Kuidas Podcastit WordPressiga võõrustada, kasutades PowerPressi

Kuidas Podcastit WordPressiga võõrustada, kasutades PowerPressi

Kas otsite hostida WordPressiga taskuhäälingusaateid? Kui see on kõlav jah, siis armastate seda postitust kindlasti. Täna näitame teile täpselt, kuidas luua WordPressi saidil edukas taskuhäälingusaade, kasutades vahvat pistikprogrammi, mida nimetatakse PowerPressiks. Miks just PowerPress? Noh, pistikprogrammil on miljon ja üks funktsioon, mis aitab teil netisaateid hostida.


Lisaks aitab PowerPress levitada oma taskuhäälingusaateid Apple Podcastide (endine iTunes Podcaste), Spotify ja Google Podcastide vahel. Sellisena võimaldab pistikprogramm jõuda miljonite kuulajateni ilma tahapoole painutamata. Parim osa on see plugin tasuta ning uskumatult lihtne seadistada ja kasutada.

Haarake endale seepeale kruus kohvi ja laseme rullida. Oh, palun ärge kartke esitada küsimusi ja jagada oma mõtteid selle postituse lõpus olevas kommentaaride osas.

Laadige PowerPress alla WordPress.org-ist

Kuidas kasutada PowerPressi Podcasti hostimiseks WordPressiga

Teist sekundit raiskamata lubage meil seadistada PowerPress WordPressiga taskuhäälingusaate loomiseks ja hostimiseks. Ärge muretsege natuke; saate pistikprogrammi konfigureerida ka siis, kui olete täiuslik algaja ilma kodeerimise teadmisteta. Alustame asjaajamist.

PowerPressi installimine

PowerPress on saadaval saidi WordPress.org pistikprogrammi repos, mis tähendab, et saate selle installida otse oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt. Kuidas? Navigeerige oma WordPressi administraatori menüüs saidile Pistikprogrammid> Lisa uus nagu allpool näidatud.

uue WordPressi pistikprogrammi installimine

Järgmisena sisestage PowerPress ja kui olete pistikprogrammi leidnud, klõpsake nuppu Installeeri nüüd nagu alltoodud pildil esile tõsta.

installimine powerpress WordPress plugin

Pärast seda lööge nuppu Aktiveeri nuppu.

PowerPressi pistikprogrammi aktiveerimine

PowerPressi aktiveerimine lisab WordPressi administraatori menüüsse uue üksuse. Klõpsake sellel PowerPress menüü üksus, nagu me allpool oleval ekraanisilbil esile tõstame.

PowerPressi taskuhäälingu plugin WordPressi menüüs

PowerPressi seadistamine

Järgmisel ekraanil konfigureerige oma taskuhäälingu põhisätted. Saate muu hulgas lisada sätteid, näiteks oma taskuhäälingusaate pealkirja, seadistada Apple’i Podcasteid, integreerida Blubrry teenuseid (meediumimajutus ja statistika) ning linkida blubrry.com konto (kui teil seda on)..

PowerPressi sätted taskuhäälingusaate hostimiseks koos WordPressiga

Seadistage oma seaded (luban, et see on lihtne nagu A, B, C), kerige lehe lõpuni alla ja vajutage nuppu Salvesta muudatused nuppu.

salvestage powerpressi seaded

Esimese Podcasti loomine

Kui põhiseaded on valmis, olete valmis alustama netisaadete loomist. Klõpsake nuppu Looge ajaveebiga blogipostitus link, nagu on näidatud alloleval pildil.

podcasti loomine powerpressiga

Sellel lingil klõpsates suunatakse teid tuttavale WordPressi postituse redigeerijale. Näete? Kas ma ei öelnud teile, et PowerPress muudab taskuhäälingusaate hostimise WordPressiga lihtsaks?

PowerPress WordPressi podcasti pistikprogramm

Mis edasi? Sisestage oma taskuhäälingusaate pealkiri ja sisu samamoodi nagu ajaveebi postituse loomisel. Kuid taskuhäälingusaade pole audio- / videofailiga täielik. Kuidas seda lisada? See on lihtne, liikuge lehe põhja poole, kuni näete järgmist jaotist.

PowerPressi taskuhäälingusaate meediumifaili lisamine WordPressi postituse redigeerijasse

Sel hetkel peaks teil olema oma podcast-fail valmis. Parim on see, kui saate oma faile hostida igal meediumimajutus saidil.

Hiiglaslike failide üleslaadimine samasse serverisse, kus asub teie WordPressi sait, võib põhjustada aeglase lehekiiruse, sõltuvalt muidugi teie hostist.

Selle õppematerjali jaoks laadisin muusikafaili siiski üles oma WordPressi meediumikogu. Seejärel kleepisin faili URL-i, nagu alloleval ekraanipildil näha.

Kopeerige ja kleepige oma faili URL ülaltoodud jaotisesse, kontrollige, kas kõik on korras, ja klõpsake nuppu Avalda nuppu. Vaatame, mida oleme seni saavutanud.

Pole üldse paha. Mida sa arvad? Kas see oli lihtne või mis?

Esitage oma Podcast Podcasti kataloogidesse

Nüüd, kui teil on taskuhäälingusaade valmis, on aeg hankida see rohkematesse silmamunadesse. Ilmselt peate taskuhäälingusaate jaoks kokku panema turundusplaani, samamoodi nagu reklaamite oma teist sisu.

Lisaks saate selle Podcast-kataloogidesse saata. Nüüd teeb PowerPress oma taskuhäälingusaate erinevatesse kataloogidesse saatmise uskumatult lihtsaks. Kuidas sa seda teed??

Liikuge tagasi lehele PowerPress administraatori juhtpaneel ja klõpsake nuppu Esitage oma taskuhäälingusaade iTunes’i ja teistesse netisaadete kataloogidesse link, nagu me allpool esile tõstame.

taskuhäälingusaate edastamine taskuhäälingusaate kataloogidesse PowerPressi pistikprogrammi abil

Teid suunatakse ümber Blubrry veebisaidile. Kui teil veel pole kontot, palutakse teil see luua. Kui teil juba on konto, suunatakse teid järgmisele lehele.

Ülaltoodud lehel saate oma taskuhäälingusaate edastada Apple Podcastidele, Google Podcastidele, Spotify’le, Google Play muusikale, TuneIn-ile ja Stitcheri Podcast-raadiosse. Kõik lingid, mida vajate nende netisaadete edastamiseks nendesse kataloogidesse, leiate saidilt navigeerimine paremal asuv menüü (vt ülal olevat pilti).

See pole veel kõik, saate oma Blubrry podcasteri armatuurlaual teha nii palju rohkem, nii et ärge kartke uurida.

Mis veel?

PowerPressil on rohkem funktsioone, mis muudavad netisaadete edastamise mitte ainult reaalsuseks, vaid ka äärmiselt lõbusaks. Näiteks saate importida taskuhäälingusaateid SoundCloudist, LibSynist, PodBeanist, Squarespace, Anchor.fm ja RSS-kanalitest. Lisaks saate importida sätteid ja episoode taskuhäälingu pistikprogrammidest PodPress ja Taskuhäälingu plugin tootjalt TSG.

Lisaks saate importida taskuhäälingusaadete episoode teistest blogimisplatvormidest, näiteks Blogger, Joomla, Movable Type ja TypePad. Ja kuna Blubrry pakub meediumimajutust, saate meediumifailid mõne hiireklõpsuga nende teenusesse üle viia.

Kas olete SEO pärast mures? PowerPress SEO on uus funktsioon, mis aitab teil optimeerida oma podcasti episoode otsingumootoritele ilma higi purustamata. Lisaks saate PowerPressi heli- ja videopleiereid täielikult kohandada vastavalt oma teemale.

Lisaks saate määratleda MP3 ID3-sildid (pealkiri, album, esitaja, aasta jne), mis ilmuvad teie taskuhäälingusaadete episoodide kõrval. PowerPressiga on kaasas palju muid tööriistu, mis muudavad pistikprogrammi valitud podcasting-lahenduse enam kui 60 000 WordPressi kasutajale kirjutamise ajal.

Järeldus

Oluline on omada veebisaiti, mis võimaldab teil oma taskuhäälingusaateid hostida ja avaldada mitmetes taskuhäälingusaadete kataloogides. Sait ei anna mitte ainult kuulajale võimalust kuulata ja tellida, vaid pakub kogukonnale ka platvormi iga jao arutamiseks..

Üksikuid taskuhäälingusaadete episoodiga linkivaid postitusi saate alana kasutada üksikasjalike show-märkmete või lisateabe saamiseks. Võite kasutada iga postituse kommentaaride jaotist, et kuulajatelt tagasisidet saada iga episoodi kohta. Lisaks pakub veebisait teile arhiivi kõigi oma taskuhäälingusaadete osas ilma kolmandate osapoolte teenusele tuginemata.

Võimsa pistikprogrammi (nt PowerPress) omamine WordPressiga taskuhäälingusaate hostimiseks annab käegakatsutavaid tulemusi. Miks? See halb poiss teeb tasuta WordPressi pistikprogrammi jaoks palju raskusi. Ausalt, ma ei usu, et saaksite WordPressi jaoks parema taskuhäälingu plugina.

Kas hostite WordPressiga taskuhäälingusaateid? Meile meeldiks kuulda kommentaarides, kuidas teie seda teete, samuti teie mõtteid kogu protsessi kohta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map