Kuidas saada edukaks blogiettevõtjaks ja WordPressiga raha teenida

Blogijaks saamine pole nädalavahetusel enam lihtsalt midagi teha. See on elustiil ja üha enam ajaveebi ajakirjanikke saavad ajaveebiärimeesteks, võimendades oma populaarseid postitusi veebiettevõtete loomiseks. Mis on blogiettevõtja? See võib varieeruda sõltuvalt sellest, kellelt te küsite, kuid see on mitteametlikult meie ametliku WPExploreri sõnaraamatu määratlus:


Blogipidaja
/ bläɡprəˈnər /

nimisõna; inimene, kes haldab ajaveebi kui ettevõtet, muutes oma huvid ja kire täisajaga karjääriks, võttes sageli selleks rahalise riski

Blogiettevõtjaid on kogu veebis ja on väga tõenäoline, et külastate iga päev mitut nende veebisaiti kas ärinõuandeid uurides või rahulikult veebis sirvides. Ja kõik nad on leidnud võimaluse WordPressi abil raha teenida.

Näited blogipidajatest

Kui olete endiselt natuke hägune blogiettevõtte kohta, siis siin on mõned näited, mis aitavad illustreerida. Esiteks on WPExplorer – see on õige. Alustasime lihtsa ajaveebina, mis jagas WordPressi näpunäiteid ja uudiseid. Sellest ajast alates oleme kasvanud täieõiguslikuks kaubamärgiks, millel on meie enda WordPressi tooted.

Veel üks suurepärane näide (mille poole võime vaid pürgida) on Ettevõtja tules. Alguses John Lee Dumas kirgprojekt, EOF on liikunud väikesest igapäevasest taskuhäälingust humoorikate edetabelite, veebiseminaride, töötubade ja muule võrku. On hämmastav, mida saate ajaveebi ja natuke keskendumisega teha!

Kuidas saab Blogipidajaks

Ehkki ma ei saa edu tagada, võin anda teile alustamiseks põhilised sammud. Seal on kolm peamist sammu, mis hõlmavad oma ajaveebi loomist, liikluse kasvatamist ja muidugi vigade otsimist oma ajaveebi rahavoogude loomiseks. Kaevame sisse!

1. samm: looge oma ajaveeb

Oleme ajaveebi ülesehitamisest mitu korda rääkinud, kuid siin on lühike versioon. Esiteks hankige endale mõni suurepärane WordPressi hostimine. Me kasutame WPEngine’i ja soovitame seda tungivalt, kuna need pakuvad hallatud majutust, kuna nad tegelevad teie serveriga teie eest, nii et te ei pea selle pärast kunagi muretsema. Lisaks pakuvad nad suurepäraseid lisasid, näiteks veebisaidi varukoopiaid, saitide peatuspaiku ja tõeliselt fantastiliselt tuge – 29 dollarit kuus. Kui teil on eelarve, on Flywheel veel üks suurepäraselt hallatav WordPress-host, mis pakub sarnaseid soodustusi 15 dollari eest kuus. Ja kui olete tõesti kingapael, on Bluehost esimesel aastal suurepärane reklaam, vaid 3,49 dollarit kuus.

noir-teema

Kui hostimine kõrvale jätta, peate a suurepärane blogimise teema suurepäraste omadustega. Soovitame Noir Responsive WordPress Blog & Shop teemat. Noir pakub palju funktsioone, nagu lehe paigutuse valikud, kohandatud vidinad (umbes, sotsiaalne, Instagram, Facebooki leht, infoleht jne), stiilsed video- ja heli ajaveebi postituse vormingud, 700+ Google’i kohandatud fondi valikud, kohandatud värvivalijad tonnide teema jaoks elemendid kohandatud värviskeemi loomiseks, WooCommerce ühilduvus, RTL-keelte tugi, kohandatud autorikastid koos sotsiaalsete linkidega ja palju muud. Sellel on kõik soovib edasipüüdlik blogiettevõtja.

Kui olete oma teema valmis saanud, alustage blogimist. Looge palju ainulaadset ja kvaliteetset sisu. Kirjutage arvustusi. Looge, kuidas suunata. Jagage ilunippe. Kommenteerige uudiseid. Kuid palun, mida iganes sa teed, kirjuta sellest, mida sa tead ja mis sind huvitab. Kui proovite ajaveebi asutada teemal, mis pole te kirglik, kaotate tõenäoliselt üsna kiiresti hoogu.

2. samm: looge järgmine

See on ehk blogiettevõtjaks saamise kõige raskem osa. Teil on vaja liiklust ja selle hankimiseks peate aega ja vaeva nägema (kui teie BFF pole Kim Kardashian, sel juhul lihtsalt peab olema tema säutsu link teie ajaveebile ja üks meie omadega ka okei?). Eeldusel, et te ei tööta nädalavahetustel A-Listersiga, on mõned asjad, mida saate teha järgmiste moodustamiseks.

sotsiaalne jagamine

Ole sotsiaalne
Peate oma sisu saama sotsiaalmeedia saitidelt, oma kontode kaudu ja oma veebisaidi orgaanilistele külastajatele oma sisu jagades. Noiril on sisseehitatud sotsiaalne postitustega jagamine, nii et peate tegema ainult veenvad postituste pealkirjad, mis huvitavad teisi inimesi Twitteris, Facebookis või Google’is+.

infoleht-vidin

Alustage infolehte
Mida varem oma infolehte seadistada saate, seda parem. Inimesed tellivad ja enamik kasutajaid ei telli kunagi (lihtsalt vaadake oma postkasti, kas mul on õigus?). Soovitame MailChimpi, kuna see, mida me kasutame ja armastame, lisaks on meil olemas MailChimpi jaoks uhke algajate juhend, mille abil saate alustada. Alustamine on tasuta, mis sobib suurepäraselt väikese eelarvega uuele blogijale. Kui kasutate teemat Noir, on sisseehitatud infolehe vidin jaoks MailChimp. Lihtsalt kleepige oma infolehe API-sse ja lugejad saavad hakata tellima!

3. samm: müüge midagi

Kui „blogi” osa on kaetud esimeses etapis, peate nüüd tegelema eelneuriga. Ettevõtteks saamiseks peate oma ajaveebist looma rahavoo. Sellele viimasele lähenemisele on kaks võimalust.

kuulutused

Reklaam
Kui kasutate sellist teemat nagu Noir, saate selle müüa ja seejärel lisada  kuulutused oma veebisaidile, kasutades sisseehitatud avalehte, ajaveebi postitusi ja vidinate alasid. Lihtsalt minge teema kohandajale (WordPressi juhtpaneelil klõpsake Välimus> Kohanda> Üldised teema sätted> Reklaamid) ja kleepige sidusettevõttest Adsense ribareklaami kood või looge lingi abil oma pilt.

Sidusettevõtte müük
Saate sissetuleku teenimiseks reklaamida ka veebis muid tooteid ja teenuseid. Nii teenivad elatist enamik YouTubereid, ilublogijaid ja isegi WordPressi gurusid. Liituge sidusprogrammiga ja lisage siis kordumatu sidusettevõtte lingid soovituste andmisel. Võite kasutada ka tasuta pistikprogrammi Päris link oma URL-iga kohandatud linkide loomiseks.

Woocommerce-Store

Toodete ja teenuste müük
Ainus, mis on parem kui teiste inimeste toodete reklaamimine, on reklaamida oma, luues online pood. Looge oma e-raamat, digitaalkaubad, t-särgid, veebiseminari paketid või midagi muud. Looge midagi, mida teate, et lugejad soovivad. Kui olete elustiiliblogija, koostage müümiseks treeningukava või retseptiraamat. Kui kirjutate aktsiaturust, siis pange kokku parimate investeerimisnõuannete kogumik. Mida iganes soovite müüa, pakub Noir WordPressi teema täielikku tuge ja kohandatud stiili WooCommerce nii et saate meie sinna pääseda ja müüa, müüa, müüa!

Mähkimine üles

Need on meie soovitused alustamiseks! Valige oma WordPressi hostimiskava, hankige selline vinge teema nagu Noir WordPressi teema, reklaamige oma veebisaiti ja looge või jagage tooteid teistega. Muidugi on blogiettevõtjaks saamisega seotud pidevad pingutused. Peate regulaarselt looma värsket sisu, muutma oma tootepakkumisi, looma hooajalisi tutvustusi, võrgustikke oma turul tegutsevate teiste blogiettevõtjatega jne. Kui aga alustate neid kolme sammu, panite kindla aluse ja suundute õige suund edule!

Kas olete ka blogiettevõtja? Kas teil on kasulikke näpunäiteid meie teistele lugejatele? Heameelega kuuleme teie näpunäiteid või kogemusi allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map