Kuidas luua WordPressis kasutajate jaoks viktoriin (7 lihtsat sammu)

Viktoriinid. Need pole tegelikult nii kohutavad kui testid või eksamid – teie veebisait pole kool, nii et saate oma veebisaidi interaktiivsemaks muutmiseks ja isegi külastajatelt väärtusliku tagasiside küsimiseks kasutada lõbusaid viktoriine. Näete, kuidas lugejad teatud küsimustele vastavad, ja saate teada, mida nad teie saidil teevad või mitte. Ühesõnaga, viktoriinid muudavad teie saidi huvitavaks, ainulaadseks ja lõbusaks.


Siin on palju võimalusi. Te ei pea isegi küsimusi esitama asjade kohta, mis on otseselt seotud teie saidiga, kui teie küsimused on seotud inimestega ja kogukonna loomine teie põhieesmärkide ümber. Näiteks kuigi ESPN pakub kogu aeg oma saitidel spordiviktorine, viskavad nad sinna alati juhuslikke popkultuuri või poliitilisi küsimusi, sõltuvalt sellest, mis praegu on trendis.

Viktoriini loomine pole nii keeruline – saame seda teha seitsme kiire sammuga – nii et vaatame, kuidas saaksite selle oma saidile täna lisada.

1. Lisage uus viktoriin viktoriini meistriga Järgmine

Lihtsaim viis oma kasutajate jaoks viktoriini loomiseks on jõuda pluginate andmebaasi. Võite proovida teha oma väikese viktoriini ilma pistikprogrammita, kuid see läheb kiiresti segaseks. Pealegi pole selleks tõesti mingit põhjust, kuna te ei saa pistikprogrammi funktsionaalsusest poolt – ja pistikprogramm, millest ma täna räägin, on teie saidil üsna kerge.

Alustamiseks laadige alla Viktoriini meistri järgmine pistikprogramm ja aktiveerige see oma WordPressi juhtpaneelil (saate pistikprogrammi lingilt haarata või lihtsalt logida sisse oma WordPressi installi ja liikuda jaotises Pistikprogrammid> Lisa uus, otsida plugina Quiz Master ning installida ja aktiveerida).

Kui pistikprogramm on kõik teie juhtpaneelil kasutamiseks valmis, klõpsake nuppu Viktoriinid vahekaart armatuurlaua vasakus servas. Minge esmasesse Viktoriinid oma esimese väikese küsimustiku loomiseks.

vahekaart viktoriinid

Klõpsake nuppu Lisa uus nuppu. Seejuures avaneb hüpikaken, kuhu saate sisestada uue viktoriini nime. Kutsuge seda kuhu iganes soovite, et saaksite meelde jätta, mis tüüpi viktoriin see tulevikus on. Klõpsake nuppu Loo viktoriin nuppu jätkamiseks.

lisage uus nüüd

See asetab uue viktoriini loendisse kõigist nendest viktoriinidest, mille lõpuks moodustate, kuid selleks, et tõepoolest liikuda, peate klõpsama Redigeeri nuppu, mis asub otse viktoriini nime all – viktoriini nime kerimisel peaksite seda nägema Redigeeri nuppu. Klõpsake sellel.

2. Lisage küsimused

See ala on üsna lihtne, kuna saate viktoriinile lisada kõik küsimused, mida soovite. Alustage klõpsates nuppu Lisage küsimus nuppu, mis kuvab uue hüpikakna, mille abil saate uue küsimuse jaoks kõik üksikasjad sisestada. See on lõbus, loominguline osa.

lisa küsimus

Sisestage küsimused ja kõik võimalikud vastused. Saate täpsustada õige vastuse ja anda isegi teatud punkti punkte inimestele, kes saavad vastused õigesti. Kirjutate sõnumi, mis kuvatakse siis, kui kasutajad saavad õige vastuse. Võite täita ka vihje, mille kasutajad saavad kutsuda, kui nad tunnevad end mõne küsimuse ees kinni.

Allpool on veel mõned väljad, mida tuleb täita, kuid need on kõik iseenesestmõistetavad. Klõpsake nuppu Loo küsimus , kui olete selle küsimuse täitnud.

loo küsimus

Lisage täpselt sama protsess, kui soovite, nii palju küsimusi kui soovite. Lisan selle õpetuse jaoks teise küsimuse, kuna ühe küsimuse viktoriin on üsna igav.

3. Avaldage oma viktoriin

Liikuge tagasi peamise juurde Viktoriin loodud viktoriinide loendi kuvamiseks. Minu näites on mul ainult üks viktoriin, nii et on lihtne näha, kuhu järgmisena liikuda. Meie eesmärk on nüüd viktoriin avaldada, nii et kõik, kes seda saiti külastavad, saaksid selle omaks võtta ja oma vastused saata.

Viktoriini nimest paremal on mõned URL-id ja koodid, mida saate avaldamiseks kasutada. Näiteks viktoriin asub URL-is, nii et saate seda URL-i jagada kõigile, keda soovite.

lühikoodid

Pistikprogrammi tegelik võimsus tuleb mängu siis, kui hakkate lühinumbreid kasutama. Need lühikoodid on loetletud nimest paremal, nii et palume neid kopeerida ja neist kõigil oma saidil mööda minna.

Proovina kopeerin viktoriini lühinumbri ja panen selle uuele blogipostitusele. Paigutage see kood postituse ükskõik kuhu, kasutage seda vidinatena või asetage see lehele sõltuvalt sellest, kus soovite seda oma külastajatele näidata. Kopeerimiseks on saadaval ka teine ​​lühikood. See lühikood näitab edetabelit, kui kavatsete oma saiti hasartmängudena luua ja kõigi külastajate vahel pisut konkurentsi luua.

Kleepin mõlemad need lühikoodid uude ajaveebi postitusse ja klõpsan nupule Avalda nuppu. Sisestage või laadige üles mis tahes muu sisu nagu tavalise ajaveebi postituse korral.

4. Viiul viktoriini stiiliga

Pistikprogramm pakub mõningaid kindlaid stiiliseadeid, nii et saate muuta oma viktoriini sarnaseks teie enda brändinguga, kuid nagu näete allpool, näitab viktoriin hästi välja ja pakub kõiki küsimusi, näpunäiteid, väljad ja vastused. See on minimalistlik viktoriin, kuid kohandamisfunktsioone on üsna palju, et see kenasti välja näeks.

esikülje viktoriin

5. Vaadake tulemusi

Üks viimaseid samme on vaadata oma tulemusi ja kas autasustada võitjaid või kasutada teavet oma ettevõtte paremaks muutmiseks. Kui keegi esitab viktoriinivormi, öeldakse talle, mitu küsimust nad õigesti vastasid, ja kui see on piisavalt kõrge, pannakse tema nimi edetabelisse..

edetabel

See on kihlumiseks imeline, aga kuidas on teie enda tulemustega? Kui olete selle kriitilise sammu lõpetanud, peaksite viktoriinide analüüsimiseks ja isegi nende korraldamiseks kaaluma tööriistu, mida teile taustaprogrammis pakutakse..

6. Vaadake esitamise teavet

Minema Viktoriinid> Viktoriini tulemused oma WordPressi juhtpaneeli vasakus servas. Klõpsake nuppu Vaade linki, et näha, mitu inimest on oma viktoriini esitanud. Tulemuste lahe on see, et need sobivad hästi e-posti ja telefoninumbriteabe kogumiseks, kui juhite ettevõtet, mis kasutab neid meediume turunduse jaoks.

Tulemused sisaldavad isiklikku teavet esitamisest ja õigete vastuste protsenti. Tulemused näitavad ka vastuseid, mille teie kasutajad valisid.

vaade

7. Analüüsige statistikat

Veel üks tore ala, kus oma viktoriinide tõhusust analüüsida, on Statistika lehel. Kliki Viktoriinid> Statistika ja sirvige seda lehte pärast seda, kui olete hakanud saama korralikku arvu viktoriiniedastusi.

statistika

Statistika on kasulik, et teada saada, kas viktorine tasub teie saidil isegi kasutada. Näiteks pakub see pistikprogramm numbreid selle kohta, mitu viktoriini on toimunud viimase paari päeva või nädala jooksul. Kui trendid langevad, peate võib-olla oma sisu muutma. Kui see tõuseb üles, tehke oma viktoriinidega kõike, mida teete.


Jagage oma mõtteid kommentaaride jaotises, kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas WordPressis oma kasutajatele viktoriini luua. Kui olete varem viktorine genereerinud, siis milliseid pistikprogramme olete kasutanud või olete pigem valmis lihtsalt vormistama teatud vorme?

Ma tean, et gravitatsioonivormid on populaarne esmaklassiline viis viktoriinide koostamiseks, kuid ma ei katnud seda, kuna (minu tagasihoidlikul arvamusel) viktoriinimeister Next on sama hea – ja see on tasuta. Kui eelistate kasutada gravitatsioonivorme, tahaksin seda kommentaarides kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map