Kuidas lisada WordPressile riivsaia ja miks see on oluline

Kuidas lisada WordPressile riivsaia

Millal jälgisite viimati leivapätsi rada? Vastus sellele küsimusele? Ilmselt Internetis, mistõttu tuleks hakata mõtlema, kuidas WordPressile riivsaia lisada.


Muinasjuttudes ja võib-olla ka teie kodus kodus on jälitatud puru otsest jälge, kuid reaalse elu leivapätsid viitavad tavaliselt veebisaidi olulistele navigeerimisetappidele, eriti kui rääkida sadade või tuhandete toodetega e-poe saidist.

Leivapätsidest on aru saada üsna hõlpsalt ja nende oma saidile lisamine võtab ainult paar minutit. Kui soovite lisateavet riivsaia ja nende väärtuslike väikeste funktsioonide oma saidile paigutamise kohta, lugege edasi.

Mis on WordPressi leivapätsid?

Kui olete midagi veebist ostnud, on tõenäoline, et olete vähemalt riivsaia näinud. Need on navigatsioonilinkide seeria, mis ühendavad omavahel, et näidata teile täpselt, kus olete veebisaidil navigeerinud.

Leivapätsid on sarnased tavaliste navigeerimismenüüdega, välja arvatud need, mis tekivad saidil liikudes. Ribalinkid moodustavad lingistruktuuri koos hierarhiaga, mis näitab esimest külastatud lehte, millele järgneb järgmine ja järgmine ning järgmine leht.

Tegelikult võib riivsaia näite leida WPExplorerist, kui klõpsate navigeerimismenüü vahekaardil Teemad ja valite teemade kategooria.

Nagu mainitud, on tavaline, et e-kaubanduse saitidel nähakse riivsaia, näiteks Amazonil, kus võiksite end kaevata kategooriate ja tootetüüpide sügavasse auku..

Enamasti kuvatakse neid riivsaite veebisaidi ülaosas ja kasutaja saab tagasi sirvimiseks ja sirvimisajaloo vaatamiseks klõpsata suvalise leivahierarhia linkidel..

Miks on saiapuru olulised??

Enamik ettevõtteid otsustab kasutada riivsaia kahel põhjusel:

 1. Leivapätsid aitavad kasutajatel teie veebisaidil navigeerida.
 2. Leivapätsid võivad teie SEO-d täiustada.

Kasutajakogemuse huvides ei piisa mõnikord navigeerimismenüüst, et kasutajat juhendada ja muuta ta teie saidil olevaks mugavalt.

Best Buy sisaldab tuhandeid tootekategooriaid ja tooteid. Kui klient alustab sülearvuti otsimist, lähevad nad konkreetsete omaduste, kategooriate, kaubamärkide ja toodete küülikuaugust kohe alla.

Kui see inimene tahaks tagasi minna, osutuks navigeerimismenüü (või otsinguriba) kasutuks, kuna see viib nad tavaliselt liiga kaugele tagasi. Selle asemel on kliendil lihtsam näha, milliseid lehti on vaadatud, ja klõpsata sellel lehel, mille juurde on kõige mõttekam naasta.

Lühidalt, enamus brände kasutab riivsaia, kui sisu muutub navigeerimismenüü abil üle jõu käima. Niisiis, kui teil on tuhandeid tooteid, faile või ajaveebipostitusi, võiksid riivsaiad teid hästi teenida.

See on seotud ka SEO osaga asjadest, kuna riivsai aitavad otsingumootoreid teie lehtede kogu kaudu liigutada. See tugevdab teie sisemist linkimisstruktuuri, nii et robotid saavad hõlpsamini ringi hiilida ja tunnevad teie saidi suurepärase kasutajakogemusega saidina ära.

Kuidas lisada teema kaudu WordPressile riivsaia

Kui olete otsustanud, et riivsaiad sobivad teie veebisaidile, on aeg kas aktiveerida need algusest peale või lisada olemasoleva saidi jaoks riivsaiad WordPressi.

Kui loote just uut palju sisuga veebisaiti, on mõistlik otsida otse sisseehitatud riivsaiaga WordPressi teema. Näiteks on järgmistel WordPressi teemadel juba esmane funktsioon riivsaiad:

 • Kokku – mitmeotstarbeline teema riivsaiaga.
 • Teadmistepagas – sa arvasid ära. Teadmistebaas WordPressi teema koos riivsaiaga.
 • SmartMag – veebiajakirja teema koos riivsaiaga.
 • Vapustav – populaarne e-poe võimalus koos riivsaiaga.
 • Poepidaja – veel üks suurepärane veebipoe teema, millel on riivsai.

Tegelikult näib, et enamikul parimatest e-poe teemadest on vaikimisi riivsaiad. Lõppude lõpuks peavad arendajad eeldama, et võite müüa suurtes kogustes tooteid, nii et see on mõistlik. Olenemata sellest, tee oma uurimistööd ja katseta demosid enne teemale pühendumist.

Leivaraudade lubamine pistikprogrammiga WordPress

Kui soovite praegusele saidile lisada riivsaia ja teemade vahetamise mõte ei oma teie brändi jaoks mingit mõtet, on teil endiselt õnne.

Yoast SEO pistikprogramm on tööriist, mille olete tõenäoliselt juba oma saidile installinud (SEO eesmärkidel). SEO on suurepärane, kuid Yoasti geniaalsed arendajad on lahendanud probleemi, millega paljud WordPressi veebisaidi omanikud kokku puutuvad. Neil on lõpuks nii palju sisu, et leivahierarhial oleks mõistlik. Ainus probleem on see, et nende teemal pole leiva funktsiooni.

Niisiis, Yoast võttis rooli ja tegi selle meie kõigi jaoks lihtsamaks. Siit saate teada, kuidas lisada WordPressile vaid mõne minutiga riivsaia.

1. samm: lisage oma veebisaidile Yoast SEO pistikprogramm

Pärmi SEO pistikprogramm

Kui teil on Yoast juba installitud ja aktiveeritud, siis jätke see samm vahele. Neile, kellel pole pärmi, minge lehele pistikprogrammi leht allalaadimiseks ja installige see. Seda saate teha ka oma WordPressi juhtpaneelil, minnes aadressile Pistikprogrammid> Lisa uus, siis tippige otsinguribale „Yoast SEO“.

Kuigi on tore, et Yoast SEO pakub teie saidile riivsaia saamise funktsioone, soovitame teil tutvuda ka Yoast SEO funktsioonidega. See mitte ainult ei paranda teie otsingumootorite paremusjärjestust, vaid muudab teid ka selle kohta paremini kursis.

2. samm: aktiveerige täpsemad sätted

Leivapätsi seadeid ei kuvata Yoastis esialgu, seega peate alustama klõpsates vahekaardil Armatuurlaud.

Valige vahekaart Funktsioonid.

Kerige allapoole, et leida pealkiri Täpsemad seaded. Vaikimisi pole Yoast seda aktiveerinud. Seetõttu klõpsake nuppu nii, et see kuvaks Lubatud.

Pärast seda näete vahekaardil SEO veel paar võimalust. Edasiliikumiseks minge vahekaardile Täpsemalt.

Esimesena ilmub valik Leivapätsid, nii et Leivakraanide lubamiseks võite vaadata selle altpoolt.

Kui see on lubatud, kuvatakse selle all mitu muud seadet. Enamik neist väljadest on täidetud vaikesätetega, nii et jätke need vabalt nii, nagu soovite. Võib-olla soovite siiski muuta eraldaja toimimist või võib-olla midagi sellist, nagu riivsaite loendi viimase lehe paksustamine.

Teie riivsaia taksonoomia sõltub sellest, mida määrate teatud postitüüpidele. Võite need tühjaks jätta, kui teil pole huvi postituse jaoks riivsaia järele, kuid teil on ka võimalus neid muuta. Enne lehelt lahkumist klõpsake kindlasti nuppu Salvesta.

3. samm: sisestage saidi failidesse leivakoore kood

Leivapätsi ei kuvata enne, kui olete oma saidile väikese koodi lisanud. Alustage järgmise koodi kopeerimisega:

','

'); } ?>

Te peaksite koodi panema kuhu iganes soovite riivsaia kuvamist. Mõned kõige levinumad kohad on järgmised:

 • Teie failis single.php.
 • Teie failis page.php (lehe pealkirja kohal).
 • Faili header.php lõpus.

Märge: Põhiteemafailide muutmisel soovitame tungivalt kasutada WordPressi lapseteemat. Nii saate ikkagi oma teema värskendusi installida ilma kohandamisi kaotamata.

Mõne inimese arvates on üksikute postituste ja lehtede jaoks parim viis kasutada ka järgmist lühinumbrit:

[wpseo_breadcrumb]

See on see!

Nüüdseks oleksite pidanud teema edukalt leidma või pistikprogrammi WordPressile riivsaia lisamiseks kasutama. Kui teil on lisaküsimusi, vaadake seda Yoast artiklit selle koodi käsitlemiseks. Vastasel juhul peaksite oma veebisaidil riivsaiaga kõik seadistama!

Võite jätta meile kommentaari ka allolevasse jaotisesse – aitame hea meelega kõigi küsimustega, mis võivad tekkida selle kohta, kuidas lisada oma lugejatele WordPressile riivsaia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map