Kuidas luua kohandatud WordPressi sisselogimisvormi (ja miks peaksite seda tegema)

Kuidas luua kohandatud WordPressi sisselogimislehte (ja miks peaksite seda tegema)

Võimalik, et olete teinud palju tööd oma WordPressi saidi ülesehitamiseks ja selle esiküljest hea välja nägemiseks. Võib-olla ignoreerite siiski ühte olulist aspekti: oma WordPressi sisselogimisvormi.


WordPressi sisselogimisvormi kohandamiseks on palju põhjuseid, näiteks turvalisuse suurendamiseks, bränditeadlikkuse suurendamiseks ja kasutajakogemuse parendamiseks. Mõni neist põhjustest peaks olema piisav, et veenda teid WordPressi vaikimisi sisselogimiskuvalt lahkuma. See lihtne muudatus on üllatavalt hea viis oma saidi täiustamiseks.

Selles postituses käsitleme kohandatud WordPressi sisselogimisvormi loomise eeliseid. Seejärel tutvustame mõnda tööriista, mis aitavad teil seda ülesannet hõlpsalt täita, sealhulgas mõned parimatest kohandatud sisselogimislehe pistikprogrammidest, mida saate valida. Alustame!

Miks on kohandatud WordPressi sisselogimisvorm teie saidile kasulik

WordPressi veebisaidi omanikuna olete peaaegu kindlasti tuttav WordPressi vaikimisi sisselogimisvormiga. See on täiesti funktsionaalne, kuid välimuselt paljaste luudega. Vaata näitust A:

Põhiline WordPressi sisselogimisvorm

Samuti ei paku see häkkerite ja muude soovimatute võimaluste eemaldamiseks teie haldusalast muid turvafunktsioone peale WordPressi põhiliste turbesätete (nt tugevad paroolid). Nendel põhjustel väärib teie sisselogimisvorm sama palju tähelepanu kui mis tahes muule saidi alale.

Siin on vaid mõned WordPressi sisselogimisvormi kohandamise eelised:

 1. Parem turvalisus. Oma sisselogimislehte saate kaitsta sisselogimisvormi ümbersuunamisel kordumatule URL-ile, mis muudab häkkerite jaoks teie sisselogimislehe leidmise keerukamaks. Lisaks saate seada piirangu sellele, mitu korda inimene sisse logib, või isegi lisada mitmefaktorilise autentimise.
 2. Brändide järjepidevus. Brändingu laiendamine sisselogimisvormile võimaldab teil säilitada kooskõla ülejäänud saidiga, nii saavad teie kasutajad ja meeskonnaliikmed sidusa kogemuse. Lisaks, kui lisate WordPressile sotsiaalsed sisselogimised, on lugejatel või liikmetel veelgi lihtsam sisselogimist ja teie sisu jagamist.
 3. Täiustatud navigeerimine. Oma sisselogimisvormi abil saate oma lõppkasutajatele täiendavat navigeerimist pakkuda. Saate linkida sotsiaalmeedia profiilidele või kuvada eripakkumisi otse sisselogimiskuval.
 4. Parem kasutajakogemus. Saate kohandada oma sisselogimisvormi, et viia lõppkasutajad mis tahes teie valitud lehele, näiteks kohandatud profiililehele või spetsialiseeritud reklaamikampaaniale, või saate luua kohandatud sõnumeid.

Need on vaid mõned eelised, mida saate kohandatud sisselogimisvormiga kasutada. Esimene on siiski kõige olulisem. Turvalisus peaks teie saidi mis tahes muudatuste üle otsustamisel alati tähelepanu all olema ja sel juhul saate seda mõne lihtsa nihutamisega märkimisväärselt parendada..

Kasulikud tööriistad kohandatud WordPressi sisselogimisvormi loomiseks

Nüüdseks olete aru saanud põhjustest, miks võiksite oma WordPressi sisselogimisvormi muuta. Õnneks on teid aidata palju pluginaid (lisaks saab paljusid kasutada ka muude WordPressi vormide kohandamiseks). Järgmised valikud on ühed parimatest saadaolevatest, suurepäraste funktsioonide komplektide ja usaldusväärsusega.

ProfilePressi kasutaja registreerimine, kasutajaliideses sisselogimine ja kasutajaprofiili WordPressi pistikprogramm

ProfilePress Kasutaja registreerimine

ProfilePress on mugav pistikprogramm, mis võimaldab teil kohandada oma WordPressi kohandatud sisselogimist, registreerimist, parooli lähtestamist ja muuta profiilivorme. Saate seda kasutada ka iga kasutaja jaoks ainulaadsete esiotstarbeliste kasutajaprofiilide loomiseks.

Te ei pea ratast leiutama, ehitades vormid nullist üles ja tegeledes serveripoolse valideerimise, autentimise ja autoriseerimisega. Las ProfiPress haldab kõike seda ja teie jaoks palju muud. Väärib märkimist, et ProfilePress kasutab lühikoode. Nii et HTML-i vormide kodeerimise asemel, nagu tavaliselt teete, kleepige see lihtsalt lühikesesse koodi. Lühikoodide paindlikkus võimaldab sisselogimisvormi saada alloleval pildil.

ProfilePress tarnib isegi ilusate kasutusvalmis mallidega. Neid eelvalmis malle on väga lihtne kasutada; lihtsalt kopeerige ja kleepige malli lühikood WordPressi lehele ja salvestage siis. Eelvaade vormi reaalajas kuvamiseks. Lihtne kui pirukas.

ProfilePress sisaldab ka hulgaliselt muid põnevaid funktsioone, sealhulgas: registreeritud kasutajate modereerimine, sotsiaalne sisselogimine Facebooki, Twitteri, LinkedIn, Google, GitHub & VK.com kaudu, paroolivaba sisselogimine sisselogimiseks, BuddyPressi, BbPressi, MailChimpi, CampaignMonitori, Polylangi, Mitme saidi jne.

Põhijooned:

 • Võimaldab teil kohandada oma sisselogimisvorme, registreerimisvorme ja parooli lähtestamise vorme
 • Kujundusprotsessi lihtsustamiseks pakub reaalajas eelvaateid
 • Võimaldab sisselogimised, registreerimised ja parooli lähtestada kohandatud lehtedele
 • Pakub mitme saidi integreerimist, mis võimaldab kasutajatel kasutajaliidese registreerimisvormi kaudu uusi saite luua
 • Võimaldab kasutajatel avatarite üles laadida ning pakub modereerimise ja sotsiaalse meediaga seotud funktsioone (premium versioon)

Kohandatud sisselogimislehe kohandaja tasuta WordPressi pistikprogramm

Kohandatud sisselogimislehe kohandaja tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui otsite kiiret ja lihtsat viisi oma WordPressi sisselogimisvormi kohandamiseks, on suurepärane võimalus kohandatud sisselogimislehe kohandaja. See kasutab tuttavat reaalajas kohandajat, millel on lihtsad võimalused logo, tausta, polstrite, vormiväljade ja nupu muutmiseks. Lisaks saate täpsemate muudatuste tegemiseks alati lisada ka natuke kohandatud CSS-i.

Põhijooned:

 • Lihtne kasutada kujundusvalikuid
 • Tuttav kohandaja liides
 • Vaadake muudatuste eelvaadet nende tegemise ajal

Administraatori kohandatud sisselogimislehe tasuta WordPressi plugin

Administraatori kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm

WordPressi sisselogimislehe kohandamine võimaldab teil sisselogimisvormi isikupärastada nii, et see näeks just õige. See annab teile võimaluse muuta värve, lisada taustpilti ja isegi luua taustal slaidiseanssi. Lisaks kohandamisfunktsioonidele on see pistikprogramm reageeriv ka mobiilisaitidele ja integreeritud Google Fontidega.

Põhijooned:

 • Võimaldab teil kasutajad ümber suunata kohandatud sisselogimisvormi URL-ile
 • Võimaldab isikupärastada oma sisselogimisvormi värvide ja taustmeediumitega
 • Sisaldab sotsiaalmeedia ühenduvuse funktsioone

LoginPress Kohandatud sisselogimislehe kohandaja tasuta WordPressi pistikprogramm

LoginPress Custom WordPress Login Form Customizer

LoginPress muudab teie WordPressi sisselogimisvormi kohandamise protsessi lihtsaks ja intuitiivseks. See võimaldab teil oma sisselogimislehte redigeerida otse oma WordPressi juhtpaneelilt ning lisada kasutajatele kohandatud välju ja sõnumeid. Lisaks on palju disainile orienteeritud funktsioone, mis aitavad teil ülejäänud saidi kaubamärki ja stiili sobitada.

Põhijooned:

 • Võimaldab teil oma sisselogimisvormile lisada kohandatud logosid ja tausta
 • Võimaldab muuta nuppude ja muude elementide värve
 • Pakub kohandatud vigade ja tervitussõnumite loomise võimalust

WordPressi lisandmooduli WordPress pistikprogrammi valge sildiga kaubamärk

Valge sildi bränding WordPressile

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See lisatasu plugin võimaldab teil kohandada mitte ainult sisselogimisvormi, vaid kogu WordPressi administraatori ala. Samuti saate WordPressi jaoks kasutada White Labeli brändingut, et juhtida seda, mida igaüks näeb nende määratud rolli põhjal (nt toimetaja või autor), ja vajadusel teatud alade peitmiseks. See loob teie saidile väärtusliku täiendava turvakihi.

Põhijooned:

 • Võimaldab teil WordPressi administraatoriala täielikult kohandada vastavalt kasutajarollidele
 • Võimaldab teil kohandada oma sisselogimisvormi ja tagakülge, sealhulgas logosid, favicone’e, päiseid ja jaluseid
 • Pakub visuaalset CSS-redaktorit

Kohandatud sisselogimislehe kohandatud sisselogimisleht Premium WordPressi pistikprogramm

Kohandatud sisselogimise kohandatud sisselogimislehe pistikprogramm

Info ja allalaadimine

Sellel kohandatud sisselogimise pistikprogrammil on teie sisselogimisvormi jaoks sisseehitatud stiilihaldur ja see pakub laia valikut kohandamisvõimalusi. See võimaldab teil lisada valikulisi vidinaid, lisaks saate isikupärastada sisselogimispiirkonna tausta, päiseid, nuppe ja palju muud. Pistikprogramm on osa iThemesi liikmesusest, mis sisaldab lisatasu tuge ja kogukonna foorumit.

Põhijooned:

 • Pakub stiilihaldurit, mis võimaldab teil kohandada värve, fonte ja vidina alasid
 • Pakub kohandatavaid sisselogimisvorme koos redigeeritavate päiste, jalusete, nuppude ja linkidega
 • Võimaldab teil sisselogimislehele lisada kuni kaks vidina ala
 • Boonus: See pistikprogramm on saadaval iTheme Plugin Suite’i osana, nii et kui teil juba on pakett või olete huvitatud mõnedest teistest iTheme’i vingetest pistikprogrammidest, võib see olla palju

Kuidas kohandada oma WordPressi sisselogimisvormi

Nüüd, kui olete näinud mõnda kasulikku tööriista, mida saate kasutada oma WordPressi sisselogimisvormi muutmiseks, on siin lühike ülevaade, kuidas seda tegelikult teha. Muidugi on need sammud iga ülalnimetatud pistikprogrammi puhul erinevad. Kui valite funktsioonirikka pistikprogrammi, millel on palju seadistusi ja suvandeid, võib teie WordPressi sisselogimisvormi seadistamiseks kuluda pisut kauem aega, kuid praegu näitame teile ühte lihtsamat valikut.

1. samm: installige sisselogimisvormi pistikprogramm

Installige sisselogimisvormi kohandaja pistikprogramm

Nii et alustamiseks vali pistikprogramm ning installi ja aktiveeri see. Kui pistikprogramm, mis teile meeldib, asub WordPress.org-i hoidlas, leiate selle otse oma WordPressi juhtpaneeli alt Pistikprogrammid> Lisa uus kasutades otsingukasti. Näiteks otsustasime minna koos Kohandatud sisselogimislehe kohandaja.

Kui teie pistikprogramm pärineb kolmanda osapoole veebisaidilt, soovite ikkagi navigeerida Pistikprogrammid> Lisa uus kuid klõpsake siis nuppu “Laadige pistikprogramm üles”. Seejärel järgige oma pistikprogrammi ZIP-faili üleslaadimiseks ja installimiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

2. samm: leidke oma sisselogimisvormi sätted

Logi sisse vormi kohandaja sätted

Kui pistikprogramm on installitud ja aktiivne, peaksite proovima nüüd leida pistikprogrammi seadete lehte. Kohandatud sisselogimislehe kohandaja jaoks leiate need alt Välimus> sisselogimiskohandaja. Muud pluginad leiate tööriistade, sätete alt või isegi WordPressi juhtpaneelile lisatud uue menüükaardi alt.

3. samm: alustage oma WordPressi sisselogimisvormi kohandamist

Kohandatud sisselogimisleht Live Customizer

Kui olete oma seaded leidnud, on aeg tööle asuda! Kui seadete lehel on suvandeid, alustage nende muutmist. Kasutatava kohandatud sisselogimislehe kohandaja pistikprogrammi jaoks peate esmalt klõpsama nupul „Alusta kohandamist”, mis avab WordPressi kohandaja.

Kohandatud sisselogimislehe reaalajas kohandaja valikud

See konkreetne pistikprogramm kasutab värvide, tausta, polstrite ja muu jaoks tuttavaid kujundusvalikuid.

Kohandatud sisselogimislehe reaalajas kohandaja stiil

Oma kohandatud WordPressi sisselogimisvormi loomiseks töötage lihtsalt olemasolevate võimaluste kaudu.

Kohandatud sisselogimisleht Live Customizer CSS

Ja kui teil on vaja (või soovite) midagi muuta, mida pole sisseehitatud suvandina saadaval, saate oma näpistamiseks alati kasutada natuke kohandatud CSS-i. Meie kasutatav kohandatud sisselogimislehe kohandaja pistikprogramm sisaldab selle enda CSS-paneeli, kuid vaike WordPressi kohandajas on ka jaotis „Täiendav CSS”, mida saate ka kasutada. Kiire Google’i otsing on tavaliselt lihtsaim viis välja mõelda, kuidas kirjutada paar rida CSS-i, kuid kui te pole kindel, näete alati, kas pistikprogrammi arendaja aitab.

Kui olete lõpetanud, ärge unustage salvestada. Pärast seda peaks teie uus kohandatud WordPressi sisselogimisvorm olema valmis ja töökorras!

Järeldus

Kui tegemist on teie WordPressi saidiga, soovite oma administraatoriala näpistamisele pöörata sama palju tähelepanu kui kasutajaliidesega. Sisselogimisvormi kohandamine aitab teil brändinguga veelgi rohkem vaeva näha ning pakkuda paremat turvalisust ja täiustatud kasutuskogemust.

Selles artiklis oleme tutvustanud viit pistikprogrammi, mis aitavad teil luua WordPressi kohandatud sisselogimisvorm teie saidile vastavaks, kuid võib-olla oleme teie lemmikust ilma jäänud. Kas on muid kohandatud sisselogimisvormi pistikprogramme, mida võiksite kontrollida? Andke neile teada allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector