Kuidas teisaldada oma WordPressi veebisaiti localhostist Live Serverile

Kuidas teisaldada oma WordPressi veebisaiti localhostist Live Serverile

Teie arvutisse (või kohalikku serverisse) installitud virtuaalne veebiserver võimaldab teil WordPressi veebisaiti hõlpsalt ja kiiresti üles ehitada ja kohandada. Kuna iga redigeerimine nõuab salvestamist ja värskendamist, võib WordPressi saidi arendamine reaalajas serveris ribalaiuse ja Interneti-liikluse piiratuse tõttu kergesti õudusunenäoks muutuda.


Sel põhjusel valib enamik arendajaid õigustatult kogu WordPressi arenduse nigela kohalikus serveris ja laadib valmis veebisaidi hiljem reaalajas serverisse. Samamoodi tehakse veebisaidi tulevased värskendused ja testitakse neid kohapeal enne, kui nad otse keskkonda üles laaditakse.

Selles postituses tutvun WordPressi veebisaidi teisaldamisega kohalikust serverist reaalajas serverisse. See protsess võimaldab teil kogu oma saidi sisu (pildid, postitused ja lehed), samuti teemad ja pistikprogrammid turvaliselt teisaldada oma arvuti kataloogist oma hostiserverisse. Ilmselt on paar käepärast pistikprogrammi, mis muudavad selle protsessi imelihtsaks, kuid käsitsiprotsessi õppimine on alati kasulik.

Eeltingimused

Selles õpetuses eeldan, et olete juba täitnud mõned eeltingimused. Need on vaid mõned lihtsad nõuded, mida peate enne alustamist alustama.

1. Kohaliku WordPressi installimine

Teil peaks olema arvutis töötav WordPressi veebisait. Lisateavet oma kohalikuhostimiskeskkonna seadistamise kohta saate vaadata meie juhenditest, kuidas WordPressi kohapeal installida, või Checkout Local by Flywheel kaudu.

2. Hostingplaan

Teil on vaja ka aktiivset hostimiskava, mis pakub PHP ja MySQL tuge. Õnneks toetab enamik hostingu pakkujaid PHP ja MySQL. Veelgi parem, paljud pakkujad pakuvad WordPressile ühe klõpsuga installiskripte, nii et te ei pea käsitsi seadistamist läbima.

Muidugi soovitame WP Engine’i hallatavat WordPressi hostimist – see on viis, kuidas me kõik oma veebisaidid ja reaalajas teemademosid toetame. Lisaks muudab WP Engine tänu intuitiivsele administraatori paneelile teie saitide haldamise lihtsaks. Plaanide hind algab 29 dollarit kuus ühe installi korral (kuid meie lingi kasutamisel saate aastaplaanides tasuta 2 kuud). Kui te pole selle hinnasildiga veel valmis, võite leida suurepärase stardijaga jagatud hostimiskava umbes 3 dollari eest kuus sellistelt ettevõtetelt nagu Bluehost või SiteGround.

3. SFTP-juurdepääs

Ja lõpuks peaks teil olema SFTP-juurdepääs teie hostikontole koos sellise kliendiprogrammiga nagu FileZilla. Kasutate seda failide üleslaadimiseks hostisse. Teise võimalusena võite cPanelis kasutada suvandit Failihaldur, kuid erinevalt SFTP-st ei paku cPanel vaadet teie kohaliku kataloogistruktuuri kohta. Olgu, kõik see paigas, peaksime olema valmis minema.

1. meetod: sisu eksportimine ja importimine, kasutades WordPressi põhifunktsioone

WordPressi saidi kohalikust serverist tootmiskeskkonda teisaldamiseks on kiire ja hõlbus kasutada WordPressis sisseehitatud ekspordiriista. Selle meetodi puhul eeldatakse, et WordPress on teie reaalajas hostimiskontole juba installitud ja häälestatud ning et see on olemas teie veebisaidil pole sisu. See on väga oluline, kuna WordPressi impordifunktsioon ei alista olemasolevat sisu, see lihtsalt lisab seda. Kui teil on vana sisu, saate WordPressi veebisaidi lähtestamiseks alati kasutada meie juhendit, et teil oleks puhas install.

Okei – oma veebisaidi teisaldamise alustamiseks minge kohapeal installitud WordPressi juhtpaneelile ja kerige alla Tööriistad. Valige Eksport ja kontrollige radiaalnuppu „Kõik sisu“.

WordPressi allalaadimine Ekspordi fail

See laadib arvutisse XML-faili. Fail sisaldab kõiki üksikasju teie saidi sisu kohta (välja arvatud juhul, kui olete valinud üksiku sisu allalaadimisvaliku, näiteks ainult teie postitused, lehed, kohandatud postituse tüüp või meediumid).

Logige sisse oma WordPressi aktiivsele saidile ja aktiveerige siis kohalikus serveris kasutatud teema ja pistikprogrammid. Kui see on tehtud, liikuge lehele Tööriistad> Import.

WordPress impordi LocalHosti sisu

Kui teil palutakse installida WordPressi impordi plugin, tehke seda ja aktiveerige see. Lõpuks kasutage pistikprogrammi, et importida .host-fail, mille eksportisite oma kohalikust hostist. Selleks klõpsake esmalt nuppu Käivita importija WordPressi all olevad suvandid (märkus. Importijafunktsiooni abil saate sisu teisaldada ka muudest allikatest, nagu Blogger, Tumblr jne)..

WordPress Valige importimiseks XML-fail

Järgmiseks kasutage nuppu Vali fail kui soovite valida oma XML-faili, klõpsake seejärel üleslaadimiseks ja importimiseks. Nüüd lihtsalt oodake, kuni teie sisu imporditakse. Kui kaua ootate, sõltub imporditud sisu ja hostikavast.

Selle meetodi abil teisaldatakse teie postitused, lehed, meediumid ja menüüd teie aktiivsele saidile. Muidugi peate määrama oma menüü asukohad ja vidinad uuesti lisama, kuid arvestades, et kõik muu on teie jaoks üle viidud, on see suurepärane võimalus, kui te ei soovi täiendavaid pistikprogramme installida ega käsitsi teisaldamist töödelda..

2. meetod: kasutage oma WordPressi veebisaidi teisaldamiseks pistikprogrammi

Kui soovite oma veebisaidi tõrgeteta ülekandmist, võiks olla kõige parem kaaluda pistikprogrammi. Kiire Google’i otsing pakub palju tasuta ja lisatasu võimalusi, kuid siin on meie kolm lemmikut (lisaks kiire selgitus, kuidas neid oma veebisaidi migreerimiseks kasutada)..

DesktopServer

Miks kasutada DesktopServerit?

DesktopServer on esmaklassiline tarkvara, mida saate kasutada WordPressi installimiseks kohapeal arvutisse (Mac või PC). Selle abil on lihtne virtuaalse hosti seadistamine, testimiskohtade duplikaadid, kohaliku mitme saidi loomine, arhiivisaitide loomine ja palju muud. Kuid üks DesktopServeri parimatest omadustest on see, et saate hõlpsalt oma kohaliku saidi oma tasuta serverisse üle viia nende tasuta serveriga DesktopServeri pistikprogramm.

Installige lihtsalt pistikprogramm, eksportige oma sait oma kohalikust DesktopServeri seadistusest (valides kindlasti suvandi „Tõmma reaalajas serveri üksikasjad”) ja importige pistikprogrammi kaudu. Voila! Kuid võite külastada nende veebidokumente, et näha rohkem juhendeid kuidas DesktopServerit juurutada oma serverisse.

BackupBuddy

Varundage oma WordPressi sait BackupBuddy abil

Veel üks fantastiline lahendus on iThemesi poolt loodud BackupBuddy. See armas pistikprogramm on peamine lahendus oma veebisaidi varukoopiate haldamiseks. Selle abil saate luua täielikke veebisaidi varukoopiaid (andmebaase ja kõiki), kavandada regulaarseid varukoopiaid, salvestada oma koopiaid (kohapeal või BackupBuddy Stashi kaudu) ja isegi taastada oma veebisaidi rakendusega ImportBuddy.

Kuid kas teadsite, et saate ka BackupBuddy-d kasutada kohaliku saidi teisaldamiseks oma reaalajas? Saate kasutada oma BackupBuddy sisseehitatud migreerimisfunktsioone oma veebisaidi teisaldamiseks arvutist internetti (või hostist hostini). Pistikprogramm tegeleb domeenimuutustega, asendab automaatselt teie URL-id ja kõik muu, et veebisait sujuvalt teie suure debüüdi jaoks üle minna.

Paljundusaparaat

Kopeeri WordPressi pistikprogramm

Viimaseks on paljundusaparaat vinge freemium-plugin, mida saate kasutada oma saidi varukoopiate ja rännete haldamiseks. Koos Paljundusaparaadi tasuta pistikprogramm saate hõlpsalt luua oma nõudmisel varukoopiaid, kujundada saidikogumeid (sisu, teema ja pistikprogrammide pakett, mida saaksite kliendi saitidel uuesti kasutada) ja hõlpsalt oma veebisaidi teisaldada kohalikelt elavateks (installige plugin lihtsalt selle pakendamiseks kohapeal, seejärel installige teie veebisait, kasutades sama pistikprogrammi).

Teise võimalusena saate Duplicator Pro jaoks kasutada lisatasu funktsioone ajastatud varundamiseks, sünkroonitud salvestusruumide jaoks (Amazon, Dropbox, Google Drive jne), mitme saidi ühilduvuseks, cPaneli API-ks, e-posti teel teavitamiseks, pro-toeks ja muuks. Üks aasta maksab vähem kui paar Nike treenerit ning teie veebisaidi turvalise ja turvalise teadmine on rohkem kui seda väärt.

3. meetod: failide käsitsi edastamine kohalikust serverisse

Viimane võimalus on veebisaidi failide käsitsi teisaldamine. See nõuab serveri juurdepääsu. Põhimõtteliselt hõlmab protsess andmebaasifaili allalaadimist kohalikust installist, selle redigeerimist õigete teede jaoks enne serverisse uude andmebaasi importimist ja lõpuks kohaliku WordPressi installi kogu sisu üleslaadimist..

Ekspordi oma andmebaasifail

Alustamiseks käivitage kohalik server ja liikuge saidile phpMyAdmin – lihtsalt kirjuta localhost / phpmyadmin oma veebibrauserisse. Selles näites kasutan XAMPP-i ja siin on minu oma phpMyAdmin liides näeb välja selline:

phpMyAdmin

Vasakpoolsel paneelil on loetletud kõik andmebaasid. Valige kohaliku WordPressi saidi andmebaas ja klõpsake nuppu Eksport ülaosas phpMyAdmin aken. Vaikimisi on valitud „kiire” ekspordimeetod. Jätke see puutumata ja klõpsake nuppu Mine.

Ekspordi andmebaasi tabelid

SQL-fail (nt my_test.sql) eksporditakse teie arvuti allalaadimiste kausta.

Failiteede muutmine

Kui loote oma WordPressi veebisaiti kohapeal algusest peale, pidage meeles, et kõik teie URL-id on absoluutsed teed. Teisisõnu, kõik lingid teie sisufailidele (postitused, pildid, postitüübid) algavad tähega http: // localhost /. Peate seda lingistruktuuri aktiivse installimise jaoks muutma. Vastasel juhul ei kuvata teie sisu pärast andmebaasifaili üleslaadimist korralikult.

Selleks kasutage koodiredaktoriga äsja eksporditud andmebaasifaili leidmiseks ja asendamiseks. Kasutan Notepad ++, otsides ja asendades “http: // localhost / my_test” ja asendades selle reaalajas URL-iga. Ma lõin lihtsalt oma domeeni juurkausta kausta „my_test”. Kui kavatsete installida otse juure, ei pea te ühtegi kausta looma, nii et teie asendav URL peaks olema lihtsalt http://www.yourdomainname.com. Laadite oma kohalikud WordPressi kaustad üles kausta avalik_html (teie hostikonto juur).

Failiteede muutmine

Kui olete URL-ide asendamise lõpetanud, salvestage ja sulgege.

Looge oma hostikontole uus andmebaas

Nüüd olete põhiosaga kohalikus serveris juba lõpule jõudnud. On aeg seadistada reaalajas keskkond ja lõpuks failid üles laadida, et teie veebisait saaks reaalajas käia. Teie WordPressi saidi uue andmebaasi seadistamine sõltub teie hostimisest.,

Kui teie plaan kasutab cPaneli (nagu näiteks Bluehost või HostGator), avage see oma hostikontolt ja sirvige seda MySQL andmebaasid.

Looge uus andmebaas

Kui valite MySQL andmebaasid, palutakse teil sisestada kasutajanimi ja parool. See on uus kasutajakonto, mis seostatakse teie veebisaidi uue andmebaasiga. Pange tähele isiklikke üksikasju, nagu teie kasutajanimi ja parool, kuna neid vajate andmebaasi faili konfigureerimisel WordPressis. Vastloodud andmebaasil on sama nimi kui teie valitud kasutajanimel.

Kui kasutate hallatud hostimiskontot, ei pruugi teil olla cPaneli. Näiteks saate WP Engine abil luua oma plaanile uue installi, logides lihtsalt oma kontole sisse ja klõpsates nuppu Lisage install link.

WP mootori lisamise installimine

Järgmisena täitke nõutav teave (muide, saate selle seadistada lavastussaidiks, kui teil pole veel domeeni valmis).

WP mootori lisamise teave

See selleks! Teie uus sait (ja andmebaas) on valmis.

Laadige andmebaasifail üles uude andmebaasi

Nüüd, kui teil on reaalajas serveris uus (tühi) andmebaas, on aeg üles laadida oma arvutisse salvestatud andmebaasifail. Sirvige phpMyAdmin oma hosti liides ja valige Import. Sirvige ja valige SQL-andmebaasi fail, mille eksportisite oma veebisaidilt kohalikus serveris.

Kui teie hostil pole phpMyAdminit, kasutage Andmebaasi taastamine võimalus sisse MySQL andmebaasid. See teeb sama – võimaldab sirvida ja valida SQL-faili.

mySQL andmebaas

Andmebaasi faili importimiseks kasutasin taastamisvalikut. Pidage meeles, et see on oluline samm, kuna see võimaldab teil oma veebisaidi taastada täpselt nii, nagu see oli kohaliku installi korral. Nüüd jääb üle vaid redigeerida wp-config.php faili üles laadima, veebisaidi faile üles laadima ja püsilinke parandama ning oleme valmis ja tegutseme.

Paranda wp-config.php Toimik

Ava wp-config.php fail oma koodiredaktoris (sirvige kohalikku WordPressi installikausta). Siin on ainsad üksikasjad, mida peate muutma:

 • define (‘DB_NAME’, ‘your_database_name’);
 • define (‘DB_USER’, ‘your_database_user’);
 • define (‘DB_PASSWORD’, ‘sinu_andmebaasi_parool’);
 • define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Lihtsalt täitke sätted, mille määrasite 3. etapis andmebaasi loomisel reaalajas serveris. Hostinime jaoks sisestage serveri IP-aadress või jätke see kui kohalik vaim kui teie host seda sõnaselgelt ütleb. Jätan oma kohaliku halduri, nagu siin on selgelt öeldud: “Selle andmebaasiga ühenduse loomiseks veebiserveris töötavas skriptis peaksite hostinimena kasutama “localhost”. ” Kui olete seadete muutmise lõpetanud, salvestage ja sulgege fail. Ärge muutke midagi muud.

Märge: Salvestage kindlasti vanade väärtuste koopia. Juhul, kui midagi valesti läheb, saate alati tagasi pöörduda.

Veebisaidi failide üleslaadimine

Nüüd on aeg tegelikud WordPressi veebisaidi failid teisaldada, kuna oleme seadistanud kõik reaalajas serveris. Tulistage oma SFTP klient ja looge oma SFTP-ühenduse üksikasjade abil oma hostikontoga ühendus. Saate neid oma hostilt hankida, kui teil neid veel pole. Mõne hostiteenuse pakkuja puhul on SFTP sisselogimised samad, mis cPaneli üksikasjad.

Kui olete ühenduse loonud, sirvige seda avalik_html või www kausta (või juurkataloogi, kuhu soovite oma WordPressi veebisaidi installida) ja kopeerige kõik failid kohaliku serveri WordPressi installikaustast selle reaalajas serveri kataloogi.

Muutke püsilinke

Viimane samm on teie uue veebisaidi püsilinki struktuuri muutmine, et see vastaks teie kohaliku saidi vana saidi omale. Selleks minge oma uue veebisaidi administraatori juhtpaneelile ja sirvige seda Seadistused> Permalinkid. Valige struktuur, mida kasutasite kohaliku installimise jaoks, ja salvestage. Teie WordPressi veebisait peaks nüüd reaalajas olema.

Järeldus

Nüüdseks peaks teil olema piisav ülevaade sellest, mis juhtub kohaliku WordPressi installimise teisaldamisel serverisse. WordPress võimaldab palju paindlikkust ja kasutusmugavust. Localhostil arendamine võimaldab piiramatuid muudatusi ja kohandamisi, kuna seal saate endale lubada vigu, mida te ei saa endale lubada elavas tootmiskeskkonnas..

Milline on teie parim viis WordPressi veebisaidi üleslaadimiseks kohalikust hostist reaalajas serverisse? Milline oli teie kogemus, kui olete selle protsessi juba varem läbi elanud? Palun jagage oma mõtteid kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map