Kuidas värskendada oma teemaForest WordPressi teemat

Envato Market Plugini WordPressi automaatvärskenduste juhend

WordPressi teemade ja pistikprogrammide ajakohasena hoidmine on sama oluline kui WordPressi põhiosa installimise värskendamine. Kui kasutate tasuta teemat või pistikprogrammi WordPress.org kaudu, olete tõenäoliselt armatuurlaua kaudu tehtud automaatvärskendustega tuttav.


Tavaliselt, kui näete oma administraatori navigeerimisribal teadet värskenduse kohta, kuhu saate minna Juhtpaneel> värskendused ja kõik, mida peate tegema, on kinnitada värskendus WordPress.org teema või pistikprogrammi või teie põhilise WordPressi installi juurde. Lihtne, eks? Kahjuks ei saa otse WordPress.org-ist väljaspool asuvaid premium-teemasid samal viisil värskendada. Igal premium-teemal peab olema oma API, mis võimaldab arendaja poolt pakutavatele toodetele automaatseid värskendusi pakkuda. Ehkki paljudel ThemeForesti teemadel on sisseehitatud süsteemid, leidub neid, mida pole, ja just sealt tuleb „Envato Market Plugin“ oma kohale.

Envato Market plugin võimaldab teil ühenduse luua oma teemafoorumi kontoga, et pakkuda installimist ja värskendusi kõigi teemaveebide ja Codecanyoni kaudu ostetud lisatasu teemadele ja pistikprogrammidele) ning selle seadistamine ja kasutamine on ülilihtne!

Selles juhendis tutvustame teile kõiki tasuta pistikprogrammi allalaadimise, samuti installimise ja seadistamise juhiseid. Enne alustamist on oluline arvestada, et pistikprogrammi installimiseks ja automaatse värskenduse lubamiseks peate kasutama oma WordPressi saidil administraatori kontot. Ja pidage meeles – Envato Marketi pistikprogramm pakub ainult Themeforest WordPressi teemade ja Codecanyon WordPressi pistikprogrammide automaatseid värskendusi (see ei paku värskendusteateid teemade kohta, mille olete ostnud või teistelt turgudelt alla laadinud). Olgu, alustame nüüd!

Envato Market Plugini installimine

Laadige alla Envato turu pistikprogramm

Kõige esimene samm on Envato Marketi pistikprogrammi allalaadimine. See on saadaval Envato veebisaidil (nagu ka Githubi kaudu) ja on täiesti tasuta. Kõik, mida peate tegema, on klõpsata alloleval nupul, et minna Envato Marki pistikprogrammi lehele ja klõpsata nuppu Lae alla nuppu.

Laadige alla Envato turu pistikprogramm

See laadib ZIP-faili koos pistikprogrammiga alla. Pole vaja seda lahti pakkida – installime selle praegusel kujul. Nüüd, kui teil on pistikprogramm, minge edasi ja logige sisse oma WordPressi installi, kuhu soovite automaatseid värskendusi lisada.

Lisage uus pistikprogramm

Pistikprogrammi installimiseks liikuge aadressile Pistikprogrammid> Lisa uus ja klõpsake nuppu Laadige pistikprogramm üles nuppu lehe ülaosas.

Laadige üles Envato Marketi ZIP-kood

Järgmine sirvige envato-market.zip fail, mille laadisite alla Githubist.

Installige pistikprogramm Envato Market

Seejärel klõpsake nuppu, et Installeeri nüüd ja kui küsitakse, klõpsake nuppu Aktiveerige pistikprogramm link.

Aktiveerige Envato turu pistikprogramm

Nüüd, kui pistikprogramm on installitud ja aktiivne, peaksite nägema uut Envato turg menüü üksus oma WordPressi juhtpaneelil.

Envato turu pistikprogrammi seadistamine

Järgmine samm on Envato Marketi pistikprogrammi sünkroonimine Envato kontoga, et oleks juurdepääs kõikidele teie turul tehtud ostudele ja üksuste värskendustele.

Envato Market Plugini peamised seaded

Alustamiseks klõpsake nuppu Envato turg linki armatuurlaua menüüs. Te peaksite nägema ülalolevaga sarnast ekraani. Kõige esimene samm on luua Envato API luba. Selleks klõpsake nuppu genereerida isiklik märk link (ülal punasega esile tõstetud).

Genereerige Envato API luba

Kui olete juba Envato kontole sisse loginud, suunatakse teid ülaltoodud ekraanile (vastasel juhul palutakse teil enne sellele lehele suunamist kõigepealt sisse logida). Sellel ekraanil näete, millele Envato Marketi pistikprogramm teie Envato konto kaudu juurdepääsu saamiseks taotleb luba (Envato saidid, teie üksuste allalaadimisvõimalus, ostude loend ja ostude kinnitamine).

Jätkamiseks andke oma tokenile nimi, märkige ruut, mille olete lugenud, ja nõustute tingimustega ning klõpsake siis tokeni loomiseks rohelist nuppu.

Kopeerige oma Envato API luba

Kui teie märk on loodud, näete rohelist edukraani. Kopeerige oma luba kood (see on väga oluline, kuna Envato ei salvesta tokeni koopiat teie jaoks), kontrollige, kas olete selle kopeerinud, ja klõpsake valgel nupul, mille sain aru.

Kleepige Envato API-tunnus

Nüüd minge tagasi oma WordPressi installimise juurde ja kleepige Envato API tokenisse ja klõpsake siis nuppu Salvesta.

Võimalik Envato turu viga

Võimalik, et näete ülaltoodud tõrget, kui sisestasite oma loa esimest korda. Ärge muretsege, minge lihtsalt tagasi eelmisele lehele ja proovige uuesti. See peaks toimima teisel käigul.

Envato turu ostud

Kui teie märk on salvestatud ja kinnitatud, värskendatakse teie lehte, et näidata Envato Marketi sihtlehte teie üksuste jaoks lisatud vahekaartidega. Lisatud vahekaartidel kuvatakse kõik teie teema- ja pistikprogrammide ostud, samuti nende versiooninumbrid ja kiirlingid teema- ja autorilehtedele.

Märkus veebidisaineritele ja disainiagentuuridele

Kui olete veebidisaini vabakutseline või disainibüroo, kes ostab klientidele teemasid, saate Envato Marketi pistikprogrammi abil oma klientide saite ka ajakohasena hoida. Te ei tohiks anda oma klientidele juurdepääsu kõigile teie ostudele, selle asemel peaksite kasutama Üksikartiklid sektsiooni.

Ühekordse kasutusega Envato märgise autoriseerimine

Esmalt peate installima Envato Marketi pistikprogrammi oma kliendi saidile ja looma seejärel loa, klõpsates nuppu genereerida isiklik märk link. Tehke oma tokenist koopia, nagu teeksite oma tooni loomisel.

Envato kliendi üksuse ID

Järgmisena peate leidma ka Üksuse ID kliendi teema ja / või pistikprogrammi (de) jaoks. ID leidmiseks minge lihtsalt teemametsa või Codecanyoni üksuse lehele ja kopeerige numbriline ID URL-i lõpus.

Envato üksuse volitamine tokeniga

Liikuge nüüd oma kliendi saidil tagasi Envato Marketi lehele, selle asemel, et kleepida oma tokk olemasolevale globaalsele väljale, klõpsake nuppu Lisa üksus nuppu. See avab hüpikakna Envato tokeni ja üksuse ID sisestamiseks.

Kinnitage üksuse autoriseerimine

Kui olete üksuse salvestanud, võite korrata toimingut, et lisada selle kliendi jaoks kõik muud teie ostud.

Envato volitatud kaubad

Nüüd näitab WordPressi installimine, millega olete töötanud, ainult neid üksusi (ja nendega seotud värskendusi), mille olete lisanud. Mitte-arendajad võiksid seda pistikprogrammi kaaluda ka siis, kui olete aastate jooksul teinud Envato kaudu palju oste ja soovite näha ainult praegu kasutatavate üksuste värskendusi..

Envato Marketi teemade ja pistikprogrammide automaatvärskendused

Nüüd, kui olete Envato Marki pistikprogrammi installinud ja oma kontoga sünkrooninud, saate kõik oma ostud ja üksuste värskendused käeulatuses..

Envato Turu kaubavärskendused

Kui teie ostetud üksuse jaoks on värskendus saadaval, näete oranži, nagu ülaltoodud pilt.

WordPressi värskenduste leht

Lisaks, kui teema või pistikprogrammi värskendus on saadaval, näete seda ka põhilisel WordPressi värskenduste lehel, klõpsates administraatori naviribal värskendamise sümbolil või klõpsates nuppu Juhtpaneel> värskendused. Siit saate oma üksuse valimise ja värskendamise kaudu tavalise värskenduse töödelda.

Märge: Te ei saa teemaga komplekteeritud pistikprogramme värskendada Envato Marki pistikprogrammi abil. Saate värskendada ainult neid pluginaid, mille jaoks olete ostnud oma individuaalse litsentsi. Kui arendaja komplekteerib pistikprogrammid teemaga, peaks ta pakkuma pistikprogrammi värskendusi teema piires või värskenduse üksikasju oma teema dokumentatsioonis.

Envato Marketi pistikprogrammi kaudu üksuse värskendamiseks klõpsake lihtsalt nuppu Uuendus saadaval värskenduse installimise alustamiseks oranži teatise linki.

Envato üksuste värskendamine

Kui teie üksus näitab Värskendatakse … kui olete mõne minuti jooksul, värskendage lehte ja proovige uuesti.

Envato üksuste värskendatud versioon

Kui värskendus on lõpule jõudnud, näete kiiret rohelist teadet, et teie toode on olnud Uuendatud! Ja see ongi kõik. Kuna värskendused on saadaval, näete neid otse oma armatuurlaualt (palju mugavam kui värskenduste allalaadimine ise, kui saate Envatolt meilisõnumeid).

Uute ostude installimine pistikprogrammiga Envato Market

Uue teema või pistikprogrammi ostude installimine on hõlpsam ka Envato Marketi pistikprogrammi kasutamisel. Uue ostu sooritamisel näete seda oma vahekaardil Envato Market (vastavalt jaotiste „teemad” või „pistikprogrammid” all).

Installige uus teema Envato Marketis

Klõpsake lihtsalt sinist Installi nuppu uue teema või pistikprogrammi installimiseks (pole vaja üksuse zip-faili alla laadida).

Envato teema paigaldamise kinnitus

Lihtsalt oodake mõni hetk ja peaksite nägema ülaltoodud kinnituskuva. Järgmisena saate Eelvaade (kui see on teema) või lihtsalt Aktiveeri seda oma veebisaidi kujundamise alustamiseks (märkus: kui muudate teemat oma praegusel reaalajas veebisaidil, soovitame tungivalt kõigepealt eelvaadet vaadata ja kasutada seda juhendit oma WordPressi teema turvaliseks muutmiseks).

Mähkimine üles

Loodetavasti on see juhend aidanud teil muuta teemametsade ja Codecanyoni üksuste värskendusi palju lihtsamaks. Kui teil on küsimusi Envato Marketi pistikprogrammi kohta või muid näpunäiteid meie juhendisse lisamiseks, jätke kommentaar allpool. Täname, et lugesite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map