Kuidas luua pildigaleriid WordPressi algajate juhendis

Kuidas luua pildigaleriid WordPressi algajate juhendis

Hei seal! Loodetavasti oli teil suurepärane ainulaadne puhkuseperiood. Täna räägime WordPressi galeriidest. Kui soovite jagada neid toredaid fotosid, mille pühade ajal üle võtsite, ei pea te otsima kaugemale kui WordPressi galerii. See on õige, te ei vaja pistikprogrammi. Ei, sa ei tea.


WordPress tarnitakse sisseehitatud galeriiga, millel on õndsus töötada. Võite oma hämmastavaid fotosid postitada, neid redigeerida; lisage pealdisi, linke jne ja – tänu Jetpacki karussellimoodulile – lisage valguskast, et teie lugejad saaksid teie fotode suuremaid versioone täies hiilguses vaadata.

Sõltumata sellest, kas olete fotograaf, fotoblogija või armastate lihtsalt oma saidil pilte jagada, pakub WordPressi galerii teile täpselt tööriistu, mida peate suure võitmiseks. Selles postituses saate teada:

  • Kuidas luua värvilisi WordPressi galeriisid
  • Paar WordPressi galerii pistikprogrammi peaksite oma galeriid üle laadima

Ühesõnaga, teil on tore aeg, nii et kinnitage need turvavööd ja nautige sõitu.

Kuidas luua värvilisi WordPressi galeriisid

Pildigaleriid lisavad teie WordPressi saidile värvi ja elu, suurendades samal ajal kasutajate säilitamist. Ja arvestades, et neid on WordPressi lisada uskumatult lihtne, ei takista miski teid lohutavate postituste ja lehtede loomisest, mis teie lugejatele muljet avaldavad. Piltide galerii lisamiseks WordPressi toimige järgmiselt.

Valige asukoht

WordPressi galerii võib minna ükskõik kuhu teie lehel või postitusele. Saate selle paigutada tühjale postitusele / lehele või teksti keskele. Peate vaid asetama kursori sinna, kuhu soovite, et teie galerii läheks, nagu allpool näidatud:

WordPress galeriid uue postituse lisamisega

Lisage pilte

Järgmisena peate oma pildid lisama. Sisestamismeedia kuva avamiseks klõpsake nuppu Lisa meedium. Järgmisena klõpsake galerii ehitamise alustamiseks linki Loo galerii:

WordPress galeriid loovad galeriiekraani

Teil on siin kaks võimalust. Saate pilte oma arvutist üles laadida või kasutada pilte, mis teil juba on oma meediumikogu. Kuna meie oma on uus WordPressi install ilma piltideta, jätkame eelmisega.

Üleslaadimise alustamiseks klõpsake valikul Failid või lohistage ekraanil olevad pildid:

WordPress galeriid piltide üleslaadimise ekraanil

Piltide üleslaadimine WordPressi galeriidesse

Pärast piltide üleslaadimist on teil võimalus kirjeldada kõiki oma pilte. Võite isegi mõned pildid oma WordPressi galeriist välja jätta. See on lihtne värk; punkti ja klõpsu per se. Lisage igale oma pildile pealkirjad, pealdised, alttekstid ja kirjeldused ning seejärel klõpsake nuppu Loo uus galerii. See viib teid redigeerimise galerii ekraanile, kus saate oma galeriid pikalt redigeerida:

WordPress galeriid redigeeri galerii ekraani

Redigeeri galeriid

Galerii redigeerimise ekraanil saate teha mitmeid toiminguid. Näiteks saate pilte pukseerida, et neid ümber korraldada, lisada galeriisse rohkem pilte, tellida pilte tagurpidi, järjestada pilte suvalises järjekorras, vaadata piltide URL-e, tühistada kogu galerii, seada veergude arvu ja nii edasi:

WordPress galeriid muudavad galerii ekraanitoiminguid

Sisesta galerii

Kui olete oma galeriiseadetega rahul, on aeg edasi liikuda. Klõpsake nuppu Lisa galerii. Teie galerii kuvatakse teie postituses / lehel pisipiltide seeriana. Saate galeriid sel ajal redigeerida, klõpsates lihtsalt mõnda pisipilti:

sisestatud WordPress galeriide galerii

Teil on vaja vaid vajutada nuppu Avalda / värskendada ja olete kuldne:

Wordpress galeriid avaldatud galerii

See oli lihtne, eks? Saate panustada nendele WordPressi turundusnippidele, et näidata oma galeriid kogu maailmale. Kui klõpsate sel hetkel suvalisel galerii pildil, avaneb see manuse lehel, millega peame nõustuma, et see pole eriti atraktiivne:

Wordpress galeriide manuste leht

Valguskasti lisamine WordPressi galeriidesse

Saate aktiveerida Jetpacki karussellimooduli, võimaldades kasutajatel teie galeriid ilusas valguskastis vaadata. Kui soovite Jetpacki vältida, kahvatasid WPBegineri lahedad kutid karussellimooduli ja pakuvad seda nüüd iseseisva pistikprogrammina, mida tuntakse Galeriikarussell ilma Jetpackita.

Installige lihtsalt oma WordPressi saidil pistikprogramm ja aktiveerige see, seejärel navigeerige jaotises Seaded -> Meediumid, et valida karussellivalikud:

WordPressi galeriide karussellivalikud

Värskendage oma galeriipostitust ja klõpsake suvalisel pildil. Teie galerii avaneb nüüd ilusas valguskastis:

Wordpress galeriid pilte valguskasti

Magus.

Nüüd, kui saate WordPressi galeriid luua nagu profid, võiksite proovida paari WordPressi galerii pistikprogrammi, mis lisavad kogu WordPressi galerii kogemusele rohkem jõudu? Kõlab suurejooneliselt, eks?

WordPressi galerii pistikprogrammid

Kui soovite oma WordPressi galeriid üle laadida, pole WordPressi pistikprogrammide turul kunagi vajaminevaid pluginaid. Valides pidage meeles selliseid tegureid nagu pistikprogrammide hinnangud, kiirus, kasutusmugavus ja pakutavad funktsioonid. Muidugi, siin on nimekiri parimatest pluginatest, mille leidsime:

Envira galerii

WordPress galeriide galerii Envira poolt

Lähme välja WordPressi galerii pistikprogrammiga nagu ükski teine. Envira galerii võimaldab teil mõne minuti jooksul luua ilusaid ja täielikult reageerivaid WordPressi galeriisid. See on optimeeritud veebi ja serveri parimaks toimimiseks, kuna autori enda sõnul on SEO ja teisendamise puhul oluline kiirus. “

Lisaks sellele, et see WordPressi galerii pistik on mobiilisõbralik, pakutakse koos pukseerimisgalerii koostajaga, mis muudab WordPressi galeriide loomise lihtsaks ja kiireks. Lisaks saate hõlpsalt lisada sotsiaalse meedia integratsiooni ja müüa oma pilte ilma higi purustamata. Lihtsalt looge oma WordPressi galeriid ja lisage need lühikoodide abil oma postitustele / lehtedele.

valguskast Envira galeriis

Alglaadimiseks saate luua videogaleriid, lisada piltide kaitsmiseks vesimärke, korraldada oma pilte kaanefotodega albumites, luua hämmastavaid slaidiseansse, kaitsta galeriisid parooliga, lisada kohandatud CSS-stiile ja palju muud. Pro-versioon pakub teile parimaid funktsioone.

WP lõuend

WordPress galeriid wp lõuendigalerii

Chris Baldelomari välja töötatud WP Canvas ei tee muud kui lisab oma WordPressi galeriidesse lisavalikuid. Teisisõnu: see pistikprogramm “laiendab WordPressi galeriisid müüritise galerii, karusselligalerii ja liuggalerii kuvamiseks”.

Ja kui me ütleme lisavalikuid, peame silmas palju toredaid võimalusi, mis võimaldavad teil oma WordPressi galeriisid muuta, ükskõik kumba soovite.

WordPress galeriid wp lõuend

Näiteks võite valida 5 pealdise stiili, 6 pealdise tüübi, 8 kuvamisstiili, 15 hüpikmõõdu vahel, lisada kohandatud linke, avada pilte uutes vahekaartides ja peita galerii juhtelemendid, et mainida vaid esiletõstetud.

Pildigalerii

pildigalerii pistikprogramm

Kui olete selle WordPressi galerii pistikprogrammi installinud ja aktiveerinud, lisab see teie administraatori menüüsse fotogalerii üksuse, mis muudab WordPressi galeriide loomise sama lihtsaks kui postituste loomine. See on lihtsalt nii kurb, et ma ei suutnud oma meediateegist pilte valida, mis tähendas samade piltide uuesti üleslaadimist. See tähendab ka seda, et pistikprogramm loob teie üleslaaditavate kaustade jaoks täiendava kataloogi! Mitte lahedad poisid.

pildigalerii administraatori ekraan

Kui olete oma pildid üles laadinud, on galerii kohandamine sama lihtne kui A, B, C. Saate lisada eelvaate (kaane) foto, lisada kirjeldusi, seada vesimärke, lisada altteksti, fotode avaldamata jätmise, pisipiltide taasloomise, siltide lisamise ja nii edasi. palju ühest ekraanist.

Seejärel lisate oma redigeerimise ekraanile WordPressi galeriid, kus saate valida edasisi valikuid. Me räägime sellistest funktsioonidest nagu mitu kuvamisstiili, võimalus reklaame näidata, peita / kuvada juhtnuppe, otsingukast, täisekraanirežiim ja palju muud.

Need tüübid peavad siiski kasutajaliidesega midagi ette võtma, kuna fotogalerii jätab kasutajasõbralikkuse osas palju soovida.

NextGEN galerii

Nextgeni galerii

Tõenäoliselt kõige populaarsem WordPressi galerii pistikprogramm NextGEN on WordPressi ringkondades laineid teinud alates 2007. aastast. Igal aastal laadib see keskmiselt umbes 1,5 miljonit allalaadimist, rääkimata hämmastavatest hinnangutest, mida see kogub. Toodud teile WordPressi fotograafiapoiste Imagely abil, võite loota NextGENile, et oma WordPressi galeriidele elu lisada.

Vaatame kiiresti, mis kotis on. Alustuseks pakub NextGEN teile jõulist WordPressi galerii haldussüsteemi, mis on pakitud lugematul hulgal piltide üleslaadimise, redigeerimise ja avaldamise võimalusi.

nextGEN galerii viisard

Üks funktsioon, mis minu päeva kandis, on intuitiivne galeriiviisard, mis viib teid samm-sammult läbi oma esimese NextGEN-i galerii loomise. Nõustajat on nii lihtne kasutada, et peaksite sekundiga galerii looma. Peame seda pistikprogrammi kasutamise lihtsustamiseks kiitma.

WP fotoalbum Plus

WP Photo Album Plus WordPress-galeriid

Kui olete WP Photo Album Plus aktiveerinud, kuvatakse teile link (WordPressi administraatori ekraani ülaservas) sätete lehele kiireks esmaseks seadistamiseks. Sellel kiire häälestuslehel on palju võimalusi, mis võimaldavad teil oma unistustest galerii kujundada.

Näiteks saate valida, kas teie teema on tundlik, valida üleslaaditavate piltide suuruse vähendamise, lubada külastajatel pilte üles laadida, aktiveerida reitingu-, kommentaari- ja suhtlusjaotussüsteemid, lisada heli- ja videofaile, seada pildi laiusi (valikuid on lugematu arv siin!), lisage riivsaia, avaldage päeva foto ja palju muud.

wp fotoalbum pluss seadete leht

See on ülim galerii plugin, millel on rohkem funktsioone, kui teie kunagi vaja on. Seadistustest eemal on uue galerii loomine sama lihtne kui pirukas. Pistikprogramm lisab teie WordPressi administraatori menüüsse üksuse Fotoalbumid, mis aitab teil hõlpsalt WordPressi galeriisid luua ja neile juurde pääseda. Kasutajaliides jätab siiski palju soovida, kuid kõigi selle beebi pakutavate võimaluste korral ei saa te vaeva näha.

Pärast oma fotoalbumi loomist minge lihtsalt Redigeeri postituse / lehe kuvale ja lisage galerii oma postitusele või lehele, kasutades nuppu WPPA + lühikoodide generaator:

wp fotoalbum pluss galerii lisamine

See annab teile enda WordPressi fotoalbumi ja siin on näide:

wp fotoalbum pluss postitus

Seotud lugemine

Kui soovite rohkem teada saada WordPressi galeriide ja WordPressi fotograafiaga seotud teema kohta, kureerisin teie vaatamisrõõmu jaoks selle lühikese nimekirja:

Järeldus

WordPressi galeriid on tõhusad fotode avaldamisel, jagamisel ja isegi müümisel. Neid on WordPressi galerii pistikprogrammide abil lihtne luua ja laiendada. Ausalt, miski ei tohiks teid takistada ilusate WordPress-galeriide loomisest nagu boss.

Kas jätsime teie lemmik WordPressi galerii pistikprogrammi välja? Millist WordPressi galerii pistikprogrammi või lisandmoodulit teie saidil kasutavad? Kas teil on küsimust või ettepanekut WordPressi galeriide kohta? Andke meile allpool olevas kommentaaride piirkonnas teada. Terviseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map