Kuidas teha WordPressi veebisaidil broneeringuid tasuta

Hallake broneeringuid ja kohtumisi WordPressi abil

Olenemata sellest, kas juhite restorani, omate puhkusereisi või haldate saali, on broneeringud teie ettevõtte elujõud. Üha enam loodavad kliendid, et nad saavad teha broneeringuid ja broneeringuid kiiresti ja tõhusalt, igal ajal ja igas kohas. Pidev telefonide manustamine ja e-kirjadele koheselt vastamine on ebapraktiline ja paljude ettevõtete jaoks lihtsalt käsitamatu.


Veebipõhine broneerimissüsteem võimaldab klientidel vaadata teie saadavust ja teha broneeringuid igal ajal ja igal pool – WordPressil on teie vajaduste rahuldamiseks hulgaliselt suurepäraseid pistikprogramme. Õige valik võimaldab teie saidil kuvada ajakohaseid ajakavasid ja saadavust ning võtta vastu ka broneeringuid ja broneeringuid.

Selles artiklis näitame teile, kuidas valida oma WordPressi veebisaidile õige broneerimise pistikprogramm ja seejärel pakkuda mõned soovitused sõltuvalt teie ettevõtte tüübist. Alustame!

Restoranide reserveerimine

Kuna teie restoranis on saadaval nii palju laudu ja ajapilu, võib broneeringute käsitlemine muutuda üsna keerukaks. Hea WordPressi broneeringu plugin mitte ainult ei võimalda teil klientidega hõlpsamini ühenduse luua, vaid pakub ka tõhusat haldussüsteemi broneeringute jaoks.

Vaatame mõnda parimat broneerimise pistikprogrammi, mis on kohandatud spetsiaalselt restoranide broneeringute jaoks.

1. Avage tabeli vidin

Ava tabeli vidin

Ava tabeli vidin plugin võimaldab teil oma veebisaidile lisada OpenTablei broneerimisvorme. Kuigi seal on ametlik pistikprogramm, see alternatiiv pakub lihtsustatud kujundust ja rohkem võimalusi.

Põhipistikprogramm on tasuta, kuid saadaval on ka premium-variant, mis algab 37 dollarist. See pakub tuge rahvusvahelistele restoranidele, võimalust kohandada vidinate eel- ja järelteavet otsingumootori optimeerimiseks (SEO) ja palju muud.

2. Restoranide reserveerimine

Restoranide reserveerimine

Populaarne Restoranide reserveerimine plugin mitte ainult ei võimalda teil veebipõhiseid broneeringuid teha, vaid aitab hallata ka teie broneerimissüsteemi. Kena funktsioon võimaldab teil broneeringuid kinnitada või tagasi lükata, saates kohandatud e-posti teatised otse pistikprogrammi juhtpaneelilt.

Broneerimisvormi saab lisada igale lehele, postitusele või vidinaalale. Sellel on puhas ja lihtne välimus ning seda on lihtne kasutada. Saadaval on ka rida tasulisi lisandmooduleid, sealhulgas kohandatud väljad ja MailChimpi integreerimine.

3. ReDi restorani reserveerimine

ReDi restorani reserveerimine

RedDi restorani reserveerimine Plugin pakub ka veebipõhiseid broneeringuid koos broneeringute haldussüsteemiga. Üks tore lisafunktsioon võimaldab teil broneerimise lehte reaalajas vaadata tahvelarvuti või mobiilseadme kaudu teenuse ajal.

Ehkki selle pistikprogrammi saab tasuta alla laadida, on selle kuutasu umbes 7 dollarit. Selle odav hind tähendab, et võiksite seda proovida kuu või kaks, et näha, kas see sobib teie vajadustega.

Teenusepakkuja kohtumised ja broneeringud

Olenemata pakutavast teenusest pakub veebipõhine broneerimise haldus kiiret ja lihtsat lahendust klientide ühendamiseks teie teenustega. Mõnikord on kliendil telefoni vastuvõtmine või e-kirjaga vastuse ootamine lihtsalt ebamugav. Veebis broneerimise lihtsus tähendab, et potentsiaalsed kliendid kontrollivad teie konkurente vähem.

Allpool oleme pakkunud kolme oma lemmikut tasuta pistikprogrammi – vaatame lähemalt!

1. BirchPress ajakava koostaja

Kohtumiste broneerimise kalender - BirchPressi ajakava

BirchPressi ajakava koostaja plugin pakub suurepärast lahendust teenuspõhistele ettevõtetele. Broneerimisvormid saab manustada lehele või postitusse ning neid saab optimeerida ka reageerivate teemade jaoks.

See pistikprogramm saab hakkama nii mitme asukoha kui ka mitme personali ja teenustega. See võimaldab teil määrata ka teenuse pikkuse, polsterduse aja ja hinnad. Lisatasu hind algab 75 dollarist.

2. Pistikprogrammi Ultra Pro kohtumiste broneerimine

Ultra Pro kohtumiste pistikprogrammi broneerimine

Samal ajal kui Ultra Pro kohtumiste pistikprogrammi broneerimine toimib sarnaselt BirchPress Scheduleriga, on liides esteetiliselt palju meeldivam. Neljaastmelise broneerimisprotsessi paigutus on kaasaegne ja klanitud, pakkudes samal ajal klientidele hõlpsasti kasutatavat vormi.

Selle pistikprogrammi muud peamised funktsioonid on integratsioon PayPaliga ja võimalus kohtumisi ümber ajastada. Lisatasu versioon algab 39,97 dollarist ja pakub mõnda kasulikku lisafunktsiooni, näiteks triibude integreerimine, Google’i kalendri sünkroonimine ja paindlik hinnakujundus.

3. Lihtne kohtumine

Lihtne kohtumine

Lihtne kohtumine Plugin on veel üks suurepärane lahendus veebipõhiste broneeringute tegemiseks. Esiosa vorm on kena ja kompaktne, samas kui tagaosa on esteetiliselt meeldiv ja seda on lihtne hallata.

Pistikprogramm toetab mitut asukohta, teenust ja personali ning võimaldab teil isegi luua igaühe jaoks eraldi kalendrid. See on üks hõlpsamaid kohtumiste pluginaid, mida on kogenematutele arendajatele soovitatav kasutada. See on suurepärane võimalus, kui loote oma saiti.

Majutuse broneeringud

Olenemata sellest, kas haldate hotelli, juhite ööbimist või hommikusööki või omate puhkusereisi, saab veebipõhiste broneeringute abil suure osa broneerimisega seotud stressist kaotada. Täiesti teistsuguses ajavööndis asuva kliendi jaoks on veebipõhise broneerimisprotsessi kättesaadavus ööpäevaringselt tohutu eelis.

Vaatame mõnda parimat tasuta pistikprogrammi, mis on saadaval veebimajutuse broneerimiseks:

1. WP lihtsa broneerimise kalender

WP lihtsa broneerimise kalender

WP lihtsa broneerimise kalender plugin teeb täpselt seda, mida lubab. Ehkki see tundub pisut lihtne, on seda lihtne paigaldada ja eriti soovitatav mittetehnilistele kasutajatele.

Tasuta versioon pakub suurepärast põhilahendust broneeringute tegemiseks, kuid kui vajate mitu kalendrit, peate üle minema premium-versioonile. See versioon pakub palju muid kasulikke funktsioone, sealhulgas sünkroonimist selliste veebisaitidega nagu Booking.com ja Airbnb.

2. Broneerimiskalender

Broneerimiskalender

Broneerimiskalender on üks neist pistikprogrammidest, mis on ajaproovile vastu pidanud. Algselt 2009. aastal välja töötatud versioon võimaldab klientidel kontrollida saadavust ja teha kiiresti broneeringud – ja see on siiski piisavalt, et rahuldada tänapäeva WordPressi kasutajate vajadusi.

Vastuvõtlik esi- ja tagaosa kujundus koos klanitud ja kohandatava väljanägemisega annavad üldise kindla lahenduse. Kuigi see pistikprogramm oli mõeldud majutuse broneerimiseks, saab seda kohandada ka muude teenuste jaoks. Kuigi mitmed ajapilude valikuga seotud võimalused pole tasuta versioonis saadaval, saate selle funktsiooni lisada, ostes lisatasu versiooni, mis algab üsna kallilt 99 dollarilt.

3. Täpne broneerimissüsteem

Täpne broneerimissüsteem

Kuigi see pole kõige hõlpsam pistikprogramm, on Täpne broneerimissüsteem Plugin pakub palju üksikasjalikumat liidest kui traditsioonilise välimusega majutuse broneerimise vormid. Samuti on klientidel võimalus muuta kalendrit esiosas, et kuvada mitu või vähem kuud.

Põhipakett on integreeritud PayPaliga ja ühildub WooCommerceiga ning ka teistele makseteenuse pakkujatele on saadaval tasulised lisandmoodulid.

Järeldus

Ettevõtted teevad suurepärase teenuse pakkumiseks juba nii palju, et broneeringute ja broneeringute tegemine võib osutuda tohutuks ebamugavuseks. Veebipõhiste broneerimise haldussüsteemidega saab lahendada nii palju probleeme, kuid teie töövoogudele ja ettevõttele sobiva lahenduse leidmine võib osutuda vaevaks.

Meie soovitatud nõuandeid ja pistikprogramme kasutades peaksite nüüd oma klientidele pakkuma veebipõhiste broneerimiste paindlikkust. Teie vaatepunktist saate ka broneeringuid tõhusamalt hallata. Alustamiseks valige lihtsalt pistikprogramm, mis teie ettevõttele sobib, ja proovige seda!

Kas mõni neist pistikprogrammidest on teie ettevõtte vajaduste lahutamatu osa? Andke meile allpool kommentaaride osas teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map