Kuidas lisada tekstisiseseid reklaame WordPressi

Kuidas lisada tekstisiseseid reklaame WordPressi

Algajad blogijad ja veebiturundajad teevad sageli vea, paigutades reklaame päistesse ja külgribadesse. Ehkki need asukohad võivad anda korralikke tulemusi, soovitavad reklaamiplatvormid tavaliselt õppida, kuidas lisada WordPressile tekstisiseseid reklaame. Sidusreklaami näidatakse teie postituses või lehe sisus, nii et võib-olla kohe esimese või teise lõigu all või hajutatud kogu ajaveebi postituses, et konversioone parandada.


Sisereklaame võib vaadelda kui kasutajaid mõnevõrra häirivaid, seetõttu on oluline, et neid kasutataks säästlikult ning kuskil postituse või lehe üla- ja allosa suunas, et saada piisavalt klõpse..

Kuidas lisate WordPressile tekstisiseseid reklaame??

See kõlab keeruka ülesandena, kuna Google AdSense’i minek ja koodi käsitsi kopeerimine igasse üksikusse postitusse võtab igavesti. Võimalik, et pääsete sellest uuema, väiksema ajaveebi saamiseks, kuid lõpuks vajate viisi, kuidas paigutada reklaam igasse postitusse (konkreetsesse kohta), ilma et peaksite koodi käsitsi kopeerima ja kleepima..

Õnneks lubavad seda funktsionaalsust mitmed pistikprogrammid, millest enamik katkestab suurema osa kodeeringutest, mida te muidu peaksite täitma. Koodide kopeerimist on vaja veel natuke teha, näiteks AdSense’i kaudu, kuid see pole rohkem kui viieminutiline ülesanne. Selle õpetuse jaoks, kuidas lisada WordPressi siseseid reklaame, tutvustame me Google AdSense’i võrku. Seda peamiselt seetõttu, et see on üks populaarsemaid viise oma saidil dünaamiliste reklaamide saamiseks ja see on tuntud asjakohaste reklaamide edastamiseks..

1. Looge AdSense’i konto (või mõni muu võrgu lisamise konto)

Google Adsense tekstisisese reklaamide lisamiseks WordPressile

Minge AdSense’i veebisaidile ja looge konto või logige sisse ühega oma varem loodud Google’i kontodest. Me ei käi siin kogu Google AdSense’i protsessi läbi, kuid meil on suurepärane artikkel AdSense’i õigeks konfigureerimiseks teie ajaveebi jaoks. See tähendab, et protsess hõlmab peamiselt teie konto aktiveerimist ja kinnitamist, luues samal ajal ka individuaalsed reklaamiüksused või minnes kõige tõhusama meetodi jaoks jaotisse Automaatreklaamid..

Google Adsense'i vormingud

Kui olete oma automaatsete reklaamide loonud, pakub see dünaamiliste reklaamide jaoks vajalikku koodi vastavalt sellele, mida teie kasutajad on varem otsinud.

2. Installige ja aktiveerige reklaamide lisamise WordPressi pistikprogramm

Reklaami sisestusprogramm - WordPressi reklaamide haldamise pistikprogramm

Sisselüliste sisureklaamide lisamiseks WordPressile on saadaval üsna palju pistikprogramme, kuid üks funktsioonidest kõige paremini täidetud ja hõlpsasti kasutatavat on reklaamide lisamine. Seetõttu installige Kuulutuse lisamise pistikprogramm, siis minge edasi ja aktiveerige see. Enamik vaikeseadeid on korras kohe väljast, kuid peate sisse minema ja täpsustama, kuidas ja kus soovite reklaame näidata..

3. Seadke reklaam, et see ilmuks iga ajaveebi postituse esimese lõigu all

Ad Inserteri pistikprogrammi sätete leidmiseks minge WordPressi juhtpaneeli menüüsse ja klõpsake nuppu Seadistused> Reklaami lisamine.

Sisu sisureklaamide paigutamine WordPressi

See moodul tundub alguses pisut segane, kuid tegelikult on see üsna lihtne, kui saate selle riputada. Mitte ainult, vaid saate teada, et see on paindlikkuse või teie reklaamipaigutuste osas vaieldamatult parim pistikprogramm.

Looge reklaamide lisamise plokid

Mooduli ülaosas olevad numbrid tähistavad erinevaid plokke, mida saate luua, et lisada WordPressi siseseid reklaame. Niisiis, kui mul oleks üks reklaam, mis kuvatakse pärast postituse esimest lõiku, ja teine, mis kuvataks kohe enne viimast lõiku, oleksid need kaks eraldi reklaamiplokki. Selle näite jaoks teeme ainult ühe.

Reklaami sisestusreklaamide loomine ja kohandamine

Võtke oma Google AdSense’i lehelt automaatreklaami kood või reklaamiüksuse kood ja kopeerige see lõikelauale. Tavaliselt on see kood, mille oma lehe kehasse käsitsi kleebite, kuid pistikprogrammi Ad Inserter abil peate seda tegema ainult üks kord – 1. reklaamiplokis või siis, mida soovite kasutada.

Reklaami sisestusalad

Vaikimisi on automaatse sisestamise piirkond keelatud, kuid soovite seda kohandada, et paigutada reklaam teatud lõigu järel, kommentaaride vahele või kuhu iganes teile sobib. Selle õpetuse jaoks valime Pärast lõiku valik.

Kui olete valinud välja Pärast lõiku, saate sisestada mitu lõiku. Niisiis, kui ma sooviksin, et see konkreetne reklaam ilmuks pärast esimest lõiku, siis sisestaksin numbri 1.

Reklaami lisamise seaded

Kui soovite reklaamid igas postituses eraldi lubada või keelata, on see funktsioon allpool asuvas rippmenüüs. Arvame siiski, et enamik inimesi soovib, et reklaamid ilmuksid automaatselt igal üksikul postitusel. Sel juhul valige postituse erandite eemaldamiseks tühi suvand.

Reklaami lisamise seaded

Paigutuse abil saate tõeliselt konkreetseks saada, kui lisate selle pistikprogrammiga WordPressi siseseid reklaame. Joondamiseks, stiiliks ja erandite tegemiseks on olemas tööriistad. Mängige seda julgelt enda vajaduste rahuldamiseks. Kuid praegu on see kõige lihtsam viis rippreklaami paigutamiseks oma WordPressi postitusse.

Siin on minu lõplikud seaded Google AdSense’i reklaami kuvamiseks minu WordPressi postituste iga esimese lõigu all:

Lõppenud reklaami sisestaja reklaamiblokk

Klõpsake kindlasti nuppu Salvestage kõik seaded nuppu enne lehelt eemaldumist.

4. Kopeerige AdSense’i kood oma veebisaidi päisesse

Jaotisesse tuleb paigutada ka osa AdSense’i koodist oma veebisaidi ala. See piirkond asub header.php faili. Otsige sildi ja pange vajalik kood otse selle alla, isegi kui teil juba on sildi all mõni muu koodibit. See surub kõik muu maha ja see ei tohiks teie saidi funktsionaalsust mõjutada.

Kopeeri Adsense'i kood

5. Testige oma veebisaidi esiküljel olevat koodi

Ma eeldaks, et teie veebisaidil on juba mõned blogipostitused avaldatud, kuid kui ei, siis minge edasi ja tehke proovipostitus. Ainus asi, mida peate tegema, on tagada, et artiklis oleks reklaami kuvamiseks piisavalt lõike. Selle õpetuse jaoks on vaja vaid kahte lõiku, kuna pistikprogramm tunneb ära esimese klahvi lõpus Enter-klahvi esimese klõpsu.

Valmistage ette blogipostitusi

Nagu näete, ei kuvata teie postituse taustal ühtegi meie rakendatud reklaami. Seejärel võite klõpsata nupul Eelvaade või Avalda nuppu, et näha, kuidas nad esipaneelil kuvatakse. Esikülje ekraan vajab pisut vormindamist, et muuta need nähtavamaks ja ahvatlevamaks, kuid seda kõike saab teha ka rakenduse kaudu Reklaami lisamise seaded lehel.

Vaadake reklaami sisestaja reklaame

Lisaks on igas postituses moodul, mis annab teile rippreklaamide käsitsivalmiduse. Seega, kui lisasite Ad Inserteri pistikprogrammile mõned erandid, võib teil olla reklaam selle reklaami eemaldamiseks või lisamiseks sellesse postitusse märkeruut..

Reklaami lisamise seaded: erandid

Kas olete valmis WordPressi lisama sisemise sisuga reklaame??

Sisereklaamide eesmärk on muuta reklaamid võimalikult loomulikeks. Nii klõpsavad inimesed tõenäolisemalt neile ja häirimine ei häiriks neid.

Kui teil on küsimusi, kuidas lisada WordPressile tekstisiseseid reklaame, andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map