Kuidas saada WordPressiga allkirjastatud dokumente

Kuidas allkirjastada dokumente WordPressiga

Me kõik oleme saatnud e-kirju edasi-tagasi, et saada dokumendist allkiri alla mitmel korral – tavaliselt lõpeb see sellega, et keegi peab dokumendi enne selle tagasi saatmist välja printima, allkirjastama ja skaneerima. Vaatamata elektroonilise lähenemise selgetele eelistele näib paber endiselt meie maailma oluline osa.


Õnneks on saadaval palju WordPressi pistikprogramme, mis aitavad klientidel dokumendile elektrooniliselt alla kirjutada, ilma et oleks vaja printida. Mõne näpuga saate saata oma kliendile ametialase vormi või dokumendi ning võtta allkirja otse oma WordPressi saidilt. Tere tulemast tulevikku! Kuid kui te pole selle mõistega tuttav, võiksite selle kohta rohkem teada saada e-allkiri enne sukeldumist meie WordPressi e-allkirja tööriistade loendisse.

Selles artiklis käsitletakse seitset kasulikku pistikprogrammi, mis aitavad teil dokumentidele alla kirjutada, säästes nii teie kui ka teie klientide jaoks tohutult aega. Alustame!

1. WP e-allkiri ettevõttelt ApproveMe

WP E-allkirja pistikprogramm firmalt Approveme
Kui soovite dokumente veebis WordPressiga allkirjastada, ApproveMe’i WP e-allkiri on esirinnas. See lisatasu plugin on loodud selleks, et saaksite dokumente oma WordPressi veebisaidil seaduslikult allkirjastada.

Sarnaselt selliste e-allkirjastamisteenustega nagu DocuSign ja HelloSign, võimaldab ka WP E-Signature dokumente üles laadida ja klientidele allkirjastamiseks saata. Teil võib olla piiramatu arv dokumente ja piiramatuid allkirju, mida kõiki teie saidi kaudu hallatakse. WP e-allkiri on UETA ja ESIGN ühilduv, nii et allkirjad on õiguslikult siduvad ja neid saab kohtus jõustada.

Kui vajate WordPressis dokumentide allkirjastamiseks õiguslikult siduvat lahendust, on ilmne valik WP E-allkiri. Ehkki hind on kallis, on säästetud aeg ja meelerahu vaeva väärt.

2. WP veebileping

WP veebilepingu plugin

WP Online Contract on täisfunktsionaalne lepingute haldamise pistikprogramm. Üle 1000 müügi ja 4,4 tärniga hinnangul on see enda jaoks nišš. Selle pistikprogrammi abil saate veebis lepinguid luua, hallata ja salvestada ning lasta oma klientidel mis tahes seadmest alla kirjutada.

Võimaldades teil sisseehitatud WordPressi redigeerija abil oma lepingumallid luua, salvestab WP Online Contract lepingu allkirjastamisel IP-aadressi ja ajatemplid, pakkudes teile kontrolljälge. Pistikprogramm integreerub lisandmoodulite kaudu ka mitme makseväravaga.

WP veebileping on suurepärane lahendus, kui otsite WordPressi vahendusel kõik-ühes lepinguhaldusplatvormi. Kui vajate kohtus täitmisele pööratavaid lepinguid, võiksite uurida mõnda muud võimalust.

3. Kontaktvormi 7 allkirja lisamine (tasuta)

Võtke ühendust vormi 7 allkirja lisandiga
Kontaktvorm 7 on üks tuntumaid ja populaarseimaid vabas vormis ehitajate pistikprogramme, millel on üle 1 000 000 aktiivse installi. Ehkki see loodi algselt kontaktvormide jaoks, on see sellest kaugemale laienenud, eriti selliste lisandmoodulite abil tasuta allkirja lisandmoodul, millel on 1000 aktiivset installi ja 4,2-tärni rahulolureiting.

Allkirjaväli lisatakse teie vormile lühikeste koodimärkide kaudu nagu mis tahes muu välja ja seda saab CSS-i abil kohandada.

Kui kasutate juba kontaktvormi 7 ja olete selle liidesega rahul, sobib see lisandmoodul suurepäraselt, kui soovite oma veebivormidele allkirju lisada. See ei ole õiguslikult siduv lahendus, kuid võib töötada ka vähem rangete rakenduste korral.

4. Vormide allkiri

Vormide vormistamise allkirja lisand

Selle vormide lisandmooduli abil saate vormidele lisada kohandatava allkirjavälja.

Vaba vormi ehitajate maailmas, Vormid on tugev kandidaat, millel on üle 300 000 aktiivse installi. Vormide koostaja kasulikkust laiendatakse premium-lisandmoodulite, näiteks nende Signature-lisandmoodulite kaudu. Ühe saidi hind algab 19 dollarist ja selle saab komplekteerida ka nende kõrgema hinnaga lisatasu litsentsidega.

Allkirjaväli lisatakse vormile nagu iga teinegi välja ja sellel on mõned kohandamisvõimalused. Kui allkiri on esitatud, teisendatakse see pildiks ja salvestatakse koos vormi andmetega.

Kui olete vormistatavate vormide fänn, teeb see lisandmoodul allkirjade kogumise lihtsaks. Kuid see pole eriti turvaline lahendus ega ole ka tegelikult ette nähtud õiguslikult siduvateks olukordadeks.

5. Supervormide allkiri

Supervormide allkirja lisandmoodul

Super Forms on suhteliselt uus pukseerimisvormide ehitaja, kes on mõne kuu jooksul pärast turuletoomist saanud kõrgeid hinnanguid. Supervormide loojad on pakkunud lisatasu allkirjade lisandmoodulit, mis võimaldab teil vormidele allkirjavälja lisada.

Allkirjavälja lisamisel saate kohandada joone paksust ja taustpildi sätteid. Kasutajatelt oma allkirja lisamiseks pole vaja brauseri pistikprogramme, mis teisendatakse kujutiseks ja salvestatakse koos vormi esitamise andmetega.

Kui olete juba supervormide kasutaja ja soovite lihtsat viisi veebis allkirjade kogumiseks, tasub seda lisa kaaluda, kuid pidage meeles, et see ei ole õiguslikult siduv lahendus.

6. ARForms WordPressi pistikprogrammi allkirja lisand

Arforms Signature Addon

Kui te pole sellega veel tuttav, on ARForms kõrgelt hinnatud premium-vormingus ehitajate pistikprogramm, millel on üle 3000 müügi. Nad on loonud esmaklassilise allkirjade lisandmooduli, mis võimaldab teil allkirju veebis lüüa, lisades lihtsalt oma vormile välja.

Lihtsalt kasutatav pukseerimisliides muudab allkirjavälja lisamise vormidele lihtsaks. Teie veebisaidi kasutajad ei vaja oma allkirja lisamiseks spetsiaalseid brauseri pistikprogramme, mis teisendatakse ja salvestatakse vormi esitamisega PNG-failina.

Kui vajate õiguslikult siduvat lahendust, ei pruugi see teie jaoks olla lähenemisviis. Kui olete aga juba ARForms’i kasutaja ja soovite lihtsat viisi allkirjade kogumiseks, siis kontrollige seda.

7. Kiire allkirjavaba WordPressi pistikprogramm

Plugina kiire allkiri
Kiire allkiri on tulevased sisenejad veebiallkirjade maailmas. See tasuta pistikprogramm on osa SwiftCloudi ärikomplektist ja selle eesmärk on muuta mis tahes WordPressi leht signaalitavaks. Pistikprogrammi kasutamiseks peate looma tasuta SwiftCloudi konto ja tulevikus on saadaval lisatasu võimalus – seega proovige seda nüüd tasuta, aga saate.

Swift Signatuuri saab kasutada ühel lehel või mitmeastmelise voo osana – ja see integreerub kõigi olemasolevate SwiftCloudi teenustega. Kõik allkirjastatud dokumendid arhiveeritakse ja säilitatakse koos kontrolljälje jaoks õiguslikult siduvate ajatemplitega. See võib olla kasulik lahendus, kui otsite integreeritud teenuste komplekti.


Dokumentide allkirjastamine võib sageli olla valulik ja aeganõudev protsess, eriti kui te ei saa oma kliendiga isiklikult istuda. Edasi-tagasi saadetud e-kirjad lõpevad dokumendi printimise, allkirjastamise ja skaneerimise vajadusega, enne kui selle uuesti e-postiga saadate, et protsess lõpule viia.

WordPress pakub mitmeid lahendusi, mis aitavad teil neid dokumente elektrooniliselt allkirjastada, nii et meenutagem käesolevas artiklis esitatud seitset pistikprogrammi:

 1. WP e-allkiri ettevõttelt ApproveMe
 2. WP veebileping
 3. Võtke ühendust vormi 7 allkirja lisandiga
 4. Vormide allkiri
 5. Supervormide allkiri
 6. Allkirjade lisand ARFormsile
 7. Kiire allkiri

Oleme kindlad, et üks neist vastab teie vajadustele, kuigi soovitame kindlasti WP E-Signatuuri kui kõikehõlmavat kindlat lahendust.

Kas elektrooniliste dokumentide allkirjastamine on teie ettevõttele ülioluline ja kui ei, siis kas saaksite seda tava tulevikus kasutada? Jagage oma teadmisi allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map