Kuidas lisada vahelehti WordPressi postitustele ja lehtedele

Kuidas lisada vahelehti WordPressi postitustele ja lehtedele

Vahelehed on paljudel veebisaitidel, eriti e-poe poodides, üsna tavaline funktsioon. E-poe kaupluste omanikud kasutavad tavaliselt toote kirjelduse piirkonnas vahekaarte, kus nad jagavad arvustused, kirjelduse, tehnilised andmed jms mitmeks vahekaardiks.


poodide toimiva vahekaardi näide

Vahekaardid on leidnud kasutamist ka paljudel erinevat tüüpi veebisaitidel, mitte ainult e-kaubanduse veebisaitidel. Isegi ametlik WordPress.org-i veebisait kasutab vahekaarte pistikprogrammide kirjelduslehtedel. WP.org-i esiletõstetud vahelehtede vaatamiseks vaadake allolevat pilti.

vahelehed saidil wordpress.org pistikprogrammi kirjeldus

Paljud teised veebisaitide omanikud kasutavad erinevat tüüpi veebisaitide vahekaarte. Vahelehti ei tohi aga segamini ajada akordionid, mis laienevad teabe paljastamiseks. Allpool palun jälgige, kuidas olen oma veebisaidil akordionit kasutanud.

akordionid saidil vistamedia.xyz

Aga akordionid kõrvale, me oleme siin, et rääkida vahelehed, nii et ärgem kaotagem oma tähelepanu; Mul oli vaja lihtsalt vahe vahelehtede ja akordionide vahel selgeks teha. Nüüd loodan, et oleme samal lehel ��

Sisuliselt kasutavad veebiomanikud vahekaarte teabe jagamiseks, mis oleks muidu võtnud terve lehe või postituse. See tähendab, et vahelehed muudavad teabe seedimise palju lihtsamaks, sundimata kasutajaid miljon korda kerimisratast lööma.

Teisisõnu, vahekaardid parandavad teie veebisaidi kasutatavust, eriti maailmas lühem tähelepanuulatus. Seega, kui soovite kasutajaid kauem oma saidil hoida, ilma et nad pikkade lehtedega surma saaks, siis peaksite vahekaartide kasutamist kaaluma.

Tänases postituses näitame teile täpselt, kuidas oma WordPressi postitustele ja lehtedele vahelehti lisada. Enne selle postituse lõppu on teil kõik juhised, mida peate oma eeliseks vahekaartide kasutamiseks. Loodame, et teile meeldib see lõpuni ja ärge lahkuge oma kommentaaride osas oma mõtteid jagamata. Alustuseks alustame sellega.

Kasutage lehtede koostajat

Kui teil on juba leheehitaja installitud, on teil õnne – tõenäoliselt on teil juba sõrmeotstes vahelehtede moodul. Enamik suuremaid lehtede koostajaid pakub vahekaarte osana lehe põhielementide komplektist. Siin on kiire ülevaade kahest meie lemmikust.

Elementor Free Page Builder

Vahekaardid Elementor Page Builder

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Populaarne Elementori lehe koostaja sisaldab pistikprogrammi tasuta versiooni osana sakke. Kõik, mida peate tegema, on lisada vahelehele element, seejärel redigeerida pealkirja, sisu, stiili jne!

WPBakery Premium lehe koostaja

WPBakery Page Builderi vahekaardid

Kas kasutate premium-teemat, mis sisaldab WPBakery Page Builderit (näiteks meie enda teema Total)? Tore! Vahelehed on sisseehitatud ja neid on lihtne kasutada.

Vahekaardi WPBakery moodul erineb pisut eelmisest näitest, kuna vahekaardid on nende lisamisel esialgu tühjad. Sisu lisamiseks peate vahelehtedele lisama lisaelemente (tekstiala, pildid, ikoonid jne). Kuid see annab teile palju vabadust vahelehtede loomiseks, nagu soovite (lisaks sisseehitatud stiilivalikutele). Oleme seda leheloojat blogis varem kajastanud, nii et kui soovite üksikasjalikumaid juhiseid, lugege meie WPBakery juhendit (pange tähele – seda pistikprogrammi nimetati varem Visual Composeriks, seega vabandust võimalike segaduste pärast ette).

Installige vahekaart WordPress plugin

Vahelehed tasuta WordPressi pistikprogramm

Kui te ei kasuta lehtede koostajat, pole vaja seda ainult vahekaartide jaoks kasutada. Seal on palju häid alternatiive, näiteks tasuta WordPressi pistikprogramm, mida WP Shop Mart tunneb lihtsalt vahekaartidena. Vahelehed on moodne WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil luua piiramatu arvu kauneid vahelehti ilma higi purustamata.

Alustame vahekaartide WordPress pistikprogrammi installimisega. Kuna see on saadaval WordPressi ametlikus pistikprogrammi repos, saate plugina installida otse oma WordPressi administraatori juhtpaneeli seest.

Me kasutame tasuta versiooni, kuid kui soovite hiljem täiendavaid funktsioone täiendada, on saadaval premium-versioon.

Vahekaartide installimine WordPressi pistikprogramm

Logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus ja sisestage märksõna otsinguväljale „sakid wpshopmart”. Kui olete leidnud õige pistikprogrammi, klõpsake nuppu Installeeri nüüd nuppu nagu allpool näidatud.

vahekaartide WordPressi plugina installimine

Pärast seda klõpsake nuppu Aktiveeri nuppu. Ja selleks on teie vahelehtede tundliku WordPressi pistikprogramm kasutamiseks valmis. Nüüd loogem paar vahekaarti, et teada saada, mida sellel pistikprogrammil pakkuda on.

Seadistage vahekaartidele reageeriv WordPressi pistikprogramm

Pistikprogrammi aktiveerimine lisab teie WordPressi administraatori menüüsse uue üksuse. Uute vahelehtede loomiseks liikuge lehele Vahelehed reageerivad> Lisa uued vahekaardid nagu me üksikasjalikult kirjeldame allolevas ekraanigraafikus.

uute vahelehtede lisamine, kasutades sakke reageerivat WordPressi pistikprogrammi

See viib teid vahekaartidele reageeriva ehitaja juurde, mis sisaldab kõiki funktsioone, mida vajate ilusate vahelehtede loomiseks nagu boss. Vaadake allolevat pilti, et saada ülevaade sellest, mida oodata.

vahelehtede reageeriv WordPressi pistikprogrammide vaheleht

Päris kerimine pole nii? Noh, leiate enamiku funktsioonide paremal külgribal. Samuti pange tähele, et üksikute vahekaartide seaded on olemas. Saate vahekaartidel kasutada isegi WYSIWYG-i redigeerijaid, mis tähendab, et teil on vahekaartide üle palju kontrolli.

Nüüd loogem paar näidislehte ja kuvage need lehel või postituses.

Lisage pealkiri

vahekaartide pealkirja lisamine

Alustage oma vahekaartidele kirjeldava pealkirja andmisega (nagu navigeerimismenüüdes), nagu on näidatud ülaltoodud pildil. Nii saate oma vahelehti hiljem hõlpsalt WordPressi administraatori juhtpaneelil tuvastada, juhuks kui teil on vaja midagi muuta. Selle õpetuse jaoks ristisin oma vahekaardid „Testimislehtede testimine”.

Valige vahekaartide kujundamise mall

vahekaartide kujundusmalli valimine

Nagu ülaltoodud ekraanipildil näha, hõlmab järgmine samm kujundusmalli valimist, mida soovite vahekaartide jaoks kasutada. Tabs WordPressi pistikprogrammi tasuta versioon pakub teile ainult ühte kujundusmalli, kuid saate alati versiooniuuenduse versioonile üle minna 19 veel. Jutt disainivabadusest.

Lisage vahelehed

Järgmisena lisage soovitud arv vahelehti, nagu allpool näidatud.

uute vahelehtede lisamine

Oleme koostanud nummerdatud loendi, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, mida saate teha Lisage vahelehed ülaltoodud jaotist. Numbrid vastavad igale alale.

 1. Vahelehe pealkiri – Lisage sellele väljale oma vahekaardi pealkiri, nt. Kirjeldus, spetsifikatsioonid, üksikasjad, jne.
 2. Vahelehe kirjeldus – Lisage siia vahekaardi kirjeldus. Selle välja abil saate lisada oma vahelehe sisu. Parim on see, kui saate kasutada WYSIWYG-redaktorit (näidatud allpool numbril 3), et lisada vahekaartidele rikkalikku sisu, sealhulgas pilte, muusikat ja videoid
 3. Kasutage WYSIWYG-i – Kui soovite kasutada tuttavat Wmüts-You-See-Minas-Wmüts-You-GVahekaardi sisu loomiseks et redigeerijal klõpsake hüpikakna avamiseks seda nuppu
 4. Vahelehe ikoon – see väli aitab teil valida oma vahekaardil kasutatava ikooni. Vahekaartide WordPressi pistikprogramm pakub teile juurdepääsu paljudele Font Awesome’i ikoonidele, et vahekaarte jaotada nagu profid
 5. Kuva ikooni kohal – Kui soovite vahekaardi pealkirja kuvada ikooni kõrval, meeldib see funktsioon teile. Lisaks võimaldab see ikooni keelata ilma vahelehe pealkirja puudutamata
 6. Kustuta – konkreetse vahekaardi kustutamiseks klõpsake seda nuppu
 7. Lisage uued vahelehed – Klõpsake seda nuppu veel vahelehtede lisamiseks
 8. Kustutada kõik – Kas olete kõigist vahelehtedest väsinud? Löö lihtsalt Kustutada kõik nuppu, et kõik lähtestada

Paar boonusnõuannet, mis aitavad teid välja viia. Esiteks saate vahelehti ümber lohistada, et neid ümber paigutada ja korraldada, nagu soovite.

Teiseks – ärge unustage lüüa Salvesta mustand nuppu üks või kaks korda vahelehtede loomisel, et mitte kaotada muudatusi juhuks, kui navigeerite vahelehtede koostaja juhuslikult.

Viimaseks – kui vajate tuge, on sinine suur Tuge saama nuppu allpool Lisage vahelehed (ja enamikul pistikprogrammi lehtedel), mis viib teid ametlikule vahelehtede tugifoorumile saidil WordPress.org. Kui teil on igal ajal abi vaja, siis ärge kõhelge tuginupule vajutamast.

Vahelehtede lühikood

vahelehtede lühikood

Järgmisena leiate vahekaardi Vahekaart, mida kasutate vahelehtede lisamiseks ja kuvamiseks mis tahes soovitud lehel või postituses. Näiteks on meie lühikood [TABS_R id = 443]. Lehe vahekaartide kuvamiseks kopeerige ja kleepige ülaltoodud lühikood lihtsalt sellele konkreetsele lehele.

Vahekaartide vidin

vahelehtede vidina tugi

Kas soovite oma vahekaardid lisada oma veebisaidi vidinaalale? Kui see on kõlav jah, siis meeldib teile vahelehtede WordPressi pistikprogrammiga kaasnev vidina tugi.

Lööb Kliki siia Ülaltoodud pildi link viib teid WordPressi vidinate ekraanile, kus saate oma vahekaarte lisada kuhu tahes, kus teil on teema vidinaala.

vahelehtede vidin

Kohandatud CSS

Kuigi vahekaartide WordPressi pistikprogramm sisaldab palju vahekaartide kohandamise valikuid (vaadake ainult paremat külgriba; see on täis stiilivalikuid!), Saate lisada oma kohandatud CSS-stiilid, nagu allpool näidatud..

vahelehed WordPressi plugin kohandatud css

Lisaks saate kõigi uute vahelehtede vaikeseadeteks seada oma kohandatud sätted, klõpsates lihtsalt nuppu Värskenda vaikeseadeid nuppu nagu ülaltoodud pildil näidatud.

Parempoolne külgriba

vahekaardid WordPressi pistikprogrammi stiilivalikud

Parempoolne külgriba, mille ülaltoodud pildil esile tõstame, tähistab teie päeva tõeliselt. See on pakitud kõigist võimalustest, mida vajate, et vahekaardid oma südame sisu järgi kujundada. Märkimisväärsed valikud on järgmised:

 • Vahelehe taustvärv
 • Vahelehe fondi värv
 • Fondide perekond ja stiil
 • Vahekaardi pealkirja ja ikooni kuvamise valikud
 • Vahelehe ikooni positsiooni joondamine, st enne või pärast vahekaardi pealkirja
 • Vahelehtede piirid
 • Mitme vahelehe kirjelduse animatsioonid
 • Ja veel palju muud

Lisage oma vahekaardid WordPressi lehele või postitusse

Kui olete lisanud vahekaardi sisu ja stiilivalikud, kerige üles ja klõpsake nuppu Avalda nuppu nagu allpool näidatud.

Sel hetkel on teie vahekaardid valmis. Peate lihtsalt vahekaardid WordPressi lehele või postitusele lisama. Kopeerige lihtsalt vahelehtede lühikood, mida me varem nägime. Meie nimi on [TABS_R id = 443].

Käivitage postitusredaktor (isegi kui kasutate Gutenberg) ja kleepige lühikood oma postitusse / lehele. Pärast seda lööge nuppu Avalda nuppu nagu allpool näidatud.

Pärast umbes 5-minutist asjade seadistamist; Kasutan teemat Kakskümmend seitseteist ja palju Lorem Ipsumit, tulin järgmise tulemusega.

Pange tähele, et ma ei kohandanud värve ega midagi muud. Ütle mulle, mida sa arvad; polnud see nii lihtne?


Vahelehtede lisamine oma WordPressi lehtedele ja postitustele on neljanda klassi õpilaste kraam. Ma ei eelda, et teil tekiks probleeme, eriti kui kasutate pistikprogrammi, näiteks WP Shop Marti vahekaarte.

Kuidas saate oma WordPressi lehtedele ja postitustele vahelehti lisada? Milline on teie lemmik vahelehtede WordPressi pistikprogramm? Palun jagage oma mõtteid kommentaarides. Õnnelik loomine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map