Kuidas luua WordPressi hotelli veebisait tubade broneerimise mootoriga

Kuidas luua WordPressi hotelli veebisait tubade broneerimise mootoriga

Kas keskendute otsebroneeringute kasvatamisele või peate lihtsalt looma kliendi jaoks WordPressi veebisaidi? Hea küll. Oleme koostanud teile üksikasjaliku õpetuse! See peaks olema kasulik, kui soovite üles ehitada hotelli, hosteli, korteri, võõrastemaja või ööbimiskoha veebisaidi ja lülitada sisse automaatsed broneerimisteenused – need, mis makstakse ja töödeldakse kohvi lonksutades.


WordPressi abil on funktsionaalse hotelli veebisaidi loomiseks reservatsioonimootori toel loodud 2 peamist lähenemisviisi:

 1. Valmis WordPressi hotellibroneeringute teema
 2. Mis tahes WordPressi teema (sealhulgas hotelliplaanid) + kolmanda osapoole vara broneerimise pistikprogramm

Muidugi on veel üks lähenemisviis, mida tuleb mainida. Broneerimissüsteemi saab toita ka mis tahes reserveeritud tarkvaraga. Pean tunnistama, et mõnel neist on kümneid kasulikke võimalusi, millest WordPressi pistikprogrammidel võib puududa. Kuid kui te ei kavatse käivitada massiivset hotelliketti, pole teil tõenäoliselt vaja kõiki lisakellasid ja helisid, nii et parem on valida kasutajasõbralik teema või pistikprogramm.

Üldiselt maksab hotellitoimingute tegemine pilve koos autoriõigusega kaitstud tarkvaraga ka käe ja jalaga (regulaarselt!). WordPressi pistikprogrammide / teemade abil vähendate kulusid märkimisväärselt ja saate võimsa turvalise funktsionaalsuse.

Lihtsalt Google seda ja võrrelge: patenteeritud broneeringumootori keskmine kuuhind on umbes 100 dollarit (hind tõuseb sõltuvalt teie majutusettevõtte toatüüpidest, tubade arvust jne), samas kui WordPressi teema + pistikprogramm maksab teile umbes 100 dollarit. aastas.

Kuna broneerimistarkvara pole ilmselt enamiku seda artiklit lugevate inimeste jaoks õige, pöördugem tagasi esimese kahe lähenemisviisi juurde ja säästame kommunaalmaksete arvelt natuke raha.

Valmis hotelli broneerimise WordPressi teema valimine

Kui teil on esimesest lähenemisviisist lihtsam alustada, pidage meeles, et paljude WordPressi teemadena, mida reklaamitakse kui „hotellibroneeringut”, on kaasas broneeringuvorm, kuhu broneeringute esildised saadetakse e-postiga. Need võivad olla üsna arenenud (sisse- ja väljaregistreerimise kuupäevade vormide, toatüüpide jms korral).

WordPressi teemad koos reserveerimisvormidega

Paradise Cove on sellise teema suurepärane näide. Külalised saavad majutust otsida:

Paradise Cove'i toa otsing

Seejärel valige üks üsna käepärase kirje hulgast:

Paradiisilahe nimekiri

Ja esitage broneerimistaotlus, saates järgmise vormi e-postiga. Selle peamine puudus on see, et külalised ei saa olla kindlad, et tuba on tõesti broneeritud, kuna protsess peaks hõlmama käsitsi kinnitust.

Paradiisilahe broneeringu vorm

Peaksite arvestama, et see on mugavam viis hotelli, aga mitte külaliste broneerimiseks. Kui te ei paku automaatseid broneeringuid (näiteks maksega), võivad külalised eelistada, et helistate broneeringu tegemiseks teie hotelli.

Teisest küljest tahavad kaasaegsed inimesed, kes on harjunud OTA-dega (veebireisifirmad – nagu näiteks TripAdvisor), et seda protsessi juhitaks peaaegu täielikult tehnikaga ja minimaalsete telefonikõnedega. Või mis siis, kui nad on lihtsalt introvertid?

See tähendab, et hotellitubade broneerimine e-posti või telefoni teel ei ole teie (ja reisijate) otsitava automatiseerituse tase. Õige?

Naasmine ilusa Paradise Cove’i WordPressi teema juurde: lihtne varade broneerimise WordPressi pistikprogramm võib seda veebipõhiste broneeringutega nõustuda.

See e-posti teel broneerimise funktsioon võib endiselt hästi toimida reisisaitidel, kus ekskursiooni broneerimine e-posti teel on endiselt väga populaarne (inimestele meeldib enne nende ostmist ekskursioonide üksikasju arutada).

WordPressi teemad koos reserveerimismootoriga

Räägime nüüd hotelli WordPressi teema tüübist, mille sisseehitatud vara broneerimise mootor on. Tavaliselt põhinevad need teemad peamiselt kolmanda osapoole varade broneerimise pistikprogrammidel.

Näiteks hotell Bellevue, mis broneerib WordPressi teema, mis on kaasas erinevate demodega (hotell, linnakeskus, rannahoone) ja mida toidab WooCommerce’i maksetega broneerimise pistikprogramm:

Bellevue WordPressi teema

See tähendab, et see teema võimaldab teie külalistel lisada vajaliku majutuse ostukorvi ja tasuda selle eest veebis (näiteks PayPali kaudu):

Bellevue broneeringu esitamine

See on veebipõhiste broneeringute vastuvõtmise üsna lihtne automatiseeritud protsess.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et siin on hotelli WordPressi teemade plussid koos rakendatud broneerimismootoriga:

 • Kohene lahendus teema ja pistikprogrammiga sujuvalt integreeritud: kõik pistikprogrammi ikoonid ja stiilid näevad teemakujunduses loomulikud
 • Raha kokkuhoid: kui broneeringumootor on tasuline pistikprogramm, lisavad teemaemüüjad selle tavaliselt tasuta, nii et maksate ainult teema eest

Selle lahenduse ainus piirang on see, et peate toetuma teema pakutavale broneerimissüsteemile. Nimelt ei saa te valida broneerimissüsteemi (muidugi võite kustutada esialgse ja installida teise toa broneerimise pistikprogrammi, kuid mis mõte on siis sellist teemat osta?). Seega peate lisaks välja selgitama, kas suudate pistikprogrammi käitumist oma vajaduste täielikuks kohandamiseks kohandada.

Kuid kui olete juba leidnud hea WordPressi teema ja peate sellesse lihtsalt hotellibroneeringumootori rakendama, lugege lähemalt.

Hotelli saidi ehitamine koos WordPressi toa broneerimise pistikprogrammiga

Saate haarata ükskõik millise WordPressi teema ja muuta see täielikult funktsionaalseks hotelli veebisaidiks koos automatiseeritud broneerimisprotsessiga. See võib olla kas külalislahkusele pühendatud WordPressi teema või lihtsalt see, mida te juba kasutate ja armastate.

Näiteks Villa Fortuna on suurepärane kerge hotellikujundus, mida on lihtne reserveerida pistikprogrammiga (kuna teemaks pole broneeringud valmis):

Villa Fortuna WordPressi teema

Vaatleme sügavamalt ja uurime, kuidas seda samm-sammult teha ühe hotelli WordPressi kõige täiuslikuma reserveerimise plugina abil – MotoPress hotelli broneerimise pistikprogramm. See võimaldab teil lisada kinnisvarainformatsiooni koos kõigi üksikasjadega ja võimaldada veebis broneerimist (hotellid, korterid, puhkemajad, hostelid jne)

Siin on korteriteagentuuri veebisaidi esikülg, mis on üles ehitatud selle broneeringu plugina abil:

Korterite Frontend näide - pistikprogramm MotoPress

Võite, muide, testige pistikprogrammi armatuurlauda ise endale mis tahes eelistatavamat tüüpi hotelliasutused: hotellid, korterid, hostelid või villad.

Ja vaatame nüüd taustapilti. Kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud, peaks ilmuma 2 menüüd: Majutus ja broneeringud. Seejärel toimige järgmiselt.

1. Lisage erinevad hooajalise hinnakujunduse tüübid: need võivad olla erinevad kuupäevad või päevad (jõulud, suvi 2018 jne). Need on kuupäevad, kui olete kindel, et nende hinnad peaksid erinema.

Lisage hooaeg

2. Lisage täiendavaid hotelliteenuseid või pakette: tasuta või tasuline (lapse istumine, parkimine jne). Peate seda eelnevalt tegema, et saaksite olemasolevaid teenuseid erinevat tüüpi majutusteenustesse täiendavalt lisada. Võite lisada teenuse kirjelduse, esiletõstetud pildi, hinna ja perioodilisuse. Külalised saavad broneerida broneeringut taotledes. See on muidugi valikuline.

Lisage teenused

3. Lisage majutustüübid: igaühele neist võib lisada kirjelduse, kategooriad, mugavused, pildigalerii:

Rajatised ja galerii

Samuti võib kajastada majutusvõimalusi (täiskasvanud, lapsed, suurus), vaadet, vooditüüpe ja teenuseid:

Lisage majutustüübid

Alates versioonist 3.0 saate lisada piiramatuid kohandatud atribuute – need võivad olla otsingu saadavuse vormi väljad, täiendavad vara üksikasjad või mõlemad. Peate lihtsalt lisama vajalikud atribuudid ja määrama neile sildid.

Illustreerime seda näitega: lisage atribuut „asukoht” vajaliku arvu siltidega (nt New York, San Francisco) ja määrake atribuutidele sildid valikuliselt.

Broneerimine Mootori atribuudid Administrator

Kui soovite lubada külalistel otsida läbi kogu kategooria, lisage see atribuut „asukoht” lihtsalt otsingu saadavuse vormile täiendava otsinguväljana (lisage vastavad atribuudid lühikoodile).

Broneerimise mootori täpsema otsingu vorm

Need lisaväljad võivad olla kõik, mis vastavad teie ettevõtte tegelikkusele: toatüüp, lühi- või pikaajaline rentimine jne.

See on lihtsalt tore – saate lisada piiramatuid atribuute mitmesse asukohta!

4. Lisage määrad: sama majutustüübi erinevad hinnad sõltuvalt paljudest eelistest (nt tagastatavad ja mittetagastatavad):

Mootorihindade broneerimine

Pistikprogramm loob teile äärmiselt paindliku tariifide süsteemi, et kohaldada mitmetasandilist hinnakujundust põhivara määrale. See võimaldab teil määrata erinevate hindade alusel erinevad kriteeriumid:

 • Mitmed toas olevad mugavused või tingimused (tagastatavad, tagastamatud)
 • Hulk külalisi
 • Viibimise kestus (automaatsed allahindlused)
 • Hooaeg

5. Looge kõik süsteemilehed administraatori paneelil saadaolevate lühikoodidega: Otsingu tulemused, Otsingu saadavus, Täielik broneerimine, Broneerimise kinnitus, Broneerimise tühistamise lehed:

Lühikoodid - broneerimise kinnituse leht

6. Konfigureerige peamised sätted:

Plugini seadete broneerimine

 • Seadke majutustüüpide kuvamise parameetrid (valuuta, valuuta asukoht, kuupäeva formaat, sisse- ja väljaregistreerimise aeg jne)
 • Lisage majutusettevõttes saadaval olevad vooditüübid
 • Valige ajavahemik, mille jooksul kuvatakse madalaim hind – kui külalised ei määra sisse- ja väljaregistreerimiskuupäevi, kuvatakse teie valitud perioodil odavaim majutus
 • Parima majutuskomplekti soovitamiseks vastavalt külaliste arvule lubage / keelake otsinguvorm (see on suurepärane võimalus lubada ühel külastajal lisada mitu majutust ühte broneeringusse)
 • Veebis broneerimise lubamine / keelamine
 • Seadistage kinnitusrežiim: kliendi poolt e-posti teel, administraatori poolt käsitsi või automaatse makse kinnituse abil
 • Valige otsinguvormis majutuse maksimaalne täituvus (see pole piiratud, kuna pistikprogramm toetab mitme majutuse broneerimist korraga)
 • Pildigalerii valguskasti märkimine / tühjendamine
 • Valige otsingu saadavuse kalendri teema (nt hele korall, tumepunane) – see peaks sobima kenasti iga WordPressi teemaga

7. Kohandage administraatori ja kliendi e-posti malle (kasutades makrosid):

E-posti mallid

Süsteem võimaldab teil uute tellimuste kohta automaatselt e-posti teel teatisi saata mitmele adressaadile (nt kinnisvarahaldur, koristajad jne)..

8. Lülitage makseväravad sisse ja välja ja konfigureerige makseseaded (testmaksed, PayPal, 2Checkout, Stripe, Braintree, Beanstream / Bambora tasuta või kasutamiseks WooCommerce maksed lisatasu lisatasu): tasuda tuleb kogu sissemakse või sissemakse hind, sissemakse tüüp (fikseeritud või protsentides), valige süsteemi lehed ja vaikimisi maksete lüüsi, mida kassas lehel kuvada.

Mootorimaksete lüüside broneerimine

Kui te ei soovi makseid veebis aktsepteerida, lülitage sisse lihtsalt makseviis saabumise korral. See võimaldab teil töödelda broneeringut telefoni või e-posti teel, lisada see käsitsi broneerimissüsteemi ja seejärel saada pärast saabumist külalise käest sularahas makse. Saadud rahasumma saab käsitsi esitada ka hotelli / majutuspersonali poolt.

Kui praktiseerite mõlemat moodust – nii võrgus kui ka saabumistasude korral, saate oma külalisele valiku teha, lülitades sisse kõik saadaolevad makseviisid.

9. Muutke keelesätteid (vajadusel): kuna pistikprogramm on saadaval 14 keeles, võite vajaliku seadistada või plugina tekste kohandada mis tahes WordPressi tõlkeprogrammiga.

Lisaks on pistikprogramm ametlikult ühilduv WPML-i pistikprogrammiga, mis võimaldab teil luua väga kasutajasõbraliku liidesega mitmekeelse veebisaidi.

10. Töö kinnisvarahaldussüsteemiga. PMS-iga töötamiseks minge menüüsse Broneeringud. Siin on mõned selle süsteemi olulised valikud.

Pistikprogramm võimaldab teil luua kuponge, kui soovite pakkuda oma reisijatele allahindlusi või korraldada reklaamikampaaniaid. Kuponge saate luua nii rahalise väärtuse kui ka kinnisvara määra protsendi alusel. Fikseeritud kupongi tüüpi saab rakendada majutuse kohta päevas või majutuse kohta külastuse kohta.

Mootori voucherikoodide broneerimine

Rakendage kohandatud broneerimise reegleid kogu hotelli asutamise või ainult valitud üüride korral: määrake kõigi majutusasutuste või üksikute majutuskohtade sisse- ja väljaregistreerimispäevad ning minimaalse / maksimaalse sissetuleku päevad. Samuti võite oma valitud ajaperioodi üürimise blokeerida, seades eelistatavad piirangud:

MotoPressi uued broneerimise reeglid

Sünkroonige oma veebisaidi otsebroneeringud veebireisibüroode (OTA) broneeringutega: kui kasutate oma kinnisvara rentimiseks populaarseid platvorme nagu Airbnb või Expedia, võimaldab pistikprogramm teil vältida ülebroneerimist, sünkroonides kõik broneeringud kõigil platvormidel ja brändi veebisaidil. Selle võimaldamiseks peaks OTA, kus teie atribuudid on loetletud, iCalendari failivormingut toetama (seda teevad populaarsed). Et see kõik toimiks, peate kalendrid vahetama – kopeerige / kleepige sobivad kalendrid sõna otseses mõttes ja importige / eksportige need üle platvormide. Broneeringud sünkroonitakse automaatselt.

MotoPress iCali sünkroonimine

Lisage kõigi majutuskohtade, teenuste jms maksud ja lõivud. Näete neid kõiki iga broneeringu kogukulude kohta.

MotoPress maksud ja lõivud

Broneerimisprotsess on üsna lihtne – külalised esitavad isiklikud andmed, valivad tariifid, teenused ja makseviisi (kui selle sisse lülitate):

Täielik broneerimine - frontend

Kõik broneeringud salvestatakse administraatori juhtpaneelile:

Broneeringukalender

Kui kliendid maksavad pärast saabumist, saab hotellihaldur makse käsitsi lisada:

Lisage makse käsitsi

Sissetulevate broneeringute haldamisel saate neid kõiki vaadata (maksetega või ilma), kontrollida nende olekut, logisid, kliendi üksikasju jne. Ainult maksete kontrollimiseks saate kiiresti liikuda jaotisse „Maksete ajalugu”.

Nagu võite näha, on üsna lihtne luua täielik hotelli veebisait veebipõhiste broneeringutega isegi ilma tehniliste oskusteta. Haarake lihtsalt oma lemmikteem WordPress ja järgige kirjeldatud samme.

Järeldused

Külalised on erinevad – mõned soovivad broneerida veebis kiiresti ja omada kõige üle automaatset kontrolli. Teised soovivad, et protsessis osaleks partner, et veenduda nende keerukate vajaduste täitmises, või eelistavad inimlikku puudutust nagu telefonivestlus. Hotelli veebisaidiga, mis aktsepteerib viivitamatuid veebipõhiseid broneeringuid, teenindate teid mõlemat tüüpi kaasaegseid rändureid. Ja maksimeerige muide oma hotelli täituvus!

See on WordPressi abil eriti lihtsustatud protsess, kus teil on suurepäraseid võimalusi hotelli kodulehe loomiseks valmis hotelliteemaga või vara broneerimise pistikprogrammiga, nagu näiteks MotoPress hotelli broneerimise pistikprogramm.

Kas teil on kogemusi külalislahkuse äri veebisaidi loomisel? Kas teil on küsimus? Ärge oodake ja rääkige kommentaarides meelt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector