Kuidas veebis WordPressiga muusikat müüa (3 lihtsat sammu)

Müüge muusikat veebis WordPressiga

Veebipoe loomine ja haldamine võtab palju tööd – see asjaolu pole suhkruga katmine. Kui see õigesti tehtud, saate aga muuta oma e-poe elujõuliseks ettevõtteks. Sellise edu saavutamiseks peate oma poe kujundama nii, et see vastaks teie müüdava toote tüübile. Kui kavatsete muusikat veebis müüa, on vaja veel natuke kaaluda.


Näiteks peab teie pood olema seadistatud erinevalt, et pakkuda selliseid tooteid nagu muusika, mitte rõivaid või elektroonikat. Teil on vaja viisi, kuidas oma poes digitaalseid faile hõlpsalt müüa, näiteks populaarset pistikprogrammi WooCommerce, samuti meetodit oma muusika selgeks ja organiseeritud kuvamiseks.

Ehkki saate oma lugusid iTunes’i või BandCampi kaudu alati müüa, on hea mõte pakkuda oma poodides oma muusikat, boonuslugusid või isegi piiratud väljaandega mälestusesemeid (näiteks kohandatud vinüülplaate). Selles postituses näitame teile, kuidas WordPressiga veebis muusikat müüa. Täpsemalt, kuidas kasutada WooCommerce’i ja WooCommendi tootetabel pistikprogramm oma muusika võrgus müümiseks. Lähme tööle!

1. Installige ja seadistage WooCommerce muusika müümiseks veebis

Enne alustamist eeldame, et teil on WordPressi sait üles seatud ja kasutamiseks valmis. WordPress on nii võimas kui ka paindlik ning seda saab hõlpsalt kasutada eduka e-poe loomiseks.

Kui see välja ei paista, on järgmine ülesanne lisada oma saidile WooCommerce. See lihtne, kuid rikkalik pistikprogramm muudab teie WordPressi saidi funktsionaalseks poepinnaks, lisades teile lihtsad võimalused muusika müümiseks veebis WordPressi abil:

WooCommerce'i pistikprogramm

Alustamiseks liikuge lehele Pistikprogrammid> Lisa uus oma WordPressi juhtpaneelil. Kasutage otsinguvälja leidmiseks „WooCommerce” ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd nupp:

Installige WooCommerce

Hetke pärast märgiti uus nupp Aktiveeri ilmub. Valige see ka ja WooCommerce seadistatakse teie saidil täielikult!

Sel hetkel suunatakse teid lühikese häälestusviisardi juurde:

WooCommerce'i häälestusviisard

Soovitame tungivalt need mõned lühikesed ekraanid läbi käia. Need aitavad teil oma uut kauplust konfigureerida, olulisi lehti luua ja võtmeelemente, näiteks saatmishindu. Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku juhendit WooCommerce’i installimise kohta.

2. Lisage oma muusika poodi

Kui olete WooCommerce’i installinud ja seadistusviisardi läbi elanud, on teil teie käes tühi pood. See tähendab, et on aeg tooteid lisada.

WooCommerce pakub spetsiaalset WordPressi kohandatud postitustüüpi toodete lisamiseks itta. Kohandatud postitustüübid sarnanevad ajaveebipostituste lisamisega, lihtsalt postituse tüübi konkreetsete võimalustega (muud postitüübid võivad hõlmata portfooliot, iseloomustusi, personali või sündmuste kalendrit). Uue WooCommerce’i üksuse lisamiseks juhtpaneelilt minge aadressile Tooted> Lisa uus:

Lisage uus WooCommerce toode

Siin saate luua oma esimese toote. Esiteks peate andma sellele pealkirja ja kirjelduse, kasutades kahte esimest välja. Parempoolsel külgribal saate toote ka ühte või mitmesse kategooriasse määrata, anda sellele kirjeldavaid silte ja isegi pilte üles laadida.

WooCommerce’i “liha” leidub aga veebisaidil Tooteandmed jaotis:

WooCommerce'i tooteandmed

Sellele kohta lisate iga üksuse kohta kogu olulise teabe. Kuna teie eesmärk on muusikat veebis müüa, peate kõigepealt kontrollima mõlemat Virtuaalne ja Allalaaditav kastid ülaosas. See muudab veidi nähtavaid valikuid, et arvestada pigem muusikafailide müümist Internetis kui füüsilisi tooteid:

WooCommerce allalaaditavad tooted

Seejärel saate sisestada üksuse hinna ja sisestada faili (failid), mille kliendid ostavad saidil Allalaaditavad failid. Samuti saate konfigureerida, kas failide allalaadimise mitu korda ja kas nende kehtivusaeg peaks olema piiratud.

Selle jaotise ülejäänud seaded on valikulised, ehkki võite neid siiski vaadata. Lisaks vaadake Toote lühikirjeldus väli allpool. Seal saate lisada manustatud helimängijaid, et kliendid saaksid kuulda, kuidas teie muusika kõlab.

Selleks klõpsake nuppu Lisage meedium. Laadige helifail üles oma arvutist, sisestage selle üksikasjad ja veenduge, et valite Manustage meediumipleier all Manustamine või linkimine:

WooCommerce'i Embed Media Player

See lisab lühikese kirjelduse väljale lihtsa helimängija:

WooCommerce Media Playeri lühikirjeldus

Kui olete oma esimese toote seadistamise lõpetanud, klõpsake nuppu Avalda nuppu, et muuta see teie poes elavaks. Seejärel korrake seda toimingut, kuni olete lisanud kõik lood, albumid ja nii edasi, mida soovite müüa.

3. Koostage oma muusika kuvamiseks tootetabel

Tehniliselt on poe loomiseks ja käitamiseks vajalik kaks esimest sammu. Traditsiooniline WooCommerce’i seadistus pole aga parim viis muusika veebis müümiseks.

Kui jätate asjad nii, nagu nad on, peavad kliendid navigeerima igale tootelehele, et vaadata kogu teie muusikat, kuulata lugude näidiseid ja tellida, mida nad soovivad. See aeglustab neid märkimisväärselt, mis võib viia müügi kadumiseni. Veelgi enam, muusikafailid ei vaja tavaliselt palju keerukaid kirjeldusi ega suuri pilte ning vaikimisi paigutatud WooCommerce pöörab nendele elementidele erilist tähelepanu.

Selle asemel saate tootelehe abil näidata ühel lehel kõike, mida teil pakkuda on. See on organiseeritud ja visuaalselt meeldiv viis oma muusika kuvamiseks. Kliendid näevad korraga kõike teie poes saadaolevat ja saate edastada kõik olulisemad üksikasjad, ilma et peaksite neile liiga tegema. Lisaks saavad nad otse sellelt lehelt oma kärudesse lisada kõik, mida nad soovivad. Saate manustada isegi audio-mängijate näidiseid otse iga toote tabelisse.

Niisuguse lehe seadistamiseks vajate WooCommendi tootetabel sisse panema:

See tööriist on optimeeritud töötama sujuvalt koos WooCommerce’iga ja võimaldab teil kohandada täpselt seda, kuidas teie tootetabel välja näeb ja kuidas see töötab. Pärast pistikprogrammi ostmist saate selle installida nagu mis tahes muu kolmanda osapoole pistikprogrammi. Minema Pistikprogrammid> Lisa uus ja valige allalaaditud pistikfail. Aktiveerige pistikprogramm, tkana, mine WooCommerce> Seaded armatuurlaual. Liikuge lehele Tooted vahekaarti ja valige Tootetabelid litsentsivõtme sisestamiseks:

WooCommendi tootetabeli sätted

Siin pakutavad arvukad sätted võimaldavad teil oma tootetabeli toimimist näpistada. Näiteks all Veerud, saate täpselt kohandada, millist teavet kuvatakse:

WooCommerce tootetabeli veerud

Lisage kindlasti ka iga üksuse pilt Lühike kirjeldus (nii et teie meediumipleierid kaasatakse).

Filtreerige rippmenüüd on veel üks oluline seade:

WooCommerce tootetabeli filtrid

Selle lubamisega paigutate oma tabeli kohale rippmenüüd, mis võimaldavad klientidel seda sortida võtmeatribuutide, näiteks kategooriate järgi. See teeb neile hõlpsa leidmise kiireks leidmiseks.

Lõpuks märkige ruut sildiga Lühikoodid tabelis. See on vajalik, kui soovite, et manustatud meediumipleierid töötaksid korralikult:

WooCommerce'i lühikoodid tabeli seadistamisel

Kõigi muudetavate sätete kohta lisateabe saamiseks võiksite vaadata lähemalt pistikprogrammi dokumentatsiooni.

Kui olete lõpetanud, salvestage muudatused ja avage siis uus leht (via Lehed> Lisa uus). Klõpsake nuppu Tööriistariba lülitamine ikooni, seejärel valige Sisestage tootetabel. See paigutab teie lehele lühinumbri:

WooCommendi tootetabeli lühikood

See lühikood tõmbab sisse kõik äsja kohandatud sätted ja seadistab teie tootetabeli automaatselt. Kasutades näete, kuidas see välja näeb Eelvaade nupp:

WooCommerce helitabel

Kui soovite, saate oma tootitabeli näpistamist jätkata, kuni see on täpselt õige. Siis minge edasi ja avaldage see! Olete valmis muusikat veebis müüma. Seejärel saavad kliendid seda kasutada kogu teie saadaval oleva muusika nägemiseks ja hõlpsaks ostmiseks.

Järeldus

Parimad poed on optimeeritud vastavalt nende pakutavatele toodetele. Näiteks peate oma poe hoolikalt kujundama, kui soovite WordPressiga veebis muusikat müüa. WooCommerce on suurepärane lähtepunkt, kuid soovite pakkuda klientidele ka sujuvamat viisi teie muusika uurimiseks ja valikute tegemiseks ning täiendavate funktsioonide ja funktsioonide lisamiseks muid WooCommerce’i laiendusi..

Kas teil on küsimusi WooCommerce’i toodete seadistamise või tootetabeli kujundamise kohta? Küsige altpoolt kommentaaride jaotiselt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector