Kuidas luua WordPressi e-posti tilgutuskampaaniaid

Kuidas luua WordPressi e-posti tilgutuskampaaniaid

E-posti tilgutamise kampaaniad on teie üldise e-posti turundusstrateegia oluline komponent, mille tulemuseks on paremad e-posti teel avatud hinnad, klikkide arv ja kaasatus. Need on üks järeleproovitud meiliturunduse tehnikaid töö.


E-maili tilgutamise turunduskampaaniaid saab rakendada erinevat tüüpi e-posti turundustegevuste jaoks, sealhulgas infolehed, toote / teenuse värskendused, hüljatud ostukorvide e-kirjad, pidulikud tutvustused ja palju muud.

Selles artiklis räägime erinevat tüüpi e-posti tilgutamise kampaaniatest ja nende loomise kohta MailChimpi abil. Lõpuks loome ka meie enda WPExploreri klientidele mõeldud e-posti tilgutamise kampaania, mis illustreerib, kuidas saate tilguturunduse abil oma WordPressi toodete konversioone reklaamida ja suurendada..

Sissejuhatus e-posti tilgutuskampaaniatesse

Kas olete kunagi mõelnud, miks me kasutame e-posti tilgutamise kampaaniates sõna „tilguti“? (Olen selle üle alati mõelnud.) Noh, see on inspireeritud tilguti niisutamisest – põllumajanduses vee koristamise tehnikast, kus vesi kogutakse ja juhitakse pinnasesse, väga aeglaselt. Vesi kogutakse sõna otseses mõttes tilkhaaval ja lastakse jõuda otse taime juuri.

Tilgakampaaniad ei piirdu ainult e-kirjaga – see termin kehtib ka otsepostituse ja telefonipõhise turunduse kohta. Kuid keskendugem e-post tilgakampaaniaid, kas me?

Väljakutse lihtsate e-uudiskirjadega

E-uudiskirjade osas on turundajatel tavaline probleem. Kui keegi uudiskirja tellib, näevad nad ainult seda uus e-kirju, mitte varem saadetud e-kirju. Seda probleemi võimendatakse erinevate toodete ja teenuste e-posti turunduskampaaniate kaudu. Ilma e-posti tilgutamise kampaaniata jäävad tellijad mõnikord ilma olulisest teabest, näiteks kuidas alustada, olulistest teadaannetest, tooteuuendustest ja paljust muust.

E-posti tilgutamise kampaania võimaldab turundajal igale uuele abonendile saadetavaid e-kirju konfigureerida ja isikupärastada. Neid tuntakse paljude teiste nimede kaudu – tilguturundus, automatiseeritud e-posti kampaania, elutsükli e-kirjad, automaatvastajad ja turunduse automatiseerimine jne. Mõiste on sama – e-posti tilgumiskampaaniad on turundusmeilide komplekt, mis saadetakse automaatselt välja vastavalt ajakavale.

Segmenteerimine ja isikupärastamine

Need on hea e-posti tilgutamise kampaania kaks suurt tugisammast. Segmenteerimine võimaldab meil jagada tellijad erinevatesse rühmadesse ja isikupärastamine võimaldab meil saata igale segmenteeritud rühmale asjakohasemaid e-kirju, suurendades seeläbi konversioonide tõenäosust..

Võtame näite. Oleme kõik Dropboxi kasutanud. Dropboxil on kahte tüüpi kliente – tasuta ja tasuline. See on nende esimene segmenteerimistase. Nende kahe rühma (või segmendi) eesmärk on üsna erinev.

 1. Esimesele rühmale saadetud e-posti teel tilgutamise kampaania õpetaks klienti Dropboxi erinevatest võimalustest ja eelistest, veendes inimest uuendama tasulist versiooni.
 2. Teise grupi inimesed maksavad juba klientidele ja seega oleks teise rühma eesmärk maksvate klientide kaasamine ja hoidmine.

Isikupärastamine võimaldab teil saata e-kirju, mis sisaldavad inimese tegelikku eesnime, tooteid, mida nad on vaadanud ja palju muud. Siin on isikupärastatud e-kiri, mille saadab Airbnb Jimmy vaatasime Portlandis kodumajutusega linna puumaja.

Nagu Jimmy osutab tema blogipostitus, see e-kiri saadeti talle tegelikult ühe päeva jooksul pärast vara vaatamist. Airbnb on nime isikupärast ja Jimmyga koos oleva varaga seotud meilisõnumi sisu teisel päeval vaadanud. Nad on lisanud ka mõned „soovitatud atribuudid”, mis sarnanevad Jimmy poolt varem saattuga, ja seega on neil suurem võimalus klõpsata.

Levinud e-posti tilgutamise kampaania strateegiad

E-posti tilgutuskampaaniatel on üks ühine eesmärk: proovige kliente teisendada ja hoida neid kaasatud. Miks hoida kliente kihlvedudena? Nii et nad jätkaksid teie toote kasutamist. Teie toode naudib teie kliendis tipptasemel kohalolekut, mis takistab teda võistlustel osalemast, kui nad reklaamivad. Oleme jaganud e-posti turunduskampaaniad erinevateks kasutusjuhtudeks ja jaganud näite iga kategooria kohta.

Tervitusmeilisõnumid

Need e-kirjad saadetakse iga kord, kui klient registreerub teie toote või teenuse saamiseks. Need peaksid olema teravad, kaasahaaravad ja peaksid viima kliendi CTA-ni – rakenduse avamiseks või veebisaidile sisselogimiseks..

Tervitusmeilisõnumid peaksid sisaldama järgmist:

 • Kustuta CTA
 • Kuidas tootega alustada – sealhulgas lingid teadmistebaasile, tugifoorumitele ja sotsiaalsetele profiilidele.
 • Nupp tellimuse tühistamine – kõigil meilidel peaks see olema!

Vaatame Asana saadetud tervitusmeili – Facebooki asutajate loodud kiireloomuline koostöörakendus.

See sisaldab ühte selget CTA – käivitage Asana. Samuti koolitab see kasutajat kolme lihtsa sammuga alustamiseks ning sellel on hunnik linke. Võimalik, et kasutaja ei klõpsa neil, kuid on seal, kus nad vajavad.

Kui keegi tellib teie uudiskirja, võite tervitusteraapia abil saata sellele kasutajale automaatselt mõned teie kõige jagatud ajaveebipostitused. Või kui saate oma teenuse jaoks uue proovitaseme registreerumise, proovige tilku, mis sisaldab juhtumianalüüse selle kohta, kuidas teised kliendid teie toodet kasutavad.

Vähemalt on teretulnud e-kirjad kena viis öelda: “Tere, tore tutvuda!”

Experiani valge raamat tervitusteemaliste e-kirjade puhul näitab, et tervitatavate e-kirjade avatud intressimäär on keskmiselt 58,7%, samas kui tavaliste meilide puhul on see umbes 14,6%. Kui see tervitusmeilisõnum kohe saadetakse (st kohe pärast kasutaja registreerumist), tõuseb avatud pakkumise määr 88,3% -ni.

E-kirjade pardaleminek

Tervitusmeili eesmärk on saada inimene rakendust kasutama või avama. Kuid see pole ainus asi, mida teie ideaalne kasutaja peaks tegema. Teie tootest või teenusest väärtuse saamiseks peab teie klient seda tegelikult tegema kasutada teie toode. Mis tähendab, et nad peavad astuma esimese sammu.

 • Asana puhul loob see esimese ülesande.
 • Dropboxi korral selle töölauarakenduse Dropbox allalaadimine ja installimine. (Ei, mitte mobiilirakendus, vaid lauaarvuti).

Siin on näide Asana e-posti aadressile. Vaadake, kuidas see sisaldab kahte CTA-d, mis mõlemad osutavad ühele ja samale toimingule!

Soovituse e-kirjad

Soovituste e-kirjad on kasutajate kaasamisel selgroog. Kõik alates Netflixist kuni Spotify, Instagrami või Quorani kasutavad oma kasutajate huvides isikupärastatud soovitusi. Suurem isikupärastatus põhjustab tavaliselt paremaid intressimäärasid.

Võtame näiteks Quora. Jälgin Quora teemasid, mis pakuvad mulle huvi. Quora kasutab neid andmeid mulle igapäevaste soovituskirjade saatmiseks, lootes, et kontrollin neid iga päev. Kui mulle meeldib midagi, mis mulle silma torkab, siis võiksin sellel klõpsata ja see viiks mind otse rakendusse.

Selles meilis kasutatud teemarida on tegelikult ülaosas esitatud küsimus. Mitte see, kuidas e-kiri avaneb sõnaga “Souravi digest”. See on seal isikupärastamine 101!

Quora algoritm otsustas, et minu hiljutise tegevuse Quoras põhjal teeniks selle küsimuse lisamine meili algusesse tõenäoliselt minu klõpsu. Ja arva ära mis? See tegi!

Uuendamise e-kirjad

Uuendusmeili ülesanne on meelitada kasutajat teie teenusepakkumist uuendama. Peaksite oma klientidele pikendamise e-kirju saatma aegsasti enne aegumiskuupäeva, et nad oleksid pühendumisest teadlikud.

Marketo on vinge ajaveebi postitus sellest, kuidas luua uuenemismeile, mis tegelikult avanevad. Peale põhi- ja vahepalade oli minu jaoks võtmetähtsusega asjaolu, et kogu uuendusmeili ümber võiks ehitada terve kampaania. Võiksite alustada meeldetuletusega. Pikendamiskuupäeva lähenedes saate oma kiireloomulisust suurendada. See võib olla umbes 2-3 e-kirja. Kui miski ei toimi, proovige saata ergutus – näiteks sooduskupong. Kui pikendamiskuupäev on möödas ja klient pole konversiooni teinud, võite proovida saata suurema stiimuli, julgustades (potentsiaalselt kadunud) kasutajat teenust uuesti aktiveerima..

iThemes saatis uuendamise e-kirja koos stiimuliga koos kiireloomulisusega. Nad pakuvad oma eluaegse pro-tellimuse jaoks tohutut 60% allahindlust olemasolevad kliendid. Ja kui sellest ei piisa, pakuvad nad ka alla laaditud linki uhiuue e-raamatu juurde!

FOMO tehnika kadumise hirm:

Selles ekraanipildis näeme, kuidas e-kiri tekitab lugejale kiireloomulisuse, tehes sellest piiratud ajaga pakkumise, mis aegub 5. mail 2017. See e-kiri saadeti 27. aprillil, mis teeb pakkumise tähtajaks 10 päeva.

Siin on pisut arenguruumi – eksemplaris oleks võinud mainida ka seda, et pakkumine kestab vaid 10 päeva (või vähem kui 2 nädalat). See tekitaks a suurem kiireloomulisus lugeja meeles, võrreldes hilisema kuupäeva mainimisega. FOMO tehnika on proovitud ja testitud turundusvõte, mis teadaolevalt parandab avatud hindade, klikkide ja konversioonide arvu.

Kinnitusmeilid

Kinnitusmeilid on oma olemuselt tehinguid, mis teavitavad kasutajat viimasest tegevusest. Need võivad ulatuda ostust kuni broneeringuni. Mõned organisatsioonid saadavad kinnitusmeilisõnumeid turvalisuse vaatenurgast. Näiteks kui logite oma Google’i kontole sisse uuest seadmest, saate kinnitusmeili uue registreerumise kohta.

Kinnitusmeilid on enamasti tehingulise iseloomuga ja edastavad kasutajale teavet. Topeltvalimisega infolehed saadavad kinnitusmeili, et kontrollida, kas kasutaja on tõesti meililisti sisse loginud. Vaatame mõnda kinnitusmeili minu postkastist.

Selles meilis jälgib Jetpack WordPressi saidi tööaega ja saadab kasutajale viivitamatult meilisõnumite tuvastamise korral meilisõnumi.

Siin on veel üks näide Firefoxi saadetud kinnitusmeilist.

Kihlus

Kaasamisüritusi on erinevat tüüpi ning need võivad olla oma olemuselt reklaamivad, tagasisidele orienteeritud või informatiivsed.

Uber teeb nende kasutajatega suurepärase töö ära, tuginedes lokaliseeritud sisule. Uber teeb sidet linna erinevate populaarsete müüjatega, et pakkuda Uberi kasutajatele oma tooteid ja teenuseid. Miks? Kuna Uber soovib oma kasutajatele väärtust pakkuda ja silma peal hoida. Nii et kui järgmine kord mõtled kabiini tervitama, mõtled sa Uberile.

Kursused

Kui teie ajaveeb on juba mõnda aega tegutsenud, on aeg sisu mitmekesistada. Taskuhäälingusaated, e-raamatud ja reaalajas (või lindistatud) kursused on seal kõige populaarsemad ja laialdasemalt kasutatavad sisu mitmekesistamise meediumid. Konkreetse kursuse või taskuhäälingusaate ümber saab luua e-posti tilgutamise kampaania, et seda reklaamida ja panna kasutaja registreeruma või seda kuulama.

Selles meilis Chris alates RankXL jagab oma uut WordPress Blogging Academy kursust. Suurepärane näide sisu mitmekesistamisest ja mõtte juhtimisest.

Tühistage meilide tellimine

Tellimusest loobumine on meiliturunduse hüvasti ja hüvastijätmine. Olete aru saanud, et olete tellimuse tühistamise e-posti saatmise korral juba kliendi kaotanud. See on aeg kasutajalt tagasiside kogumiseks. Selliseid kohad nagu “meil on kahju teid näha!” On tavaline. Mis võiks midagi muuta, on küsida, mis valesti läks. Mis pani nad teie uudiskirjast loobuma? Samuti võite jagada otsest e-posti aadressi pühendunud klienditeenindajatele, et kasutaja saaks oma muresid jagada.

Kuidas luua e-posti tilgutamise kampaaniat rakendusega MailChimp

MailChimp on minu lemmik e-posti turunduse ja automatiseerimise platvorm. Alustamiseks on siin minu algaja juhend WordCressi jaoks mõeldud MailChimpile. Tänu oma igavesti tasuta mudelile on WordCressi kogukond armastanud MailChimpi. E-posti loendi kasvatamiseks MailChimpi abil on saadaval palju tasuta ja esmaklassilisi WordPressi pluginaid.

Vaatame nüüd, kuidas saaksime MailChimpi abil üles ehitada lihtsa e-posti tilgutamise kampaania.

E-posti mallid, mida pakub MailChimp

Need on mõned e-posti mallid, mida MailChimp pakub. Need on optimeeritud pildipaigutuste, teksti hulga ja e-posti paigutuse jaoks iga sihttoimingu jaoks. Õige malli valimine on teie e-posti tilgutamise kampaania oluline samm.

MailChimpi mall „Tee teade”

Näiteks nende Tehke teadaanne malli korral alustab MailChimp e-kirja põhipunkti edastamiseks lühikese, kuid julge päise ja alamjaotisega. Sellele järgnevad mõned pildid, tekst ja lõpuks CTA.

Kaardistame kõik mallid varem nähtud e-posti tilgutamise kampaaniate võimalike kasutusjuhtude jaoks.

MallVõimalikud kasutusjuhtumid
Müüge tooteidKampaania või uuendamise e-kirjad
Tehke teadaanneToote / teenuse värskenduse e-kirjad
Räägi luguTere tulemast, pardaleminek ja kaasamine, e-kirjad
JärelmeetmedKinnitus-, uuendamis- ja soovituste e-kirjad
HaridaUued kursused ja kaasamismeilid

1. Looge uus kampaania

Kõigepealt logige sisse oma MailChimpi armatuurlauale ja looge uus kampaania.

Järgmisena klõpsake nuppu Looge e-kiri.

Valige Automatiseeritud ja seejärel klõpsake nuppu Jagage ajaveebivärskendusi. MailChimp pakub erinevat tüüpi automatiseeritud e-posti kampaaniaid, alates uutest registreerumistest kuni hunniku e-kaubandusega seotud e-kirjadeni. Loome lihtsa ajaveebivärskenduse e-posti, mis töötab RSS-kanalites.

Valige kampaania nimi ja loend, kuhu soovite oma infolehte saata. Kui kasutate seda MailChimpi esimest korda, soovitan koostada oma e-posti aadresse sisaldavate mannekeenide loend, et vigu oleks lihtne märgata. Proovige kasutada ka erinevat tüüpi e-posti kontosid, nagu Gmail, Outlook jne.

2. Seadistage RSS-voog ja ajastus

Nüüd on aeg RSS-voog konfigureerida. Kui olete selle kontseptsiooni uus inimene, soovitan teil vaadata minu artiklit – WordPressi algajate juhend RSS-i jaoks.

 1. Valige oma ajaveebist RSS-voo URL ja sisestage see esimesele väljale.
 2. Infolehe edastamist saate konfigureerida iga päev, nädal või kuu. Selles õpetuses oleme valinud iga päev.
 3. Iganädalase või igakuise infolehe korral on parem valida nädalapäevad, millal infoleht saadetakse. E-posti sageduse saate konfigureerida sõltuvalt e-posti ajakavast. Kuid kõige parem on piirata infolehte 2 e-kirjaga nädalas. Pidage meeles, et liiga paljude e-kirjade korral võib kasutaja klõpsata tellimuse tühistamise nupul!
 4. Kujutise suuruse muutmine tagab, et ajaveebipostitustes kasutatud pildid näevad kõikides seadmetes (sh mobiiltelefonides, lauaarvutites ja tahvelarvutites) hea välja.

Kui olete valmis, jätkake järgmise sammuga.

3. Segmenteerige oma loend (või saatke kõigile e-kirju)

MailChimp annab teile alati võimaluse oma loend segmentida. Tegelikult kutsub see teid tungivalt üles seda tegema. Kuna see on aga õpetus ja meililistide näol on nimekiri minu e-posti aadressidega, siis saadame selle kogu loendisse.

4. Looge oma e-post

Kampaania teabe leht on koht, kus toimub palju toiminguid. Siin konfigureerime teema read, eelvaate teksti ja palju muid parameetreid. MailChimpi automatiseeritud meilide kasutamiseks on vaja kasutada RSS-i liitmise sildid. Ma soovitaksin läbida RSS teadmistebaasi artikkel, parema mõistmise saamiseks. Kui olete valmis, minge edasi ja valige sobiv mall.

Võite märgata, et e-posti kujundajas ilmub kaks uut nuppu – RSS-päis ja RSS-üksused. Saate need plokid oma e-posti kujundusse lohistada ja vastavalt konfigureerida.

Kohandatavad RSS-plokid teenuses MailChimp

RSS-päise või üksuste plokkide puhul saate valida blokkide sisu kohandamise või kasutada neid, mille on eelnevalt määranud MailChimp. Selles õpetuses valisin Katkendid ja kohandas e-kirja fondi suurusi. Kui olete valmis, minge edasi ja saatke meilisõnum.

See on MailChimpi saadetud e-posti lõpptoode.

Näide: e-posti tilgutamise kampaania loomine WordPressi toodetele

Mis on tilguturundusel pistmist WordPressiga? See on võimas turundusriist, mida saate kasutada veebisaidi vaatajaskonna suurendamiseks, veebipõhiste WordPress-toodete (teemad, pistikprogrammid, teenused jne) konversioonide suurendamiseks ja uute tellijate kaasamiseks.

Selle artikli alguses oleme uurinud erinevaid e-posti tilgutamise kampaaniate kategooriaid, näiteks tervitused, pardale sisenemine jne. Meie e-posti tilgutamise kampaania sisaldab e-kirju kõigist nendest kategooriatest. Kuna meie, WPExploreri, tegevusvaldkond on tipptasemel premium-teemade väljatöötamine, siis kasutame kogu teemat illustreerimaks, kuidas saate e-posti tilgutamise kampaaniaid reaalses elus kasutada.

E-posti tilgutamise kampaania segmentimine

Enne alustamist on oluline meeles pidada, et e-posti tilgutamise kampaania edukus sõltub segmenteerimisest ja isikupärastamisest.

Kuidas jaotada meie esimene e-posti tilgutamise kampaania? Lihtne. Segmenteerime selle vastavalt asjaolule, kas e-kirja saaja on WPExploreri klient või tavaline uudiskirja tellija. See annab meile kaks rühma:

 1. Kliendid, kes ostavad Envato käest WPExploreri premium-teemasid (nt: kokku)
 2. Inimesed, kes on tellinud uudiskirja veebisaidilt.

Loome e-posti tilgutamise kampaania inimestele, kes on hiljuti Envatoost teema kokku ostnud.

Märkus. See on vaid näide. Need pole tegelikud meilid, mida saate teema kokku ostmisel. Teemamets ei paku müüjatele seda isiklikku teavet.

1. osa – tervitusmeil

See on meil, mille klient saab kohe teema kokku ostmisel. Selles meilis tuletame kliendile meelde tema hiljutist ostu.

Tervitusmeilisõnumi näidis saadetakse kliendile kohe pärast teema Kokku ostmist.

 1. Ehkki on ideaalne, kui meilisõnum sisaldab ainult ühte CTA-d, oleme lisateabe lisamiseks lisanud veel mõned. Peamine CTA on see, et klient külastaks teema Total veebisaiti, mis on pühendatud teema kõigi omaduste selgitamisele.
 2. Teises lõigus oleme suurendanud klõpsatavate linkide arvu klientidele kasulikest lehtedest (nt hostimine, demosid, teemafunktsioone jne)..
 3. Viimasest lõigust leiate ka selgelt nähtava tellimuse tühistamise lingi. See ütleb kliendile, et austame tema postkasti ruumi ja me ei taha müra lisada.

Mida me ei sisaldanud:

Tervitusmeilisõnumid, mis saadetakse kohe pärast ostu või registreerumisel, on kõrge avatud kursiga. Need on ülitähtsad, kuna need on esimene kokkupuutepunkt ettevõtte ja kliendi vahel; ja seepärast peame me hoolikalt viimistletud olema.

Me ei soovi lisada midagi reklaamilist laadi, näiteks komplekteeritud hostimispakkumist ega laiendada laiendatud tugiplaani. Selliseid e-kirju võiks saata asjast huvitatud klientidele, näiteks neile, kes on juba avatud või paremad, klõpsasid meilil CTA-d.

2. osa – sisenev e-post

Teema Kokku klientidele saadetud pardalevõtmise e-posti näidis

Sissetuleva e-posti eesmärk on klienti tootega tutvustada ja aidata tal kiiresti oma eesmärki saavutada. Seega võiksime oma sisselogimismeilisse lisada näpunäiteid, näiteks:

 1. Kuidas installida teema Total
 2. Kuidas installida vajalikke pistikprogramme
 3. Selle teemaga loodud veebisaidi demosid
 4. Kui midagi ei tööta, linkige tugikanaliga

Mõni võib ühendada sissetulevad sammud tervitusmeilisõnumiga, mis oleks ka igati sobilik!

3. osa – värskenduse e-post

Teema värskenduse näidis Saadaolev e-post

Klientide teavitamine tooteuuendustest mängib olulist rolli kliendi õnne ja säilitamise elutsüklis. Kui värskendame teemat uute funktsioonide, veaparanduste või toimivuse täiustustega, on hea mõte saata kliendile meilisõnum teema värskendamise meeldetuletusega..

4. osa – säilitamise e-post

WPExploreri uuendamise e-posti näidis

Olgem ausad – kliendi õnnel ja püsimisel on toote (või organisatsiooni edus) põhiroll. Suurim näide? Amazon. Miks me siis räägime e-kirjadest? Selle põhjused:

Teema Total WordPress ilmus 2013. aastal ja on õitsenud juba üle nelja aasta. Envato pakub ostjatele 6-kuulist tuge ja värskendusi kogu teema vaikesostuvalikuna. Mis juhtub, kui klient vajab tuge pärast ettemakstud toetusperiood? Siit tuleb maksta tugiteenuste uuendamise e-posti aadress. Kõik kliendid ei pruugi seda vajada. Kuid vabakutselise töötaja või agentuuri huvides oleks osta täiendavat tuge juhuks, kui kliendil on „väljamõeldud” nõudmised.

E-posti tilgakampaania päästik ja ajatelg

Suurepärane. Nüüd on meilid olemas. Aga millal me need saadame? Kas on käivitajaid? Mul on hea meel, et te küsisite! Siin on tabel, milles tuuakse välja e-posti teel kasutatavate tilkade kampaaniate päästikud ja ajakavad, mis oleks mõttekas enamiku WordPressi teemade või pistikprogrammide jaoks.

Kampaania nimiPäästikAjaskaala
1 – tervitusmeilisKui inimene ostab selle teemaKohe
2 – e-posti pardaleminekEsimesed vastuvõtjad võivad olla tervituse e-posti aadressi avanud inimesed. Teised saavad mõne aja pärast pardaletulevat e-kirja saada.Kaks päeva inimestele, kes on tervitusmeili avanud. Neli päeva kõigile teistele.
3 – värskendage e-posti aadressiKui värskendus on saadavalKohe
4 – säilitusaadressKui kliendi tugiteenuste plaan aegubViis kuud ja kakskümmend päeva pärast ostmist. See annab kliendile otsuse tegemiseks kümme päeva.

Edasine segmenteerimine põhineb kasutaja aktiivsusel

Siiani oleme koos MailChimpiga loonud e-posti tilgutamise kampaania inimestele, kes on teema kokku ostnud Themeforestist.

Kui me peaksime seda rühma veelgi segmenteerima, siis võiksime jaguneda aktiivne ja passiivne kliendid. Kes nad on, küsite? Siit see läheb:

 • Me määratleksime aktiivne klient kui hea e-posti avanemise ja klikkimise määraga inimene. Teisisõnu, aktiivsed kliendid on inimesed, kes avavad, loevad ja klõpsavad neile saadetud e-kirjades linke
 • Mitteaktiivne kliendid seevastu on inimesed, kellel on väga halb e-posti aadresside määr, st nad ei ava neile saadetud meilisõnumeid.

On tõenäoline, et aktiivne klient annaks tagasisidet mõne toote parendamise või tagasisideküsimuse kohta. Saime neile saata e-kirju, näiteks:

 • Kui te muudaksite ühte asja Totalis, siis mis see oleks?
 • Mis on teie suurim teema pettumus?

Intercom omab suurepärast ajaveebi postitust tagasiside ja kaasamismeilide kohta ning selle kohta, kuidas Invision kasutas seda oma algusaegadel, et jõuda tänaseni. Seal sul see on. Põhiline e-posti teel tilkumise kampaania inimestele, kes on ostnud teema Kokku!

Järeldus

E-posti tilgutamise kampaaniad on üks parimaid viise, kuidas hoida oma kliente teie WordPressi ajaveebi, toote või teenusega kursis. See on oluline osa klienditeekonnast, mis mõjutab lõpuks teie ettevõtet.

Kõik see tekitab küsimuse – kas e-posti tilgutamise kampaaniad tegelikult toimivad? Jah, nad teevad seda. Päris hästi, tegelikult. Uuringute kohaselt kogunud meeskonna poolt e-turunduse komplekti Emma taga, toodetakse asjakohaseid suunatud e-kirju 18 korda rohkem tulu kui ülemaailmselt levitatavad. Samuti leidsid nad, et inimesed, kes loevad teie tilgutatavaid e-kirju, klõpsavad palju tõenäolisemalt neis asuvaid linke, kasutades a Klõpsamissageduse kasv 119% tilgutavatest meilidest.

Nii et mida sa arvad? Kas alustaksite e-posti tilgutamise kampaaniate rakendamist? Mida muudaksite tilgutatavate meilide puhul, mida oleme kasutanud WordPressi tootenäites? Andke meile allpool kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map