Kuidas oma tooteid WordPressi ja WooCommerceiga müüa

Kui inimesed mõtlevad WordPressile, mõtlevad nad sageli ka blogimisele, kuid maailma lemmik sisuhaldussüsteem on viimase kümne aasta jooksul jõudnud kaugele. Tegelikult võib pistikprogrammi või kahe WordPressiga paljude inimeste jaoks palju asju olla – ja mitte vähem tähtis suurepärane platvorm veebipoe üles ehitamiseks.


WordPressi installimise veebipoeks muutmiseks pole pistikprogrammidest ja e-poe teemadest puudust. Need varieeruvad tasuta kuni mitte nii tasuta ja pistikprogrammide kvaliteet on metsikult erinev. E-kaubanduse uustulnuka jaoks võib õudusunenäoks valida, millist platvormi valida.

Seda silmas pidades otsustasin selles postituses lähemalt uurida üht parimat pakkumist turul. See on nii tasuta kui ka erakordselt hästi üles ehitatud. Ma muidugi räägin WooCommerce autor WooThemes.

WooCommerce’i lühiülevaade

WooCommerce on WooThemes’i ettevõtte tasemel e-kaubanduse tarkvara (mille on nüüd omandanud WOrdPress ise). See võimaldab lisada lisatasu laiendusi, nii et saaksite vaikeinstallile tugineda hulgaliselt. Siin on WooCommerce’i põhifunktsioonide (nagu on märgitud tootelehel) kiire tühistamine:

 • Täielikult auditeeritud WordPressi turvaettevõtte Sucuri poolt
 • Põhjalik kaupluse juhtimine
 • Ulatuslikud aruandlusvalikud
 • Lihtne ühe lehe kassasse
 • Mitme maksevärava valikud
 • Mitmed turundus- ja reklaamivõimalused

Need funktsioonid ainult kriimustavad WooCommerce’i funktsionaalsuse pinda. Ehkki see katab paljude veebipoodide nõudmised otse karbist välja, peaksite arvukate saadaolevate lisatasu laiendite arvestamisel saama võimaluse luua pood, mis vastab täielikult teie vajadustele (hoolimata sellest, kui ainulaadsed need võivad olla).

WooCommerce’i installimine

Enne WooCommerce’i installimist veenduge, et teie praegune teema ühilduks WooCommerce’iga. Teemalehel tuleks funktsioonina loetleda WooCommerce. Kui plaanite kauplust rajada, soovitame tungivalt hankida premium-teema. Selle eesmärk on tagada, et teie teema ühildub pidevalt WooCommerce’i uusima versiooniga (te ei soovi turvaauke, kuna teie tasuta teemat ei värskendatud). Samuti, kui valite premium-teema, näiteks Chic või Total, on poes muudatuste tegemiseks lisatud kohandatud stiil ja kõik teie WooCommerce’i vidinad näevad suurepärased välja (kuna pistikprogrammi vaikeseade on nii).

Ok, noh, et teil on ühilduv teema, on aeg installida! WooCommerce’i installimine on sama lihtne kui muude pluginate installimine WordPressi pluginate hoidlast. WordPressi juhtpaneelil peate minema Pistikprogrammid> Lisa uus ja siis sirvige WooCommerce. Pistikprogramm peaks olema populaarsete nimekirjas. Klõpsake lihtsalt suvandil Installi kohe ja kui installimine on lõpule jõudnud, klõpsake nuppu Aktiveeri pistikprogramm.

installige veebipõhine pistikprogramm

See viib teid WooCommerce’i seadete lehele, mis nõuab enne pistikprogrammi täielikku installimist viimast sammu. Lehe ülaosas on suur teatis, milles palutakse teil installida WooCommerce Pages:

Woocommerce sõnum

Klõpsates nuppu Installi nupuga luuakse kõik teie e-poe jaoks vajalikud lehed. Pärast oma lehtede lisamist suunatakse teid WooCommerce’i tervitusekraanile:

Wookaubanduse tervitusekraan

Nüüd, kui pistikprogramm on täielikult installitud, peaksite kontrollima WooCommerce süsteemi olekut, et tagada kohesete probleemide puudumine.

veebikaubandussüsteemi olek

Selle võib leida alt WooCommerce> Süsteemi olek. Kui teil on probleeme, antakse teile teave nende lahendamise kohta (mida peaksite tegema enne edasist jätkamist).

WooCommerce’i seadistamine

Nüüd, kui pistikprogramm on täielikult installitud, on aeg hakata oma kauplust konfigureerima. Aastal WooCommerce> Seaded menüü, kus teile pakutakse arvukalt võimalusi. Vaatame valikuid, mida saate iga vahekaardi alt konfigureerida.

veebikaubanduse seaded

Üldine

Nagu arvata võiks, annab see vahekaart teile mõned poe põhikonfiguratsioonid. Selle jaotise valikud hõlmavad asukoha, api ja valuuta valikuid.

Tooted

See jaotis hõlmab kõiki teie paljusid toote sätteid. See hõlmab mõõtühikuid, ülevaatusvalikuid, toote- ja kauplusevalikuid, tootekujutiste kärpimist, laoseisuvalikuid ja allalaaditavate toodete sätteid.

Maks

Maks on täpselt selline, nagu see kõlab – maksuseadistused. Maksumäärade arvutamiseks on palju võimalusi ja need võivad muutuda keeruliseks. Soovitame heita pilk järgmisele: maksude seadistamine WooCommerce’is enne sellesse jaotisse süvenemist.

Kassa

Siit saate seada ostukorvi ja väljamakse lehed, lisada tingimusi ja valida oma makseväravad. Pangaülekanne, tšekk, COD, PayPal ja krediitkaardid on lisatud WooCommercei valikud. Kuigi täiendavate makseväravate lisamiseks on kolmandate osapoolte kaudu saadaval palju pistikprogramme ja laiendusi.

Siit saate ka kuponge lubada. Kupongid ja sooduskoodid võivad olla fantastiline viis anda püsiklientidele põhjust teiega uuesti poodlema. Paljud veebipoed pakuvad uudiskirja liikmetele allahindlusi või kliendi allahindluste tagastamist ning see on asi, mida tasub kaaluda.

Kohaletoimetamine

Siin saate oma poe saatmisprotsessi kõiki aspekte konfigureerida (kui müüte füüsilisi tooteid). Lisaks saatmisarvutuste kuvamisvalikutele saate lubada ja konfigureerida ka järgmisi saatmisvalikuid:

Valige saatmismeetodid, määrake kindlad tariifid, lubage tasuta saatmine, lisage rahvusvahelised saatmisvalikud ja isegi valige kohaliku vastuvõtmise või kohaletoimetamise erisätted. Saate kõik need valikud eraldi lubada ja konfigureerida valitud saatmismeetodite üksikasjad.

Kontod

Kontode leht pakub valikuid oma kasutajakontode lehe seadistamiseks, oluliste kontolehtede kohandatud URL-ide lisamiseks ning kontode ja registreerimise lubamiseks / keelamiseks.

E-post

See jaotis võimaldab teil konfigureerida e-posti valikuid ja e-posti malle, mida kasutatakse klientidega suhtlemisel. E-kirju saab konfigureerida mitmesuguste käivitajate jaoks, näiteks uued, töötlevad või täielikud tellimused, samuti arved, paroolide lähtestamine ja palju muud. Võite isegi valida kohandatud värve!

Veebihookid

Veebikeskkondi kasutatakse sündmuste käivitamiseks, näiteks kupongikoodi hüpikakna avamiseks, kui kliendid lisavad toote ostukorvi. Selle jaotise abil on WooCommerceil palju lihtsam töötada kolmandate osapoolte pistikprogrammidega, mida võiksite kasutada WooCommerce’i funktsioonide laiendamiseks..

Oma toodete lisamine

Nüüd, kui olete kaupluse konfiguratsiooni läbi teinud, on aeg hakata oma tooteid lisama. Toote loomise protsess on peaaegu täpselt sama, mis WordPressis tavalise ajaveebi postituse loomisega

Saate luua oma toodetele kategooriaid ja silte ning lisada saateklasse, et rühmitada oma tooteid nende järgi, millel on konkreetsed saatmisnõuded. Samuti on võimalus lisada oma toodetele täiendavaid atribuute, näiteks mitu värvi või suurust.

Toote lisamisel kuvatakse teile tavalise postituse lehega sarnane leht koos mõne täiendava jaotisega.

Woocommerce toodete lisamine

Tooteandmed

Selles jaotises saate konfigureerida kõike toote kohta. Valida on nelja tootetüübi vahel: lihtne, grupeeritud, väline / sidusettevõte või muutuv. Lihtne tootetüüp on ainus, mis võimaldab teil teha toote kas digitaalse allalaadimise või virtuaalse toote.

Peaksite tagama, et igal tootel on SKU, mis on varude haldamise võimaluste kordumatu tunnus. Selles jaotises saate määrata toote hinna, toote lisaatribuudid ja toote laohaldusvalikud.

Samuti on fantastiline sektsioon, mis võimaldab teil linkida teisi tooteid, et saaksite oma kliente üles müüa ja ristmüüki teha. See on suurepärane võimalus julgustada oma kliente sinult täiendavaid tooteid ostma. Amazon on selle tehnika meister ja tasub kulutada aega, et uurida, kuidas nad toote linkimisele lähenevad, et omaenda müüki parandada.

Toote lühikirjeldus

See on natuke sisu, mis kuvatakse teie toote pildi kõrval tegelikul tootelehel (pikem ülaltoodud kirjeldus kuvatakse klientide arvustuste kõrval asuval vahekaardil). See on suurepärane jaotis, kus saate lisada paar kiiret lauset või täpploendit oma toote funktsioonide kohta.

Woocommerce toode

Tootegalerii

See kõlab täpselt nii – teie tootepiltide galerii. Tavaliselt on hea mõte lisada mõni hetktõmmis sellest, mida te müüte, et kliendid saaksid seda enne ostu vormistamist kontrollida. Oma Chici teema raames oleme galeriid täiustanud, et saada kena pildi valguskast, et teie klientidel oleks teie galeriide vaatamine veelgi hõlpsam..

Aruandlus

Kui teie kauplus on aktiivne ja olete mõnda toodet müünud, tasub vaadata WooCommerce’i aruandlusfunktsioone. Neid võib leida WooCommerce> Aruanded menüü.

On teateid, mis jaotavad teie müügi päeva, kuu, toote, kategooria ning ka enimmüüjate ja teenijate järgi. Lisaks teie toodete müügile on sellel ka allahindluskupongide kasutamise aruanded ja mitmesugused aruanded klientide kohta. Samuti on olemas ala, mis jälgib teie madala ja otsaga tooteid.

Need aruanded on suurepärane võimalus püsida kursis oma ettevõtte kõigi aspektidega. See funktsioon võimaldab teil mitte ainult välja selgitada oma enimmüüdud, vaid ka näha, milliseid tooteid ei ole müümine. Selline teave võib anda teile õiguse teha kasumlikke otsuseid. Kogu selle teabe tundmine on eduka poe pidamise oluline aspekt ja WooCommerce varustab teid kõigi vajalike andmetega.

Lihtne ühe peatuse lahendus

WordPressi jaoks on palju e-kaubanduse lahendusi, kuid WooCommerce on seal kõige paremaga. See on tasuta ja sisaldab rohkem funktsioone kui paljud esmaklassilised e-poe pistikprogrammid. Kui teie kauplus on üleval ja töös, saate neid näpunäiteid veebis müüa ja neid sisuturunduse näpunäiteid oma ettevõtte laiendamiseks.

Kas kasutate WooCommerce’i? Mis on teie mõtted pistikprogrammi kohta? Kas seal on veel mõnda pistikprogrammi, mida soovitaksite WooCommerce’i asemel? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map