Kuidas WordPressi Google’i pilve installida

 1. 1. WordPressi installimine Microsoft Azure’i
 2. 2. Praegu loeb: Kuidas WordPressi Google’i pilve installida
 3. 3. Installige WordPress AWS-i – Amazon Web Services
 4. 4. Sissejuhatus pilvandmetöötlusse WordPressiga
 5. 5. Kuidas installida WordPress programmi DigitalOcean

Täna vaatame, kuidas installida WordPress ühe klõpsuga pildina Google’i pilve – Google’i enda pilveinfrastruktuur. Turu suurimate pilveteenuse pakkujate hulgas on Google’il üks Amazonase veebiteenuste ja Microsoft Azure’iga võrreldes kõige konkurentsitihedamat hinnakujunduspoliitikat. Pilvevõrku toidab Google’i enda hallatav taristu üle 40 000 otsingupäringu sekundis.


Üks asi, mida WordPressi juures armastan, on see laialt levinud populaarsus. Just sel põhjusel pakub peaaegu iga pilvandmetöötlusettevõte oma kasutajatele WordPressi ühe klõpsuga installimist. Mõni nimetab seda rakenduseks, teised aga malliks või pildiks. Helistage sellele, mida soovite – kuid kõige olulisem on see, et WordPressi seadistamine pilves võtab vaid mõne klõpsu.

MÄRGE: Üks oluline punkt enne alustamist. Kui see on teie esimene kord installides WordPressi pilve – st tegeliku pilveteenuse pakkuja kaudu – ärge majutage kohe oma veebisaiti. Enne WordPressi ajaveebi või veebisaidi pilve rändamist soovitan teil kõike vähemalt 2–4 nädalat testida.

MIKS? Pilveteenuse pakkujatel nagu Google Cloud, AWS ja Microsoft Azure on teie WordPressi veebisaidil ainult piiratud tugi. Kui teil tekib pistikprogrammide konflikt või mõni hostimise või pahavaraga seotud probleem, peate seda tegema lahendage see ise.

Õnneks on teile lahendus olemas. Võite:

 • Otsige kolmanda osapoole hallatud pilveteenuse pakkujat, näiteks Cloudways (vaadake meie arvustust) või
 • Minge hallatava WordPressi hostimise juurde nagu WPEngine (meie, WPExplorer, kasutame WPEngine’i ja armastame seda!)

Mõni tehniline tee

Enne õpetuse saamist peame õppima mõned põhiterminid. Selle mõte on teavitada teid kõigist toodetest, mida Google Cloud pakub. Kui olete arendanud ja tundnud huvi millegi järele, võite hakata neis oma rakendusi ehitama!

Projektid

google-cloud-wordpress-002-projekti-ekraanProjekti armatuurlaud

Kõik ja kõik, mida soovite Google Cloudis teha, on lisatud (või kapseldatud) projekti raames. Projekti sees saate erinevaid kasutada või juurutada alamtooted Google Cloudil on pakkuda. Nende hulka kuuluvad App Engine, Compute Engine, Google APIs, Google Cloud Storage, BigQuery või installige eelmonteeritud lahendus otse. (Sellest lähemalt natuke hiljem)

Arvelduskontod

Iga teie loodud projekt peab olema seotud arvelduskontoga. Google Cloud võimaldab teil mitme arvelduskonto omamise paindlikkust – igaüks neist saab kasutada erinevat krediit- / deebetkaarti. Selle mõte on rakendada programmi maksma-minema-minema pilvandmetöötluskeskkonna poliitika.

MÄRKUS 1: Arvelduskontol ei saa kasutada ettemakstud krediit- / sularahakaarti. Olen seda proovinud ja minu konto koos kõigi sellega seotud projektidega oli ajutiselt blokeeritud. Eemaldasin ettemakstud kaardi koheselt ja muutsin selle kehtivaks krediitkaardiks. Konto lubati mõne tööpäeva pärast uuesti.

google-cloud-wordpress-003-cloud-trial-300SERP Google’i pilveversiooni jaoks saidil Google.com

MÄRKUS 2: Google pakub praegu ettevõttele 300-dollarist prooviversiooni kedagi kes registreerub Google Cloudis. Nüüd pole teil mingit vabandust, et te ei prooviks Google Cloudit!

Google’i pilvetooted

Rääkisime mitmesugustest alamtooted Google Cloudil on pakkuda. Vaatame nüüd neid kõiki.

Google App Engine

google-cloud-wordpress-001-app-engineGoogle App Engine

Enamik tarkvara on loodud kasutades konkreetset keel ja (valikuliselt) põhineb a raamistik. Klassikaline näide oleks a ülesandeloendi rakendus, mis on üles ehitatud JavaScriptile ja põhineb jQuery raamistikul. jQuery, nagu võite arvata, on JavaScripti raamistik, mis on keel.

Samamoodi kirjutatakse palju rakendusi populaarsetes keeltes, näiteks Python, Java ja PHP. Selles keeles kirjutatud rakenduste käitamiseks on kõigil nendel keeltel hostisüsteemis algseaded. Näiteks Java keeles kirjutatud rakendused vajavad Java Virtual Virtual Machine (JVM) installimist sihtsüsteemi.

Selle ülesande eest hoolitseb Google App Engine. See installib ja konfigureerib need keeled pilveinfrastruktuuri, nii et saate oma koodi lihtsalt üles laadida ja arendusprotsessiga edasi minna. Te ei pea muretsema oma rakenduse keele seadistamise ega hostisüsteemi suurendamise pärast. Google Cloudi koormuse tasakaalustamise algoritmid hoolitsevad selle eest automaatselt. Google App Engine’i abil peate lihtsalt valima, millist keelt vajate, ja oma rakenduse selles kasutama.

Google Compute Engine

google-cloud-wordpress-003-compute-engineGoogle Compute Engine (GCE)

Google Compute Engine (GCE) on pilves olevate virtuaalsete masinate teine ​​nimi. Iga VM-i käsitletakse GCE eksemplarina. VM-id saavad käivitada peaaegu iga tarkvara, mida soovite. See pakub rohkem paindlikkust kui App Engine ja on mõeldud isikupärastatud keskkondade jaoks.

Google API-d

google-cloud-wordpress-003-google-apiGoogle API-d

Google’il on paljude toodete jaoks üle 100 API. See pilvefunktsioon võimaldab teil juurde pääseda nendele API-dele.

Pilvesalvestus

google-cloud-wordpress-003-google-cloud-storageGoogle’i pilvesalvestusruum

Nagu nimigi ütleb, võimaldab pilvesalvestus salvestada suures mahus struktureerimata ja poolstruktureeritud andmeid, nn andmestikud, kõrge kättesaadavusega (suurandmete rakenduste jaoks põhimõtteliselt nüansid).

BigQuery

google-cloud-wordpress-003-google-big-queryGoogle BigQuery

BigQuery on Google’i enda rakendatud keel, mis sobib suurandmete edastamiseks. Kuigi see pole isegi meie juhendajaga kaugelt seotud, on see põnev asi, mida katsetada!

Eelinstalleeritud tarkvarapaketid

google-cloud-wordpress-008-google-prebuilt-appsÜhe klõpsuga installipiltide loetelu

Siit algab lõbus! Unustage kõik need keerulised terminid. Google on järginud kõige populaarsemate tarkvarade, raamistike ja keelte loendit ning pakkunud neid eelmonteeritud tarkvarapakettidena. Arva ära?

WordPress on üks neist!

Pidage meeles, et arutasime, et kõik need keeled on installitud virtuaalsesse masinasse (või arvutusmootori eksemplari)? Noh, sama kehtib ka siin. Tarkvarapaketi WordPress loomisel peate installimise jätkamiseks esmalt valima virtuaalse masina, selle suuruse ja piirkonna. Tarkvarapakett on sisuliselt juhiste kogum, mis installib vastava tarkvara vastloodud virtuaalmasinasse.

WordPressi installimine Google Cloudisse

1. etapp: tee leidmine

google-cloud-wordpress-009 - looge uus projektLooge uus projekt

Samm 1: Esiteks peate luua uus projekt. Võite külastada Google’i pilvkonsool alustamiseks.

google-cloud-wordpress-010-lisage arvelduskontoLisage arvelduskonto

2. samm: lisage arvelduskonto projekti juurde. Samuti saate valida soovitud andmekeskuse. Praegu on Google Cloudil kaks peamist andmekeskust Google App Engine – USA ja EL. Selles õpetuses olen valinud USA andmekeskuse. Jätkamiseks valige Loo.

google-cloud-wordpress-011-uus projekt lõi teatiseUue projekti loomine valmis (tähistatud rohelise linnukesega)

3. samm: Nüüd luuakse projekt. Pärast valmimist saate teatise, nagu on näidatud ülaltoodud ekraanipildil.

google-cloud-wordpress-012-vali eelmonteeritud projektide paneelJuurutushalduri leidmine

4. samm: Nüüd peame leidma lehe, kus kuvatakse eelvalmistatud tarkvarapakettide loend, ehk ka Juurutusjuht. Saate seda teha kolmel viisil:

 • 4.1 – vasakpoolsest menüüst valige Juurutamine ja haldamine> Klõpsake juurutamiseks
 • 4.2 – Valige riba nr 2 kõrval riba, nagu näidatud ülaltoodud ekraanipildil
 • 4,3 – Kliki siia WordPressi jaoks Google Cloudis

google-cloud-wordpress-013-Valige WordPressWordPress ühe klõpsuga juurutatud pildina

5. samm: Kui olete ühel lehel, näete tohutut tarkvaraloendit. Kerige alla ja valige WordPress (praeguseks). Ülejäänud saate mängida nii palju kui soovite hiljem! ��

2. etapp – WordPressi installimine ja konfigureerimine

google-cloud-wordpress-013-valige wordpress 2

6. samm: Olgu, nüüd olete lõpuks leidnud WordPressi installimisvõimaluse. Aeg pragunemiseks. Valige Juurutada protsessi alustamiseks.

google-cloud-wordpress-013-wordpress installiparameetridWordPressi installiparameetrid Google Cloudis

7. samm: See on siin oluline samm. Kaevame sisse. Vaadake ekraanipilti igal sammul.

 •  Kasutuselevõtu nimi võib sisaldada ainult tähti ja numbreid.
 • Sisse Tsoon, seal on kolm peamist tsooni – USA, EL ja Aasia. Selles õpetuses olen valinud us-central1-f. Saate valida mis tahes tsooni, mis teile meeldib.
 • Masina tüüp on otseselt võrdeline vajamineva energiahulgaga. Katsete tegemiseks a n1-standard-1 masin eksemplari teeks. Sellel on 1 virtuaalne protsessor (vCPU) ja 3,7 GB muutmälu, mis on WordPressi proovimiseks enam kui piisav.
 • Olen valinud Ketta tüüp kui SSD püsiv ketas. Selle põhjuseks on asjaolu, et SSD-d on 5–10 korda kiiremad kui traditsioonilised HDD-d.
 • Miinimum Ketta suurus on 10 GB, mis on piisav.
 • Administraatori e-post tuleks õigesti sisestada.
 • Kontrolli Installige phpMyAdmin ja Google’i pilvemonitori lubamine võimalusi.
 • Jätke ülejäänud sätted samaks.
 • Kliki Juurutage WordPress WordPressi installimise alustamiseks.

google-cloud-wordpress-013-wordpressi seadistamineDeployment Manager WordPressi seadistamine

8. samm: Google Cloudi juurutushaldur loob nüüd valitud eksemplari ja installib sellele WordPressi.

google-cloud-wordpress-013-wordpress installimine on lõpule viidudJuurdepääsu mandaadid näitavad postituse installimist

9. samm: WordPress on nüüd installitud. Kuid see on vaid 70% protsessist. Nüüd on meil ees järgmised ülesanded:

 1. Pange tähele WordPressi administraatori parooli
 2. Pange tähele MySQL ja phpMyAdmin parooli

google-cloud-wordpress-013-wordpress lubavad https-i liiklustHTTP- ja HTTP-liikluse lubamine

3. etapp: kodujooks!

10. samm: Nüüd peame lubama välise HTTP ja HTTPS liikluse läbi meie WordPressi serveri IP-aadressi. (Google Cloud keelab selle turvalisuse huvides vaikimisi). Teisisõnu peame oma määratud IP-aadressile lisama tulemüürireegli.

Selleks klõpsake serveri IP-aadressil, mis asub jaotises Väline IP. Avanema peaks dialoogiboks. Valige mõlemad Luba HTTP- ja HTTPS-liiklusel teie serverit läbida. Kliki Kandideeri muudatuste tegemiseks.

google-cloud-wordpress-013-wordpress tulemüürireeglite värskendamineTulemüürireegleid on edukalt värskendatud

Kui tulemüürireeglid on edukalt värskendatud, peaksite saama WordPressile juurde pääseda antud IP-aadressilt.

google-cloud-wordpress-013-wordpress tehtudWordPressi pakutakse

Järeldus

Kui olete märganud, pole me kuulsa viieminutilise WordPressi installimise jaoks ekraanipilte näinud – teate konfiguratsioonifaasi, kus määrate oma veebisaidi nime, kasutajanime, parooli jne.?

Noh, Google Cloud’s ühe klõpsuga WordPressi juurutusskript kõrvaldab need sammud ja konfigureerib need vaikimisi väärtustega. Peaksite minema üle WordPressi sätetele ja muutma neid soovitud väärtustena.

Proovige WordPressi Google Cloudis (300 dollarit tasuta rada)

Loodan, et teile meeldis see õpetus sama palju kui mulle selle kirjutamisest. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke need allpool olevasse kommentaaride jaotisesse või säutsuge mind aadressil @souravify – Täname, et lugesite! Õnnelikud suusarajad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map