihtsate näpunäidete abil saate WordPressi kiirendada mitmesugustel hostidel ilma probleemideta.

1. Lubage WordPressi vahemälu

W3 vahemälu pistikprogramm

WordPressi vahemällu salvestamine on lihtsalt tulemuse salvestamine edaspidiseks kasutamiseks. WordPress genereerib veebisaidi dünaamiliselt, iga kord, kui külastaja soovib mõnda lehte. Mis oleks, kui säästaks selline dünaamiliselt loodud leht ja edastaks selle järgmisele külastajale, ilma et peaksin seda uuesti genereerima? Selle tulemuseks oleks lehe laadimise aeg palju kiirem.

Seda protsessi nimetatakse vahemällu salvestamiseks ja WordPress kasutab seda tehnikat sisemise funktsiooni mitmes kohas. Samuti saate vahemälupulki (nt W3 kogu vahemälu, WP Super vahemälu või WP rakett.

2. Lubage Gzip-pakkimine

See on lihtne pakkimistehnika, mis vähendab edastatavate andmete mahtu – suurendades sellega kiirust. Varem mainitud vahemälupistikprogrammid võimaldavad teil lubada Gzip-pakkimise. Näiteks saate sisse lülitada Gzip-pakkimise W3 kogu vahemälu all Toimivus> Sirvi vahemälu valik.

3. Täiendage oma PHP mootorit

WordPress töötab PHP-l, mis tähendab, et veebilehtede genereerimiseks tugineb PHP oma koodi käivitamisel. PHP on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis on installitud veebiserverite kõrvale. PHP-mootori versioon mängib teie WordPressi veebisaidi toimivuse määramisel tohutut rolli.

Kinsta hallatava hostingu inimesed teostas PHP mootorite võrdlusalust saidil WordPress 4.3.1 ja seda nad leidsidki:

Kinsta PHP WP Benchmark

PHP võrdlusalused WordPressis 4.3.1. Allikas: Kinsta.com

#PHP mootorTehingud sekundis
1HHVM Repo autoriteetne375,48
2HHVM357,69
3PHP 7306,24
4PHP 5.6.16106.45

Tulemused on vapustavad. Kui võrrelda PHP 7 ja 5, näete suurt erinevust – PHP 7 on 187% – peaaegu 2x – kiirem kui PHP 5.

PHP 7 on 187% kiirem kui PHP 5

HHVM on Facebooki välja töötatud PHP-mootor. Sellest mootorist pakuvad vaid käputäis veebimajutusi ja tavaliselt on sellel kaasas jäik hinnasilt. PHP 7 rakendamine on aga suhteliselt lihtne. Enamik jagatud hostasid ei lähe läbi PHP 7-le üleviimise vaevast.

Uuendamisel on ka väike varjukülg – mõned vanad, väga ebatõhusad funktsioonid on aegunud – see tähendab, et neid ei toetata enam. Kui teie WordPressi teema kasutaks selliseid funktsioone, siis tekiks PHP mootoris juhuslikke vigu.

Nagu öeldud, pole enamikul parimatest WordPressi teemadest seda vaeva. Kui soovite WordPressi kiirendamiseks värskendada oma PHP-versiooni, peate tõenäoliselt tegema käsitsi päringu. Parimad WordPressi hostid teevad seda ennetavalt. Mis viib meid järgmise teema juurde.

4. Valige oma hostimine targalt

WP mootor: esmaklassiline hallatud WordPressi hostimine

Peaaegu kõik, kes seda artiklit loevad, teavad ilmselt erinevust jagatud hostil, VPS-il ja pühendatud hostil. Vaatame lähemalt uut tüüpi majutust.

WordPressi optimeeritud hostimine – need on nagu WordPressi jaoks viimistletud virtuaalserveriplaanid. See tähendab, et serverikeskkond on optimeeritud ja ideaalne WordPressi majutamiseks. Kuid ressursse jagatakse endiselt, mis tähendab, et tiheda liikluse korral võib veebisait ebaõnnestuda. See on suurepärane hostimisvalik uutele WordPressi ajaveebidele / veebisaitidele.

Haldaja WordPress Hosting – See on WordPressi hostimise absoluutne paremik. Hostid nagu WP Engine ja Flywheel hoolitsevad teie hostimise kõigi aspektide eest – alates serveri optimeerimisest kuni keelatud pistikprogrammide loendi koostamiseni, mistõttu arvame, et nad on parim WordPressi hostimisvõimalus. Kasutage vahemälutehnoloogiate, PHP-mootori, veebiserverite, CDN-de, varutarkvara ja terve hulga muude hämmastavate asjade kõige täiuslikumat kombinatsiooni, et pakkuda absoluutselt parimat hostimiskogemust – mis püsib ühtlane isegi liikluse kasvu ajal. See sobib suurepäraselt keskmise / suure liiklusega veebisaitidele.

WordPressi pilvemajutus – on veel üks hostimise žanr, mis võimendab selliste pilviteenuse pakkujate nagu Amazon AWS, Google Cloud ja Microsoft Azure infrastruktuuri WordPress-saitide majutamiseks. See tähendab, et teie WordPressi saiti hostitakse pilves ja installi / konfigureerimise osa teeb ettevõte. See on suurepärane valik inimestele, kellel on pilvede hostimise kogemus või kes soovivad seda kasutada. CloudWays on üks selline ettevõte, mis hostib WordPressi AWS-is ja Google Cloudis. Lisateabe saamiseks vaadake meie CloudWaysi ülevaadet.

Muidugi on nende hostimiskavade maksumus vahemikus 20–70% suurem kui nende tavapärastel kolleegidel, kuid tootlus on sama viljakas, kuna lisafunktsioonid ja ressursid on teie eesmärgi kiirendamiseks WordPressi jaoks kaugele ulatuvad..

5. Valige optimaalne serveri asukoht

Veebisaidi laadimisajal mängib suurt rolli serveri füüsiline asukoht. Kui enamik teie külastajaid on New Jersey osariigist, poleks mõistlik valida oma serverit 9500 miili kaugusel asuvas Singapuri andmekeskuses. Ehkki see ei muudaks 1 GB suurust ühte faili palju; see avaldaks tohutut mõju 100 failile, igaüks 10 MB. Seetõttu vali server, mis asub teie sihtrühmale kõige lähemal.

6. Kasutage sisu edastamise võrku

CDN: sisu edastamise võrk

CDN on serveri asukoha kontseptsiooni otsene laiendus. Selle eesmärk on reprodutseerida teie WordPressi saidi andmeid (meediumifailid, CSS- ja JS-failid) mitmel serveril üle kogu maailma. Neid replikatsioonikohti nimetatakse POP kohaloleku punktideks. Mida suurem on POP-de arv, seda parem on CDN-võrk. Soovitame kõigepealt alustada tasuvast tasuta CDN-ist ja seejärel täiendada oma plaani, kui või kui vajate rohkem ressursse.

Kliendiseade

Maailmas, kus Google’i otsinguid on rohkem mobiilis kui lauaarvutis, on õigustatud eeldus, et suur osa teie kasutajatest pärineb mobiilseadmetest. Kliendiseadmete kasvav tähtsus on tingitud asjaolust, et veebiarendajad lükkavad osa kliendi brauseri töötlemiskoormusest edasi.

See tähendab, et WordPressi kiirendamisel peaks teie mobiilikasutaja kogemus olema sama oluline kui töölaual. Teie teema võib olla reageeriv, kuid kas see töötab mobiilivaates sujuvalt?

7. Optimeerige oma mobiilivaadet

Kuidas see vanemas seadmes töötab? Ehkki Apple võib igal septembril tuua turule uue iPhone’i, kasutavad paljud inimesed ikkagi 4-aastast iPadi – kas teie veebisait töötab seal hästi?

iPadi kasutusjaotus

iPadi kasutamise jaotus. Allikas: david-smith.org

Võib-olla olete kuulnud terminist “graatsiline lagunemine”. Ehkki see ei pruugi WordPressi suhtes kehtida, on hea idee omada. Põhimõtteliselt tähendab see teie veebisaidi eemaldatud versiooni esitamist seadmetele, mis ei saa hakkama raske ja funktsioonirikka versiooniga. See võimaldab vanade / pärandiseadmetega kasutajatel vaadata kõige olulisemat osa sisust ilma “pealiskihtideta”.

Klassikaline näide on BJ Lazy Load plugin, mis kasutab JavaScripti teeke piltide kuvamiseks ainult siis, kui see on vaateaknas nähtav. Kui brauser ei toeta JS-i või kui see on keelatud, laguneb pistikprogramm graatsiliselt – st see peatab oma põhifunktsiooni ja laadib pildid tavapäraselt.

Vaadake neid mobiili optimeerimise pistikprogramme, et saada mobiilne sait.

WordPressi laiendused: teemad ja pluginad WordPressi kiirendamiseks

Teemade ja pistikprogrammide kontseptsioon on märkimisväärselt kaasa aidanud WordPressi populaarsusele CMS-na. Kuigi enamik populaarseid pistikprogramme ja teemasid järgib parimate arendustavade tavasid, on mõned, mis seda ei tee. Arutleme mõne näite üle, kuidas arenduspraktikad mõjutavad WordPressi saidi toimivust.

8. Valige teema hoolikalt

Kokku reageeriv mitmeotstarbeline WordPressi teema

Enimmüüdud WordPressi teema

Kui tegemist on WordPressi esmaklassiliste teemadega, peate toimima ettevaatlikult.

Piraatlikud teemad? Absoluutselt mitte. Pole saladus, et saate hankida enimmüüdud teemametsade teema uusima versiooni piraatkoopia – üsna hõlpsalt lisan. Kuid siin on saak – on suur tõenäosus, et piraatteemale on manustatud pahatahtlikud skriptid, mis on isegi edasijõudnud kasutajale nähtamatu. Selliseid skripte saavad tuvastada ainult koolitatud arendajad, kellel on aastatepikkune kogemus. Pahatahtlikud skriptid on loodud selleks, et varastada teie klientide andmeid (krediitkaardid, e-kirjad, aadressid jne), süstida külastajatele pahatahtlikke faile ja kasutada serveri abil muu tegevuse kaudu rämpsposti. Enne kui te sellest teada saate, on teid Google’is keelatud ja teie maine ja usaldusväärsus on langenud.

Hästi läbimõeldud teemad? Jah. Kuidas määratleda head teemat? Kas see on disain? Tüpograafia? Või on see reageerimine? Nimekiri jätkub. Tegelikult on disain väga subjektiivne teema. See edastab teie brändi imago publikule. Jätame selle teie otsustada.

Tahame käsitleda hästi läbimõeldud teema tehnilist külge. See peaks:

 • Olge kerge – mida väiksem teema, seda kiiremini see laaditakse.
 • Teil on vähem taotlusi – väiksem taotlejate arv, seda kiiremini saiti laaditakse. See vähendab ka serveri ja külastaja vahelise kauguse mõju.

Võrdlesime StudioPressi Parallax Pro teemat ja meie enda teemat Total. Siin on taotluste arv igas.

TeemaTaotluste arvLaadimisaegPerf. HinnePingdomi tulemus
Parallax Pro191009 ms75Link
Kokku21506 ms87Link

Genesis Test

StudioPressi teema Parallax Pro võrdlusalus

kogu teema test

WPExploreri kogu teema võrdlustulemus

Kogu teema võõrustati WPEngine’i ülikiirelt hallatud WordPressi hostimiskeskkonnas, mis andis sellele a 50% vähem laadimisaega ja 12 punkti kõrgem tulemuslikkuse hinne.

Kaubanduse tööriistad

Teema Kontrollige WordPressi pistikprogrammi

 • Sa võid kasutada Pingdom teie WordPressi teema kasutatavate taotluste arvu mõõtmiseks.
 • Teemakontroll Pistikprogramm saab kontrollida, kas aktiivne teema järgib parimaid tavasid.

9. Kasutage õige arvu pluginaid

Õige pistikprogrammi abil saab WordPressi funktsioonide komplekti laiendada uskumatutele kõrgustele. Esiküljest võib liiga palju pistikprogramme toimivust mõjutada. Mõelge sellele kui liiga paljude rakenduste installimisele telefoni. See tühjendab aku kiiremini ja aeglustab telefoni aja jooksul kulumist.

 • Pistikprogramme, nagu näiteks teemakontroll või WordPressi lähtestamiseks kasutatavat pistikprogrammi, kasutatakse aeg-ajalt – miks hoida neid igavesti aktiveerituna? Aktiveeri – kasuta – desaktiveeri. See peaks olema pistikprogrammi filosoofia järgimise entusiastid.
 • P3 jõudlusprofiili pistikprogramm, mis pääses meie oluliste WordPressi pistikprogrammide loendisse, mõõdab teie WordPressi saidi aktiivsete pistikprogrammide toimivuse mõju. Jätkake oma pistikprogrammide desaktiveerimist, kuni jõuate staadiumisse, kus isegi ühe pistikprogrammi deaktiveerimine rikub teie saidi komponendi.

10. Vabanege kohevusest

See võib tähendada erinevatele inimestele mitmeid erinevaid asju. Oleme näinud, et paljud neist veebisaitidest on liiga uhked kujunduselementidega liiga tihedad. Kuid inimesed, kes on regulaarsed külastajad, selle asja eest üldiselt ei hooli – ja mõnikord võib olla ebameeldiv näha, et ikka ja jälle toimuvad samad aeganõudvad kujundusefektid.

Etenduse seisukohast suurendavad need kujundusefektid teemaga koos laaditavate skriptide arvu – see omakorda suurendab laadimisaega.

Kujutise optimeerimine

Võib-olla olete lugenud piltide optimeerimise kohta veebi jaoks – näiteks nende tihendamine või progressiivsete JPG-dena salvestamine. Kraken.io ja TinyPNG on selleks suurepärased tööriistad. Kuid saate teha rohkem.

11. Kahandage kõik pildid

Smushi pildi tihendamine

Kuidas oleks aga juba üles laaditud piltidega? Kujutise optimeerimise pistikprogrammid on siin abiks. Nad skannivad ja optimeerivad teie pildikogu ning hoolitsevad kõigi tulevaste piltide üleslaadimise eest – nii ei pea te neid käsitsi tegema. Näited hõlmavad Smushi pildi tihendamine või EWWW pildi optimeerija.

12. Lükka pildi laadimine edasi

BJ Lazy Load Plugin

Oleme maininud BJ Lazy Load pistikprogrammi selles juhendis varem. Piltide laadimist saate edasi lükata ainult siis, kui need on vaataja vaateaknas nähtavad. Teisisõnu, pilti laaditakse alles siis, kui külastaja selle vaatamiseks alla kerib. Sellel on mitu eelist:

 • Esiteks vähendab see esialgsete taotluste arvu – vajadusel lükake pildi taotlusi edasi
 • Lehe suurus väheneb, mille tulemuseks on kiirem laadimisaeg
 • Piltide edasilükkamine säästab ribalaiust nii külastaja kui ka serveri jaoks.

13. Keela pildi kuumlinkimine

Kas mäletate vabalaadureid? Noh, kuum linkimine on nagu vabalaadimine. Inimesed, kes viivad teie saidile kuuma lingi, kleepivad lihtsalt oma veebisaidi URL-id. Pilti kuvatakse nende otsas, kuid ribalaiuse kulud tasub teie ise.

See on seal topeltkaotus – maksate ribalaiuse eest ja ära saa vastutasuks ühtegi külastajat. Siit saate teada, kuidas vältida piltide kuuma linkimist, et aidata blokeerida kolmandaid osapooli ja kiirendada WordPressi kasutamist.

14. Määrake pildi suurused

Teie kujundusel on iga ekraani suuruse jaoks etteantud maksimaalne pildi laius. Maksimaalsest eraldusvõimest suuremate piltide teenindamine on üsna ebaefektiivne. Kujutiste abil saate käsitsi seada mitu suurust add_image_size () funktsiooni. Kui pilt on üles laaditud, teeb WordPress sellest erinevas suuruses koopiaid – üks pisipiltide, postikoonide jms jaoks.

Andmebaasi optimeerimine

Nii nagu teie pildid, on ka WordPressi kiirendamiseks oluline saidi andmebaasi optimeerida.

15. Optimeerige oma WordPressi andmebaasi

WP WordPressi pistikprogrammi optimeerimine

Aja jooksul on teie veebisait täis ebaolulisi asju. Nagu andmed kustutatud pistikprogrammide metaandmetest, varasematest teemamuudatustest ja muudatuste postitustest. See võib jätta andmebaasis sadu ridu mis tahes elemendiga ühendamata. WP-optimeerimine plugin teeb WordPressi andmebaasi puhastamiseks sellistest ebavajalikest elementidest üsna hea töö (mis omakorda kiirendab teie saidi WordPressi).

16. Piira postituse korrigeerimisi

Kuigi eelistan artiklite kirjutamiseks kasutada Microsoft Wordi või Google Docsit, eelistavad paljud meist head WordPressi visuaalset redigeerijat. WordPress salvestab automaatselt iga postituse mitu versiooni, nii et te ei kaotaks oma tööd, kui Internet katkeb. Sellel on siiski väike puudus.

Igal pikal postitusel on kindlasti mitu kordamist. Need muudkui kumuleeruvad ja suurendavad lõpuks andmebaasi mahtu. Irooniline, et te ei vaja tulevikus neid postituse korrigeerimisi. Seetõttu võite piirduda postituse korrigeerimistega – ütleme 3 – ja säästa andmebaasi ruumi.

Postituse korrigeerimise piiramiseks kleepige lihtsalt järgmine kood oma koodi wp-config.php faili.

define ('WP_POST_REVISIONS', 3);

17. Tühjendage prügikast sagedamini

Kuigi WordPress tühjendab prügikasti iga 30 päeva tagant, võiksite puhastuspiiriks seada 7 päeva ja hoida oma andmebaasi kena ja piinliku korras. Kleepige järgmine kood uuesti oma koodi wp-config.php fail:

define ('EMPTY_TRASH_DAYS', 7);

18. Tagada tõhusad andmebaasikõned

Päringumonitori tasuta WordPressi pistikprogramm

Esiteks peavad arendajad vältima WordPressis töötlemata andmebaasipäringuid. Teie käsutuses on mitmesuguseid funktsioone, et saada kõike alates postitustest kuni kommentaaride, kohandatud taksonoomiate ja metaandmetega.

Kui aga arendaja peab Kui andmebaasist päritakse, peaks ta seda maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks kasutama WPDB klassi kasutades. Andmebaasis ei tohiks teha keerukaid, ressursimahukaid funktsioone, näiteks tabeli liitumisi, kuna see mõjutaks toimivust negatiivselt. Paljudel juhtudel on parem kasutada kahte eraldi, kuid palju kiiremat päringut.

Seal on palju tööriistu, näiteks Päringu jälgija et teada saada, kas teie päringud on hästi kirjutatud, ja näha, kas kõik päringud toimuvad päringu ajal. TÄHTIS: See pistikprogramm on VÄGA ressursimahukas ja juba ainuüksi see võib teie saidi aeglustada ja tõenäoliselt aeglustab seda, seetõttu veenduge, et testimise ajal AINULT plugin aktiveeriksite ja desaktiveeriksite, kui te just ei tee teste. Samuti peaksite kontrollide tegemisel uurima pistikprogrammi tulemusi, selle asemel et proovida reaalajas laadimisaegu, kuna pistikprogramm aeglustab saidi toiminguid üldiselt.

Turvaparandused

Kolmel käesolevas paragrahvis kirjeldatud parandusel on turvalisus ja WordPressi kiirendamisel teie veebisaidi toimivusmõju.

19. Ennetage julma jõu rünnakuid

Rünnakud võivad igal ajal tulla ükskõik kust. Teie kohustus on hoida nende vastu kaitset.

 • Head hostimisettevõtted piiravad juba kasutaja ebaõnnestunud sisselogimiskatsete arvu. Näiteks saab WP Engine tuvastada, millal robot proovib sisse logida, ja tagastab tulevaste rünnakute vältimiseks automaatselt tühja vastuse.
 • Kõik-ühes WordPressi turvalisuse ja tulemüüri pistikprogramm on WordPressi terviklik turvakomplekt koos erinevate turvafunktsioonidega uutele ja olemasolevatele kasutajatele. Pistikprogramm tegeleb teie saidi mitme haavatava aspektiga ja tagab nende seas range turvalisuse.

20. Kõrvaldage rämpspost

Veebisaitide jaoks valmistab suurt muret rämpspost. Rämpspost koormab teie WordPressi andmebaasi üle ja vähendab teie usaldusväärsust veebimeistrina. See tuleb heaks kõrvaldada. Kuigi seal on palju suurepäraseid pluginaid, paistavad silma Akismet ja Rämpsposti vastane mesilane, teiste seas.

Järeldus

Ehkki on oluline oma saiti optimeerida, et see toimiks maksimaalselt, on oluline meeles pidada, et kiirus pole veel kõik. Kuigi kindlasti on väärt raha kulutamine ja laadimisaja lühendamine 5 sekundilt 2 sekundile – poleks optimaalne kulutada topelt seda summat, et vähendada aega veelgi 1,8 sekundini..

Kiirus on oluline … kuid see pole veel kõik!

Pigem saaks seda raha reklaamikampaanias paremini ära kasutada. Ärgem unustagem – toimivuse parandamise lõppeesmärk on saada rohkem konversioone.

Sellega lõpetame meie juhendi WordPressi kiirendamiseks – tänan, et lugesite ja kudosite jõudmiseni lõpuni! Nagu alati, kui teile tundub, et parandus kuulub sellesse loendisse – andke meile sellest teada ja me ei leia seda kohe. Kuid nüüd loodame, et saate kasutada WordPressi kiirendamiseks oma saitidel meie loetletud näpunäiteid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector