Kuidas seadistada Cloudways hallatud WordPressi pilvemajutamist

Cloudways hallatava WordPressi pilvemajutuse installijuhend

Veebis on sõna otseses mõttes sadu hostimisvõimalusi, igaühel tonni erinevaid hostimisvõimalusi. Jagatud hostimine. Hallatud WordPressi hostimine. VPS. Spetsiaalne server. Ja muidugi on pilvemajutus. Piltide hallatud hostimist otsides on Cloudways üks esimesi, mis ilmub ja seda mõjuval põhjusel. Alates nende loomisest 2011. aastal on Cloudways osutanud üht kõige paremini hallatud pilvemajutusteenust ja täna tahtsime teile näidata, mida nad endast kujutavad..


Ülevaade Cloudways’i hostimisest

Cloudways on üks pilvemajutuse pakkujaid. Mis on pilvemajutus? See on täpselt täpselt selline, nagu see kõlab – hostimine pilve kaudu. Põhimõtteliselt töötab tohutu hulk reaalse maailma servereid koos ühe süsteemina, et pakkuda virtuaalserveritele stabiilset ja turvalist hostimist. See tähendab suuremat jõudlust vähem seisakuid madalamate kuludega ja veelgi suuremat veebimajutuse paindlikkust.

Mis teeb pilveteed erinevaks

Pilvemajutus on saadaval paljudest tuntud hostimisfirmadest, kuid Cloudways on viinud selle järgmisele tasemele. Nad on täiustanud traditsioonilist pilve, pakkudes teile mitmeid hallatud pilve majutamise võimalusi koos silmapaistvate funktsioonidega.

Esiteks, nad kasutavad uusimad serverid ja süsteemid (Nginx, Redis, MySQL, Varnish, Memcached ja Apache, et täpsustada) osana nende jõudluspaketist. Lisaks installeerivad nad oma abistava eelinstallida Breeze Cache’i pistikprogramm mis sisaldab faili välistamise, rühmitamise ja minimeerimise funktsioone ning optimeeritud failisuuruste jaoks Gzip-pakkimist. See uskumatu kombinatsioon on see, mis teeb Cloudways hostimise kiireks ja usaldusväärseks.

Teine suur osa Cloudwaysist, võrreldes mõnede konkurentidega, on see, et nad pakuvad seda hallatav serveripoolne turve kõigi nende plaanidega. Nad kasutavad mitut kaitsekihti (nt tulemüürid, kahefaktoriline autentimine ja IP-loendisse lisamine) koos automaatvärskendustega, et hoida oma platvormi kõiki servereid ajakohasena.

Lisaks on teil raske leida teist hostit, mis võimaldab teil mitmesuguseid platvormivalikuid (teie valitud DigitalOcean, linode, VULTR, Amazon, Google), piiramatu arv installeerimisi, meeskonna koostöö, lihtne serveri skaleerimine ja hämmastavalt hõlpsasti kasutatav kontokonsool (mida hiljem näete palju pilte) ja tasuta SSL sertifikaadid via Krüptime.

Pilveteede hallatavad pilvemajutuskavad

Nüüd, kui teate Cloudways, kas peaksite nende plaane tutvuma. Pilveteede üks parimaid omadusi on see, et nad pakuvad mitmesuguseid hostimisvõimalusi, et kohandada mis tahes veebisaidi eelarvet või andmevajadusi.

Pilveteede hallatavad pilvemajutuskavad

Võite valida pilveserverite hulgast, mis algavad alates 10 dollarist kuus, ja pöörduge nende poole kohandatud ehitatud plaani saamiseks või valige mõni teine ​​serveriplaan keskel. Kõik nende pilvepõhised hostimisplaanid võimaldavad teil lisada nii palju veebisaidi installimisi, kui soovite, nii et kui olete arendaja, saate hõlpsalt luua klientidele mitmeid peatuspaiku ilma probleemideta. Ja kui te pole arendaja ja soovite lihtsalt oma blogi Cloudwaysisse teisaldada, saate hea meelega teada, et see aitab teil isegi ühe saidi uude serverisse üle viia tasuta.

Cloudways WordPressi hostimisjuhend

Kui Cloudways kõlab teie veebisaidi õige hostina (või kui soovite lihtsalt vaadata, mida nende hostimine pakub), siis on meie installijuhend järgmine järgmine samm. juhendab teid pilve serveri seadistamise sammudest Cloudways abil. Oled sa valmis?

Registreeruge tasuta Cloudways konto jaoks

Alustamiseks minge Cloudwaysi kodulehele ja klõpsake tasuta alustamiseks linki. Teid suunatakse Cloudways’i peamisele registreerumislehele. Võite logida sisse oma LinkedIni või Githubi kontoga, kuid eelistame vanamoodsalt sisse logida e-posti teel.

Tasuta pilveteede konto registreerimine

Sisestage lihtsalt oma e-posti aadress ja parool. Seejärel peaksite mõne minuti pärast saama aktiveerimise e-kirja.

Cloudwaysi konto kinnitusmeil

Kui olete aktiveerimise e-kirja kätte saanud, klõpsake suurel rohelisel nupul, et oma konto nüüd aktiveerida.

Märge: Kui näete registreerumisel tõrget või kui te ei saa kohe kinnitusmeili, siis ärge muretsege. Avage lihtsalt Cloudssi lehe paremas alanurgas ööpäevaringne klienditoe vestluskast. Pilveteede tugitehnoloogia peaks saama aidata.

Seadistage oma Cloudways hosting server

Nüüd on aeg alustada oma serveri seadistamist teie veebisaidi (või veebisaitide) hostimiseks. Pärast oma e-posti lingil „Aktiveeri konto” klõpsamist peaksite nägema järgmist ekraani.

Seadistage oma Cloudways hosting server

Kõigepealt valite oma rakenduse. Cloudways teab, et WordPress on üks populaarsemaid veebiplatvorme, nii et nad on selle mugavalt ülaossa pannud. Valida on nelja valiku vahel:

 • Tavaline WordPress
 • WordPress Plus WooCommerce
 • WordPress Multisite
 • Puhas WordPress (Cloudways’i optimeerimisi pole)

Valige oma vajadustele vastav variant. Kui te pole kindel, kasutage lihtsalt tavalise WordPressi esimest valikut. Piisavalt lihtne on lisada WooCommerce hiljem või isegi lubada mitmel saidil hiljem (meil on juhend WordPressi mitme saidi lubamiseks, kui vajate abi). Lisaks arvame, et Cloudwaysi optimeerimine on üsna mugav.

Järgmisena lisage rakenduse, serveri ja projekti jaoks oma kohandatud nimed. See on mõeldud ainult teie silmadele, nii et valige midagi, mis aitab teil meelde jätta, millise veebisaidi jaoks seda seadistate.

Pärast rakenduse valimist näete oma pilveteenuse pakkuja, serveri suuruse ja andmekeskuse asukohtade jaoks saadaolevaid valikuid. Kõik plaanid pakuvad tasuta 3-päevast prooviversiooni, mis annab teile võimaluse testida nende hostimist. Praegu on saadavalolevad pakkuja valikud järgmised:

 • Digitaalne ookean: SSD-põhine salvestusruum 7 andmekeskusega 3 riigis
 • linode: pilveteenuse pakkuja 8 andmekeskusega 3 piirkonnas
 • VULTR: SSD-põhine salvestusruum 13 andmekeskusega kogu maailmas
 • Amazon EC2: konfigureeritav ketta suurus, 8 andmekeskust 6 riigis
 • Google Cloud: 4 asukohta kolmel mandril, mis on mõeldud spetsiaalselt suurtele ettevõtetele või ressursimahukatele veebisaitidele

Kõik Cloudwaysi pilveplatvormid pakuvad sarnaseid teenuseid, suurim erinevus on hinnas ja töökindluses. Digital Ocean ja VULTR pakuvad teie saitidele peaaegu piiramatut ribalaiust odavamalt, muutes need suurepäraseks võimaluseks eelarve arendajatele. Teisest küljest pakuvad Amazon ja Google ribalaiust tasulise käibe alusel, mis tähendab, et teie kuutasud on tõenäoliselt suuremad, kuid arvestage sellega, et teie saiti ei hüüta kunagi, kuna maksate iga ressursi eest te kasutate.

Serveri suuruse valimisel tehke endast parim, et valida plaan, mille järgi teie hinnang vastab teie vajadustele. Kui te pole kindel, millist väiksema paketiga valida, saate vajadusel oma serverisse hiljem rohkem ressursse lisada. Cloudways muudab serveriplaani uuendamise lihtsaks igal ajal otse teie serverikonsoolilt (mida me teile hiljem kuvame).

Kui olete teenusepakkuja ja serveri suuruse määranud, valige viimane samm serveri asukoht. Soovitame valida server, mis on teie peamise vaatajaskonna lähedal. Nii et kui suurem osa teie liiklusest pärineb USA-st, siis valige serveri asukoht selles riigis.

CLoudwaysi serveri seadistamine

Sellega olete valmis oma serveri käivitama! Teid tuleks viia oma konsooli, kus näete teie serveri seadistamise eeldatavat ooteaega (meie hinnanguline aeg oli 7 minutit ja meie jaoks võttis installimine umbes 8 minutit – nii üsna lähedal!). Ootamise ajal saate oma konto profiili täiendada oma ettevõtte andmetega.

Kui teie serveri seadistamine on lõpule jõudnud, võite selle haldamisega edasi liikuda. Konsooli avamiseks klõpsake oma krunditud serveril.

Cloudways Serveri haldamine

Cloudways serveri konsooli esmakordsel avamisel avaneb seal juhend, mis õpetab teile teie serveri kokkuvõtet, navigeerimisriba, saadaolevaid toiminguid ja üksikasju.

Teie Cloudways Server

Vaikimisi on teie konsool teie jaoks avatud Masteri mandaadid. Siit saate redigeerida oma kasutajanime ja parooli, hallata SSH-võtmeid ja vaadata oma IP-aadressi.

Cloudways Serveri jälgimine

Järgmine on Jälgimine sakk. Teie serveri ja rakenduste jälgimiseks on palju erinevaid graafikuid ja võimalusi, kuid silma peal hoidmiseks on kaks võtmeserveri võimalust. Esimene on teie Tühikäigul töötav CPU. Meie graafikult näete, et server asub enamasti tasuta protsessori vahemikus 95–100%, mis tähendab, et meie veebisaidil on praegu palju ruumi tegutseda. Kui graafik pööratakse ümber ja on palju juhtumeid, kus meie tasuta keskseadme väärtus oli 0%, oleks aeg skaleerida suuremale serveriplaanile.

Teine jälgimisgraafik, mida kontrollida, on teie Vaba mälu. Väikesed serveriplaanid võivad suurepäraselt töötada vaid 15–50 MB vaba mälu korral, kuid kui teie ettevõte on ostnud 4 GB või enama paketi, peaks teie vaba mälu püsivalt olema suurem kui 100 MB. Kui ei, võib see olla veel üks märk, et on aeg oma plaani laiendada.

Cloudwaysi serverihalduri teenused

Pärast jälgimist näete a Teenuste haldamine vahekaart, kus näete mitmesuguseid põhilisi Cloudway teenuseid, mis hoiavad teie serverit töös. See hõlmab Apache’i, vahemällu salvestamist, andmebaase ja valikulisi rakenduste jälgimise (New Relici kaudu) teenuseid. Siit saate oma erinevaid teenuseid taaskäivitada, samuti vahemälu tühjendada.

Cloudways Serveri seaded ja paketid

Kuna kasutate WordPressi, peate võib-olla konkreetse faili üleslaadimiseks või suure pistikprogrammi või teema installimiseks kohandama mõnda oma serveri seadeid. Kõik need serveriseaded ja palju muud leiate konsoolist Seadistamine ja paketid sakk. Salvestage muudatused kindlasti.

Cloudways Serveri turvalisus

Turvalisus, kui see on mis tahes veebisaidi jaoks ülimalt oluline, ja Cloudways aitab muuta serveri turvalisuse lihtsaks. Cloudways hooldab tulemüüre ja rakendab regulaarselt serveripaiku, et teie installeerimine oleks turvaline. Samuti jälgivad nad teie serveris kahtlast tegevust. Nii et kui teil on mitu ebaõnnestunud sisselogimiskatset, kuna unustasite parooli, võidakse teie konto lukustada. Üks viis selle vältimiseks on redigeerida Turvalisus teie serverihalduri seaded teie enda IP-aadressi lisamiseks valgesse nimekirja. See on täiesti vabatahtlik ja enamik kasutajaid saab selle jaotise vahele jätta.

Cloudways Serveri vertikaalne skaleerimine

Kui leiate, et vajate rohkem serveriruumi, saate Cloudways’i plaani hõlpsalt igal ajal suurendada, kasutades Vertikaalne skaleerimine sektsiooni. Valige vajaminev suurenenud serverisuurus ja klõpsake muudatuste rakendamiseks (see kajastub teie järgmises kuutasus).

Cloudways Serveri varukoopiad

Varukoopiad on ka sisse ehitatud Cloudwaysi serveri suvanditesse ja võetakse vaikimisi iga päev. Sellel vahekaardil saate lubada varundada nii sageli kui iga tund või ainult üks kord nädalas. Võite ka lubada Kohalikud varukoopiad mis teeb teie viimase varukoopia koopia SFTP / SSH kaudu allalaadimiseks kättesaadavaks, et saaksite omaenda varukoopiaid oma arvutisse salvestada.

Kuigi lisatud varukoopiad on suurepärased, soovitame siiski kasutada sellist teenust nagu VaultPress et teil oleks alati oma veebisaidi täielik koopia sõrmeotste juures.

Cloudways Serveri SMTP

SMTP on viimane jaotis teie serverihalduri all. See on sisseehitatud funktsioon, mille abil saate kasutada serverist e-kirjade edastamiseks lingina kolmanda osapoole e-posti teenust. Klõpsake lihtsalt oma SMTP valimisel, seejärel lisage ja konfigureerige oma e-posti teenuse pakkuja või lubage lisandmoodulitest elastsed e-posti aadressid (mida me järgmise juurde saame).

Pilveteede lisandmoodulid

Cloudways pakub käputäis kasulikku Lisandmoodulid millele pääseb juurde serverihalduri kaudu. Lisandmoodulite aktiveerimiseks klõpsake lihtsalt peamenüü ruudustiku ikoonil.

Pilveteede lisandmoodulid

Praegu on saadaval kuus lisandmoodulit, kusjuures kolm viimast suvandit lisavad pärast aktiveerimist teie serverisse konfiguratsiooni suvandid:

 • DNS on tehtud lihtsaks: Cloudways ei paku domeeninimede haldamiseks vaikimisi domeeninimesüsteemi (DNS), selle asemel võimaldavad nad teil kasutada omaenda kolmanda osapoole DNS-i (näiteks GoDaddy) või saate tellida nende teenuse DNS Made Easy. See lisandmoodul algab kell 2,50 dollarit kuus kuni 5 domeeni jaoks. See lisandmoodul nõuab Cloudways käsitsi aktiveerimist, nii et kui see on lubatud, seatakse pistik ootele, kuni tugiliige saab teie muudatuse kinnitada.
 • Rackspace’i e-post: Oma veebisaidile e-posti teenuse lisamiseks peate lubama Cloudways Rackspace’i lisandmooduli. See teenus on lihtsalt 1 dollar kuus e-kirja kohta. See lisandmoodul nõuab ka Cloudways tehnilise toe meeskonna käsitsi aktiveerimist, nii et lisandmooduli aktiveerimisel jääb see ootele, kuni tugiliige võtab teiega ühendust postkasti seadistamise lõpuleviimiseks.
 • Elastne e-post: Suure hulga igakuiste e-kirjade saatmiseks võiksite kaaluda elastse e-posti lisandmoodulit, kuna see pakub kiiret ja lihtsat viisi meililistiga ühenduse võtmiseks. Plaanid algavad 0,00 dollarist kuus 1000 e-kirja kohta (suuremate mahtude korral rakendatakse allahindlusi) ja kõik, mida peate tegema, on aktiveerida pistikprogramm ja oodata, kuni Cloudwaysi tugitiim kinnitab, et teie tellimus on lubatud. Seda lisandmoodulit hallatakse ka jaotise Serverihaldus lisandmoodulid kaudu.
 • Rakenduste migratsioon: Kui soovite oma WordPressi saidi teisest hostist teisaldada, on see lisandmoodul kõige hõlpsam viis pilveteedele migratsiooni alustamiseks. Esimene ränne on ju tasuta ja kõigi täiendavate käikude hind on 25 dollarit (või 49 dollarit, kui mitu saiti)
 • Rakenduse täiendamine: Kas soovite installitud konkreetset WordPressi versiooni? Kasutage seda lisatasu teenust (alates 50 dollarist), et lasta Cloudways pro teie värskenduse teie jaoks hallata.
 • CloudwayCDN: Kui teie plaan sisaldab CloudwaysCDN, saate siin kontrollida, millised teie WordPressi installid on sellega seotud. CDN-id on suurepärane viis oma WordPressi veebisaidi kiirendamiseks – nii et kui teil on CloudwaysCDN teie plaanis, soovitame seda kasutada.

Kui olete oma serveri sätteid ja teenuseid põhjalikult uurinud, saate liikuda teile rakenduse seadete juurde!

WordPressi installide haldamine

Kui klõpsate peamenüüs valikul Rakendused, suunatakse teid oma rakenduste halduri juurde. Siit pääsete juurde kõigile oma serveri installidele (WordPress ja kõik muud, mis teil võivad olla).

Cloudwaysi kontorakendused

Klõpsake lihtsalt ühte installitud rakendustest, et näha ka seotud üksikasju ja sätteid.

Pilveteede rakenduse üksikasjad

Pärast ühel installimisel klõpsamist avatakse ekraanile Juurdepääsu üksikasjad. See sisaldab kogu põhiteavet teie installimise kohta, nagu temp-URL, saidi administraatori sisselogimismandaadid ja MySQL-i teave.

Pilveteede rakenduste domeenihaldus

Kui te esimest korda oma Cloudwaysi serveriga alustate, seadistatakse installid peamiste pilvesaadete saidi peatuspaikadena. Kui olete valmis aktiivsele saidile kolima, peate minema saidile Domeeni haldus vahekaardil oma URL-i lisamiseks (pidage meeles, et suunate oma domeeni üle).

Pilveteede rakenduse SSL

SSL on muutumas ajaveebide ja veebisaitide vajalikuks funktsiooniks. See lisatud turvakiht annab külastajatele teada, et nende brauseri juurdepääs teie serverile on krüptitud, nii et kogu teave või andmed, mis on nende vahel edastatud, on teie jaoks turvalised. Selle turvalisuse lisamiseks oma Cloudwaysi hostitavale veebisaidile minge lihtsalt saidile SSL-sertifikaat jaotises ja saate sisseehitatud tööriista abil luua tasuta SSL-sertifikaadi, kasutades Krüptime. Lisage lihtsalt soovitud teave ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Teise võimalusena saate oma kohandatud sertifikaadi üleslaadimiseks lülitada SSL-i valiku sisse. Selle valiku jaoks peate looma ja alla laadima sertifikaadi allkirjastamistaotluse, looma ja ostma SSL-sertifikaadi kolmanda osapoole teenuse kaudu ning installima selle oma serverisse.

Cloudways'i rakenduse taastamine

Kaks muud jaotist, mida kasutajad kõige rohkem tähele panevad, on Migreerimistööriistad ja Taastama sakk. Mõlemad on üsna iseenesestmõistetavad. Kui te esimest korda Cloudwaysiga alustate, saate nende tasuta rändaja plugina abil oma veebisaidi vanast hostist uude Cloudwaysi serverisse teisaldada (ehkki teie esimene abistatud migratsioon on tasuta, nii et kui liigutate ainult ühte veebisaiti, võiksite ka lase Cloudwaysil sellega hakkama saada). Hiljem mööda minnes, kui teie veebisaidiga kunagi juhtub ja soovite selle taastada nii, nagu see oli, minge lihtsalt vahekaardile Taastamine. Siit saate rippmenüüst valida varukoopia ja seejärel klõpsata nuppu üleslaadimiseks.

Kui olete arendaja, võite huvitada ka mõnda muud sisseehitatud tööriista, mille Cloudways on sõrmeotste juurde pannud. Cron Job manager hõlbustab ajastatud toimingute (nt tempofailide kustutamine või meie e-posti teadete saatmine) lisamist installimisse. Selle jaoks on ka vahekaart Juurutamine Giti kaudu mis hõlbustab teie hoidlaga ühenduse loomiseks vajaliku SSH-võtme genereerimist ja Rakenduse seaded sakk võimalustega lakkide vahemälu väljalülitamiseks testimise / lavastuse ajal.

Enne oma WordPressi installimisse siirdumist on Cloudwaysi põhikonto konsoolis veel paar muud võimalust, mida soovime teiega jagada.

Meeskonna liikmete lisamine Cloudways serverisse

Meeskonna liikmete lisamine Cloudways serverisse

Kui töötate meeskonnaga ja mitme projektiga, peate kindlasti kasutama kõiki võimalusi, mida meeskonna moodul pakub. Siit saate lisada oma meeskonna, redigeerida nende juurdepääsu konkreetsetele serveritele või rakendustele ja piirata toiminguid serveritega, millele neil on juurdepääs (näiteks on ilmselt kõige parem, kui ainult ülemaadministraatoril on juurdepääs ulatuse suurendamiseks või serverite kustutamiseks).

Projektide haldamine Cloudways abil

Projektide haldamine Cloudways abil

Viimane konsoolide jaotis, mida vaadata, on Projektide haldusleht. siit näete kõigi oma reaalajas projektide kiiret ülevaadet. Klõpsake lihtsalt projekti, et vaadata seotud rakendusi või muuta projekti nime. See funktsioon on mõeldud peamiselt selleks, et hoida kõik oma installatsioonid korrastatuna, et saaksite lühidalt näha, milline klient kuulub jne.

WordPressi kiirjuhend

Nüüd, kui olete oma Cloudways konsoolis kõige olulisemaid valikuid näinud, on aeg liikuda edasi oma tegelikule WordPressi saidile. Liikuge tagasi oma rakenduste haldurisse, klõpsake WordPressi installil, millega soovite töötada, ja kopeerige teile antud administraatori paneeli kasutajanimi ja parool. Nüüd klõpsake oma WordPressi administraatori juurde minemiseks linki.

Pilveteed: WordPressi juhtpaneel

Esmakordselt oma mandaatidega sisse logides peaks armatuurlaud tunduma umbes selline, nagu ülaltoodud pilt. Cloudways installib teile uusima WordPressi versiooni ning nende Breeze Cache’i pistikprogrammi (Märge: kui on mõni teine ​​vahemälupistik, mida eelistaksite kasutada, siis desaktiveerige ja kustutage Breeze, et vältida pistikprogrammide konflikte).

Teie esimene prioriteet peaks olema installimise puhastamine ja selle teema ja sisu jaoks ettevalmistamine. Siin on esimesed sammud, mida soovitame.

 • Mine oma juurde Postitused ja Lehed saidil juba oleva näidispostituse ja lehe kustutamiseks.
 • Liikuge lehele Seadistused redigeerida oma Üldine saidi pealkiri ja silt, aga ka teie Permalinkid (soovitame kasutada postinimi võimalus).

Kui teie sait on nüüd natuke puhastatud, saate installida oma WordPressi teema ja võimalikud lisandmoodulid.

Kuidas installida WordPressi teema

Teema installimine on WordPressi abil väga lihtne. Teil on vaja ainult navigeerida Välimus> Kujundused ja klõpsake nuppu, et Lisa uus. Siit saate sirvida WordPress.org-is saadaolevaid tasuta teemasid või klõpsata nuppu Laadige teema üles nuppu, et lisada oma WordPressi teema.

Pilveteed: installige teema

Veebis on palju suurepäraseid WordPressi teemavalikuid ja see võib WordPressi teema valimisel pisut üle jõu käia. Ideede saamiseks selle kohta, millist teemat võiksite alustada, on see mõne parimate WordPressi teemade kollektsioon või proovige mõnda meie tasuta WordPressi teemat.

Kui olete leidnud oma veebisaidile sobiva teema (näiteks armastame isiklikult meie koguotstarbelist WordPressi teemat isiklikult), saate selle installida. Teema üleslaadimisel peaks installitav WordPress-fail olema .zip-vormingus.

Pilveteed: laadige üles WordPressi teema zip-fail

Klõpsake lihtsalt nuppu Vali fail ja brauseri jaoks teie teema zip, siis klõpsake nuppu Installeeri nüüd.

413 Taotle tõrget

Sõltuvalt sellest, kui suur on teie teemafail, võite näha sellist viga 413 nagu ülaltoodud. Ärge muretsege! See tähendab lihtsalt, et fail, mida proovisite üles laadida, on suurem kui teie serveri maksimaalne üleslaadimissuurus.

Suurendage Cloudways Serveri faili üleslaadimissuurust

Selle parandamiseks logige lihtsalt oma Cloudwaysi kontole tagasi, klõpsake jaotisel Serverid, valige kasutatav server ja klõpsake nuppu Seadistused ja paketid. Pange siis üles oma faili üleslaadimismaht 20 MB-ni ja klõpsake nuppu Salvesta.

Pilveteed: teema installimise kinnitus

Nüüd minge tagasi oma WordPressi installimise juurde, laadige teema zip-fail uuesti üles ja klõpsake nuppu Installeeri nüüd. Kõik peaks sujuvalt kulgema ja te peaksite nägema teema kinnitamise lehte nagu ülal. Klõpsake lihtsalt nuppu aktiveeri teema! Kui uus teema on paigas, võite hakata sisu lisama või võite installida paar käepärast WordPressi pistikprogrammi.

Kuidas installida WordPressi pistikprogramme

WordPressi pluginad on installitud sarnaselt WordPressi teemadele ja need saavad teie veebisaidile lisada hulgaliselt suurepäraseid funktsioone ja funktsioone.

Cloudways: installige WordPressi pistikprogrammid

Juhtpaneelilt minge aadressile Pistikprogrammid> Lisa uus kõigi WordPress.org-i tasuta pluginate sirvimiseks. Nii nagu teemasid, on ka veebis saadaval palju tasuta ja esmaklassilisi pistikprogramme. Siin on mõned meie autorite soovitused, mis aitavad teil alustada:

 • 50+ parimatest WordPressi pistikprogrammidest
 • Teie WordPressi kommentaaride laadimiseks 15 pistikprogrammi
 • Parimad tõlkepluginad, mis muudavad teie WordPressi saidi mitmekeelseks
 • Parim 9 parimat tasuta WordPressi liuguri pistikprogrammi
 • 10+ parimat rämpsposti vastast pistikprogrammi WordPressile
 • Parimad GDPR-i nõuetele vastavuse WordPressi pistikprogrammid

Installige soovitatud WordPressi pistikprogrammid

Ja muidugi, kui teie premium-teema on komplekteeritud premium-pistikprogrammidega (näiteks kuidas Total sisaldab võimsat WPBakey-lehe ehitajat), peate järgima kõiki pistikprogrammide installimiseks ekraanil kuvatavaid viipasid või teateid.

WordPressi saidi loomine

Kui teie teema ja pistikprogrammid on installitud ja aktiveeritud, võite alustada oma veebisaidi loomist. Kui teie teemaga olid kaasas näidisandmed, võiksite selle üles laadida (minge lihtsalt saidile Tööriistad> Import> WordPress teemaga kaasas oleva näidisfailide üleslaadimiseks).

Teema näidisdemosid kokku

Või kui kasutate sellist teemat nagu Kokku rohkem kui 40 sissetuleva näidisdemoga, mis on saadaval sisseehitatud demoimportija kaudu, saate oma lemmikdemo importimiseks kasutada selle teema valikuid. Kokku asub see teemapaneeli> Demoimportija all.

Pilveteed suurendavad maksimaalse täitmise limiiti

Näidisandmete üleslaadimisel võib teie server enne selle lõppu aeguda. Selle vältimiseks suurendage lihtsalt maksimaalne täitmisaeg oma serveri jaoks. Selle logimiseks oma Cloudwaysi kontole logige tagasi oma serverisse ja klõpsake nuppu Seadistused ja paketid kohandada täitmislimiit 300 sekundini (lihtsalt turvalisuse tagamiseks).

Samuti võiksite vaadata oma teema ja pistikprogrammide stiilivalikuid Välimus> Kohanda nagu ka kõik muud võimalused juhtpaneeli kohandatud paneeli kaudu. Kui teie veebisait näeb hea välja, võite hakata oma sisu lisama.

Blogimisnõuanded

Sõltuvalt teie veebisaidi olemusest on Internetis hulgaliselt häid näpunäiteid blogimiseks, oma kirjutamisstiili leidmiseks, oma ajaveebi rahaks tegemiseks ja muuks. Siin on mõned meie autorite näpunäited, et saaksite alustada – kuid kiire Google’i otsing pakub tuhandeid muid suurepäraseid artikleid:

 • WordPressi blogimisnõuanded teie blogi õnnestumiseks
 • 10+ näpunäidet oma WordPressi ajaveebi usalduse ja usaldusväärsuse suurendamiseks
 • Kuidas WordPressi ajaveebi abil raha teenida
 • Sisuturunduse näpunäited WordPressi kasutavatele väikeettevõtetele
 • Kuidas saada edukaks blogiettevõtjaks ja WordPressiga raha teenida

Mähkimine üles

Loodetavasti on teil pärast kogu ülaltoodud teabe lugemist parem ettekujutus sellest, mida Cloudways pakub WordPressi kasutajatele ja kuidas WordPressiga tegelikult alustada, kasutades Cloudwaysi hallatud pilvesalvestust.

Mulle avaldas muljet nende hõlpsasti kasutatav serverikonsool ja kiire WordPressi seadistamine. Mina isiklikult annan neile võõrustajana kindla 5/5. Tänu hulgaliselt serveri skaleerimisele sisseehitatud funktsioone, on SSL, meeskonnad ja palju muud Cloudways positsioneerinud end suurepärase võimalusena nii uutele kasutajatele või väikeettevõtetele kui ka kogenud disainiagentuuridele, kes võivad hallata sadu kliendisaidid.

Lisateavet leiate Cloudwaysi veebisaidilt. Oma 3-päevase prooviversiooniga saate alustada lihtsalt e-posti teel registreerumisega (krediitkaarti pole vaja).

Pilveteede tasuta prooviversioon

Ja kui teil on küsimusi Cloudways WordPressi pilvehostimise, nende funktsioonide või meie kogemuse kohta selle kasutamisel, jätke meile küsimus allolevates kommentaarides. Või jagage teile oma Cloudwaysi kogemusi – meil oleks hea meel kuulda teie arvamust!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map