Kuidas seadistada liikmelisuse saiti WordPressi ja MemberPressi abil

Kuidas seadistada liikmelisuse saiti MemberPressiga

MemberPress on muljetavaldav tööriist, mis annab teile võimaluse muuta oma WordPressi veebisait täieõiguslikuks liikmeks muutmise saidiks. See lisatasu plugin on ideaalne valik neile, kes soovivad luua eduka veebiliikluse äri. Kuid kas see on teie jaoks õige lahendus?


Selles artiklis käsitleme funktsioone, mida MemberPress (üks parimatest WordPressi liikmelisuse pistikprogrammidest) pakub. Seejärel vaatame, kuidas seadistada selle täpsema pistikprogrammi põhitõed ja muuta teie WordPressi veebisait kasutatavaks liikmeks muutmise saidiks. Alustame siis …

MemberPressi omadused

MemberPress

MemberPress on premium WordPressi plugin, mis töötab mis tahes WordPressi teemaga. Selle peamine eripära on see, et see võimaldab teil oma veebisaidi teisendada liikmeks muutmise saidiks. Sisu varjates ja liikmelisuse tellimusi seadistades saate külastajatelt tasu võtta teie postituste ja lehtede eest.

Lihtne üles seada

MemberPress on intuitiivne. See muudab seadistamise ja kasutamise kiireks ja lihtsaks. Kiiresti looge liikmelisuse plaanid ja liitumisvormid, integreerige valitud makseväravatega, lisage oma saidi menüüsse registreerimis- ja sisselogimislingid, koostage atraktiivseid võrdlustabeleid ja palju muud.

Ideaalne algajatele ja arendajatele

MemberPress töötab otse karbist välja sirgjoonelise seadistusega, mis teeb selle ideaalseks alustajatele. Kuid MemberPress sisaldab ka suurt hulka toiminguid ja filtreid. See teeb sellest suurepärase valiku neile kogenud kasutajatele, kes soovivad oma liikmelisuse saidi täpsetele spetsifikatsioonidele kohandada.

Liikmekavad

MemberPress annab teile täieliku kontrolli oma liikmelisuse plaanide üle. Valige mõne liikmemaksu hind, lisage arvelduseelistused ja looge prooviperiood. Seejärel looge sisu peitmiseks reeglid ja lubage teatud sisu kuvamist konkreetsetes liikmeplaanides.

Õmblusteta maksete lüüsi integreerimine

MemberPress aktsepteerib makseid, integreerides kõik suured maksete lüüsi pakkujad. Valige Paypal Standard, Pro või Express Checkout, Stripe, Authorize.net või offline maksete seast. Soovi korral saate lisada ka mitu makseväravat.

Põhjalik dokumentatsioon

MemberPressiga kaasas olev dokumentatsioon on põhjalik, kasutades juhendteksti ja video kombinatsiooni. Nii et kui jääte ummikusse, saate oma tee kiiresti üles leida.

Lisafunktsioonid

MemberPressil on hulgaliselt muid muljetavaldavaid funktsioone ja funktsioone. Need sisaldavad:

 • Ilusad hinnastabelid
 • E-posti integreerimine kõigi peamiste turunduse pakkujatega
 • Integreerimine BuddyPressiga
 • Sisu tilgutamine
 • Sooduskupongid
 • Liikmehaldus
 • Analyticsi aruandlus

Nagu näete, pakub MemberPress muljetavaldavat funktsioonide loetelu. Nüüd vaatame, kuidas MemberPressi pistikprogrammiga alustada, et saaksite oma WordPressi veebisaidi muuta edukaks liikmeks muutmise saidiks …

Kuidas installida pluginat MemberPress WordPress

Alustamiseks ostke MemberPressi pistikprogramm MemberPressi veebisaidilt. Seejärel laadige pistikprogramm oma arvutisse oma MemberPressi kontolt alla.

Hankige MemberPress

Avage oma WordPressi veebisait ja valige „Pistikprogrammid> Lisa uus“.

Lisage uued pistikprogrammid

Klõpsake nuppu „Laadi üles pistikprogramm> Valige fail” ja valige salvestatud failide hulgast MemberPressi pistikprogramm. Klõpsake käsul Installi pistikprogramm> Aktiveeri. Nüüd leiate, et WordPressi juhtpaneeli menüüsse on lisatud „MemberPress”.

Menüü MemberPress

Valige „MemberPress> Aktiveeri”. See viib teid aktiveerimislehele, kus peate lisama aktiveerimisvõtme. Seejärel valige „Aktiveeri litsentsivõtmed“.

MemberPressi litsents

Teie MemberPressi pistikprogramm on nüüd installitud ja aktiveeritud.

Seadistage MemberPressi pistikprogramm

Järgmine samm on oma MemberPressi pistikprogrammi konfigureerimine. Valige oma WordPressi menüüst ‘MemberPress> Valikud. Siin saate pistikprogrammi konfigureerida nii, et see vastaks teie WordPressi liikmelisuse saidi vajadustele.

Vahekaart Valikud

Lehel Valikud on arvukalt sakke. Vaatame mõnda kõige olulisemat …

Lehed

Lehe jaotises saate kohandada põhilisi MemberPressi lehti. Reserveeritud lehed on olulised lehed ja need tuleb seadistada. Nende hulka kuuluvad leht “aitäh”, “sisselogimine” ja “konto”.

Lehed

Kui soovite, et MemberPress automaatselt lehed teile loodaks, võite valida „Uue lehe loomine automaatselt”. Vastasel juhul saate kujundada ja valida rippmenüüst oma lehed kasutamiseks.

2. leht

Kui olete vajalikud muudatused teinud, valige „Värskenda valikud“.

Konto

Konto

Piirkond „Kontod” võimaldab teil kohandada liikmeid puudutavat teavet. Siin saate valida oma konto jaoks soovitud suvandid. Saate lisada ka liikmetele tervitussõnumi, mis kuvatakse nende kontolehe ülaosas.

Väljad

Väljad

Vahekaart „Põllud” võimaldab teil luua registreerimisvormi ja kontode lehe jaoks kohandatud väljad. Koguge oma liikmete kohta teavet, sealhulgas nende nimi, aadress, e-post, sünnipäev ja palju muud.

Maksed

Maksed

Vahekaart „Maksed” saate lisada oma valitud makseväravad. Nagu varem mainitud, saab MemberPressi integreerida paljude makseteenuse pakkujatega. Klõpsake lihtsalt ikooni „+” ja määrake seejärel makseväravad, mida soovite oma liikmesuse saidile lisada.

E-kirjad

On olemas valik e-posti liike, mida saate oma liikmetele välja saata. Valige vahekaart „E-kirjad”. Seejärel valige lihtsalt e-posti tüübid, mis sobivad teie WordPressi veebisaidiga.

E-post

Iga e-posti kohandamiseks klõpsake valikul „Muuda”. Seejärel saatke testmeilisõnum, et kontrollida, kas iga e-posti tüüp sobib ja on kvaliteetne. Siin saate valida ka selle, milliseid e-posti tüüpe soovite administraatorilt saada.

Pärast suvandite konfigureerimist olete valmis alustama ülejäänud oma MemberPressi saidi seadistamist.

Seadke liikmelisuse plaanid

Üles seadma liikmelisuse plaanid valige oma veebisaidil oma WordPressi menüüst „MemberPress> Liikmestaatus“. Klõpsake lehe ülaosas asuvat nuppu „Lisa uus”. Seejärel pange oma liikmekavale nimi (siin olen seda nimetanud Premiumiks).

Lisage uus lisatasu liikmelisus

Lehe paremas servas olevas jaotises Liikmesuse tingimused saate valida paketi hinna, kas soovite, et see oleks ühekordne või korduv makse, lisage prooviperioodi võimalus ja palju muud..

Liikmeksoleku tingimused

Lehel allpool saate kohandada jaotist Liikmelisuse valikud. Siin saate muuta registreerimisnupu teksti, lisada kohandatud tänuteate, seada reegleid selle jaoks, kellele liikmelisuse plaan pääseb, ja palju muud.

Liikmelisuse valikud

Kui olete oma seadetega rahul, avaldage liikmelisuse leht. Seejärel logige lehe vaatamiseks välja oma WordPressi kontolt või avage leht inkognito. Nüüd näete äsja loodud liikmeplaani liikmeks registreerumise vaikimisi vormi.

Registreerimisvorm

Kui soovite oma liikmesuse lehti muuta, võite kasutada mis tahes teemaga saadaolevaid lehe malle. Valige lihtsalt kohandatud lehe mall, mis asub teie töötava liikmesuse lehe redaktori paremas servas..

Pärast oma esimese liikmelisuse plaani koostamist saate jätkata lisamist, klõpsates lihtsalt nuppu Lisa uus. Registreerimisvormi lisamiseks oma WordPressi veebisaidi lehele või postitusele kasutage lühinumbrit, mis asub jaotises „Liikmesuse valikud”..

Koostage oma liikmelisuse plaanide reeglid

Kui olete koostanud erinevad plaanid, mida oma liikmesuse saidi jaoks vajate, peate seda tegema seadke reeglid iga plaani kohta. Reeglite seadmine võimaldab teil peita sisu mittetellijate eest ja valida, milliseid sisutüüpe on igas paketis saadaval.

Alustamiseks valige WordPressi menüüst ‘MemberPress> Reeglid. Seejärel valige „Lisa uus”. Nüüd kuvatakse leht „Lisa uus reegel”.

Uus reegel

Reeglivalikute alt saate valida, millist sisu soovite kaitsta mittemaksvate liikmete eest. Siin saate peita kogu sisu, erinevad postitused, lehed, sisukategooriad või sildid või valida paljude muude võimaluste hulgast.

Reegli valikud

Seejärel saate sellele sisule juurdepääsu anda liikmetele, kes on teatud plaanid ostnud. Klõpsake käsul Salvesta reegel ja looge siis nii palju reegleid, kui on vaja oma erinevat tüüpi plaatide jaoks.

Lisage oma saidi menüüsse registreerimislink

Kui kõik liikmelisuse plaanid on täielikult paika pandud, peaksite oma veebisaidi menüüsse lisama registreerimislingi, et külastajatel oleks lihtne tellijaks saada.

Valige oma WordPressi menüüst Välimus> Menüüd või avage saidi esiotsas kohandaja> Menüüd. Siin märkate, et nüüd on olemas võimalus liikmeks saamiseks. Valige oma plaanid ja klõpsake siis nuppu “Lisa menüüsse”. Muutke soovi korral navigeerimissilti ja valige siis menüü Salvesta.

Menüü

Teie menüüs kuvatakse nüüd lingid teie erinevatele liikmelisuse plaanidele.

Lisage sisselogimislink oma liikmelisuse saidi menüüsse

Sisselogimise link

Sisselogimislingi lisamiseks oma liikmelisuse saidi menüüsse soovitab MemberPress alla laadida tasuta WordPressi pistikprogramm BAW sisselogimine-väljalogimine.

Sisselogimise väljalogimise menüü

Installige see pistikprogramm oma WordPressi veebisaidile ja avage seejärel välimus> Menüü. Nüüd leiate menüüelementidesse sisselogimise / väljalogimise lingid v1.3.3. Valige “sisselogimine / väljalogimine” ja seejärel “Lisa menüüsse> Salvesta menüü”.

Logi sisse väljalogimine

Klõpsake WordPressi menüüs valikul „MemberPress> Valikud”. Klõpsake vahekaarti „Konto” ja jaotises „Sisselogimine ja väljalogimine” valige „Force WordPressi, et kasutada MemberPressi sisselogimislehte”..

WordPressi sundimine

See tagab, et WordPress avab BAW pistikprogrammi liikmelisuse sisselogimislehe. Liikmed saavad nüüd teie saidil oma kontole sisse logida ja pääseda juurde ostetud premium-sisule.

Lõplikud mõtted MemberPressi kohta

See täiustatud pistikprogramm pakub (peaaegu) lõputut funktsioonide loendit, muutes selle ideaalseks igat tüüpi liikmesuse saidi jaoks. Selles artiklis oleme käsitlenud ainult MemberPressi kasutamise aluseid. Kuid järgides ülaltoodud samme, saate luua toimiva liikmelisuse, mis peidab sisu mittetellijate eest, võimaldab külastajatel registreeruda liikmelisuse plaanidesse ja teenida teie WordPressi veebisaidile tulu.

Kui olete oma liikmelisuse saidi seadistamiseks need paar esimest etappi läbinud, saate seejärel koostada atraktiivseid võrdlustabeleid, lisada kuponge, jälgida tehinguid ja tellimusi, seadistada sidusprogrammi, jälgida analüütikat ja palju muud. Nii et kui soovite luua eduka liikmelisuse pistikprogrammi, võib MemberPress olla teie projekti jaoks WordPressi pistikprogramm.

Kas MemberPress kõlab nagu teie jaoks parim liikmelisuse plugin? Palun jagage oma mõtteid allpool olevates kommentaarides …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map