Kuidas luua WordPressiga festivali jaoks valmis muusika- ja moeblogi

Juhul, kui olete elanud kalju all, algas täna Coachella 2016. Valmistage end muusikasõpradele, trendinäitajatele ja muidugi kuulsustele ette, et sel ja järgmisel nädalavahetusel sotsiaalmeediat üle võtta. Tahad lustiga liituda?


Mis oleks parem viis oma vinge maitse kinnistamiseks muusikas, moes ja popkultuuris kui hämmastava ajaveebi abil! Ärge muretsege – oma ajaveebi loomiseks ei pea te olema veebidisainer ega arendaja. Seadistamiseks on vaja vaid mõni tund dollarit või vähem, tund aega või vähem, ja valmis on mõni suurepärane sisu. Nii et olge mõnusad ja alustame!!

1. samm: hankige domeeninimi ja hostimine

Oluline on hostimine. Me räägime sellest WPExploreris kogu aeg ja mõjuval põhjusel. Teie WordPressi veebisaidi jaoks õige hostimise valimisel võib olla palju tegureid, näiteks veebiruum, tööaja garantii (veebisaidi töötamise ajaprotsent), varukoopiad, mastaapsus, sisseehitatud turvameetmed ja palju muud.

Kuid nähes, et see on tõenäoliselt teie esimene ajaveebiloome loomise kord, eeldame, et hind on suur tegur. Selles pole midagi halba! Siiski võite oma uue ajaveebi jaoks usaldusväärse hostimise leida õiglase ja mõistliku hinnaga. Pealegi toimib uue ajaveebi korral jagatud hostimisplaan lihtsalt suurepäraselt – pole mõtet maksta megaülelaaditud majutuse eest, kui te seda veel ei vaja (pluss saate alati hiljem ka skaleerida).

Paljud hostiettevõtted pakuvad uusi kliendi eripakkumisi ja meie eksklusiivsete reklaamilinkide abil saate esimese või enama aasta jooksul oma hostimisel märkimisväärselt kokku hoida. Siin on kaks võimalust, mis sobivad ideaalselt festivaliblogija jaoks alles alustamiseks.

GoDaddy veebimajutus

GoDaddy $ 1 veebimajutus

Praegu on üks hullumeelne GoDaddy hosting, kus saate registreeruda just majanduse hostimisplaaniks 1 dollar kuus (esimest aastat) pluss on kaasas a tasuta domeeninimi (jällegi esimest aastat – peate oma domeeni nime registreerimist igal aastal uuendama koos hostimisega). Ja me võime isiklikult kinnitada, et GoDaddy on seadistamiseks väga lihtne hostimisvõimalus (saate seda jälgida koos meie GoDaddy kiirhäälestusjuhendiga). Tavaliselt ei soovitaks me $ 1 hostimist (eriti mitte suure liiklusega saitidel), kuid GoDaddy on usaldusväärne ettevõte ja meil on praegu isegi kaks väiksemat veebisaiti, mida nendega hostitakse, ja meil pole probleeme olnud.

Bluehost veebimajutus

Bluehost 3,49 dollarit veebimajutus

Teine ettevõte, mida soovitaksime, on Bluehost ja me pole ainsad – neid soovitab isegi WordPress ise. Spetsiaalse uute klientide reklaamide abil saate jagada virtuaalserverit nii vähe kui võimalik 3,49 dollarit kuus (36-kuulise lepinguga) pluss a tasuta domeeninimi. WordPressi seadistamine koos Bluehostiga on väga sarnane GoDaddyga – see on ühe klõpsuga install. Oma konto loomisel valite lihtsalt WordPressi valiku ning nad installivad ja konfigureerivad teie jaoks kõik oma WordPressi failid, et saaksite edasi liikuda teema valimise, pistikprogrammide lisamise ja tegelikult ajaveebi!

2. samm: õige WordPressi teema valimine

Nüüd, kui teil on domeeninimi valmis oma hostikavasse minema, saate esimest korda oma WordPressi juhtpaneeli sisse logida ja hakata oma saiti blogimiseks valmis saama. See hõlmab teie veebisaidi teema valimist! Siinkohal on suur küsimus, kas soovite kaasa minna tasuta teema (0 dollarit, kuid piiratud funktsioonid) või a lisatasu üks (maksab raha, kuid sellel on rohkem funktsioone ja vajadusel saate teema autorilt abi küsida)? Siin on meie lemmikfestivalideks mõeldud teemad iga eelarve jaoks!

Kaksteistteist WordPressi teemat (tasuta)

2016. aasta tasuta WordPressi teema

Puhtal ja lihtsal WordPressi vaiketeemal pole midagi viga. See on loodud ajaveebi ajakirjanikele ja ei sisalda tonni lisafunktsioone, kuid kõik põhitõed on olemas tänu WordPressi tuuma sisseehitatud võimalustele. Kui lähete armatuurlauale välimuse all> kohandamine, saate teha mõned näpunäited nagu kohandatud logo ja taust, kuid mõne tasuta pistikprogrammi abil (jõuame minutiga nende juurde) saate lisada palju rohkem funktsioone see põhiteema.

Noir Premium WordPressi teema (59 dollarit)

Noir lihtne WordPressi teema infopärijatele

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Noir on esmaklassiline teema, mille juurde kuuluvad vinge ajaveeb, värvikohandamise valikud, Google’i kohandatud fondi valikud ja isegi sisseehitatud reklaamikohad (lisage sinna Google Adsense või lisage sinna sidusettevõtte lingid, et tekitada iga kuu paar lisa). Lisaks, kui kavatsete kunagi midagi müüa (tavapärane festivalirõivastus, üritusel tehtud fotode prindid, originaal-MP3-d või üldse midagi muud), pakub Noir täielikku tuge WooCommerce’i e-kaubanduse pistikprogrammile, nii et saate müüa oma digitaalset või füüsilised kaubad otse teie enda veebisaitidelt (Ee, igaksjuhuks tasud!).

Täna WordPressi teema (tasuta)

Täna ajaveebi ja ajakirja tasuta WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Veel üks suurepärane tasuta võimalus on meie enda teema WordPress. Selle uudiste ja ajaveebi stiili teema pakub lihtsaid kohandamisvalikuid veeru paigutuse, sotsiaalsete linkide, reklaamiruumide ja muu valimiseks. Lisaks toetab see mitut postitusvormingut – nii saate hõlpsalt jagada fotokomplekte sündmustest, oma nädala vloge, helisalvestisi või intervjuusid ja muidugi tavalisi tekstpostitusi.

Pidulikult premium WordPressi teema (39 dollarit)

Pidulikult Premium WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Ärge lubage selle teema puhkusereklaamidel teid petta – see sobib suurepäraselt moe edasiandmiseks ja muusikale keskendunud ajaveebi pidamiseks. Suured, paksud pildid, kohandatud värvivalikud, kirjasuvandid ja kohandatud vidinad on vaid mõned selle teema sisseehitatud suurepärastest funktsioonidest. Lisaks on olemas lõbusad kohandatud vidinad sotsiaalsete linkide jaoks, jaotis „Minust” ja palju muud.

3. samm: kasulike pistikprogrammide lisamine

Pistikprogrammid võivad olla pisut üle jõu käivad. Neid on arvatavasti sadu tuhandeid, kui ühendate kõik saadaval olevad tasuta ja lisatasu võimalused. Kuid on vaid mõned peamised pistikprogrammid, mida soovitame kõigil kasutada, ja mõned lõbusad, mis hõlbustavad teiste festivalilkäijatega ühenduse loomist..

JetPack WordPressi pistikprogramm

Jetpack WordPressi pistikprogramm

Jetpack on kõik-ühes pistikprogrammid kõigi teie WordPressi vajaduste jaoks. See pistikprogramm sisaldab valikuid WordPressi turvalisuse, pildi optimeerimise, sotsiaalse jagamise, seotud postituste ja muu jaoks.

Akismeti rämpspostivastane plugin

Akismeti rämpsposti vastane pistikprogramm

Akismet on ka Automatticu meeskonna kommentaaride rämpsposti filter. See filtreerib kogu rämps välja, nii et kõik, mis teil jääb, on tõeliste lugejate tõelised kommentaarid. Peate aktiveerima API-võtme, kuid see on inimeste ajaveebidele täiesti tasuta (woohoo!).

Päris SEO WordPressi pistikprogramm

Pärmi SEO pistikprogramm

Igas ajaveebis on vaja tobedat SEO pistikprogrammi, et aidata kogu keerulist asja, mis mõjutab teie otsingumootori paremusjärjestust. Soovitame väga Pärmi SEO. Me kasutame seda (koos enam kui miljoni teise inimesega), kuna see muudab teie saidiplaani loomise, SEO jaoks valmis pealkirjade ja lõikude lisamise ja nii lihtsaks.

Instagrami voo tasuta pistikprogramm

Õues olemise ajal kavatsete kindlasti Instagramis pilte teha ja pilte jagada. Kas te ei soovi seda ka oma blogis jagada? Koos tasuta Instagrami voog pistikprogrammi abil saate oma käepärase lühikoodiga lisada oma postitused, lehtedele ja isegi vidinatele.

Instagrami voo tasuta pistikprogramm

Kas jagate pilte ja tsiteeritavaid mõtteid ka Twitteris? Kasuta Lihtne Twitteri voo vidin pistikprogramm, et lisada oma hiljutised säutsud külgriba või jaluse vidina aladele. Nii näevad kõik teie lugejad, mida te valmistate!

sotsiaalne voog-WordPress-pistikprogramm

Kuid kui soovite jagada seda, mida jagate kogu oma sotsiaalmeedias, siis vaadake mitte kaugemale kui Social Stream. Selle lisatasu pistikprogrammiga (ainult 19 dollarit) saate luua ühenduse teie Twitteri, Facebooki, Google+, Instagrami, ajaveebi RSS-voo, Pinterest, Youtube, Vimeo, Tumblr, last.fm ja muuga! Kõigi oma sotsiaalkontode liitmisel luuakse laetud meediumivoog, et teie lugejad saaksid teie festivalitegevusi jälgida ja tunneksid, et nad on teiega siin.

4. samm: alustage oma südame blogimist

Blogi oma südamest välja

1. – 3. Samm oli kõik teie WordPressi saidi ettevalmistamiseks, kuid nüüd on aeg oma blogisse sisu tegelikult lisada. Tõepoolest puuduvad reeglid selle kohta, mida saate teha ja mida mitte (välja arvatud juhul, kui te ei plagiseeri teiste inimeste tööd ega levitada autoriõigustega kaitstud materjale?) Kuid siin on mõned kiired näpunäited, mida kirjutamisel meeles pidada:

 • Kasutage sobivaid pealkirju: H1 on teie postituse pealkirja jaoks, kui soovite oma sisule rohkem pealkirju lisada, kasutage H2 pealkirja koos H3 alamrubriikidega jne..
 • Andke allikatele krediiti: Kui soovite jagada kellegi teise fotot või videot, andke neile kindlasti selle eest au! Veelgi parem, kõigepealt küsige ka luba (algne looja tänab teid!).
 • Link teistele: Tore on linkida teiste oma postituste ajaveebidega, et teie lugejad saaksid pidevalt lugeda selleteemalist teemat, luua koos kaasblogijatega seltskonda ja see näeks teie SEO jaoks hea välja.
 • Õigekirja kontroll ja ülevaade: Õigekirjakontroll aitab suurepäraselt õigekirjavigu parandada, kuid lugege kindlasti enne töö alustamist teos teist korda läbi, et grammatilisi vigu otsida (vastasel juhul lubame, et saate vähemalt ühe “kasuliku” kommentaari, mis sellele osutab).

Mähkimine üles

Loodame, et see väike juhend aitab teil oma ajaveebi festivalihooajaks õigel ajal üles saada! Kas teil on muid näpunäiteid jagamiseks? Või kasutasite meie juhendit oma festivaliblogi loomisel? Meile meeldiks kuulda teie mõtteid või vaadata, mida teie loonud olete – seega palun jagage meiega allpool olevates kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map