Kuidas PDF-faile manustada WordPressi

Kuidas PDF-faile manustada WordPressi

Võib juhtuda, et tahaksite oma postitusele või lehele manustada PDF-faili:


 • Raamatu autor võib soovida anda lugejatele tasuta eksemplari.
 • Tootekataloogide lisamiseks oma veebisaidile.
 • PDF-vormingus disainilahenduste jagamiseks klientidega.
 • Võimalik, et teil on reisibüroo ja soovite kuvada reisipakettide marsruudi.

Kuid probleem on olemas!

Ehkki WordPress võimaldab manustada helisid, videoid ja muidugi ka pilte, pole PDF-faile võimalik oma postitustele ja lehtedele manustada. See funktsioon pole seni saadaval, võib-olla lisatakse see tulevikus.

Kui soovite lisada PDF-faili, saate faili üles laadida, kasutades Lisage meedium , sisestage see ja selle faili link lisatakse teie lehele. Ja teie külastajad saavad selle oma veebisaidilt lahkudes alla laadida või faili veebibrauseris vaadata.

Aga mis siis, kui soovite manustada oma postitustesse PDF-faile ja lasta külastajatel seda oma veebisaidilt lahkumata vaadata? Kas sellele on lahendus? Lühike vastus on JAH.

Nii et näitan selles postituses, kuidas saate oma WordPressi postitusele või lehele PDF-faili manustada. Enne alustamist soovite tõenäoliselt luua korrektselt vormindatud korrektse PDF-dokumendi, kasutades PDF-redaktor. Siis saate selle lisada oma postitustesse pistikprogrammiga või ilma. Alustame.

PDF-faili manustamine pistikprogrammiga

Pistikprogramme, mida saate kasutada PDF-faili lisamiseks oma WordPressi postitusse, on palju.

Kuid me kasutame pistikprogrammi nimega PDF-i manustaja. See on tasuta pistikprogramm, mis on saadaval WordPressi pluginate kataloogis. Parim asi selle pistikprogrammi juures on see, et ta kasutab oma tööks javascripti, mitte aga mõne kolmanda osapoole teenust või iframe’i.

1. samm: installige PDF-i manustaja pistikprogramm

Logige sisse oma WordPressi juhtpaneelile ja minge aadressile Pistikprogrammid> Lisa uus. Nüüd otsige PDF-i manustaja otsingukasti. Kui olete pistikprogrammi leidnud, installige see ja aktiveerige see. Lihtne, kas pole??

Installige PDF-i manustaja pistikprogramm

2. samm: seadistage pistikprogramm

Ehkki võite pärast selle pistikprogrammi installimist oma PDF-faile manustama hakata, saate esmalt sätteid muuta, et manustatud failid näeksid paremad välja. Selle pistikprogrammi seadete lehe avamiseks minge Seadistused> PDF-manustaja oma WordPressi juhtpaneeli vasakust külgribast.

PDF-manustaja seaded

Selle pistikprogrammi tasuta versioon võimaldab teil muuta järgmist:

 • Laius ja kõrgus – Saate muuta PDF-i vaataja laiust ja kõrgust. See aktsepteerib täisarvu väärtusi (pikslites) või max (100% laius).
 • Tööriistariba asukoht – Selle PDF-vaataja tööriistariba võimaldab teie vaatajaskonnal sisse või välja suumida ja minna järgmisele või eelmisele lehele. Tööriistariba võib olla ülaosas, all või mõlemal.
 • Tööriistariba hõljutage kursorit – Saate valida, kas soovite, et tööriistariba oleks nähtav ainult siis, kui hiirekursor dokumendi kohal hõljub või mitte.

Nüüd on need universaalsed seaded. Aga mis siis, kui soovite konkreetse faili sätteid muuta? Noh, saate seda teha ka lühikoodide abil. Siin on näide:

[pdf-embedder url = ”http://yoursite.com/wp-content/uploads/2019/01/April.pdf” laius = ”500” tööriistariba = “ülemine” tööriistariba fikseeritud = “sisse”]

Ülaltoodud näites on laiuseks seatud 500 pikslit, tööriistariba asukoht on seatud ülaossa ja tööriistariba fikseeritakse. Samuti saate tööriistariba madalamale ja fikseeritud tööriistariba välja lülitada.

Sellel pistikprogrammil on ka esmaklassiline versioon, mis pakub selliseid funktsioone nagu allalaadimisnupp, vaadete jälgimine ja allalaadimine, lehe pidev kerimine ja linkide avamine uues aknas.

3. samm: manustage PDF-fail oma postitusse või lehele

Kui olete seadetega lõpule jõudnud, võite hakata räpast tööd tegema. Nüüd, kas kasutate klassikalist redigeerijat või Gutenbergi redigeerijat, saate seda pistikprogrammi hõlpsalt soovitud tulemuse saamiseks kasutada.

Kui kasutate Klassikaline toimetaja, PDF-faili manustamine sarnaneb sellele, mida teeksite pildi või video korral.

Kõigepealt looge uus postitus või avage olemasolev ja klõpsake siis nuppu Lisage meedium nuppu. Nüüd laadige üles oma PDF-fail ja klõpsake nuppu Sisesta postitusse nuppu ja teie postitusele lisatakse lühinumber.

Manustage PDF-fail klassikaline toimetaja

See on kõik – nüüd saate oma postitust eelvaatena kontrollida, kas see töötab korralikult või mitte.

Kuidas oleks Gutenbergi toimetaja? Noh, PDF-Embedderi pistikprogramm sisaldab konkreetset plokki. Nii et looge uus postitus ja klõpsake nuppu Lisa blokeeri. Järgmisena otsige PDF-i manustaja blokeerige ja valige see.

Manustage PDF-fail Gutenbergi toimetaja

Lõpuks klõpsake plokki, et valida (või üles laadida) oma PDF-fail ja teie töö on tehtud.

Siin on lõpptulemus, sõltumata sellest, millist redaktorit kasutate:

Manustatud PDF-faili lõpp

Populaarsed PDF-i vaataja pistikprogrammid

Kuigi PDF-Embedderi pistikprogramm teeb head tööd, on alati hea, kui teil on mõni alternatiiv. Lubage mul nüüd jagada mõnda tasuta ja esmaklassilist PDF-i vaataja pistikprogrammi, mitte mingis kindlas järjekorras:

WordPressi PDF-i vaataja

WordPressi pistikprogrammi PDF-i vaataja

Info ja allalaadimine

Enam kui 3900+ müügiga on WordPressi PDF-i vaataja CodeCanyonis müüdavaks PDF-i vaataja pistikprogrammiks. See on täielikult reageeriv ja brauseritega ühilduv pistikprogramm. See pistikprogramm võimaldab teil lubada või keelata sellised valikud nagu printimine, allalaadimine, suumimine, navigeerimine lehel ja ühiskondlik jagamine. Google Analyticsi saate koos WordPressiga kasutada ka teie PDF-faile lugevate külastajate arvu jälgimiseks.

Google Drive’i manustaja

Google Drive'i manustaja pistikprogramm

Google Drive Embedder on tasuta pistikprogramm, mis võimaldab teil oma WordPressi juhtpaneelilt juurde pääseda Google Drive’ile ja manustada oma postitusele või lehele PDF-e, Wordi dokumente või arvutustabeleid. Selle pistikprogrammi kasutamiseks peate siiski installima Google Appsi sisselogimine samuti – selle pistikprogrammi eesmärk on ühendada Google Drive oma WordPressi saidiga.

Algori PDF-i vaataja

Algori PDF-vaaturi pistikprogramm

Kas otsite Gutenbergi blokeerimise pistikprogrammi PDF-failide manustamiseks? Võite proovida pistikprogrammi Algori PDF Viewer. See tasuta pistikprogramm ühildub kõigi veebibrauseritega nagu Google Chrome, Firefox, Safari, Opera ja Internet Explorer 11. See võimaldab teil laadida mitu faili ühele lehele ja toetab esitlusrežiimi.

Real3D FlipBook WordPressi pistikprogramm

Real3D FlipBook WordPressi pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Nagu nimigi ütleb, on Real3D FlipBook tundlik ja puutetundlik 3D-klaviatuuri pistikprogramm PDF-ide ja piltide kuvamiseks. See on välja töötatud HTML5 abil ega vaja Flashi kasutamist. Saate kohandada selliseid sätteid nagu klappimiskiirus, klappheli, suumi tase ja kaameranurk. See pistikprogramm toetab ka valguskasti ja täisekraani režiimi.

Manustage ükskõik milline dokument Plus

Manustage ükskõik milline dokument Plus

Info ja allalaadimine

Embed Any Document Plus on omalaadne pistikprogramm, mis võimaldab teil hõlpsasti WordPressi veebisaitidele dokumendifaile (PDF, Word, PPT, Excel jne) üles laadida ja manustada. Pistikprogramm lisab visuaalse redaktori kohale nupu „Lisa dokument”. See avab hüpikakna EAD Plus, kust saate valida oma dokumendi allika. Samuti on see tihedalt integreeritud pilveteenustega Google Drive, Dropbox ja Box.com. Võite viibida oma WordPressi saidil ja laadida faile pilveteenustesse ning manustada otse sealt.

Pärast dokumendi üleslaadimist või valimist, mida soovite manustada, saate ka võimaluse valida, millist dokumenditeenust soovite oma faili manustada. Pistikprogramm tunneb failivormingu automaatselt ära ja soovitab teil vaatajat. Vaatajad saavad käsitleda faili, mille suurus on maksimaalselt 5–8 MB. Suuremate failide jaoks soovitavad arendajad need üles laadida Google Drive’i ja sealt manustada.

PDF-faili manustamine ilma pistikprogrammita

Noh, kui olete üks neist, kes otsib alati lahendusi ilma pistikprogrammita, siis on see jaotis teie jaoks. Kindlasti saame PDF-faili manustada WordPressi postitustesse ja lehtedele ilma veel ühte pistikprogrammi installimata.

Idee on lihtne – peate oma PDF-faili oma Google Drive’i kontole üles laadima ja kasutama seejärel faili oma saidile iframe-koodi. Kuigi see meetod on turvaline, on ainus probleem see, kui ta kasutab iframe-vormingut.

Samm 1: Minema Google Drive ja logige oma kontole sisse.

2. samm: Laadige siia üles oma PDF-fail, mille soovite oma WordPressi postitusse manustada. Selleks klõpsake nuppu Uus valige oma Google Drive’i konto vasakust külgribast Faili üleslaadimine, ja laadige fail üles oma kohalikust arvutist.

Google Drive'i faili üleslaadimine

3. samm: Kui fail on teie draivi üles laaditud, topeltklõpsake seda faili eelvaate kuvamiseks. Nüüd klõpsake paremas ülanurgas oleval 3 vertikaalsel punktil (Veel toiminguid) ja valige Ava uues aknas.

4. samm: Klõpsake uues aknas nuppu Veel toiminguid (paremas ülanurgas 3 vertikaalset punkti) ja valige Jaga.

Google Drive'i PDF-i jagamine

5. samm: Avaneb hüpik nimega Jaga teistega. Siin klõpsake nuppu Hankige jagatav link – mis see teeb, see tagab, et igaüks, kellel on PDF-faili link, saaks seda vaadata. Kui te seda ei tee, jääb fail privaatseks ega ole teie veebisaidi sihtrühmale nähtav.

Hankige jagatav link

6. samm: Kui te ei soovi, et külastajad faili alla laadiksid või prindiksid ja ka teksti kopeerimise funktsiooni keelaksid, klõpsake siis nuppu Täpsemad samas hüpikaknas. Valige suvand – „Keela kommentaatorite ja vaatajate allalaadimise, printimise ja kopeerimise valikud” ja klõpsake nuppu Valmis.

Keelake Google Drive'i PDF-is prindikoopia allalaadimine

7. samm: Nüüd on aeg hankida manuskood, mida me oma postituses kasutame. Selle saamiseks klõpsake uuesti nuppu Veel toiminguid, valige Manusta üksus, ja kopeerige iframe-kood.

Google Drive'i koopia manustamise kood

8. samm: Minge üle oma WordPressi juhtpaneelile ja looge või redigeerige postitust või lehte, kuhu soovite PDF-faili manustada. Kui kasutate Klassikaline toimetaja, minge lihtsalt vahekaardile Tekst ja kleepige kood:

Vahekaart Klassikaline redigeerija tekst

Sest Gutenbergi toimetaja, peate lisama uue ploki, otsima kohandatud HTML-i ja lõpuks lisama kohandatud HTML-i plokki iframe-koodi:

Kohandatud HTML-i blokeerimine

9. samm: See on see – nüüd saate oma manustatud PDF-faili kontrollimiseks oma postitust või lehte eelvaates vaadata.

Lõpumärkused PDF-failide manustamise kohta WordPressi

WordPress võimaldab teil linkida oma PDF-failidega, kuid mitte neid manustada. See juhend lahendab selle probleemi siiski. See näitab, kuidas saate oma PDF-faile manustada postitustele või lehtedele, nagu ka pilte ja videoid, pistikprogrammiga või ilma.

Kas olete kunagi manustanud oma veebisaidile PDF-faili, kasutades mõnda neist kahest meetodist? Kas teil on mõni alternatiivne pistikprogramm ja arvate, et see on parem kui selles artiklis mainitud? Andke mulle oma mõtetest kommentaaride jaotises teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map