Kuidas teha Amazoni siduslehte WordPressiga

Kuidas teha Amazoni siduslehte WordPressiga

Kui otsite viisi Internetis sissetuleku teenimiseks, olete tõenäoliselt tuttav sidusettevõtte turundusega. Seal on aga nii palju sidusprogramme ja ressursse, et alustamine võib olla tohutu väljavaade.


Õnneks Amazon Associates’i sidusprogramm on lihtne viis sidusettevõtte turunduse tutvustamiseks oma blogimisrutiinis. See on madala stressi allikas ka siis, kui olete alles hakanud võrgus uut tuluvoogu looma.

Selles postituses selgitame Amazoni sidusettevõtte turundussüsteemi ja selle eeliseid. Seejärel arutame pluginaid, mis aitavad teil seda programmi hõlpsalt oma WordPressi ajaveebisse integreerida. Alustame!

Mis on Amazoni sidusettevõtte turundus (ja kuidas see teile kasu toob)

Amazon Associates'i leht.

Sidusettevõtte turundus on komisjonipõhine suunamisprogramm. Te olete mõne ettevõtte partner ja teenite väikese protsendi selle kasumist, suunates oma külastajaid selle toodetele või teenustele. Kui olete sidusettevõtte turunduse valdkonnas uus, soovitame alustada usaldusväärse programmiga, näiteks Amazon.

Amazoni sidusettevõtteks saamine on tasuta ja pakub üle miljoni toote, mida saate oma saidil kuvada. Siin on mõned eelised, mis saadakse Amazoni kaastöötajaks saamisel:

 • Programm integreerub sujuvalt WordPressiga. Saate oma sidusettevõtte linke oma sisusse kasutada kõikjal, kus need kõige mõistlikumad on.
 • See pakub mitut ühendavad tööriistad teie saidi jaoks. Turundusmeetmete täiustamiseks on teil juurdepääs ribareklaamidele, nuppudele, piltidele ja linkidele.
 • Sa saad jälgige oma sissetulekuid millal soovite. Lisaks trendide, tellimuste ja suunamiste jälgimisele saate oma kasumit jälgida igapäevaste veebiaruannete abil.

Amazoni programm sobib suurepäraselt sidusettevõtte turundusega alustamiseks, eriti kui partneriks WordPress. Kuna WordPressi on lihtne kasutada ja SEO funktsioonidega laadida, on see ideaalne vahend sidusettevõtte veebisaidi loomiseks ja oma turundustegevuse alustamiseks. Saadaval on ka palju pistikprogramme, mis aitavad teil sidusettevõtte linke oma WordPressi saidiga integreerida.

Amazoni sidusprogrammiga alustamiseks peate esmalt liituma ja looge oma Amazoni konto. Sealt peate sisse logima ja valima üksused, mida soovite oma saidil esile tõsta. Igal üksusel on kordumatu link, mis sisaldab teie sidusettevõtte ID-d. Pärast seda lisate lihtsalt oma saidi lingid!

Tänu pistikprogrammide kasutamisele on WordPress lõputult paindlik. Kui alustate sidusettevõtte saiti Amazoni programmiga, peate uurima oma pistikprogrammi võimalusi, et leida oma saidile kõige sobivam. Siin on mõned Amazon Associates’i pistikprogrammid, mis sobivad ideaalselt teie WordPressi saidi integreerimiseks oma Amazoni siduskontoga.

1. AzonPress

AzonPress WordPressi pistikprogramm Amazoni sidusettevõtete jaoks

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WPManageNinja saidil AzonPress saate oma sidusettevõtte veebisaidi seadistada ja lingida oma Amazon Associates kontoga 2 minutiga. Pärast installimist saate klõpsuga uusi tooteid lisada. Seejärel looge oma tootetabelid või -võred, võrdlustabelid ja enimmüüdute loendid, et aidata oma klientidel interaktiivset pukseerimistabeli ehitajat kasutada. Samuti saate luua oma esiletõstetud toodete vidina. Kohandage oma vitriini stiiliraamatukogude, värviliste nahkade, lauastiiliga (ääristega, triibulised read, väikesed jne) ja palju muud. Kui olete lõpetanud, kopeerige ja kleepige lühikood igale WordPressi postitusele või lehele. Lihtne, eks?

Kuid see pole veel kõik. AzonPress pakub võimsaid funktsioone, mida te sarnastest pistikprogrammidest ei leia. Näiteks saate lubada ja konfigureerida geosihtimise, et suunata konkreetsetest riikidest pärit külastajad seotud sihtlehtedele või alamdomeenidele. See on suurepärane lokaliseerimise häkk, mis aitab teie liiklust suurendada. Või kasutage AzonPressi sisseehitatud sidusettevõtte haldussüsteemi eeliseid oma sidusettevõtete linkide, viidete ja tulude haldamiseks.

AzonPress pakub küll kolme litsentsitüüpi, kuid meile meeldib kõige paremini piiramatu kasutamise litsents. See pistikprogramm võib olla tohutu eelis, kui loote sihtotstarbeliste, mikronihiga saitide võrku.

Põhijooned:

 • Kiire ja lihtne viis Amazoni sidusettevõtete integreerimiseks WordPressiga.
 • Pole vaja täiendavat e-poe pistikprogrammi – lihtsalt installige ja ehitage oma tootetabelid!
 • Lihtsad sisseehitatud stiilivalikud.
 • Pakub piiramatu kasutamise litsentsimisvõimalust.

Hind: AzonPress on ühe saidi litsentsi eest vaid 39 dollarit aastas, ärilitsentsi jaoks 79 dollarit ja piiramatu litsentsi eest 199 dollarit.

2. WooCommerce

WooCommerce'i tasuta WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

WooCommerce on üks populaarsemaid e-kaubanduse pistikprogramme. See aitab teil muuta oma veebisaidi veebipoodiks ja on saadaval olevate laienduste arvu tõttu hämmastavalt paindlik. Ühe sellise laienduse abil võimaldab WooCommerce teil oma saidil loetleda oma Amazon sidusettevõtte tooteid.

WooCommerce’i edukaks kasutamiseks koos Amazoniga peate installima laienduse, näiteks WP-Lister Lite Amazonile. See võimaldab teil integreerida WooCommercei kataloogi oma Amazoni reklaamikohtadega (kuigi laienduse profiversioon aitab teil kõik lisada müügisünkroonimise ja automaatse ümberhindamise).

WooCommerce võiks ole ülepaisutatud, kui alles alustad sidusettevõtete linkidega. Kui plaanite laieneda täielikuks veebipoeks, on see siiski mõistlik investeering.

Põhijooned:

 • Pakub arvukalt tasuta ja esmaklassilisi laiendusi, mis aitavad teil kaupluskohta kohandada.
 • Töötab mis tahes Amazoni kategooria toodetega.
 • Pakub arendajatelt ja kogukonnalt palju tuge.

Hind: WooCommerce’i põhiversioon on tasuta, nagu ka WP-Lister Lite. WP-Lister Pro laiend maksab teile 149 dollarit saidi kohta.

3. WooZone

WooZone WooCommerce Amazon Affiliates Plugin

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Amazoni toodete integreerimine oma e-poe poodi ei pea olema keeruline. Näiteks WooCommerce Amazoni sidusettevõtted WordPressi pistikprogramm sisaldab sisseehitatud mooduleid, et hõlpsasti oma ainulaadsete Amazoni siduslinkidega tooteid WooCommerceisse importida. Veelgi parem, pistikprogramm sisaldab isegi võimalust teie jaoks tooteid automaatselt otsida, leida ja importida määratud võtmesõna või fraasi alusel.

Veel üks kasulik funktsioon on sisseehitatud WooZone Reporting, nii et saate jälgida imporditud tootevaateid, värskendusi ja ostumäärasid. See on suurepärane viis oma poe haldamiseks ja asjakohaste toodete linkide värskendamiseks.

Tahad rohkem? Võite ka minna üle versioonile WooZone – Amazon Associates Bundle Pack, mis sisaldab baas pluginat ja WooZone Contextual Amazon Advertising Plugin, Amazoni Discount Finder for WordPress ja Kingdom (WooCommerce Amazon Affiliates premium-teema). See pistikprogrammipakett on suurepärane tööriistakomplekt teie sidusettevõtte poe loomiseks ja reklaamimiseks.

Põhijooned:

 • Kiire ja lihtne viisard teie Amazon Affiliate kontoga pistikprogrammi konfigureerimiseks.
 • Täpsem tooteotsing, soovitatud tooted ja hulgimüügi võimalused.
 • Sünkroonimine Amazoni tootelehtedega hinnamuutuste, kirjelduse värskenduste ja uute ülevaadete automaatse värskendamise jaoks.
 • Kupongide, ristmüügi ja GEO-sihtimise võimalused, et pakkuda klientidele olulist sisu.
 • Toote lühikoodid konkreetsete üksuste hõlpsaks postitustele või lehtedele lisamiseks.

Hind: WooCommerce Amazon Affiliates pistikprogramm maksab praegu 49 dollarit ja Bundle Packi hind on 70 dollarit.

4. EasyAzon

EasyAzon - Amazon Associates'i sidusettevõtte pistikprogramm

EasyAzon on veel üks Amazon Associates linkide ehitaja ametlikust WordPressi pistikprogrammide kataloogist. See võimaldab teil otsida tooteid ja luua reaalajas linke oma postitustes Amazoni tootelehtedele. See pistikprogramm on loodud töötama mis tahes suurusega sidusettevõtte saidiga ja selle reaalajas saadavus muudab selle suurepäraseks linkide ajakohasena hoidmiseks.

Tasuta pistikprogramm aitab ainult linke luua, kuid saate täiendada täiendavate funktsioonide jaoks. Professionaalne versioon lisab rohkem valikuid piltide sidusettevõtete linkidele, tooteplokkidele, tegevusele kutsumisele, automaatse lingi varjamisele, hüpikakendele, suvandile „ostukorvi lisamine”, ID-de jälgimisele ja muule.

Põhijooned:

 • Pakub lihtsat Amazoni linkide integreerimist.
 • Võimaldab teil genereerida oma postituste jaoks tekstilinke.
 • Töötab kõigi Amazon Associates programmi asukohtadega (USA, Kanada, Hiina, Prantsusmaa, Saksamaa, India jne).

Hind: EasyAzon on tasuta, ehkki nad pakuvad 47-dollarist Pro-versiooni.

5. Amazoni e-poe sidusettevõtted

Amazon eStore sidusettevõtted WordPressi pistikprogramm

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Amazon eStore’i tütarettevõtete WordPressi pistikprogramm töötab automaatse impordi korral rangelt välja. Seadke oma märksõna ja lisatavate lehtede arv ning laske pistikprogrammil tooteid järjekorda panna. Samuti saate määrata korduse, et perioodiliselt oma poodi lisada, võttes aluseks teie valitud märksõnaga seotud uued tooted.

Peamine kasulik funktsioon on automatiseeritud Amazon Content Spinner moodul. Valige lihtsalt asendatavate sõnade arv ja sisu keerutaja kasutab imporditud toodete lehtede värskendamiseks tesauruse kirjeid. See hoiab ära dubleeriva sisu ja võib aidata parandada otsingumootori paremusjärjestust.

Põhijooned:

 • Toodete automaatne importimine määratud märksõna alusel (ja korduva impordi seadistamine).
 • Automatiseeritud sisu keerutaja, et tagada teie veebisaidil ainulaadne sisu.
 • Toote statistika moodul vaadete jälgimiseks, ostukorvi lisamiseks ja ostukorvist loobumiseks.
 • Sisaldab poe loomiseks tasuta WordPressi teemat koos Visual Composeriga

Hind: Premiumi Amazon eStore Affiliates pistikprogrammi hinnasilt on 39 dollarit.

6. Amazon Link Engine

Amazon LinkEngine'i pistikprogramm

Amazon Link Engine on kasulik tööriist, kuna see võimaldab teie rahvusvaheliste saitide külastajatel pääseda teie sidusettevõtete linkide kaudu oma kohalikele Amazoni poefrontidele. See lokaliseerib teie sidusettevõtte lingid koheselt iga kord, kui külastaja lehte laadib.

See pistikprogramm pakub viivitamatut võimalust potentsiaalsete konversioonide suurendamiseks, luues saidi külastajatele parema kasutajakogemuse. Kui kavatsete oma sidusettevõtte turunduse ettevõtmisse kaasata rahvusvahelise publiku, aitab see pistikprogramm teil alustada.

Kui olete pistikprogrammi partneriks a Geniuslinki konto (mis algab 5 dollarist kuus) võite teenida isegi rahvusvahelisi komisjonitasusid. Muidugi ei vaja te Amazon Link Engine’i kasutamiseks seda kontot. Kui teil on eeliste vastu huvi, siis seda teeb pakkuda 14-päevast tasuta prooviperioodi.

Põhijooned:

 • Lokaliseerib teie Amazoni sidusettevõtte lingid koheselt.
 • Teisendab lingid automaatselt ilma lisatööta.
 • Jätkub sidusettevõtete linkide otsimine.

Hind: Amazon Link Engine on tasuta pistikprogramm.

7. Kuulutuste lisamine

Kuulutuste sisestaja monetiseerimise WordPressi pistikprogramm

Ad Inserter on reklaamijuhtimise pistikprogramm, mis võimaldab teil paigutada Omamaised ostureklaamid kõikjal, kus oma WordPressi saidil valite. Selle asemel, et oma saidil reklaame juhuslikult näidata, saate selle pistikprogrammi abil anda külastajatele sisu põhjal asjakohaseid ostusoovitusi.

See pistikprogramm võimaldab teil paigutada asjakohaseid reklaame enne, pärast või isegi postituse sisusse. Võite kasutada ka seda dokumentatsioon et saada lisateavet ostusoovituste optimaalse paigutuse kohta.

Kui otsite viisi, kuidas integreerida Amazoni omamaiste ostude reklaamid oma sidusettevõtte turundussaidiga, pakub Ad Inserter palju funktsioone. See on loodud kohandamiseks ja integreeritav muude tööriistadega, näiteks Google Analytics. See pistikprogramm sobib suurepäraselt, kui soovite oma saidil kuvada rohkem Amazoniga seotud reklaame.

Põhijooned:

 • Võimaldab teil enne avaldamist reklaamide eelvaadet vaadata.
 • Annab täieliku kontrolli reklaamide paigutuse üle.
 • Integreerub Google Analyticsiga

Hind: Kuulude lisamine on tasuta.

8. AAPro

AAPro - Amazon Affiliate Pro WordPressi pistikprogramm

AAPro on lihtne võimalus Amazoni toodete integreerimiseks oma WordPressi saidile. Kasutage pistikprogrammi Amazonist otse importimiseks (üks või mitu) ning ka automaatseks importimiseks, kuna uued üksused on saadaval. Kuvage tooteid koos arvustuste, mitme otsingumeetodi, siltide / märkidega ja palju muud. Kuva tooteid oma kaupluse ruudustikus – või kasutage lühinumbrit ühe toote lisamiseks mis tahes postitusele või lehele. Pistikprogramm sisaldab ka analüütikat, nii et näete, kuidas teie lingid toimivad.

Põhijooned:

 • Ühildub WooCommendi ja kõigi WooCommerce’iga ühilduvate teemadega.
 • Importige tooteid sekunditega otse Amazonist.
 • Täpsemad otsinguvõimalused filtrite ja sortimisparameetritega.

Hind: WordPressi pistikprogrammi Amazon Affiliate Pro (AAPro) hind on 39 dollarit.

9. Amazoni auto lingid

Amazon Auto lingid

Lisage toodetele postitusi tasuta pistikprogrammiga Amazon Auto Links. Lisage oma Amazon Associate ID ja alustage! Seal on sätted sortimisjärjestuse, üksuste arvu, pildi suuruse, pealkirja pikkuse, krediidilingi ja muu jaoks. Ja lisaboonusena – Amazon Auto Linkidel on sisseehitatud valik neile, kes varem kasutasid Amazon Associates Link Builderit (nüüd lõpetatud). Märkige lihtsalt ruut ja te ei pea tagasi minema ega vanu lühikoode asendama.

Põhijooned:

 • Lisage tooteid vidina, lühikoodi või PHP kaudu.
 • Migreerige amortiseerunud Amazon Associates Link Builderi pistikprogrammist.

Hind: Amazon Auto Links plugin on tasuta.

10. Azonberg

Azonberg - Gutenbergi Amazoni sidusreklaamide manustamine

Azonbergi abil on lihtne lisada Gutenbergi abil loodud postitustele Amazon Affiliates tooteid. Sidusettevõtte jaoks võib see lihtsalt olla üks parimaid Gutenbergi pistikprogramme, kuna see muudab teie ajaveebi rahaks tegemise palju lihtsamaks. Pärast pistikprogrammi installimist on teil uus blokk „Amazon Affiliates Embed”, mida saate kasutada toodete sisestamiseks. Amazoni toodete kiireks lisamiseks koos pildi, hinna, hinnangu ja nupuga Osta kohe lisage lihtsalt Amazoni ASIN-kood (või terve nende loetelu!)..

Põhijooned:

 • Lisab hõlpsa Gutenbergi ploki “Amazon Affiliates Embed”.
 • Võimalus otse kassasse panna või ostukorvi lisada.
 • WooCommerce ühilduv.

Hind: Azonbergi Amazon Affiliate Gutenbergi manustamise pistikprogramm on kõigest 15 dollarit.

Järeldus

Sidusettevõtte turundus nõuab teadusuuringuid ja kannatlikkust, kuid võib olla ka tulus ja lõbus viis lisatulu teenimiseks. Alustades proovitud ja ehtsast programmist, nagu näiteks Amazon, võib anda teile kindla sisenemispunkti ja seada teid eduteele.

Selles postituses tutvustasime mõnda pistikprogrammi, mis aitavad teil Amazoni süsteemi oma WordPressi saidiga edukalt integreerida. Kuid kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas ühendada Amazoni sidusprogramm oma WordPressi saidi või muude pistikprogrammidega, mida soovitate, siis andke meile sellest teada? Jäta meile lihtsalt märkus allpool olevatesse kommentaaridesse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map