Kuidas lisada reaalajas vestlust oma WordPressi saidile

Kuidas lisada reaalajas vestlust oma WordPressi saidile

Vaid mõni minut tagasi osalesin otsevestluses, saades kogu vajaliku abi tehniliste probleemide kohta, mis mul tekkisid seoses varem tehtud tagasivõtmisega. Teie õnneks oli minu teenusepakkuja reaalajas (veebis), mis tähendab, et lahendasin oma probleemi ja asusin vähem kui 10 minutiga taas tegutsema. Nüüd olen üks õnnelikum kirjanik.


Aga mis sellel teiega pistmist on? Esimene lõik on katse valgustada otsest kasu, mis teile meeldib, kui lisate oma WordPressi saidile reaalajas vestluse. Pakute reaalajas vestlusega paremat ja kiiremat tuge.

Selles lühikeses õpetuses käsitleme:

 • WordPressi live-vestluse plussid ja miinused
 • Kuidas lisada reaalajas vestlust oma WordPressi saidile
 • WordPressi reaalajas vestluse pistikprogrammide kiire nimekiri

Ühes reas soovime varustada teid näpunäidete ja tööriistadega, mida vajate mõne minutiga oma WordPressi saidile funktsionaalse reaalajas vestluse lisamiseks. Kui teil on tantsulised kingad seljas, laskem olla tango mi amigo.

WordPressi reaalajas vestluse plussid ja miinused

Hoidkem see nii lihtne, nagu see oli.

Plussid esiteks

WordPressi reaalajas vestluse seadistamine on lihtne ja odav (kui mitte tasuta). Teiseks saate oma vestlusrakenduse sobitada oma veebisaidiga. Kas keegi mainis mugavust? Vaadake seda niimoodi, reaalajas vestlus on kõikjal, kus te käite. Miks? Kiirem tugi tähendab, et külastaja ei pea ootama.

Säästab ka teie aega; vähem telefonikõnesid ja e-kirju. See on Internet, reaalajas vestluse abil on tugi palju lihtsam. Mõelge teenuse katkestustele, mis tähendab enamat chedda. Ja ärge unustage, üks vestlusoperaator saab teenindada mitut klienti.

Saate ka otsevestluse tellida. Talendifond on muljetavaldav. See tähendab, et saate hõlpsalt pakkuda kogu maailmale kuldstandardit ööpäevaringselt.

Suunatud otsevestlus

Analüütilisi andmeid saate koguda oma vestluse pistikprogrammist; teave, mis aitab teil paremat tuge pakkuda.

Tänu analüütikale saate oma teisi tooteid ka otsevestluse kaudu turustada. Kuidas oleks lõpetada väljavaade huvitava vestlusega? Näete, see tähendab, et võite e-kirju koguda ka igaühe e-posti kampaania jaoks?

Teie kontrollite praktiliselt vestluse pistikprogrammi ja võite keelata kõik, kes ei vasta teie vestluseeskirjadele. Lisaks on klientidega vestelda alati lõbus, kuna kogute palju tagasisidet. Saate WordPressi vestlust paindlikumaks muuta, sest see ei purune.

Alumine rida on see, et saate maailmale pakkuda maailmatasemel tuge ükskõik kus ja millal.

Kui sellel on prof, peab olema ka con. Mängime siis.

Miinused

Kui installite reaalajas vestluse ja ei teavita oma kliente teie saadavusest, on nad edasi lükkamise korral väga vihased. Kuna ilma uneta ei saa te igavesti ringi liikuda, tehke allhanke korras teenust või muutuge saadavaks.

See tähendab ka oma vabade tundide selget märkimist. Või kasutage pistikprogrammi, mis muudab võrguühenduseta ühenduse korral reaalajas vestluse plii genereerimise e-posti vormiks.

Ja meil on äärmiselt kuritarvitavad kliendid, kes lõpetavad tugiteenuste pakkumise, kuid siis saate keelata kõik, kes jama Zohaniga ei järgi reegleid.

See on parim, mis ma välja tulin ja proovisin. Kas teate muid miinuseid? Anna meile teada.

Kuna WordPressi live-vestlus on siin täna ilmselge võitja, lisame teie veebisaidile reaalajas vestluse pistikprogrammi, et saaksite ka ise järele sõita. Teil pole midagi kaotada, see on kõik tasuta.

Kuidas lisada reaalajas vestlust oma WordPressi saidile

wp-vestluse toe pistikprogramm

Siin kasutame WP reaalajas vestluse toe pistikprogramm autor WP-LiveChat ja ettevõte. Meil on selle pistikprogrammi vastu nii palju usaldust ja te näete, miks see nii on. See saab olema lõbus.

Installige ja aktiveerige pistikprogramm WP Live Chat Support:

wp-live-chat-support-welcome-screen

Kaks nuppu kaks sakki; Jäta sissejuhatus, tugi, tervitus ja krediidid selles järjekorras vahele. Tervituslehel on toredaid üksikasju, kui soovite lugeda. Vahekaardil Autorid loetletud kutid teevad selgeks, et nad pakuvad tuge, nii et ärge takerduge.

Klõpsake tervitusekraani allosas nuppu „Ok! Alustame nuppu ja Voila! – teil on teie jaoks vestelda:

wp-live-chat-support-plugin-installitud

Nii saavad inimesed teiega vestelda ka teie WordPressi saidil. WP reaalajas vestluse toe pistikprogrammil on mõned muljetavaldavad funktsioonid, sealhulgas teavitushelid, piiksud ja muu.

Seadistage reaalajas vestlus

Nagu te kindlasti näete, on teie pistikprogrammi kohandamise link kohe esiplaanil. Kuidas oleks, kui me avastaksime, mis selle lingi taga peitub. Klõpsake vestluskasti sätete muutmine:

wp-vestluse toe seadete ekraan

Noh, vaata seda. See näeb välja ulatuslik funktsioonide loend ja see on ainult tasuta versioon. Muidugi on olemas profiversioon, millel on veelgi rohkem funktsioone. Vaatame, mida saame vestluskasti abil teha. Klõpsake menüü üksust Vestluskast:

wp live chat toe vestluskasti seaded

Noh, noh, noh… mis meil siin on? Kõik, mida vajate, et kohe oma väljavaadetega vestelda. Rohkem funktsioone on lukustatud profiversioonis. Pro plaanid maksavad 39–100 dollarit. See on ühekordne asi; ei tehta korduvaid makseid, kui te ei pikenda oma litsentsi, mida teete käsitsi. Funktsioonide juurde tagasi jõudes on lihtsalt nii palju ära tehtud.

Stiil

Kas peate oma kaubamärgi jaoks värvi lisama või vestluskasti häälestama? See on nii lihtne, minge lihtsalt stiiliosa juurde ja kujundage oma südame sisu järgi:

wp-live-chat-support-styling-screen

Kas teadsite, et saate selle pistikprogrammi abil oma publikut uurida? Lisaks saate:

 • Lisage agente
 • Kohandage oma võrguühenduseta sõnumit
 • Installige kohandatud CSS või JS
 • Kasutage REST API, kuni rippmenüüsse jõuate
 • Blokeerige külastajad IP-aadressi järgi lihtsalt sellepärast, et saate
 • Pärast vestluse lõppu suunake kasutajad kindlale lehele
 • Enne vestluse algust lisage oma andmebaasile linke
 • Ja veel palju muud!

Seadistamisprotsessi lõpus peaks teil olema reaalajas vestluse nupp, näiteks järgmine:

wp-live-chat-support-live-chat-box

Kui kasutaja klõpsab vestlusseansi alustamiseks nuppu Start, saate sellekohase teatise (sealhulgas tõuketeatised, kuid kõigepealt peate oma saidile lisama tõuketeatised). Vestluse administraatori juhtpaneel näeb välja järgmine:

wp-live-chat-support-admin-chat-juhtpaneel

Ja administraatori vestlusseanss näeb välja selline:

wp-live-chat-support-admin-chat-windowsi aken

Analytics

Nagu näete, võite koguda kasutaja kohta palju teavet ja isegi näha tema pilti, kui nad kasutavad gravaatorit. Näete lehti, millel nad asuvad, kust vestlus algatati, IP-aadressi ja palju muud sõltuvalt teie määratletud kohandatud väljadest.

Reaalajas vestluse seanss kasutaja vaatenurgast:

wp-live-chat-support-live-chat-box-live

Võite isegi aktiveerida sõlmeserveri, et serverist mitme vestluse käitamine maha võtta. See tähendab kiiret veebisaiti, mis on alati hea asi.

Tasuta reaalajas vestluse pistikprogrammi jaoks võidab WP reaalajas vestluse toe pistikprogramm paljudes piirkondades, ehkki parimad funktsioonid on lukustatud Pro versioonis. Teie ja minu vahel langesin selle pistikprogrammi järele ja kasutan seda nüüd. Aga sina?

Austatud märkused

Siin on nimekiri muudest mainimist väärivatest WordPressi vestluse pistikprogrammidest, mis on valitud juhuslikus järjekorras:

Lõppsõnad

Reaalajas vestlus aitab teil suurendada kasutajate seotust oma veebisaidiga, mis viib paremate konversioonideni. Hooldusega on vähe tegemist, kuna suurepärase meeskonna, tööriistade ja ajaga saate klienditeeninduse valdkonnas palju võita.

Kas teil on oma WordPressi saidil reaalajas vestlust? Millist pistikprogrammi te kasutate? Kui teil pole oma saidil reaalajas vestlust, siis mis vabandus teil on pidurdamiseks? Andke meile oma mõtetest teada. Ette tänades!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map