Kuidas luua veebipoodi WooCommerce & WordPressiga

Hwo, et luua WordPressiga edukas veebipood

Nii et soovite alustada oma kauplust – meie arvates on see fantastiline! Enda ülemuseks olemine on keeruline ja rahuldust pakkuv, kuna näete, et teie raske töö mõjutab teie tulusid otseselt. Tahame aidata teie ettevõtmisel edu saavutada, nii et oleme koostanud hõlpsasti järgitava juhendi veebipoe loomiseks ja mõned kasulikud näpunäited selle reklaamimiseks.


Veebipood

Kaupade müük füüsilisest kauplusest ei ole alati teostatav ega otstarbekas. Eriti tänapäeval, mil veebikaubad on muutunud üha enam levinumaks. 2016. aasta kogu jaemüügi uuringu kohaselt PwC (neli suuremat ülemaailmset raamatupidamisettevõtet) enam kui pooled kõigist ostjatest teevad iga kuu veebis oste ja üle kolmandiku kõikidest veebiostudest tehakse mobiiltelefoni kaudu.

Jaekaubanduse üldine uuring 2016: PwC

Lisaks teatas sama uuring, et rohkem kui kahte kolmandikku veebipoodidest ostjaid mõjutab tugevalt sotsiaalmeedia, samuti toote kommentaarid ja ülevaated. See tähendab, et tähtsam kui kunagi varem on uute toodete jaoks positiivne väljapressimine.

Ärge veel ärge rabelege, meil on kindel plaan oma veebipoe ehitamiseks ja reklaamimiseks, et aidata teil oma ettevõttel edu saavutada! Aeg on raha, nii et saagem sellest aru!

Lihtne viis veebisaidi loomiseks

Enne veebipoe loomist ja toodete lisamise alustamist vajate esmalt veebisaiti. Me soovitame kogu südamest ise võõrustada WordPress. WordPress pole mitte ainult piisavalt toimiv täielikult toimiva veebipoe haldamiseks, vaid see on lihtne ja taskukohane valik, mida saab kohandada vastavalt teie e-kaubanduse vajadustele.

Leidke õige hostimine

WordPressi majutamine

Esmalt vajate domeeninime ja hostimist. Hea hostimine maksab raha. Kindlasti saate luua e-poe veebisaidi, kasutades Bluehostit, mis pakub jagatud hostimise plaanina 2,95 dollarit kuus. Bluehost pakub virtuaalserverit taskukohase hinnaga, mis sobib suurepäraselt uutele veebisaitidele. Lisaks on lisatud domeeninimi, nii et te ei pea vaeva nägema selle eraldi ostmisega. Pluss seadistamine on lihtne. Pakkumine ühe klõpsuga WordPressi installimine, nii et vali seadistamise ajal lihtsalt WordPress, sisestage oma domeeninimi ja oletegi valmis!

Kuid kui olete nõus natuke lisainvesteerima, soovitame tungivalt proovida WPEngine’i. Plaanid algavad 29 dollarist kuus haldas WordPressi hostimist WPEngine’ilt (kõik täielikult ettevõttest kuluna maha arvatavad), mis sisaldab täielikult hallatavaid servereid, automaatseid WordPressi põhilisi värskendusi, ööpäevaringset piletitugi, teie veebisaidi igapäevaseid varukoopiaid, evercache-tehnoloogiat, kaasatud lavastusi ja palju muud. Plus, kuna seda on hallatud WordPress majutamiseks olete kohe alguses valmis minema (WP install pole vajalik). Peate siiski ostma domeeninime registripidajalt nagu GoDaddy ja suunama domeeni üle oma serveritele aadressil WPEngine. Kui järgite koos GoDaddy juhend teil ei tohiks olla probleeme.

Lisage SSL turvalise ostukogemuse saamiseks

Kuna loote veebipoodi, on väga oluline osta SSL-sertifikaat. Turvalise pistikupesa kihi sertifikaat on teie veebisaidi abil turvalise ühenduse loomiseks teie serveri ja kliendi brauseri vahel, mis kajastub teie URL-is kui „https: //” (ja sageli kuvatakse ka rohelise luku sümbol). Õnneks on SSL-i üsna hõlpsasti seadistatav kas Bluehost või WPEngine abil, kuna mõlemad hostid pakuvad seda hostimise ajal allkirjastades kassas lisatasuna..

Valige poe kujundus

Nüüd, kui teie domeen ja WordPressi tuum installimine on valmis, saate oma veebisaidi esteetikat muuta. WordPressi ilus aspekt on veebisaidi tohutu mitmekesisus kujundusvõimalused saadaval teemade kasutamise kaudu. WordPress.org-is on saadaval tuhandeid tasuta teemasid, mõned neist pakuvad e-kaubanduse tuge, kuid rohkemate valikute ja veebisaidi välimuse parema kontrolli jaoks soovitame valida premium-teema.

Lisatasu teemad hõlmavad mitte ainult rohkem kujundusvalikuid, vaid ka enamiku toodete puhul pakutakse lisatasu tuge ja autori värskendusi. Kuid olenemata teie eelarvest, siin on mõned meie lemmiktest e-kaubanduse jaoks valmis WordPressi teemadest.

Glitzi ja Glami kogupood WordPressi demo

Kokku: täielik veebisaidi ja e-kaubanduse lahendus (Glitzi ja Glami demo)

Kui soovite täielikku kontrolli lehe-, postitus- ja tootepaigutuse üle, on suurepärane võimalus mitmeotstarbeline WordPressi teema. Lisaks sellele on olemas mitmeid professionaalse välimusega ajaveebide ja poodide demoid, mida saate alustamiseks importida, kuid teemaga on kaasas hõlpsasti kasutatav pukseerimis- ja lohistamislehe koostaja, malli koostaja ja kaks lisatasu liugurit, nii et saate luua suvalise paigutuse oskab ette kujutada. Kohandatud värvivalijad, kirjasuvandid, kirjete paigutused ja palju muud leiate reaalajas kohandajast isegi rohkem valikud asuvad teemapaneelil.

Chic moodsa ajaveebi ja poe WordPressi teema

Chic moodsa ajaveebi ja poe teema

Chic on armas ajaveebi ja poe WordPressi teema, mis oli spetsiaalselt loodud ajaveebi ajakirjanikele, kes soovivad alustada oma äri. Veergude, külgribade, värvide, fontide ja muu sisseehitatud valikuga on WordPressi kohandajas kõik korras. Lisaks pakub teema sotsiaalse jagamise võimalusi, kohandatud sisselogimislehte, reklaamipiirkondi, kohandatud uudiskirja vidinat ja palju muud, mis aitavad teil oma äri laiendada.

Poepidaja WordPressi teema

Poepidaja tundlik WordPressi teema

Poepidaja on võimas e-poe pood, mis sisaldab palju sisseehitatud lehe malle, kohandatud värve ja fonte ning muid kujundusvõimalusi, mis muudavad teie veebipoe kaunistamise lihtsaks. Teemaga on kaasas ka päise kohandaja, täielik ajaveeb ja lisatasu liugur.

Poes tasuta WordPressi teema

Poe põhiline ja tasuta poe teema

Poe ees loodi lihtsaks kujunduseks, millel on selge poe kujundus ja ühilduvus WooCommerce’i pistikprogrammiga. Teemaga on sisse ehitatud peotäis paigutusi ja värvivalikuid ning see on kindel võimalus tasuta teema jaoks.

Kuidas ehitada veebipoodi

Nüüd, kui teil on veebisait üles töötatud, võite hakata oma veebipoodi üles ehitama ja oma tooteid müüki lisama. Kuigi poes on esmaklassilisi valikuid, soovitame tungivalt tasuta, populaarset ja võimsat WooCommerce e-poe pistikprogramm (mida nüüd hooldavad ka samad inimesed, kes WordPressi käivitasid). WooCommerce on hõlpsasti kasutatav, kiire seadistamisega ning saadaval on lai valik valikulisi lisatasu lisandmooduleid, mida saate oma veebipoele täiendavate funktsioonide lisamiseks osta..

1. WooCommerce’i ja kiirseadete installimine

Alustamiseks peate esmalt installima WooCommerce. See on piisavalt lihtne, kuna see on hõlpsasti saadaval WordPress.org tasuta pistikprogrammide hoidlast, millele pääsete juurde otse oma WordPressi juhtpaneelilt.

Installige WooCommerce

Logige lihtsalt oma WordPressi installimisse sisse ja klõpsake nuppu Pluginad üksus armatuurlaual ja klõpsake siis nuppu Lisa uus valik. Esimese tulemusena peaks ilmuma otsing „woocommerce” ja pistikprogramm WooCommerce (see on üks, kus on üle miljoni aktiivse installi ja armas delfiiniikooni). Klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu. See laadib pistikfailid automaatselt alla ja installib ning selleks peaks kuluma vaid minut.

Aktiveerige WooCommerce

Kui pistikprogramm on installitud, peate klõpsama sellel lingil Aktiveerige pistikprogramm WooCommendi abil staatusesse.

WooCommerce'i kiirkäivitus

Järgmisena tuleks teil paluda seadistamist alustada. Seda on palju hõlbus jälgida, nii et klõpsake nuppu Lähme nuppu alustamiseks.

WooCommerce'i seadistamine: lehed

Häälestus küsib kõigepealt, kas soovite, et WooCommerce looks automaatselt teie põhilehed sinu jaoks. Need lehed hõlmavad teie peamist poodi, ostukorvi, kassat ja vaikekliendikonto lehte. Kindlasti soovite kõiki neid lehti, nii et klõpsake Jätkake.

WooCommerce'i seadistamine: lokaat

Järgmine samm on teie poe seadistamine asukoht, valuuta vorming ja ühikut mõõt. See on oluline, et teie kliendid teaksid, kui palju te tasu võtate ja mida nad oma raha eest saavad. Nii et tehke oma valikud ja klõpsake siis nuppu Jätkake.

WooCommerce'i seadistamine: kohaletoimetamine

Sõltuvalt sellest, mida müüte, peate võib-olla lubama ka põhilise saatmis- ja käibemaksu valikud. Füüsilise kauba müümisel peate lubama saatmise (kuid kui kavatsete müüa digitaalseid kaupu, jätke see osa vahele). põhivedu sellel seadistuslehel võimaldab teil sisestada kindlad tariifid riigisisesteks ja rahvusvahelisteks saatmisteks (kui olete USA-s ja plaanite kasutada USPS-i kindlasummalisi kaste, sisestage need hinnad siia, lähtudes kõige tõenäolisemalt kasutatavatest lahtritest) ).

Kui müüte midagi, mida peate võib-olla lubama müügimaks. Mõni osariik nõuab müügimaksu kogumist igalt müügilt (ma vaatan teid Hawaiil), samas kui teised osariigid vabastavad eranditult digitaalsetest kaupadest (näiteks hea ol ’Nevada). Taxjaril on tore interaktiivne käibemaksu kaart kui elate USA-s, kuid ükskõik kus te ka ei asuks, küsige kohalikelt maksuhalduritelt, millised reeglid teie suhtes kehtivad, või võiksite kaaluda osariigi ja kohalike maksude alal kogenud raamatupidaja palkamist (lühidalt SALT). Kui olete selle lehega lõpetanud, klõpsake nuppu Jätkake.

WooCommerce'i seadistamine: maksed

WooCommerce’i kiire häälestuse viimane osa on teie seadistamine maksevõimalused. Üks lihtsamaid viise kauba eest makse kogumiseks on PayPal nii et kui soovite makseid aktsepteerida, sisestage sellel lehel oma PayPali aadress. WooCommerce sisaldab ka sisseehitatud maksevõimalusi Kontrollima, pangaülekanne või sularahas kättetoimetamisel. Lisaks saate täiendavate makseväravate jaoks nagu näiteks Authorize.net või Stripe kasutada lisatasu laiendit (pole kindel, mida kasutada? Vaadake meie artiklit veebipõhistele ettevõtetele mõeldud PayPal vs Stripe kohta).

Kui olete makseviisi lubamise lõpetanud, klõpsake seadistamise lõpetamiseks Jätka. WooCommerce küsib luba andmete kogumiseks (see on teie enda otsustada, kuigi me kaldume lahkelt kahanemisse).

2. Täiendavad (olulised) WooCommerce’i sätted

Järgmisena saate jätkata toodete loomist, kuid soovitame klõpsata nupul Naase juhtpaneeli juurde link, et saaksite lõpetada kõigi oma WooCommerce’i oluliste sätete loomise.

WooCommerce'i seaded

Kui olete WordPressi juhtpaneelil tagasi, liikuge aadressile WooCommerce siis klõpsake nuppu Seadistused. Sellel esimesel lehel on teie üldised WooCommerce’i seaded. Soovitame oma muutke vaikekliendi aadressi. Võttes Geolokaat lubatud võib teie saiti märkimisväärselt aeglustada, kuna tuginete kolmanda osapoole andmetele.

WooCommerce tasuta saatmine

All Kohaletoimetamine vahekaardilt leiate täiendavaid valikuid saatmiseks. Kuid üks, millele tahame tähelepanu juhtida, on võimalus seda lubada tasuta saatmine. See on midagi, mida võiksite pakkuda kehtiva kuponkikoodiga või kõigi kindla summa ületavate tellimuste korral. Märkige lihtsalt ruut ja sisestage oma nõuded.

WooCommendi e-kirjad

Liikudes mööda E-kirjad vahekaardil, kuhu saate sisse minna ja saaja e-posti aadressi muutmine erinevate tellimuste jaoks mõeldud tavaliste e-kirjade jaoks. Võib-olla haldab teie veebipoodi mitu inimest, nii et võiksite soovida, et uute tellimuste teatised läheksid saatmisosakonda, samal ajal kui tühistatud tellimused peaksid tõenäoliselt minema rahastamisele.

WooCommerce kupongid

Viimane WooCommerce’i võimalus, mida võiksite enne toodete lisamise alustamist ära kasutada, on kupongid. Uue kupongi loomiseks klõpsake nuppu Kupongid siis WooCommercei alt Lisa uus. Siit saate luua kuponge kindlale dollarisummale või protsendile ning lisada kasutamispiiranguid (näiteks tellimusi, mis ületavad 100 dollarit, või luua ühekordseid kasutuskoode).

WooCommerceis on palju muid sätteid ja valikuid, mida võiksite muuta. Need, mida me mainisime, olid mõned, mida arvasime rakendavat enamikus veebipoodides, mis saavad seadistuse esimest korda.

3. Toodete lisamine

Nüüd, kus kõik seaded on seatud, saame hakata teie tooteid lisama! Kuid kõigepealt peaksite lisama mõned tootekategooriad, et saaksite oma pakkumisi korraldada.

WooCommendi tootekategooriad

Et lisage oma kategooriad minna üle Tooted siis Kategooriad armatuurlaual. Andke oma kategooriale nimi, näpunäide oma URL-i jaoks (või kui jätate selle tühja WooCommerce, kasutab teie kategooria nime nälkjaks), põhikategooria (kasutaksite seda pesastatud esemete jaoks, nt kingad oleksid kontsade või sandaalide vanemad ), kategooria kirjeldus, kuva tüüp (vaikimisi kuvatakse arhiivilehel kategooria kõik üksused, kuid võite valida ka alamkategooriate või mõlema kuvamise) ja pildi (seda pilti kasutatakse kategooria ruudustiku lisamiseks lehtedele).

Kui olete oma kategooriad lisanud, võite sinna liikuda siltide lisamine. See on sarnane protsess ja pole vajalik, kuid võib olla klientidele väga kasulik. Sildid sobivad suurepäraselt rühmitamiseks nagu üksused, mis ei kuulu samasse kategooriasse. Võite luua silte spetsiifilisemate kaubakirjelduste jaoks, nagu hipster või moodne, või võib-olla ka tootenimede jaoks, kui müüte tooteid mitmelt loojalt. Lihtsalt olge kindel ära dubleeri kategooriad oma siltidega (kategooria „väljamõeldud” ja „väljamõeldud” omamine on SEO jaoks halb ja klientidele segane). Kui olete siltidega lõpetanud, on aeg oma tooteid lisada!

WooCommerce'i toote üldine teave

Kliki Tooted ja siis Lisa uus. WooCommerce sisaldab kõike, mida vajate oma toodete lisamiseks, kus on palju ruumi teabe ja piltide jaoks, et kliendid (ja otsimootorid) rõõmsad oleksid.

Esmalt pange oma toodetele nimi, määrake kategooriad või sildid ja lisage esiletõstetud toote pilt koos valikuliste galeriipiltidega. Seejärel saate esimesse tekstikasti lisada pika üksuse kirjelduse. Seda kuvatakse tegeliku toote lehel vahekaardi “Kirjeldus” all “Arvustused”. Teisesse tekstikasti lisage tootepiltide kõrval kuvatav lühike tootekirjeldus (paar lauset ja täppide toimivad siin suurepäraselt).

Tegelike tooteandmete jaoks valite Lihtne toode millega näete põhilisi valikuvõimalusi SKU (mis tavaliselt on teie enda kirjete jaoks) ja hinna lisamiseks.

WooCommerce allalaaditav toode

Kui kontrollite ka Allalaaditav suvandid WooCommerce kuvab allalaaditava faili jaoks lisavalikud. Ja kui otsustate kontrollida Virtuaalne ja ka vahekaart Kohaletoimetamine eemaldatakse tooteosast, kuna te ei pea virtuaalset eset saatma.

WooCommerce'i sidusettevõte

Kui valite lihtsa toote asemel toote Väline / sidusettevõte suvand WooCommerce kuvab teie sidusettevõtte lingi abil muudele veebisaitidele linkimise seaded. See on suurepärane, kui soovite lisada oma kauplusesse sidusprogrammidega kaupluste tooteid (saate luua Amazoni sidusettevõtte saidi WordPressiga), et teha saatekomisjon.

WooCommerce'i muutuvad toote atribuudid

Viimane võimalus, mida saate oma tooteandmete jaoks valida, on a Muutuv toode. Seda tuleks kasutada siis, kui teil on sama toote erinevad stiilid, näiteks mitmes suuruses ja värvitoonis särk. Esmalt peaksite lisama atribuudid oma toote jaoks.

WooCommerce muutuv toode

Seejärel genereerige oma variatsioonid, kasutades teie lisatud atribuute. Nii saavad kliendid teie valitud hulgast valida täpselt selle, mida nad soovivad.

WooCommerce tooteinventar

Tooteandmete alt leiate ka oma haldamise võimalused inventar. See on mõttekas, kui hoiate oma toodete varusid valmis väljasaatmiseks. Kui teie kaubad on valmistatud nii, nagu nad on tellitud, või kui müüte digitaalseid kaupu, pole teil arvatavasti sellest vahekaardist palju kasu..

Samuti leiate täiendavat saatmine valikud, kus saate määratleda toote kaalu ja mõõtmed ning ka edasijõudnud seaded ostuteate lisamiseks ja tooteülevaadete lubamiseks / keelamiseks. Kui olete lõpetanud, saate oma toote avaldada.

Kokku Glitz & Glam WooCommerce Store

See muutub lihtsamaks, kui tutvute WooCommercei võimalustega (lubame). Ja kui olete kõik tooted lisanud, saate oma WordPressi teemavalikute abil luua stiilseid kaupluse lehti, et oma klientuurile muljet avaldada.

Kuidas oma tooteid reklaamida

Nüüd, kui teie pood on seadistatud ja valmis minema, peate saama sõna, et olete ettevõttele avatud. Uue veebipoe veebipoes ostjatega jagamiseks on palju võimalusi, kuid siin on mõned juhised, kuidas alustada.

Kasutage ära sotsiaalmeediat

Sotsiaalmeedia

Teil peaks olema Twitter ja Facebook – standardsed sotsiaalkontod, mida tõenäoliselt soovite iga väikeettevõtte jaoks, kuid ka muud võrgud, nagu Instagram, Pinterest ja Google+, võivad olla väga olulised sõltuvalt sellest, mida te müüte. Näiteks ei pruugi e-raamatud nõuda Instagrami, kuid kui teete ehteid või kodus kaunistusi, soovite saada fotosid oma toodetest.

Proovi postita iga päev ja alguses katsetage erinevatel kellaaegadel. Soovite oma ühiskondlikku jagamist optimeerida, et see vastaks teie sihtrühma ajakavale. Samuti võiksite kaaluda oma sotsiaalse jagamise automatiseerimist. See toimib eriti hästi, kui lisate oma veebisaidi ajaveebile sisu

Võite ka kaaluda oma postituste reklaamimine, säutsu, nööpnõelad jne. Kampaania loomine võtab pisut uurimistööd, kuna soovite sihtida oma vaatajaskonnale õiget vanusevahemikku, asukohta ja huve. Isegi vaid mõne dollari päevas kulutamine võib aidata uusi potentsiaalseid kliente juurde tuua.

Korraldage reklaami

Võõrustaja kingitus

Veebipoe reklaami korraldamiseks on palju erinevaid viise. Lihtsaim on pakkuda allahindlust või tasuta saatmist, kasutades kupong WooCommerce’i sisseehitatud funktsioon.

Teine võimalus on käivitada a ära andma. Seal on palju tasuta võistlusprogrammide pluginaid, mida saate kasutada oma veebisaidil reklaamide korraldamiseks, või saate oma kingituse haldamiseks kasutada sellist teenust nagu rafflecopter. Lugege kindlasti oma kohalikke konkursse ja kingitusi reguleerivaid seadusi (näiteks USA-s peate arvestama seadustega, mis reguleerivad auhinna väärtust, alaealisi, maksumõjusid ja palju muud – tehke ka kodutöö!).

Paku kliendi õigusi

Veebipoodide püsiklient

WooCommerce kaupluse isikupärastamisel saate kiiresti luua tugeva kliendibaasi. Ja püsikliendid on ideaalsed inimesed, kes aitavad teil oma poodi reklaamida.

Suurepärane viis klientide tagasi teie saidile naasmiseks (ja saada neid sõpradega seda jagama) on pakkuda parimatele klientidele erilisi eeliseid. See võib olla kohandatud sünnipäeva ilmaistarjous koos ostmisega (näiteks kingitus, mille saate igal aastal Sephoras), soodushinnaga saatmine suurte ostude korral (näiteks Old Navy pakub tasuta saatmist tellimustele, mis ületavad 50 dollarit), või erisoodustused sõpradele suunamiseks (sarnane Uberi koodid – teile ja sõbrale 15 dollarit allahindlust).

Alustage infolehte

Infolehe vidin

Kindlasti tahate looge infoleht et teie ostjad saaksid olla kursis uute toodete väljaannete, eripakkumiste ja muuga. Saate MailChimpiga tasuta alustada ja kui kasutate sellist teemat nagu Total või Chic, võib olla kaasas uudiskirja vidin või lehe element (lihtsalt kleepige oma MailChimpi api-koodi). Kui ei, siis on neid palju tasuta pistikprogrammid saate selle abil integreerida MailChimp oma veebisaidiga.

Hankige võrgustik

Võrgustiku loomine

Mõnikord on parem rohkem ja see kehtib eriti siis, kui on vaja oma ettevõttest sõna levitada. Mida laiem on teie võrk, seda rohkem inimesi teil on võimalik jõuda. See kehtib veebisuhete kohta kaasblogijad ja väikeettevõtted (kes osalevad sageli artiklite jagamises), samuti kohalikud telliste ja mördi kauplused kui müüte füüsilist kaupa (sõbralikkus kohalike butiikhotellide omanikega võib tähendada teie kauba kättesaamist nende kinkepoes).

Samuti võiksite liituda erialaliiduga, et aidata oma kauplust reklaamida. Võib-olla võiksite kaaluda oma kohalikega suhtlemist Kaubanduskoda kelle ainus eesmärk on aidata kohalikel ettevõtete omanikel edu saavutada. Või liituge Rahvusvaheline ärivõrgustik (BNI), professionaalne organisatsioon, mis on loodud ettevõtete aitamiseks kogu maailmas. Ja kui teil on kohalik Rotary klubi see on fantastiline koht kogukonnale tagasi andmiseks, tugevdades samal ajal ka ärisuhteid. Lihtsalt minge sealt välja, kohtuge inimestega ja aidake oma ettevõttel kasvada!

Muud ressursid eduka veebipoe pidamiseks

Veebiettevõtte omanikuna on teie ettevõtte sujuva toimimise tagamiseks palju muid asju, sealhulgas ka oma veebisaidi haldamist, mida peate ülal pidama. Nii et siin on veel mõned näpunäited, mis aitavad teil oma saiti optimeerida:

 • WordPressi SEO algajate juhend
 • Tavalised WordPressi vead, mida tuleb vältida
 • Juhend WordPressi vahemällu salvestamiseks
 • Veebis olemise lihtsustamine WordPressi abil
 • Näpunäited usalduse ja usaldusväärsuse suurendamiseks

Loodetavasti oli sellest juhendist abi! Proovisime lisada nii palju näpunäiteid, kui võiksime mõelda, et aidata teil eduka veebiettevõtte käivitamisel, kuid kui teil on täiendavaid näpunäiteid, jagage neid allpool toodud kommentaarides!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map