Kuidas lisada oma WordPressi saidile tõuketeateid

Kuidas lisada oma WordPressi saidile tõuketeateid

Iga veebiettevõtja, keda olen kohanud, unistab oma veebisaidile rohkem liiklust suunata. Nii nagu teie, on nad tavaliselt valmis tegema kõik, mis rohkemate külastajate meelitamiseks. Mõnel juhul kasutavad algajad blackhat SEO tehnikaid, mis annavad lühiajalist kasu, kuid viivad Google’i karistuste alla, mis on lihtsalt kurb.


Hea uudis on see, et teie veebisaidile asjakohase liikluse suurendamiseks on palju õigustatud viise. Teile õiges suunas osutamiseks hõlmavad tavapärased lugejate ja klientide arvu suurendamise meetodid e-turundust, SMS-i, SEM-i, whitehat SEO, PPC-d, sotsiaalmeedia turundust ja – turul suhteliselt uut – tõukemärguanded.

Kui soovite tõuketeatiste abil oma WordPressi veebisaidile rohkem liiklust suunata, siis see postitus teile meeldib. Tänases esituses näitame teile täpselt, kuidas populaarseid võimalusi kasutades oma WordPressi saidile tõukemärguandeid lisada OneSignal teenus. Teisisõnu, seadsime sisse tasuta OneSignal WordPressi pistikprogramm ja konfigureerige kogu asi proovitõmmise väljasaatmiseks, teate, nii et võite maapinnale joosta.

Kui see kõlab nagu midagi, mida tahaksite teha, täitke kruus, sest selles on palju õppida. Jagage kommentaarides oma muresid, parimaid turundusnippe ja üldisi mõtteid.

Mis on tõukemärguanded?

onesignali tõuketeadete eelvaade

Push-teatised on klõpsamisteated, mille teie veebisait saadab arvutisse või mobiilseadmesse. See on suhteliselt uus turunduskanal, mis võimaldab teil saata oma saidi külastajatele turundussõnumeid kaua pärast seda, kui nad teie veebisaidilt lahkuvad või brauserid sulgevad.

Push-teavitusturunduse populaarsus kasvab, kuna see ei nõua külastajalt tellimiseks e-posti aadressi või mõne muu kontaktteabe esitamist. See on uus vorm katkestada turundus suurema lubamise ja klikkimise määraga kui muud turundusvormid, näiteks e-post.

See on õige, tõukemärguanded on üsna populaarsed, et suured nimebrändid, nagu näiteks Facebook ja Pinterest, kasutavad taktikat, et hoida kasutajad tagasi suurema sisu juurde. Allolev pilt näitab teile Facebooki tõuketeateid tegevuses.

push teavituste facebook näide

Kuid ärge võtke minu sõna, siin on paar huvitavat fakti tõuketeadete kohta vastavalt artiklis avaldatud artiklile SendX.

 • Push-teadete keskmine lubamise määr on 7–10%
 • Tõukemärguannete klikkimise määr on 4–8 korda suurem kui e-posti aadressi CTR
 • Push’i keskmine tellimuste määr on 10%
 • E-kaubanduse veebisaidid juhivad paketti nii kaugele, et tõuketeatiste vastuvõtmisele järgnevad meediasaidid ja SaaS-i ettevõtted
 • Finantssaitide veebisaitide puhul on veebisurve valimise määr 15% ja CTR 30%. Hasartmängusaitide osalemismäär ja CTR on vastavalt 20% ja 15%. E-poodides on osalemise määr ja CTR 10%.

Kuidas te seda teete, kuidas te oma ettevõtte tegevuskava edasiliikumiseks push-teateid kasutate??

Kuidas kasutada tõukemärguandeid

Push-teatised on kasulikud paljudes stsenaariumides. Paljudele algajatele tundmatu, on paar tõuketeadete kasutamise juhtumit, sealhulgas.

 • Ajatundlike teadete saatmine, mis hõlmavad müügiüritusi, lennuteateid, uudiseid, sporditulemite värskendusi jne.
 • Kaasamise suurendamine, saates kasutajatele teatisi uue veebisisu, ajaveebi postituste, juhtumianalüüside, valgete raamatute ja muu sellise kohta
 • Uuesti sihtimine, saates laos värskendusi ja teateid ostukorvist loobumise kohta
 • Klientide hoidmine, saates tõuketeateid sihitud allahindluste ja kasulike kampaaniate kohta

TL; DR: Push-teavitusturundusel on mitmeid eeliseid, sealhulgas kõrged lubamismäärad, madalad tellimustasud, mitmekordse kasutamise juhtumid, parem kohaletoimetamine, suurem kaasatus ja – nagu me juba varem mainisime – kõrgem CTR kui paljudel teistel turundusviisidel.

Kuna push-teavitusturundus ei kõla nagu võõras tehnoloogia, lubage meil seadistada ja konfigureerida OneSignali push-teavitusteenus oma WordPressi veebisaidil.

Kuidas installida OneSignali tõuketeateid

OneSignali tasuta veebipõhiste teavituste pistikprogramm

OneSignali push-teavitusteenuse seadistamiseks kasutame vahvat pistikprogrammi OneSignal WordPress. Pistikprogramm on saadaval WordPress.orgi pistikprogrammi hoidlas, mis tähendab, et saate selle installida oma WordPressi administraatori juhtpaneelilt.

Kasutame ka SSL-valmis domeeninime ja soovitame teil sama teha. Lisaks suurendab SSL teie WordPressi saidi turvalisust ja tähendab häid asju teie SEO jõupingutuste jaoks.

Kuid kuidas seadistada OneSignali tõuketeateid? Ärge muretsege, see on sama lihtne kui pirukas – neljanda klassi õpilaste asjad iseenesest ja te ei pea klaviatuuri närima nagu ülaltoodud pildil nähtud kutt. Või augustage oma sülearvuti, olenevalt sellest, kumb toimub varem ��

Liigume edasi.

Logige sisse oma WordPressi administraatori juhtpaneelile ja liikuge saidile Pistikprogrammid> Lisa uus nagu allpool näidatud.

uue WordPressi pistikprogrammi installimine

Nii tehes viib teid Lisage pistikprogrammid leht, kuhu saate pluginaid installida arvutist või otse WordPress.org pluginate repost. Tippige sellel ekraanil märksõna otsinguväljale „OneSignal” ja kui olete pistikprogrammi leidnud, klõpsake nuppu Installeeri nüüd nagu allpool oleval pildil kirjeldame.

onesignal WordPressi pistikprogrammi installimine

Oodake installimist ja lõpuks klõpsake nuppu Aktiveeri nuppu nagu allpool näidatud.

onesignal WordPressi pistikprogrammi aktiveerimine

Pistikprogrammi aktiveerimine lisab uue OneSignal Push üksus oma WordPressi administraatori menüüsse.

OneSignali tõuketeatiste seadistamine

Kuigi OneSignali tõukemärguannete teenusel on palju funktsioone, on seda üsna lihtne seadistada ja kasutada. OneSignali tõuketeatiste konfigureerimiseks klõpsake nuppu OneSignal Push oma WordPressi administraatori menüüs, nagu me allpool oleval ekraanisilbil esile tõstame.

onesignal push teated WordPress menüü üksus

See viib teid OneSignali seadete lehele, mida on näidatud allolevas hetktõmmis.

onesignali sätete leht WordPressi administraatoris

Kas märkate teatist lehe ülaosas? Noh, see annab teile teada, mida peaksite järgmisena tegema, täpselt nagu juhised allpool Seadistamine vahekaart nagu ülaltoodud pildil näidatud. Seadistamine Selle kõrval olev vahekaart võimaldab teil linkida teenuse OneSignal push teatiste teenus oma WordPressi saidiga.

Alloleval pildil on näha suvandi all saadaolevad valikud Seadistamine sakk; suvandid, mida kasutate oma push-teadete konfigureerimiseks, juhtimiseks ja kohandamiseks.

onesignali tõuketeated WordPressi pistikprogrammi konfiguratsioonileht

Looge tasuta OneSignali konto

Teil läheb hästi, siiani on nii hea. Laskem nüüd tööle minna ja looge tegelikult toimiv veebipõhine rakendus. Selleks peate kõigepealt looma a tasuta OneSignali konto.

Kuidas?

Sisse Seadistamine klõpsake vahekaardil OneSignal link, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

onesignal konto loomise link WordPressis

Teise võimalusena võite oma brauseri lihtsalt suunata saidile onesignal.com. Samamoodi avaneb ülaltoodud lingil klõpsates uuel vahelehel ametlik OneSignali veebisait. Järgmisena klõpsake nuppu Registreeri nagu alltoodud pildil esile tõsta.

onesignali ametlik veebisait

Nii saate lihtsa ja lühikese registreerimisvormi. Täitke vorm oma e-posti, parooli ja ettevõtte nimega ja klõpsake siis nuppu Loo konto nuppu. Teise võimalusena saate registreeruda GitHubi, Google’i või Facebooki kaudu, nagu me illustreerime alloleval pildil.

onesignal-konto-loomine-vorm

Eduka registreerimise korral palub OneSignal teil konto aktiveerimiseks kontrollida oma e-posti.

Logige sisse oma postkasti ja klõpsake nuppu Oma konto kinnitamiseks klõpsake siin nuppu, nagu on näidatud alloleval pildil.

onesignal konto aktiveerimine e-posti teel

Ülaltoodud nupul klõpsamine kinnitab teie kontot ja avab OneSignali juhtpaneeli uuel vahelehel. OneSignal tervitab teid pardareisil, mille saate teha või vahele jätta, nagu allpool näidatud.

onesignali armatuurlaua algusretk

Kuid hoolimata sellest, kas tutvute ringkäiguga või mitte, jõuate lõpuks lihtsal OneSignali armatuurlaual, mis on näidatud järgmisel pildil.

onesignal armatuurlaud

Looge veebipussirakendus

Nüüd, kui teil on aktiivne OneSignali konto, lubage meil luua oma esimene veebipõhine rakendus. Klõpsake nuppu Lisage rakendus , nagu me allpool oleval pildil esile tõstame.

Lisage rakenduse nimi, et saaksite selle järgmisel korral hõlpsalt kuvatava hüpikaku kaudu leida ja siis nuppu Lisage rakendus nuppu allpool kirjeldatud viisil.

onesignal veebi tõukerakenduse nimetamine

Järgmisel ekraanil valige Veebipush ja klõpsake nuppu Järgmine nagu alltoodud ekraanipildil esile tõsta.

Pärast seda klõpsake nuppu WordPressi pistikprogramm või veebisaitide koostaja ja siis vahekaarti WordPress vahekaart nagu allpool näidatud.

Järgmisena kerige lehe põhja poole, täitke vorm, laadige üles oma ikoon ja klõpsake nuppu Salvesta nuppu nagu allpool näidatud.

See salvestab veebipõhise rakenduse ja paljastab selle APP ID ja API võtme peate oma WordPressi saidile lisama OneSignali tõuketeatised. Vaadake üksikasju allpool.

Peate APP ID ja API-võtme kopeerima-kleepima Seadistamine sakk. Lihtsalt liikuge lehele OneSignal Push> konfiguratsioon ja kopeerige ja kleepige APP ID ja API-võti, nagu me allpool esile tõstame.

Pärast seda valige samal lehel soovitud seaded. Järgmisena kerige lehe põhja poole ja vajutage nuppu Salvesta nuppu nagu allpool näidatud.

Ja see ongi kõik! Nüüd edastab teie veebisait teatisi kõigis toetatud brauserites, välja arvatud Safari. Proovige uut tõukemärguannete funktsiooni, külastades oma veebisaiti uues inkognito brauseri aknas. Testisin isegi Opera brauserit ja siin ma selle sain.

Pole paha umbes 10 minutit OneSignali push-teavituste teenuse konfigureerimisel. Mida sa arvad?

OneSignali push-teavituste konfigureerimine Safari-brauseri jaoks

Safari brauseri tõukemärguannete konfigureerimiseks peate genereerima Safari Web ID. Kuidas? Avage oma OneSignali juhtpaneel ja klõpsake veebipõhisel rakendusel, nagu allpool näidatud.

onesignal veebi tõukerakenduse redigeerimine

Järgmisena klõpsake nuppu Seadistused nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

Pärast seda klõpsake nuppu Apple Safari nagu allpool esile tõstame.

Järgmisena täitke kuvatav hüpik ja klõpsake nuppu Salvesta nagu allpool kirjeldame.

Pärast seda klõpsake nuppu Apple Safari uuesti, nagu allpool näidatud (pange tähele, see on märgitud AKTIIVNE).

Sellega kuvatakse teie Safari Web ID-ga hüpik, nagu on näidatud järgmisel pildil.

Ülaltoodud veebi ID peate kopeerima ja kleepima Seadistamine nagu ka rakenduse APP ID ja API võtmega, nagu allpool näidatud.

Kerige ülaltoodud lehe põhja poole ja vajutage nuppu Salvesta nuppu. Nüüd on teie OneSignali tõuketeated aktiivsed ja toetatud kõigis suuremates brauserites. Parim osa on tasuta OneSignali konto, mis toetab kuni 30 000 veebiabonenti. Tasuta konto toetab piiramatut arvu mobiilside abonente.

Kui vajate rohkem jõudu, võite alati jõuda a lisatasu pakett, alates 99 dollarist kuus. Julgustame teid alati kasutama võimalust, mis sobib teie ettevõtte jaoks.


Push-teated on suurepärane viis oma saidi külastajatega ühenduse pidamiseks. Ja kuna külastajad annavad eelteatega tõuketeateid, olete kindel, et tellivad inimesed on teie pakutavast tegelikult huvitatud.

Push-teadete eelised muudavad selle turunduskanali tulusaks ja üsna tõhusaks. Push-märguannete seadistamine OneSignal WordPressi pistikprogrammi ja teenuse abil on uskumatult lihtne. Peaksite olema valmis ja töötama vähem kui 15 minutiga.

Kas teil on küsimusi tõuketeatiste kohta? Kas teil on selle postituse kohta üldiselt kommentaare? Jagage palun meiega kommentaarides.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map