Kuidas luua ühisrahastamise veebisaiti WordPressiga

Ühisrahastamise veebisaidid, nagu Kickstarter, RocketHub ja Indiegogo, on aidanud viia ellu suurepäraseid projekte, sealhulgas Pebble’i kella, Ouya videomängukonsooli ja tarbijale mõeldud 3D-printerit..


Kui aga teil on mõni projekt, mille jaoks soovite leida rahalisi toetajaid, või soovite luua oma rahakogumiskogukonna, pole praegu põhjust, miks te ei saaks luua oma ühisrahastamise veebisaiti. Kõik, mida vajate, on WordPress, ühisrahastuse pistikprogramm ja sobiv teema ning võite olla kohe töövalmis ja üldse mitte töötada.

Selles artiklis võtame vaatluse alla parimad võimalused oma ühisrahastuse veebisaidi loomiseks, olgu selleks siis teie projektide rahastamise tagamine või levitajate ja disaineritega ühenduse loomine..

WordPressi pistikprogrammi IgnitionDeck ühisrahastamine

Pistikprogramm IgnitionDeck Crowdfunding

Kui soovite luua ühisrahastamise veebisait WordPressiga, siis on pistikprogrammi valikud kohapeal üsna õhukesed. Meie eelmises selle teema juhendis oli valitud tööriist Astoundify AppThemer Crowdfunding plugin. Sellest ajast alates on IgnitionDeckil, kellel on oma WordPressi ühisrahastuslahendus, olemas omandas Astoundify pistikprogrammi ja nende populaarne Fundify teema.

Nii et täna võtame vaatluse alla IgnitionDecki ühisrahastuslahendused. Siin on tasuta pistikprogrammi IgnitionDeck versioon mis peaks andma teile hea ülevaate liidesest, mille abil saate oma WordPressi veebisaidil luua piiramatu hulga ühisrahastus-, tellimis- või rahakogumisprojekte. Täpsemad funktsioonid on siiski jaotises lisatasu versioon, ja sisaldama:

 • PayPali ja triibuga integreerimine
 • 500 raamfinantseerimise teema
 • Üks või mitu IgnitionDeck-laiendit
 • Kickstarteri importija plugin
 • Pistik IgnitionDeck
 • Liikmeks registreerimine ja armatuurlauad
 • Korduvad lubadused või annetused
 • Esiosa projekti esildised

Nagu valikutest näete, annab IgnitionDecki kolmest premium versioonist ühele versioonile üleviimine teile võimaluse luua täielikult toimiv ühisrahastuse veebisait, mille alus on WordPress. Sõltuvalt valitud litsentsist võib teil kõik valmis olla ja töötada, et võimaldada külastajatel registreeruda ja hakata oma tooteid lisama, lootes leida rahalisi toetajaid, ning maksete töötlemiseks ja kogumiseks on mitu võimalust.

Ühisrahastamise veebisaidi seadistamisel pakub IgnitionDecki meeskond esmaklassilist teenust, kus nad hoolitsevad kõige eest alates WordPressi installimisest kuni teie esimese projekti loomiseni, lõpptulemus on see, et teil on töötav IgnitionDecki install. Kui aeg on raha, võib see teenus aidata teil mõlemat säästa.

Olenemata sellest, kas soovite varundajate otsimisel võõrustada oma ühisrahastusprojekte või lasta teistel hostida omaenda projekte, on IgnitionDeck praegu WordPressi kasutajate tugevaim kandidaat. Ehkki IgnitionDeck ei ole tasuta võimalus, võrdub ühekordne tasu soodsalt protsendimääraga, mida võtavad hostitud ühisrahastamise teenused, näiteks Kickstarter, Indiegogo ja RocketHub.

IgnitionDeck-laiendid

Veel üks IgnitionDecki müügipunkt on laiendused, mis on selle jaoks saadaval. Sõltuvalt pistikprogrammi ostmisel valitud litsentsist saate juurdepääsu vähemalt ühele neist laiendustest, ülejäänud on saadaval lisatasu eest. Mõned IgnitionDecki laienduste teegi esiletõstetud teemad hõlmavad järgmist:

 • Amazoni maksed: kasutage Amazoni võimsat maksete API-d
 • Stretch Goals: lisage ja hoidke dünaamilisi venituseesmärke
 • Pidev kontakt: edastage toetajad oma e-posti loendisse

Nende valikute täielikku loendit saate vaadata nende laiendite lehel.

Hankige IgnitionDeck 

Ühisrahastamise WordPressi teemad

Kui ülaltoodud pistikprogramm IgnitionDeck töötab teoreetiliselt iga teemaga, on arendajad loonud valiku teemasid, mis on loodud spetsiaalselt WordPressiga ühisrahastamise veebisaidi loomiseks.

500 raamistik

500 raamistik

Vastuvõtlik 500-raamistik on tasuta teema, mis on kaasas tootega IgnitionDeck ja sisaldab nüüd koos WooCommerce’i abi kassasse kandmise protsessi haldamiseks. Raamistik annab teile võimaluse oma veebisaidi värve kohandada visuaalse juhtelementide komplekti abil, ilma et peaksite koodi muutma. Raamistikus on mitmeid lasteteemasid, mis lisavad funktsioonide komplektile täiesti uue ilme.

Eelvaade 500 Hankige 500

Backer

Backeri ühisrahastamise teema

Backeri puhas ja minimalistlik disain meeldib kõigile, kes otsivad oma ühisrahastamise veebisaidilt klanitud ja moodsa ilme. Kui see kolmanda osapoole teema on teie saidile installitud, muudab Backer selle teema paljude elementide jaoks kasutatavate värvide kohandamise hõlpsaks, võimaldades teil luua massituru teemaga isikupärastatud ilme. Ükskõik, kas majutate oma projekte või loodate luua kasutajate kogukonna, kes reklaamib oma projekte, Backer hõlmab mõlemat nurka.

Eelvaate Backer Hangi Backer

Rahastama

Rahastage ühisrahastuse teema

Nüüd, kui IgnitionDecki meeskond kuulub, on Fundify jätkuvalt WordPressi toega ühisrahastamise veebisaite loovate seas populaarne valik. Fundify teema sobib ideaalselt isikliku projekti reklaamimiseks mõeldud veebisaidi loomiseks või mitme autoriga mitme projektiga raha kogumise veebisaidi loomiseks. Nii nagu parimad ühisrahastamist pakkuvad veebisaidid, kuvavad Fundify üksikprojektide lehed kogu olulist teavet, sealhulgas otsitud summa, seni laekunud kogusumma ja teatud summade lubamisega seotud eelised toetajatele.

Investorid ja toetajad leiavad hõlpsasti tee läbi piiramatu arvu projektide kaudu, mida see teema ja pistikprogrammide kombinatsioon toetab. Projektikategooriate ja muude filtreerimismehhanismide kasutamine peaks suurendama soovi sooviva toetaja võimalusi esitada projekt, millest nad ei saa keelduda. Selle esmaklassilise ühisrahastamise teema hind sisaldab üheaastast tuge ja värskendusi, mida saab pärast esimest kasutusaastat uuendada.

Eelvaade Fundify Hangi Fundify

Järeldus

Taaskord on WordPress ja selle ökosüsteemis töötavate arendajate tulemused teinud konkreetset tüüpi veebisaidi ehitamise väga sirgjooneliseks, mis muidu nõuaks palju aega või rahalisi investeeringuid. Kuigi sel juhul annavad parimad valikud parimaid tulemusi, on professionaalse ilmega ja toimiva ühisrahastamise veebisaidi saamiseks vajalik rahasumma väga mõistlik.

Sõltumata sellest, kas soovite asutada oma rahakogumiskogukonna või saada lihtsalt rahalist tuge oma viimase suurepärase idee jaoks, on WordPress seda katteta. Kas olete kasutanud pistikprogrammi IgnitionDeck ja ühilduvate teemade komplekti või on teil kogemusi muude WordPressi ühisrahastamise tööriistade kasutamisest? Palun jagage oma kogemusi allpool olevas kommentaaris.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map